Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #62791 26 czerwca 2013, 9:34

mala24 Supermama
muszę się pochwalić :) http://www.youtube.com/watch?v=Wk_UyxqFyIo&feature=youtu.be ale to tylko u kogoś, w domku nie chce chodzić :(

Zgłoś nadużycie #62792 26 czerwca 2013, 9:42

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

ja przy takiej metodzie antykoncepcji miałabym już pół drużyny piłkarskiej, ja wcześniej brałam tabletki, ale dla pewności używaliśmy jeszcze prezerwatywy, z Julią zaszłam w 1 cyklu starań, teraz tez w zasadzie od razu. a za jakieś kilka miesięcy muszę się zdecydować na jakąś skuteczną metode antykoncepcji

Asia niekoniecznie :D
my właściwie (nie) zabezpieczamy się jak mala24 a (i to już będzie z ponad 14 lat) i Iwonka i Asia były poczęte w pierwszym cyklu starania :D - obydwie 100% planowane (tj nie z przypadku :D ). Tylko ja myślę że u nas "to" działa bo po 1 ja mam super regularne cykle a po 2 dokładnie wiem kiedy mam owulację :D :D (boli mnie jajnik).

Zgłoś nadużycie #62793 26 czerwca 2013, 9:46

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

muszę się pochwalić :) http://www.youtube.com/watch?v=Wk_UyxqFyIo&feature=youtu.be ale to tylko u kogoś, w domku nie chce chodzić :(

Jak fajnie juz zasuwa! Świetnie!
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #62794 26 czerwca 2013, 9:48

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

my właściwie (nie) zabezpieczamy się jak mala24 a (i to już będzie z ponad 14 lat) i Iwonka i Asia były poczęte w pierwszym cyklu starania :D - obydwie 100% planowane (tj nie z przypadku :D ). Tylko ja myślę że u nas "to" działa bo po 1 ja mam super regularne cykle a po 2 dokładnie wiem kiedy mam owulację :D :D (boli mnie jajnik).

ja osobiscie bym sie bała...poza tym całe zycie w ten sposób...to chyba stresujące dla faceta
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #62795 26 czerwca 2013, 9:49

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ale w owulacje też się kochacie?

Zgłoś nadużycie #62796 26 czerwca 2013, 9:51

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

ja osobiscie bym sie bała...poza tym całe zycie w ten sposób...to chyba stresujące dla faceta

dla faceta jak dla faceta, dla mnie byłoby to mega stresujące i na pewno unikałabym sexu z tego powodu, ja dopiero dobrze się czuje jak mam podwójne zabezpieczenie :)

Zgłoś nadużycie #62797 26 czerwca 2013, 10:00

mala24 Supermama

seshella napisał(a)

ale w owulacje też się kochacie?

my tak i jakoś wpadki nie ma, a to już 6 lat :)

Zgłoś nadużycie #62798 26 czerwca 2013, 10:15

gwonka Fajna mama
hejka. jestesmy. zaczne od dobrych wiesci, wczoraj Kubus sie odwazyl i ruszyl sam na nozkach , przeszedl pol pokoju. dzisiaj juz od samego rana chodzi na calego :) odebralam Kubusia wyniki posiewu moczu i nie ma zadnej bakterii :) kamien spadl nam z serca. ale sprawa gronkowca u Kubusia nadal nie rozwiazana, bo jego pediatra jest na urlopie, wraca dopiero 23 lipca. ale rozmawialam z inna lekarka i mowi ze jesli nic sie zlego z malym nie dzieje to mamy byc spokojni, takze poczekamy az lekarz wroci, wtedy sie dowiemy co i jak. co do mnie to stan zapalny cycusia minal, ale musialam miec zmieniony antybiotyk, bo wyszly mi jakies dziwne bable na ciele, lekarka sama nie wie czy to reakcja alergiczna czy to po prostu mnie cos pogryzlo. dziwne to wszystko, no ale zmienila mi antybiotyk w razie czego. co do mojego wymazu z paznokcia nadal mam gronkowca :( a dodatkowo doczepily sie jeszcze dwie inne bakterie :( za posiew placilam 30 zl. za wychodowanie bakteri i antybiogram 48 zl :( masakra. ja zbankrutuje na badaniach. nie ma takiego antybiotyku ktory zwalczy wszystkie trzy bakteria i ktory moge brac karmiac piersia, takze z leczenia lipa. bylam u chirurga wczoraj, obejrzal palca, zapisam taki plyn do psiakania, dzisiaj dopiero go odbieram i mam psikac, wtedy 23 lipca do niego, on podejmie wtedy decyzje czy zrywamy paznokcia. teraz nie mogl bo tez na urlop idzie. zesrali sie z tymi urlopami. tyle co u nas. juz mam chwilami wszyskiego dosc, a wiem ze to dopiero poczatek :( :( :(

Zgłoś nadużycie #62799 26 czerwca 2013, 10:21

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

u nas też gorąco, a jak dzieciaczki Wasze śpią w nocy, tzn jak je ubieracie do spania?

