Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #62871 26 czerwca 2013, 16:43

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

I po szczepieniu !! Emilka była taka dzielna, poleciały jej ze 4 łezki płakała ale może z 30 sekund. Mój Zuch!! Kolejne dopiero w paźzierniku, dobrze  że tak późno!!!!

Ja wczoraj byłam! Ja cała spanikowana a moja mała nawet nie zauważyła szczepionki. Mówię Wam nic kompletnie... nawet nie mruknęła, zajęta jakimś pieskiem z kulkami w środku.
my też następna październik. ostatnia!!
a potem dopiero jak maluch skończy 5 lat! amen

Zgłoś nadużycie #62872 26 czerwca 2013, 16:46

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

aa no i waga 11,380 wzrost 80cm :)

ooooooooooooo maj gad!!! toż to wielkolud!
moja systematycznie chudnie i rośnie. :D :D
Nie mogłyśmy jej zważyć na tej wadze bo za chiny nie chciała spokojnie usiedzieć tylko wyginała się we wszystkie strony i wszystkiego chciała dotykać. Tak pi razy oko 11 kg ma i 76 wzrostu.

Zgłoś nadużycie #62873 26 czerwca 2013, 18:01

mala24 Supermama

Like napisał(a)

I po szczepieniu !! Emilka była taka dzielna, poleciały jej ze 4 łezki płakała ale może z 30 sekund. Mój Zuch!! Kolejne dopiero w paźzierniku, dobrze  że tak późno!!!!

dzielna :) my tez w październiku :)

Zgłoś nadużycie #62874 26 czerwca 2013, 18:02

mala24 Supermama

Like napisał(a)

aa no i waga 11,380 wzrost 80cm :)

jaka duża :)

Zgłoś nadużycie #62875 26 czerwca 2013, 19:43

aneta74 Fajna mama
Hej. jestem
wrócilismy wczoraj ale nie było jak wczesniej wejść, dzis rano na szczepieniu bylismy krzyk był na całą przychodnię .co do wyjazdu pogoda nam dopisała w poniedzialek cały dzięn na plaży prawie. krótko ale odpoczęlam nie musiałam gotować :) :) :) :) :) Rozalka b. grzeczna i w podrózy i w ośrodku bardzo jej sie podobały kolorowe stoiska i atrakcje dla dzieci. i czarowała wszystkich oczka puszcza dwa na raz komicznie to wygląda jak tak macha rzęsami.I gadoli po swojemu mam filmik ale coś na yt nie moge wgrać :(

Zgłoś nadużycie #62876 26 czerwca 2013, 19:46

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie. wpladlam na chwilke bo jutro mnie nie bedzie, pojutrze pewnie tez nie. u nas kiepsciutko, wczoraj bylam z mezem na pogotowiu, znowu nam stan zapalny w piersi. tej samej co ostatnio. jestem na antybiotyku, to juz moj czzwarty w przreciagu 1,5 miesiaca :( lekarz stwierdzil ze czas najwyzszy skonczyc karmienie jesli mam takie problemy z ta piersia. te stany zapalne moga nawracac. takze po malutku bedziemy odstawiac Kubusia od cycusia. w dzien nie bedzie problemu, bo juz od kilku dni w dzien wogole nie chce cyca, gorzej bedzie wieczorem i w nocy. no ale musimy to przetrwac.

zdrówka. Mozesz spokojnie odstawic Kubusia i tak długo cycoli :)

Zgłoś nadużycie #62877 26 czerwca 2013, 19:50

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

a i kapiemy w wanience. w krynicy był tylko prysznic i kapanie tam hirka to była istna histeria. dziewczyny, wierzcie mi, moje dziecko dostawało takiej paniki, ze bałam sie, zeby mi na jakis zawał nei padło. no ale jak dziecka z potu nie umyc... juz i tak caly w potówkach zas chodzi, leje sie z niego, mokry jak szczur... dlatego prysznic piorunem byl-namoczenie, namydlenie, spłukanie.... ale masakra, mówie wam :/
a w sobote tak sie ze swojej wanienki cieszył, że prawie cała wode z niej wychlapał :D

Super że wczasy udane :)
moja tez nie cierpi prysznica .

