Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63011 28 czerwca 2013, 11:09

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

tak gada moje dziecko :) ) http://www.youtube.com/watch?v=IQXy3Xiv6ZU&feature=youtu.be

ale swietnie nawija :) toc ona jakis referat wyglosila :) swietnie :) gratuluje takiej gaduleczki :)

Zgłoś nadużycie #63012 28 czerwca 2013, 11:10

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

MOJE DZIECKO CHODZI! :D
Dziś po podwórku latała jak szalona ...po domu mniej odważna,ale jednak.W końcu się odważyła. I co? Oczywiście nie przyszła najpierw do mamusi tylko do tatusia! Taty cycek! :-) Niestety nie wrzucę filmu bo za duży rozmiar ma :-(

gratulacje :) moj maly za to w domu chodzi, na dworku nie chce, woli mnie za reke trzymac. ale po pokoju naszym niezle smiga. juz nawet prog przejdzie :)

Zgłoś nadużycie #63013 28 czerwca 2013, 11:11

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

No tak..od razu zmiana ubrań i mycie.
Najgorsze,ze ja nigdy nei wiem kiedy mi tak wywinie....ostatnio jadła ładnie ode mnie łyżeczką a wczoraj ja naszło...jeszcze sobie sama kubeczek od jogurtu trzymała. W sumie nawet się tak dużo nei zmarnowało...tylko tak groźnie to wygląda..zjadła sama prawie całą jogobellę, całkiem zgrabnie jej to szło ;-) i zauwazyłam,że pomimo,ze ma skłonności do praworęczności, to lewą czasem też wykorzystuje całkiem dobrze.

super...samodzielna bardzo...

Zgłoś nadużycie #63014 28 czerwca 2013, 11:12

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

cześć dziewczyny :-)
wklejam zdjęcie jak moje dziecko je jogurt...sama...nawet kubeczka jej nietrzymałam...i oto efekt :D

ale bosko :) jaka ona samodzielna :) nawet nosem wciaga :)

Zgłoś nadużycie #63015 28 czerwca 2013, 11:14

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Aha..a Patrycji nie wyszedł anglik na maturze..zabrakło jej 3% ale w sierpniu może poprawić...resztę zaliczyła. A mówiła,ze łatwy był...jednak sie nie wyczuje .

to ladnie, na poprawce lepiej jej pojdzie. to tylko jeden przedmiot, da rade.

Zgłoś nadużycie #63016 28 czerwca 2013, 11:14

maryna Fajna mama
hihi rozalka jest niemozliwa..... ale nadaje... hihi zagada mnie ta moja synowa!! :) :) :) :)

Zgłoś nadużycie #63017 28 czerwca 2013, 11:15

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

nie baw się w Marte, chudziny takie i one się za odchudzanie biora, nie wrzuce Wam mojego zdjęcia bo az mi głupio

no a co do zdjecia to obiecalas ze wrzucisz. ty masz prawo miec kilogramy na plusie :) dawaj dawaj :)

Zgłoś nadużycie #63018 28 czerwca 2013, 11:18

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

no bo to jest śmieszne...a że przy tym brudzące..no przecież dziecko musi się nauczyć kiedys
Jeszcze kilka zdjęć z sesji w ogrodzie

jak ona ladnie pozuje :) zazdroszcze tych faldek na raczkach

Zgłoś nadużycie #63019 28 czerwca 2013, 11:19

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

no a co do zdjecia to obiecalas ze wrzucisz. ty masz prawo miec kilogramy na plusie :) dawaj dawaj :)

ostatnio nawet jakies zrobiłam, ale nie mogłam czytnika kart znaleźć, dziś znalazłam go we własnej torebce

Zgłoś nadużycie #63020 28 czerwca 2013, 11:21

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

to łądnie waży, mój też przechodzi bunt obiadkowy, nawet kaszkowy :(
maskara z tym jego jedzeniem

moj odpukac obiadki ladnie zjada, z checia mleczko mm pije, wczoraj jak wieczorem wrocilismy do domu ze spacerku to wyobrazcie sobie ze zjadl dwa duze kawalki chleba bez skorki, z serkiem topionym. a potem jeszcze 100 mleka wypil. szok :)

