Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #62591 20 czerwca 2013, 11:30

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

morskiego czy górskiego?

górskiego

Zgłoś nadużycie #62592 20 czerwca 2013, 11:34

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

górskiego

Ale super! :D udanego wypoczynku :D
Ja myslałam,ze w tym roku uda mi sie w maju wyskoczyć na jakis weekend w góry ale nic z tego nei wyszło jakoś.
A teraz próbuje znaleźć jakiś nocleg na wczasy, chciałam miec cos zarezerwowanego ze wzgledu na Zuzkę...tragedia...wysłałam ze 200 maili i zapytań...dostałam kilka odpowiedzi,że zajęte w tym terminie, kilka,ze wolne ale ceny w granicach 90-120 euro...reszta wogóle olała zapytania. Juz zwątpiłam i dałam spokój..pojedziemy w ciemno jak zwykle.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #62593 20 czerwca 2013, 11:42

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Ja myslałam,ze w tym roku uda mi sie w maju wyskoczyć na jakis weekend w góry ale nic z tego nei wyszło jakoś.
A teraz próbuje znaleźć jakiś nocleg na wczasy, chciałam miec cos zarezerwowanego ze wzgledu na Zuzkę...tragedia...wysłałam ze 200 maili i zapytań...dostałam kilka odpowiedzi,że zajęte w tym terminie, kilka,ze wolne ale ceny w granicach 90-120 euro...reszta wogóle olała zapytania. Juz zwątpiłam i dałam spokój..pojedziemy w ciemno jak zwykle.

A kiedy jedziecie?

Zgłoś nadużycie #62594 20 czerwca 2013, 11:43

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Podziwiam...naprawdę.Ja to bym chyba się w ciemno nie zdecydowala z moją nerwuską samochodową.

Zgłoś nadużycie #62595 20 czerwca 2013, 11:44

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A kiedy jedziecie?

jedziemy 22 lipca rano , na miejscu będziemy 23 koło południa mam nadzieję

Zgłoś nadużycie #62596 20 czerwca 2013, 11:45

ewelina6660 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Podziwiam...naprawdę.Ja to bym chyba się w ciemno nie zdecydowala z moją nerwuską samochodową.

Zreszta...w ogóle bym nie pojechala :) .Ja to już cala posrana jestem przed jutrzejsza godzinna jazda.Natalka po 20 minutach już zaczyna w aucie marudzić.

Zgłoś nadużycie #62597 20 czerwca 2013, 11:46

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

jedziemy 22 lipca rano , na miejscu będziemy 23 koło południa mam nadzieję

Ile to km?.Bedziecie nocować ?

Zgłoś nadużycie #62598 20 czerwca 2013, 11:47

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

no nie mamy wyjścia..mialam dobre chęci
zreszta mąż sie będzie małą zajmował a reszta bedzie szukała apartamentu...różnie bywa..zazwyczaj udawało nam się znaleźć cos w ciagu 15 minut
raz tylko nalatałysmy sie z Patrycją prawie dwie godziny, ale już internetowo byłam uprzedzona,ze w tym rejonie i w tym terminie może być trudno.
Swoją drogą dwa lata temu w dziurze takiej jak nasze Międzywodzie szukalismy noclegu prawie trzy godziny! A w telewizji mówili,że pogody nie ma i narzekaja na brak turystów!

Zgłoś nadużycie #62599 20 czerwca 2013, 11:51

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ile to km?.Bedziecie nocować ?

Jeszcze nie mamy sprezyzowanego miejsca ale koło 1300 , zalezy jak daleko pozwoli nam Zuzia dojechać
No nasza tez marudzi ale zdecydowalismy,ze jednak jedziemy...zresztą ostatnio do Łodzi jechała całkiem dobrze :D
I oczywiscie z noclegiem po drodze...nie ma innej opcji.