Zgłoś nadużycie #62878 26 czerwca 2013, 19:52

aneta74 Fajna mama

Nika napisał(a)

Cześć dziewczynki! Dawno mnie nie było. Mam nadzieje że u Majówek zdrowo i kolorowo. U nas małe zmartwienie. W sobotę mała wymiotowała, szybko przeszło ale ma wysypke na pipci :-( Bardzo zaczerwienione wargi i swędzi ją. Mamy się leczyć przeciwalergicznie i przeciwwirusowo bo to może być wirusówka. No i clotrimazolem jej smaruję. Biedna jest. Snuje się i popłakuje, non toper się tuli do mnie. Wziełam dziś wolne.
Podobno jakieś wirusy dzieciece panują. Wrrrrrrrrr

Zdrówka duzo dla Weroniczki i zaglądaj do nas częściej

Zgłoś nadużycie #62879 26 czerwca 2013, 19:55

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Kasia ja niczego bardziej bym nie chciała niż puścić Iwonkę do przedszkola. Jest otwarta i aż się pali do zabawy z innymi dzieciakami. Niestety na przedszkole nie mam tutaj szans, a najtańsze prywatne 8 stów/m-c przez cały rok (nawet jak dziecko na wakacje zabierasz to bulisz) + wpisowe 1500zł.

o ludu ile kasy.Ja poslę juz w de w sumie od wrzesnia moge ale zobacze jak będzie czy praca jakaś znajdę i gdzie i godziny odwozu i odbioru jak będa pasowały. zobaczymy

Zgłoś nadużycie #62880 26 czerwca 2013, 19:56

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Mam chwilkę, bo Natalka spi,wiec w skrocie napisze jak udal nam się wyjazd.
Bylo naprawde cudownie.Natalka droge zniosla jako tako, a to tylko godzina :( .Pol godziny wysiedziala z zabawkami, a drugie pol puszczalam jej bajki i piosenki na laptopie.Domek, ktory wynajelismy naprawde fajny i co najważniejsze 100 metrów przed domkiem mielismy wypasiony ,nowoczesny plac zabaw. W jeden dzien ja robilam sniadanie, wygladam przez okno, a moje dzicko w piżamie siedzi w piaskownicy...z mężem oczywiscie :) .
Calymi dniami spacerowalismy po Ustroniu i po Wiśle.Chodzilismy po knajpach i jedliśmy  ile wlezie :) .natalka tez na swoich nogach, bo wózka nawet z auta nie wyciagnelismy.
Bylo tak fajnie, że mielismy wracac w niedziele, a wrocilismy w poniedzialek :)

Super że wyjazd taki udany :) )

Zgłoś nadużycie #62881 26 czerwca 2013, 22:16

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ustron :)

Wow jak ona duża .Widac że zadowolona :)

Zgłoś nadużycie #62882 26 czerwca 2013, 22:21

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

No rzeczywiscie Natalka bardzo zadowolona! ja sie nie mogę na tą jej kitkę napatrzeć :D
A moi rodzice wczoraj jeszcze nas pytali czy na pewno chcemy zabrac Zuzkę na wczasy,że może jednak ją u nich zostawimy i spokojnie odpoczniemy :D

moja mama też cały czas tylko bąka ze Rozalka u niej zostanie.ale ja jakos sobie na razie nie wyobrażam żeby zostawić ja na dłużej. wtedy na jedna noc zostawiłam i juz miałam wyzutuy jak ona tak stęskniona i smutna była

Zgłoś nadużycie #62883 26 czerwca 2013, 22:25

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

warunki mieszkaniowe a przede wszystkim finansowe :/ tylko mąż pracuje i kokosów nie zarabia :( teraz ledwo nam wystarcza :(

niestety nasza szara rzeczywistość. ja pamiętam jak po synu zaraz zdecydowalismy się na drugie dziecko bo wiedziałam że jak się nie zdecyduje to juz nie będzie . ale cięzko było strasznie m tylko pracował trzeba było niezle kombinowac żeby starczyło z miesiąca na m-c a i tak zawsze na minusie sie było.ale warto było teraz mam super fajną młodzież w domu ;)

Zgłoś nadużycie #62884 26 czerwca 2013, 22:29

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a nie chwaliłam wam się ale Alan w końcu wola mama :)

superowo :)

