Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #62811 26 czerwca 2013, 10:40

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

a nie chwaliłam wam się ale Alan w końcu wola mama :)

no super widze Alan same postepy robi!!

Zgłoś nadużycie #62812 26 czerwca 2013, 10:41

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ustron :)

super fotki :) widze ze cala rodzinka zadowolona :)

Zgłoś nadużycie #62813 26 czerwca 2013, 10:41

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

jedno wychowacie to id rugie się wychowa, poza tym ubranka, wózek, zabawki wszystko zostaje, jedno dochowane będzie jadło to co wy, to na mleko wystarczy

mi sie tez tak wydaje....dlatego ja wszystkoo zostawiam...tylko robic....zreszta zawsze chcialam 4!!!

Zgłoś nadużycie #62814 26 czerwca 2013, 10:43

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Gwonka...jak tam wyniki?
Mam dla Ciebie linka :
plastyczna rekonstrukcja wrastajacej płytki paznokcia
http://2www.libramax.pl/
pewnie kosztuje ale jak nie bedzie wyjścia...mozesz zerknąć

super dziekuje slicznie. w wolnej chwili poczytam. jeszcze raz dzieki :)

Zgłoś nadużycie #62815 26 czerwca 2013, 10:44

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

a nie chwaliłam wam się ale Alan w końcu wola mama :)

gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #62816 26 czerwca 2013, 10:45

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

mi sie tez tak wydaje....dlatego ja wszystkoo zostawiam...tylko robic....zreszta zawsze chcialam 4!!!

4 ?? ? dobrze widzę? ja mówiłam że 2 lub 3 :)

Zgłoś nadużycie #62817 26 czerwca 2013, 10:45

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja rozumiem ale mąż na to nie pójdzie, wiadomo jakby było to wychowało by się i by musiało wystarczyć, ale świadomie na drugie na razie się nie zdecydujemy raczej, przynajmniej mój mąż.

a co tam...wez przebij gume ukradkiem i tyle...hihi.... zreszta jak to sie mowi pierwsze jest planowane.drugie z wpadki a trzecie z rozsądku...chyba cos w tym jest co ??

Zgłoś nadużycie #62818 26 czerwca 2013, 10:47

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

O prywatnym przedszkolu to i ja moge pomarzyć , ja planuje od przyszlego wrzesnia wiktorka gdzies zapisac do panstwowego . Moniki Gabrysie teraz bez problemu przyjeli do panstwowego. 
Wogole dzis sie zryczalam bo od wrzesnia musze isc do jakies pracy bo zasilek mi sie konczy i maz zadzwonil ze sa miejsca wolne w zlobku panstwowym dla dzieci matek ktore chca wrocic na rynek pracy i stwierdzil ze piszemy podanie , rozryczalam sie na sama mysl ze do zlobka mialabym go oddac . Nie wiem nie moglabym , ciagle mam przed oczyma tezn zlobek co dzieci zwiazywali, jak pomysle ze on moglby plakac a ja nie moglabym go przytulic to serce mi peka. Pewnie pomyslicie ze mieczak jestem i to niezdrowe podejscie ale ja naprawde nie potrafię .
Zadzwonilam do Moniki i zaoferowala sie ze sie nim zajmie bo i tak jeszcze przez rok z Hania bedzie siedziec w domu , mama tez jest na miejscu z tata to by jej pomogli , a i maz moze sie przeniesie na 12 h tryb pracy wiec nie musialaby codzien zz nim zostawac. Ulzylo mi, wiec teraz biore sie za szukanie pracy. Marze o pracy w panstwowym przedszkolu ale to chyba zostanie tylko moim marzeniem.

ja sama bede beczec jak kiedys bede miala malego dac gdzies...bo przeciez cale zycie w chacie nei bede siedziala....chyba ze zrobimy nastepne i nastepne....hihihihi..a siostra da se rade z tyloma bobasami ?? aj to cierpliwosc pewnie ma...zreszta ty kaska tez spookojna jak smok jestes widze

Zgłoś nadużycie #62819 26 czerwca 2013, 10:48

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

ja przy takiej metodzie antykoncepcji miałabym już pół drużyny piłkarskiej, ja wcześniej brałam tabletki, ale dla pewności używaliśmy jeszcze prezerwatywy, z Julią zaszłam w 1 cyklu starań, teraz tez w zasadzie od razu. a za jakieś kilka miesięcy muszę się zdecydować na jakąś skuteczną metode antykoncepcji

ja jak skoncze karmic, to najpierw odchudzanie a potem jakies tabletki tez mam w planie bracc

Zgłoś nadużycie #62820 26 czerwca 2013, 10:49

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

ja przy takiej metodzie antykoncepcji miałabym już pół drużyny piłkarskiej, ja wcześniej brałam tabletki, ale dla pewności używaliśmy jeszcze prezerwatywy, z Julią zaszłam w 1 cyklu starań, teraz tez w zasadzie od razu. a za jakieś kilka miesięcy muszę się zdecydować na jakąś skuteczną metode antykoncepcji

cos ty ?? ale jajjjja!!!!!!!!!!!!toz ty plodna jestes jak..szok....

