Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63191 1 lipca 2013, 8:04

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

parę dni mnie nie było i mam 20 stron do nadrobienia :/

Gratulacje :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63192 1 lipca 2013, 8:09

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

cześć, my na weselu byliśmy, pierwsze wieczorne wyjście bez dziecka :) super sprawa, tym bardziej że Julcia grzeczna była i ładnie zasnęła babci :) a to mój połówkowy brzuszek:

ślicznie wygladasz :-)

Zgłoś nadużycie #63193 1 lipca 2013, 8:10

elka40 Fajna mama
Gwonka..jak "odcycanie" w nocy?

Zgłoś nadużycie #63194 1 lipca 2013, 8:13

elka40 Fajna mama
U nas noc ciężka...Zuzia posikała śpiworek, uprałam ale schnie dwa dni i jeszcze zmókł przez noc na dworze z restza prania. spała dzis bez...pod kocykiem,ale ciągle się rozkopywała, najpierw dwie godziny marudziła, potem obudziła is ez zimna na dobre i następne dwie godziny nie spała...usnęła o 4.30, a ja do pracy wstawałam o 5.30 nieprzytomna. Za to Zuzia śpi w najlepsze jeszcze...mam za swoje...mogłam jej cos innego załozyć,ale nei chciałam,żeby sie spociła :-( poza tym u nas nic ciekawego...nie chce chodzić cwaniara..pokazała,ze umie i na tymk koniec...ale niech tam...zaczekamy.

Zgłoś nadużycie #63195 1 lipca 2013, 10:06

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

dzień dobry!!! jak po weekendzie?

Doberek :)
do przodu :) wczoraj do pierwszej w nocy robiłam fotoksiązkę. dobrze że zobaczyłam że kupon z grouponu ważny do 2 lipca bo by przepadło.

Zgłoś nadużycie #63196 1 lipca 2013, 10:07

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

cześć, my na weselu byliśmy, pierwsze wieczorne wyjście bez dziecka :) super sprawa, tym bardziej że Julcia grzeczna była i ładnie zasnęła babci :) a to mój połówkowy brzuszek:

Świetnie że wyjscie udane :) a wyglądasz przeslicznie :)

Zgłoś nadużycie #63197 1 lipca 2013, 10:12

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

U nas noc ciężka...Zuzia posikała śpiworek, uprałam ale schnie dwa dni i jeszcze zmókł przez noc na dworze z restza prania. spała dzis bez...pod kocykiem,ale ciągle się rozkopywała, najpierw dwie godziny marudziła, potem obudziła is ez zimna na dobre i następne dwie godziny nie spała...usnęła o 4.30, a ja do pracy wstawałam o 5.30 nieprzytomna. Za to Zuzia śpi w najlepsze jeszcze...mam za swoje...mogłam jej cos innego załozyć,ale nei chciałam,żeby sie spociła :-( poza tym u nas nic ciekawego...nie chce chodzić cwaniara..pokazała,ze umie i na tymk koniec...ale niech tam...zaczekamy.

:) cwaniaczek z niej z tym chodzeniem :)
u mnie też mała straszne wierciochy w nocy ma. ostatnie noce ze mna spała bo i nad morzem i w domu ale wczoraj połozyłam do łożeczka i chyba jej brakowało mamy cyca bo tak się wierciła wstawała siadała w końcu obudzila sie o drugiej ale polulałam i zasnęła.wstała 0 7mej wytrąbiła butle i pospała jeszcze do 9tej a ja pobyczyłam się razem z nią. nie ma to jak wakacje- nie trzeba rano dzieci do szkoły wysyłać ;)

Zgłoś nadużycie #63198 1 lipca 2013, 10:13

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

ulka czy ja dobrze widze? czy wy sie postaraliscie o drugiego maluszka? super :) od razu mi sie suwaczek rzucil w oczy :) gratulacje :)

super!!! gratulacje, nie chwaliłaś się!!!

Zgłoś nadużycie #63199 1 lipca 2013, 10:14

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

jestem. przelozylismy odstawianie od cyca na dzisiejsza noc. ale i tak juz mamy sukces bo Kuba wieczorem i rano nawet nie wspomni o cycu. rano wypil ladnie mleczko z butelki, wieczorem tez. ogolnie ladnie w nocy dzisiaj spal. tylko dwa razy sie obudzil na cycusia. a mnie cycki bola, tyle mleka mam. odciagam ale i tak duzo naplywa. zobaczymy jak nam dzisiaj pojdzie, najwyzej bede odciaga a we srode pojde do gina po tabletki na zasuszenie. bo boje sie ze znowu od nadmiaru mleka stan zapalny mi sie zrobi

to może wszystkiego nie odciągaj?
tylko troszkę zsotawiaj, to orgaznizm będzie mniej produkowała, bo bedzie myslał, ze jest mniejsze zapotrzebowanie

Zgłoś nadużycie #63200 1 lipca 2013, 10:15

aneta74 Fajna mama
dzownię do przychodni zeby mi powiedzieli gdzie usg zrobić małej. tak mnie to zgrubienie w jej cycochu drażni...z czego to ??

