Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #62671 21 czerwca 2013, 21:56

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

lal....to super...a drogie takie cos jest ?? no pewnie to pisalas ten tydzien co bylam w pl i do dzis nie nadrobilam :( :(

i jak pierwszy dzień po pilnowaniu Małej i Oliwiera?

Zgłoś nadużycie #62672 21 czerwca 2013, 23:44

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

u nas też gorąco, a jak dzieciaczki Wasze śpią w nocy, tzn jak je ubieracie do spania?

teraz jak gorąco jest to w pokoju mam 25 stopni i spi w rampersie na krótki rękaw przykryta flanelową poszewska na kolderke tylko. a i tak się rozkopie w nocy więc praktycznie nie przykryta

Zgłoś nadużycie #62673 21 czerwca 2013, 23:45

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Zuzia śpi w rampersie na krótki rękawek i w cieniutkim spiworku
Jak tak gorąco to ma uchylone okno

u nas tez okna pouchylane a jak bylo 20 stopni w nocy to otwarte bo uchylenie nic nie dawało

Zgłoś nadużycie #62674 21 czerwca 2013, 23:48

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

jeju szok a moj w pajace z dlugim rekawem.na to jeszcze koszulka bo u nas zimno jak byk!!! temp.wacha sie miedzy 19-21 stopni.. no i jeszcze koldra go przykrywam..i kocem  cienkim bo i tak wiecznie sie odkrywa!!

no ale jak u mnie jest 19-21 to w pajacu na dlugi rękaw i pod kolderką. zreszta patrzę po sobie jak mi zimno no to jej tez raczej gorąco nie jest ;)

Zgłoś nadużycie #62675 21 czerwca 2013, 23:52

aneta74 Fajna mama
wiecie co myslalam że ubiję mojego chłopa . jak on mnie wnerwia jak se wypije . miał dzis imprezke z policjantami . zostawilam go na dwie godziny przyjeżdżam a ten już napity w 3 d takie tempo narzucili. i jęczy mi erotoman gawędziarz cały czas ku/...a tylko o bzykaniu. no nerwica mnie bierze na to jego pierdzielenie. on potem oczywiście nie pamięta że mnie wnerwiał ostatnio tez tak było.mówi trzeba było mi kazac isc spać. dzis go wysyłaąłm chyba z godzinę://i godzina nerwów więcej wrrrrrrrrr no i ubić jak nic

Zgłoś nadużycie #62676 21 czerwca 2013, 23:56

aneta74 Fajna mama
i znalazłam taka ofertę jutro chyba będę dzwonić http://www.citeam.pl/oferta/jelenia-gora-3-8-dni?oid=42218&pos=16&utm_source=cit... długi ten adres ?? mama tam była kiedyś w sanatorium i często mówiła że z chęcią jeszcze by tam pojechała więc powinna byc zadowolona i tato też.
jutro jadę do de potem m zaprosił mi gości.ale chyba tylko kielbaski z grila i sałatkę ziemniaczana zrobię bo w niedzielę jedziemy nad morze już. to trzeba by się jakos przygotować. kiedy cholerka?miałam odchlewiac jak to Gosia mówi mieszkanie ale nie dam rady. zresztą to ma sens jak za m-c się wyprowadzamy?

Zgłoś nadużycie #62677 22 czerwca 2013, 0:00

aneta74 Fajna mama
i jak ktoś potrzebuje http://www.citeam.pl/oferta/50-lub-100-odbitek-cyfrowych-7

Zgłoś nadużycie #62678 22 czerwca 2013, 0:01

aneta74 Fajna mama
a to nie zaciekawiło ?http://www.citeam.pl/oferta/kubeczek-menstruacyjny-luno

Zgłoś nadużycie #62679 22 czerwca 2013, 0:14

aneta74 Fajna mama
uciekam jutro może wieczorem zajrzę . a potem nie wiem czy będę miała jakiegos neta . wracamy we wtorek więc wtedy na pewno bedę :)
miłego spokojnego weekendu dziewczęta :) )

Zgłoś nadużycie #62680 22 czerwca 2013, 10:30

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

za darmo, jakiś projekt unijny :D

wow...super

Zgłoś nadużycie #62681 22 czerwca 2013, 10:36

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

i znalazłam taka ofertę jutro chyba będę dzwonić http://www.citeam.pl/oferta/jelenia-gora-3-8-dni?oid=42218&pos=16&utm_source=cit... długi ten adres ?? mama tam była kiedyś w sanatorium i często mówiła że z chęcią jeszcze by tam pojechała więc powinna byc zadowolona i tato też.
jutro jadę do de potem m zaprosił mi gości.ale chyba tylko kielbaski z grila i sałatkę ziemniaczana zrobię bo w niedzielę jedziemy nad morze już. to trzeba by się jakos przygotować. kiedy cholerka?miałam odchlewiac jak to Gosia mówi mieszkanie ale nie dam rady. zresztą to ma sens jak za m-c się wyprowadzamy?

wow...nad morze jedziecie ?? super.... a odchlewiac po co...z grubsza i tyle niedlugo was tam nie bedzie...a nie pamietam tam gdzie mieszkacie to wy to wynajmujecie czy jak ??