Zgłoś nadużycie #63021 28 czerwca 2013, 11:24

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

ostatnio nawet jakies zrobiłam, ale nie mogłam czytnika kart znaleźć, dziś znalazłam go we własnej torebce

no to mozesz wkleic :)

Zgłoś nadużycie #63022 28 czerwca 2013, 11:27

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ooo to dawaj :) a co ma byc w pracy?

zatrudniają 5 nowych osób, i cięzko jets teraz z pracą

Zgłoś nadużycie #63023 28 czerwca 2013, 11:27

aniam Supermama

maryna napisał(a)

super pomusl...ja jak wroce do pl w polowie sierpnia to robimy zalegly roczek i wszyscy mi sie pytaja co kupic malemu...ja bym wolala kase ale glupio mi tak mowic bo u teciow wiecznie bieda to pewnie i nic nei dadza za bardzo...a bym mu wplacila na konto bo ma zalozone...

mój też ma, przez ten rok nazbierał prwie 6000zł :)

Zgłoś nadużycie #63024 28 czerwca 2013, 11:28

gwonka Fajna mama
u nas bunt kapielowy, do czasu splukiwania wloskow jest oki, jak tylko go chce polozyc i splukac, to lapie sie wanny, wyrywa, krzyczy. potem wyjscie z wody tez masakra, placz niemilosierny. az sie czerwony robi. wtedy go musze nosic zawinietego w recznik, bo tak placze ze nie mam sumienia go polozyc do ubrania :( a taki dzielny byl w kapieli. nie wiem co sie stalo :( jak suszenie wloskow to oki, staje w kojcu, pokazuje gdzie lezy suszarka, gdzie ja wlaczyc, ale splukiwanie to hoorror.

Zgłoś nadużycie #63025 28 czerwca 2013, 11:30

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

no to mozesz wkleic :)

teraz to w pracy jestem

Zgłoś nadużycie #63026 28 czerwca 2013, 11:31

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

u nas bunt kapielowy, do czasu splukiwania wloskow jest oki, jak tylko go chce polozyc i splukac, to lapie sie wanny, wyrywa, krzyczy. potem wyjscie z wody tez masakra, placz niemilosierny. az sie czerwony robi. wtedy go musze nosic zawinietego w recznik, bo tak placze ze nie mam sumienia go polozyc do ubrania :( a taki dzielny byl w kapieli. nie wiem co sie stalo :( jak suszenie wloskow to oki, staje w kojcu, pokazuje gdzie lezy suszarka, gdzie ja wlaczyc, ale splukiwanie to hoorror.

suszycie wlosy?, dlaczego? :)

Zgłoś nadużycie #63027 28 czerwca 2013, 11:34

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

my nigdy nie suszyliśmy włosów, a co do mycia to ja na leżąco nie spłukuje, bo za nic nie chce się położyć w wanience, najpierw małym kubeczkiem (co Julia się bawi w kąpieli) spłukuje pianę, a potem przed wyjściem ustawiam mały strumień w prysznicu, pytam gdzie są światełka, ona podnosi głowę do góry, pokazuje światełka a ja w tym czasie spłukuje :) kurcze ale człowiek kreatywny się zrobił przy dziecku :) ale pod koniec lata to chyba zetne jej te włosinki, lepiej będzie myć

Zgłoś nadużycie #63028 28 czerwca 2013, 11:35

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

hehe...skąd ja to znam
tez wszystko znajduje w swojej torebce...ostatnio przyszłam do roboty z pampersem i półlitrowym bidonem Zuzki
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63029 28 czerwca 2013, 11:36

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

suszycie wlosy?, dlaczego? :)

bo ma dlugie, recznikiem nie da radey wysuszyc dobrze. on to lubi

Zgłoś nadużycie #63030 28 czerwca 2013, 11:37

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ojej...to faktycznie macie problem...musiał się czyms zrazić...trzeba to przeczekać ...czesto mu głowe myjecie?
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.