Zgłoś nadużycie #63201 1 lipca 2013, 10:16

aniam Supermama

maryna napisał(a)

o kurcze...co ?? tyle kasy.... szok...

becikowe, chrzciny, urodziny, gwaidzka, troszkę było

Zgłoś nadużycie #63202 1 lipca 2013, 10:20

aniam Supermama

seshella napisał(a)

śliczny i jaki już duży :)

Zgłoś nadużycie #63203 1 lipca 2013, 10:28

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:) cwaniaczek z niej z tym chodzeniem :)
u mnie też mała straszne wierciochy w nocy ma. ostatnie noce ze mna spała bo i nad morzem i w domu ale wczoraj połozyłam do łożeczka i chyba jej brakowało mamy cyca bo tak się wierciła wstawała siadała w końcu obudzila sie o drugiej ale polulałam i zasnęła.wstała 0 7mej wytrąbiła butle i pospała jeszcze do 9tej a ja pobyczyłam się razem z nią. nie ma to jak wakacje- nie trzeba rano dzieci do szkoły wysyłać ;)

no..tez mi sie to zawsze podobalo :-) z tym,że ja wogóle w wakacje nei miałam dziecka bo juz po szkole ze swiadectwem zawsze zasuwala do dziadków i siedziała tam dwa miesiące
teraz tez zresztą siedzi

Zgłoś nadużycie #63204 1 lipca 2013, 10:29

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dzownię do przychodni zeby mi powiedzieli gdzie usg zrobić małej. tak mnie to zgrubienie w jej cycochu drażni...z czego to ??

pewnie...lepiej sprawdź

Zgłoś nadużycie #63205 1 lipca 2013, 10:41

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

hej
ja wczoraj juz taka padnięta byłam że masakra nawet nie miałam siły do kompa zajrzeć. rano do południa praktycznie w szkole na zakończeniu. potem szybko obiad i m pojechał do de po meble a ja z Rozalka jak sie połozyłam to spalysmy 3 godz. a tak mnie łeb nawalał że przez sen czułam. i żadne tabsy nie pomagały.dzis tez boli ale już nie tak mocno no i drugi dzień naproxen biore to może dlatego tylko przymulona jestem.i zła jestem bo laptom mi wysiadł a miałam zdjęcia do fotoksiązki wybrać i d..a . w pon zawioze do informatyka oby tylko mi je odzyskał. a kupiłam dysk zewnętrzny ale nie było kiedy ich przegrac na niego :( ((

ale fajowo wcina :) )no i gratki samodzielnych krokow a wlaściwie biegów ;)

ojej...wszystjkie zdjecia ?? oby szlo uratowac

Zgłoś nadużycie #63206 1 lipca 2013, 10:41

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a czemu głupio? ja bym powiedziała przeciez na weselach tez mówią że zamiast prezentow kasę chcą .

no bo tescie nigdy nie maja kasy...na weesele tez nam nic nie dali mimo ze prosilismy pieniadze... ale coz....

Zgłoś nadużycie #63207 1 lipca 2013, 10:42

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

no..tez mi sie to zawsze podobalo :-) z tym,że ja wogóle w wakacje nei miałam dziecka bo juz po szkole ze swiadectwem zawsze zasuwala do dziadków i siedziała tam dwa miesiące
teraz tez zresztą siedzi

moi najlepiej to caly czas w domu by byli. tu maja swoje zwierzaki no i na stajnie blisko. z soboty na niedzielę nocowali tam nawet. za tydzień rajd dwudniowy im sie szykuje

Zgłoś nadużycie #63208 1 lipca 2013, 10:42

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

15ta :) że tez tyle wytrzymałam ;)

hihi no 15 lat to juz cos!!! jak swietowaliscie ?? ? bedzie nas wiecej ?? ?hihi ;) ;) ;)

Zgłoś nadużycie #63209 1 lipca 2013, 10:42

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

pewnie...lepiej sprawdź

dzwonię i dodzwonić sie nie mogę....

Zgłoś nadużycie #63210 1 lipca 2013, 10:43

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

super wygladasz..kwitniesz po prostu.... no a niewiedzialam ze na wesele idziecie...przeoczylam czy jak ??