Zgłoś nadużycie #62885 26 czerwca 2013, 22:34

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

O prywatnym przedszkolu to i ja moge pomarzyć , ja planuje od przyszlego wrzesnia wiktorka gdzies zapisac do panstwowego . Moniki Gabrysie teraz bez problemu przyjeli do panstwowego. 
Wogole dzis sie zryczalam bo od wrzesnia musze isc do jakies pracy bo zasilek mi sie konczy i maz zadzwonil ze sa miejsca wolne w zlobku panstwowym dla dzieci matek ktore chca wrocic na rynek pracy i stwierdzil ze piszemy podanie , rozryczalam sie na sama mysl ze do zlobka mialabym go oddac . Nie wiem nie moglabym , ciagle mam przed oczyma tezn zlobek co dzieci zwiazywali, jak pomysle ze on moglby plakac a ja nie moglabym go przytulic to serce mi peka. Pewnie pomyslicie ze mieczak jestem i to niezdrowe podejscie ale ja naprawde nie potrafię .
Zadzwonilam do Moniki i zaoferowala sie ze sie nim zajmie bo i tak jeszcze przez rok z Hania bedzie siedziec w domu , mama tez jest na miejscu z tata to by jej pomogli , a i maz moze sie przeniesie na 12 h tryb pracy wiec nie musialaby codzien zz nim zostawac. Ulzylo mi, wiec teraz biore sie za szukanie pracy. Marze o pracy w panstwowym przedszkolu ale to chyba zostanie tylko moim marzeniem.

Dobrze ze macie taka mozliwość.Ja na razie sobie nie wyobrażam ale na pewno niedługo tez trzeba będzie mała posłac do przedszkola . na pewno będę przezywać jak cholera to wszystko ...

Zgłoś nadużycie #62886 26 czerwca 2013, 22:36

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

muszę się pochwalić :) http://www.youtube.com/watch?v=Wk_UyxqFyIo&feature=youtu.be ale to tylko u kogoś, w domku nie chce chodzić :(

ale biega fajnie :)

Zgłoś nadużycie #62887 26 czerwca 2013, 22:42

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

LASKI !!upragniona chwila!!kawa i laptop... wkoncu zasnely moje lobuziaki!wczoraj mega krotko spali wiec nei mialam chwili wnet zeby do was tu zajrzec..a wogole to jestem uzalezniona od face...i fm.... aaaaaaaaaa no przeciez co robie czy cos tam nie wejde to ciagle mysle co u was..i co tam na fejsie..i wogole w kompie... czy ja jestem nienormalna ?? !!!
a i pod Bogiem....z dwoma to juz naprawde nic nie idzie zrobic...moze dlatego ze jest mala roznica miedzy nimi...ale latam jak oparzona..oliwier goni amelke .ona chce ta zabawke.on jej bierze.to innym razem jej daje...jak wyjde do kuchni czy lazienki ci zaraz za mna..... zjesc w biegu,srac w biegu...aaaaaaaa podziwiam Agata Marszałek Kupińska jak ty dajesz rade ?? w ramach zapierdalanki dzis po poludniu ta kumpela ktorej corka sie opiekuje jedziemy na zakupy ciuchowe na Basel a moj m zostaje z malym!!!wkoncu!!!a co trzeba sie troche wkoncu odhamic!! ;-)

udanego wypadu na zakupy :) hi hi żadnej diety Ci nie trzeba jak tak się nalatasz za maluchami ;)

Zgłoś nadużycie #62888 26 czerwca 2013, 22:45

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

ja tez ja tez ja tez!!!!!!!!!!!!!!chce!!!!!!

to do dzieła ;) )

Zgłoś nadużycie #62889 26 czerwca 2013, 22:47

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

mi sie tez tak wydaje....dlatego ja wszystkoo zostawiam...tylko robic....zreszta zawsze chcialam 4!!!

mój ostatnio mnie zażył bo mówi do mnie że teraz braciszka by trzeba było dla Rozalki .pewnie gdybym była młodsza i wszystko w de wypaliło to bym się zdecydowala ale teraz to juz za pózno

Zgłoś nadużycie #62890 26 czerwca 2013, 22:53

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ja od wczoraj tez na diecie tzn mniej jem,Chce zrzucic 3kg/

No akurat Tobie dieta nie potrzebna nie wygłupiaj sie . Laska jak nie wiem z Ciebie