Zgłoś nadużycie #62682 22 czerwca 2013, 10:36

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

wiecie co myslalam że ubiję mojego chłopa . jak on mnie wnerwia jak se wypije . miał dzis imprezke z policjantami . zostawilam go na dwie godziny przyjeżdżam a ten już napity w 3 d takie tempo narzucili. i jęczy mi erotoman gawędziarz cały czas ku/...a tylko o bzykaniu. no nerwica mnie bierze na to jego pierdzielenie. on potem oczywiście nie pamięta że mnie wnerwiał ostatnio tez tak było.mówi trzeba było mi kazac isc spać. dzis go wysyłaąłm chyba z godzinę://i godzina nerwów więcej wrrrrrrrrr no i ubić jak nic

ach te chlopy jak se wypija to tylko im duuuupa w glowie!!! ;)

Zgłoś nadużycie #62683 22 czerwca 2013, 10:37

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no ale jak u mnie jest 19-21 to w pajacu na dlugi rękaw i pod kolderką. zreszta patrzę po sobie jak mi zimno no to jej tez raczej gorąco nie jest ;)

no ja tez tak patrze...a mi zimno to jemu pewnie tez...no i dzis nie ubralam mu rekawka tylko w pajacu z dlugim..i chyba lepiej...

Zgłoś nadużycie #62684 22 czerwca 2013, 10:38

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

a nie wystarczy długie body i śpioch i kołderka? przegrzewać nie ma co za bardzo

ja spiochow nei mam nawet juz chyba ..nie uzywam...wole ubrac dlugi pajac.a spiochy to od malego dla mnie nie wypal...

Zgłoś nadużycie #62685 22 czerwca 2013, 11:05

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

nalezy do udanych... mala totak grzeczna.a.moj diabelek to rzadzi jak smok... to daje jej zabawki.to chce ja poglaskac.to sie przytula do niej,usmiecha.dotyka...a neiraz jak wezmie mu zabawke to ryk !! ;) ...ale widac ze sie lubia bo na swoj widok od razu usmiechy robia... no i mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej.. nieraz maly marudzil.... przychodzi sie przytulac.... jest pewnei troche zazdrosny.... ale fajnie ze ma wkoncu jakies towaerzystwo bo widac ze ze mna tak caly dzien to juz nudne jest.... ;)

Zgłoś nadużycie #62686 22 czerwca 2013, 11:05

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

nalezy do udanych... mala totak grzeczna.a.moj diabelek to rzadzi jak smok... to daje jej zabawki.to chce ja poglaskac.to sie przytula do niej,usmiecha.dotyka...a neiraz jak wezmie mu zabawke to ryk !! ;) ...ale widac ze sie lubia bo na swoj widok od razu usmiechy robia... no i mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej.. nieraz maly marudzil.... przychodzi sie przytulac.... jest pewnei troche zazdrosny.... ale fajnie ze ma wkoncu jakies towaerzystwo bo widac ze ze mna tak caly dzien to juz nudne jest.... ;)

Zgłoś nadużycie #62687 22 czerwca 2013, 22:03

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

wow...nad morze jedziecie ?? super.... a odchlewiac po co...z grubsza i tyle niedlugo was tam nie bedzie...a nie pamietam tam gdzie mieszkacie to wy to wynajmujecie czy jak ??

to mieszkanie służbowe pniby przeznaczone do sprzedazy ale można powiedziec że wynajmujemy bo placimy czynsz.
jadę z m nad morze bo on tam ma szkolenie a ja przy okazji odpoczne może :)

Zgłoś nadużycie #62688 22 czerwca 2013, 22:05

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

ach te chlopy jak se wypija to tylko im duuuupa w glowie!!! ;)

no mówi Ci nie wyróba normalnie. I dzisiaj oczywiscie nic nie pamięta. nawet z kolega "rozmawiał " wczoraj przez telefon bo dzisiaj zobaczył że ma połączenie odebrane i tez nie pamięta. Mi tam nie przeszkadza niech sobie wypije ale żeby mi dał spokój erotoman jeden. a on po alkoholu jak po viagrze ... skończyć nie może ;)

Zgłoś nadużycie #62689 22 czerwca 2013, 22:07

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

to super że tak fajnie dzieciaczki sie dogadują. teraz już tylko lepiej będzie.

Zgłoś nadużycie #62690 22 czerwca 2013, 22:15

aneta74 Fajna mama
ja dzis juz padam. wyszorowałam wszyskie okna w nowym domu-8 szt. pozrywalismy tapety. potem do mamy po Rozalkę i w domu szybkie szykowanie na grilla w międzyczasie ogarnęłam burdello. teraz jeszcze prasowanie i pakowanie. M wciety to wyslę go do campingu niech idzie spać żeby mnie nie drażnił