Kubus spi na samych bodach bez skarpetek. w nocy co go przykryje, a przykrywam go teraz pieluszka tetrowa to zaraz sie budzi i skopuje. a caly czas spocony w nocy, glowke ciagle ma mokra. takze ostatnio nawet go nie ppprzykrywam

Zgłoś nadużycie #62800 26 czerwca 2013, 10:23

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ja przy takiej metodzie antykoncepcji miałabym już pół drużyny piłkarskiej, ja wcześniej brałam tabletki, ale dla pewności używaliśmy jeszcze prezerwatywy, z Julią zaszłam w 1 cyklu starań, teraz tez w zasadzie od razu. a za jakieś kilka miesięcy muszę się zdecydować na jakąś skuteczną metode antykoncepcji

jeśli już w ogóle nie planujesz dzieci to ponoc najlepsze jest podwiązanie jajaowodów, ale ja nie wiem czy na coś takiego sama bym się zdecydowała...

Zgłoś nadużycie #62801 26 czerwca 2013, 10:24

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

u nas jakoś ta metoda działa i to skutecznie :) a jak się zdecydowaliśmy na dziecko to za pierwszym razem nam się udało :)

to super

Zgłoś nadużycie #62802 26 czerwca 2013, 10:24

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

gratulacje

Zgłoś nadużycie #62803 26 czerwca 2013, 10:26

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

hejka. jestesmy. zaczne od dobrych wiesci, wczoraj Kubus sie odwazyl i ruszyl sam na nozkach , przeszedl pol pokoju. dzisiaj juz od samego rana chodzi na calego :) odebralam Kubusia wyniki posiewu moczu i nie ma zadnej bakterii :) kamien spadl nam z serca. ale sprawa gronkowca u Kubusia nadal nie rozwiazana, bo jego pediatra jest na urlopie, wraca dopiero 23 lipca. ale rozmawialam z inna lekarka i mowi ze jesli nic sie zlego z malym nie dzieje to mamy byc spokojni, takze poczekamy az lekarz wroci, wtedy sie dowiemy co i jak. co do mnie to stan zapalny cycusia minal, ale musialam miec zmieniony antybiotyk, bo wyszly mi jakies dziwne bable na ciele, lekarka sama nie wie czy to reakcja alergiczna czy to po prostu mnie cos pogryzlo. dziwne to wszystko, no ale zmienila mi antybiotyk w razie czego. co do mojego wymazu z paznokcia nadal mam gronkowca :( a dodatkowo doczepily sie jeszcze dwie inne bakterie :( za posiew placilam 30 zl. za wychodowanie bakteri i antybiogram 48 zl :( masakra. ja zbankrutuje na badaniach. nie ma takiego antybiotyku ktory zwalczy wszystkie trzy bakteria i ktory moge brac karmiac piersia, takze z leczenia lipa. bylam u chirurga wczoraj, obejrzal palca, zapisam taki plyn do psiakania, dzisiaj dopiero go odbieram i mam psikac, wtedy 23 lipca do niego, on podejmie wtedy decyzje czy zrywamy paznokcia. teraz nie mogl bo tez na urlop idzie. zesrali sie z tymi urlopami. tyle co u nas. juz mam chwilami wszyskiego dosc, a wiem ze to dopiero poczatek :( :( :(

no porszę jak sam zaczął tupatć, gratuluję

Zgłoś nadużycie #62804 26 czerwca 2013, 10:26

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

Kubus spi na samych bodach bez skarpetek. w nocy co go przykryje, a przykrywam go teraz pieluszka tetrowa to zaraz sie budzi i skopuje. a caly czas spocony w nocy, glowke ciagle ma mokra. takze ostatnio nawet go nie ppprzykrywam