Zgłoś nadużycie #62821 26 czerwca 2013, 10:49

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

a co tam...wez przebij gume ukradkiem i tyle...hihi.... zreszta jak to sie mowi pierwsze jest planowane.drugie z wpadki a trzecie z rozsądku...chyba cos w tym jest co ??

nie używamy gumek, a jak już to czułby że jest przebita, zresztą zawsze sprawdza :) zawsze czujny :D

Zgłoś nadużycie #62822 26 czerwca 2013, 10:50

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

muszę się pochwalić :) http://www.youtube.com/watch?v=Wk_UyxqFyIo&feature=youtu.be ale to tylko u kogoś, w domku nie chce chodzić :(

super :) no to prawie rowno nasze chlopaki ruszyli :)

Zgłoś nadużycie #62823 26 czerwca 2013, 10:50

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Asia niekoniecznie :D
my właściwie (nie) zabezpieczamy się jak mala24 a (i to już będzie z ponad 14 lat) i Iwonka i Asia były poczęte w pierwszym cyklu starania :D - obydwie 100% planowane (tj nie z przypadku :D ). Tylko ja myślę że u nas "to" działa bo po 1 ja mam super regularne cykle a po 2 dokładnie wiem kiedy mam owulację :D :D (boli mnie jajnik).

a jak to jest jak mnie kilka dni bola jajniki..... ?? przeciez w miesiacu to ile dni kobieta ma plodnych?jeden ?? ?ach ja ciemna jak tabaka w rogu!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #62824 26 czerwca 2013, 10:52

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

super :) no to prawie rowno nasze chlopaki ruszyli :)

ale w domku nie chce chodzić :( woli raczkować :( chyba kupię mu coś na zachętę żeby pchał i chodził :)

Zgłoś nadużycie #62825 26 czerwca 2013, 10:53

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

dla faceta jak dla faceta, dla mnie byłoby to mega stresujące i na pewno unikałabym sexu z tego powodu, ja dopiero dobrze się czuje jak mam podwójne zabezpieczenie :)

ja to nigdy jak bralam tabsy nei stosowalam gum.... wkoncu gdzie ta przyjemnosc....bo przeciez z guma jak dla mnie jest bleeee

Zgłoś nadużycie #62826 26 czerwca 2013, 10:54

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

hejka. jestesmy. zaczne od dobrych wiesci, wczoraj Kubus sie odwazyl i ruszyl sam na nozkach , przeszedl pol pokoju. dzisiaj juz od samego rana chodzi na calego :) odebralam Kubusia wyniki posiewu moczu i nie ma zadnej bakterii :) kamien spadl nam z serca. ale sprawa gronkowca u Kubusia nadal nie rozwiazana, bo jego pediatra jest na urlopie, wraca dopiero 23 lipca. ale rozmawialam z inna lekarka i mowi ze jesli nic sie zlego z malym nie dzieje to mamy byc spokojni, takze poczekamy az lekarz wroci, wtedy sie dowiemy co i jak. co do mnie to stan zapalny cycusia minal, ale musialam miec zmieniony antybiotyk, bo wyszly mi jakies dziwne bable na ciele, lekarka sama nie wie czy to reakcja alergiczna czy to po prostu mnie cos pogryzlo. dziwne to wszystko, no ale zmienila mi antybiotyk w razie czego. co do mojego wymazu z paznokcia nadal mam gronkowca :( a dodatkowo doczepily sie jeszcze dwie inne bakterie :( za posiew placilam 30 zl. za wychodowanie bakteri i antybiogram 48 zl :( masakra. ja zbankrutuje na badaniach. nie ma takiego antybiotyku ktory zwalczy wszystkie trzy bakteria i ktory moge brac karmiac piersia, takze z leczenia lipa. bylam u chirurga wczoraj, obejrzal palca, zapisam taki plyn do psiakania, dzisiaj dopiero go odbieram i mam psikac, wtedy 23 lipca do niego, on podejmie wtedy decyzje czy zrywamy paznokcia. teraz nie mogl bo tez na urlop idzie. zesrali sie z tymi urlopami. tyle co u nas. juz mam chwilami wszyskiego dosc, a wiem ze to dopiero poczatek :( :( :(

no widzisz bidulko... oby szybko ci to przeszlo...jak sie wali to sie wali.... ale dobrze tez ze kubus ok!!!

Zgłoś nadużycie #62827 26 czerwca 2013, 10:55

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

ale w domku nie chce chodzić :( woli raczkować :( chyba kupię mu coś na zachętę żeby pchał i chodził :)

daj mu spokoj, nic na sile :) jak bedzie chcial to pojdzie. Kuba tez raz na nozkach, raz na czterech, tak czuje sie bezpieczniej.

Zgłoś nadużycie #62828 26 czerwca 2013, 10:55

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

no widzisz bidulko... oby szybko ci to przeszlo...jak sie wali to sie wali.... ale dobrze tez ze kubus ok!!!

ogu dziekuje ze z malym oki, ja sobie poradze :)

Zgłoś nadużycie #62829 26 czerwca 2013, 10:57

gwonka Fajna mama
po malutku musze juz wszystko przygotowywac na remont, po niedzieli maz juz musi tapety pozrywac, niedlugo majster wpada

Zgłoś nadużycie #62830 26 czerwca 2013, 10:57

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

no on juz w dzien cyca nie pije, nie potrzebuje, nawet dsie nie upomina, gorzej bedzie wieczorem i w nocy. w piatek wieczor probujemy go odstawic. w nocy butle dostanie

trzymam kciuki :)