mój się poci, ale przykryce musi być :(

Zgłoś nadużycie #62805 26 czerwca 2013, 10:27

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Cześć dziewczyny...ale pusto na forum przez weekend! Wszystkie plazowały :D Poza Anetką , która okna szorowała.Współczuje Ci z jednej strony, bo trzeba naprawdę kupe pracy włozyc w wysprzatanie...z drugiej strony...na nowym miejscu to ma sie zapał, wiec idzie łatwiej :-)
U nas gorąco jak diabli..w sobotę siedziałysmy z Zuzką na dworze...latała na golaska po podwórku i tylko na przemian właziła do piaskownicy albo do basenu.
Wczoraj cały czas kogos mieliśmy w domu, najpierw moi rodzice na obiedzie, potem męża siostra wpadła do Zuzki przekazac jej paczkę od swojej córki z Angli czyli byłej opiekunki Zuzi...oczywiscie masę ciuchów najróżniejszych ( między innymi z George'a ) i kubek z dziubkiem..może bedzie piła...bo z niekapka z twardym ustnikiem nie chce.
No i weekend zleciał bardzo szybko.
Aha...moje dziecko nie chce się kapać...skubana...jak zaczynałam myć głowę to uciekała mi z wanny, a wczoraj wogóle nie dała się posadzić i trzeba ja było umyć na stojaco...o głowie oczywiscie nei było mowy.
Czas chyba schować wanienkę na strych. Czasem kąpie ja w duzej wannie w krzesełku kąpielowym,ale w wanience było mi po prostu wygodniej, bo wlało sie odrobine wody i juz. Jednak trzeba juz zrezygnować.
A jak jest u Was? dzieciaczki nadal w wanienkach?

Kubus nadal w waniece kapany. zawsze grzeczniutki, wczoraj tylko nie chcial glowki splukac, ale moze mial gorszy dzien, zobaczymy jak bedzie dzisiaj

Zgłoś nadużycie #62806 26 czerwca 2013, 10:29

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kurczę...zdrówka duzo dla Ciebie , szkoda,że musisz Kubusia odstawić,ale i tak juz w sumie przyzwyczajałby się do normalnego jedzenia.

no on juz w dzien cyca nie pije, nie potrzebuje, nawet dsie nie upomina, gorzej bedzie wieczorem i w nocy. w piatek wieczor probujemy go odstawic. w nocy butle dostanie

Zgłoś nadużycie #62807 26 czerwca 2013, 10:29

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

supe że Kubuś sam się odważył i chodzi :) teraz nie posiedzisz :) i jeszcze lepiej że jest zdrowy :)

Zgłoś nadużycie #62808 26 czerwca 2013, 10:34

maryna Fajna mama
LASKI !!upragniona chwila!!kawa i laptop... wkoncu zasnely moje lobuziaki!wczoraj mega krotko spali wiec nei mialam chwili wnet zeby do was tu zajrzec..a wogole to jestem uzalezniona od face...i fm.... aaaaaaaaaa no przeciez co robie czy cos tam nie wejde to ciagle mysle co u was..i co tam na fejsie..i wogole w kompie... czy ja jestem nienormalna ?? !!!
a i pod Bogiem....z dwoma to juz naprawde nic nie idzie zrobic...moze dlatego ze jest mala roznica miedzy nimi...ale latam jak oparzona..oliwier goni amelke .ona chce ta zabawke.on jej bierze.to innym razem jej daje...jak wyjde do kuchni czy lazienki ci zaraz za mna..... zjesc w biegu,srac w biegu...aaaaaaaa podziwiam Agata Marszałek Kupińska jak ty dajesz rade ?? w ramach zapierdalanki dzis po poludniu ta kumpela ktorej corka sie opiekuje jedziemy na zakupy ciuchowe na Basel a moj m zostaje z malym!!!wkoncu!!!a co trzeba sie troche wkoncu odhamic!! ;-)

Zgłoś nadużycie #62809 26 czerwca 2013, 10:39

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Mam chwilkę, bo Natalka spi,wiec w skrocie napisze jak udal nam się wyjazd.
Bylo naprawde cudownie.Natalka droge zniosla jako tako, a to tylko godzina :( .Pol godziny wysiedziala z zabawkami, a drugie pol puszczalam jej bajki i piosenki na laptopie.Domek, ktory wynajelismy naprawde fajny i co najważniejsze 100 metrów przed domkiem mielismy wypasiony ,nowoczesny plac zabaw. W jeden dzien ja robilam sniadanie, wygladam przez okno, a moje dzicko w piżamie siedzi w piaskownicy...z mężem oczywiscie :) .
Calymi dniami spacerowalismy po Ustroniu i po Wiśle.Chodzilismy po knajpach i jedliśmy  ile wlezie :) .natalka tez na swoich nogach, bo wózka nawet z auta nie wyciagnelismy.
Bylo tak fajnie, że mielismy wracac w niedziele, a wrocilismy w poniedzialek :)

supper ze wypad udany

Zgłoś nadużycie #62810 26 czerwca 2013, 10:40

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

cudna, Natalka to wysoka będzie :) jak na nią patrzę to córeczkę bym chciała :)

ja tez ja tez ja tez!!!!!!!!!!!!!!chce!!!!!!