Zgłoś nadużycie #62600 20 czerwca 2013, 11:52

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Jeszcze nie mamy sprezyzowanego miejsca ale koło 1300 , zalezy jak daleko pozwoli nam Zuzia dojechać
No nasza tez marudzi ale zdecydowalismy,ze jednak jedziemy...zresztą ostatnio do Łodzi jechała całkiem dobrze :D

My jedziemy do Hamburga ( 860km),ale tez z noclegiem :)

Zgłoś nadużycie #62601 20 czerwca 2013, 12:01

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

My jedziemy do Hamburga ( 860km),ale tez z noclegiem :)

Do Hamburga tez kawał drogi. Macie juz nocleg zapewniony?Tak naprawdę trudno przewidziec jak często trzeba się będzie zatrzymywać i jak daleko dojedziemy pierwszego dnia. Zastanawiam się czy wogóle rezerwowac jakis nocleg, bo nie wiadomo gdzie dotrzemy. Wiec w naszym przypadku ewidentnie ryzyk-fizyk! Do tej pory nocowalismy po drodze nad Balatonem na kempingu...zawsze nas przyjęli albo po prostu w aucie. Nasza Patrycja i tak wolała spac w aucie, bo nie bylo robaków :D Teraz nie bedziemy mieli miejsca na namiot, wiec odpada, a jedziemy w 5 osób...trzeba nocleg gdzies załatwić. Oczywiscie na jedną noc nie bardzo chcą w miejscowosciach turystycznych wiec pewnie zostaną nam zajazdy albo motele.

Zgłoś nadużycie #62602 20 czerwca 2013, 12:10

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Do Hamburga tez kawał drogi. Macie juz nocleg zapewniony?Tak naprawdę trudno przewidziec jak często trzeba się będzie zatrzymywać i jak daleko dojedziemy pierwszego dnia. Zastanawiam się czy wogóle rezerwowac jakis nocleg, bo nie wiadomo gdzie dotrzemy. Wiec w naszym przypadku ewidentnie ryzyk-fizyk! Do tej pory nocowalismy po drodze nad Balatonem na kempingu...zawsze nas przyjęli albo po prostu w aucie. Nasza Patrycja i tak wolała spac w aucie, bo nie bylo robaków :D Teraz nie bedziemy mieli miejsca na namiot, wiec odpada, a jedziemy w 5 osób...trzeba nocleg gdzies załatwić. Oczywiscie na jedną noc nie bardzo chcą w miejscowosciach turystycznych wiec pewnie zostaną nam zajazdy albo motele.

Tak,bedziemy nocować w Hotelu przed granica.Jest tam taki fajny zajazd z karczma.

Zgłoś nadużycie #62603 20 czerwca 2013, 12:16

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Tak,bedziemy nocować w Hotelu przed granica.Jest tam taki fajny zajazd z karczma.

No to w sumie Natalka powinna jakos przetrzymać taką podróż na raty.

Zgłoś nadużycie #62604 20 czerwca 2013, 12:34

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

słodziak, nie narzekaj że mało waży bo duży chłopak z Piotrusia :D

jest długi ale szczypiorek

Zgłoś nadużycie #62605 20 czerwca 2013, 13:13

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

jest długi ale szczypiorek

Czyli przystojniaczek :D

Zgłoś nadużycie #62606 20 czerwca 2013, 18:14

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

a to mój smyk

superowy chłopak!! :D :D
a kiedy tak jeździł ?? ? Jak go takiego odzianego w ten upał widzę to aż mi goręcej... uffff.... mam wrażenie że ten skwar już miesiąc trwa :D

Zgłoś nadużycie #62607 20 czerwca 2013, 18:28

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

z tymi noclegami po drodze (za granicą) to taki feler że drogie są skubane. Bo po 1 że tylko na 1 noc a po 2 że (przynajmniej w naszym wypadku) trudno go wcześniej przewidzieć. Bo nigdy nie wiadomo ile przejedziemy w danym dniu- czasem dziewczyny spokojne i można podgonić, a czasem już o 17 zmęczeni i my i one.
I Ela ja też podziwiam że Wy tak na pałkę jedziecie bez rezerwacji... Z maluchem to wielkie wyzwanie :D :D . Ja dojeżdżając na miejsce po takiej trasie to myślałabym tylko żeby się zabukować w apartamencie i prysznic wziąć a nie latać i szukać miejsca!

Zgłoś nadużycie #62608 20 czerwca 2013, 18:34

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

NO właśnie!!!!!! nigdy nie wiadomo ile się ujedzie z dzieckiem :D :D :D
a hotele są $$$$$$$$$$ :D :D :D
ale co tam raz się żyje :D
a na jakim kempingu się zatrzymywaliście? zawsze na tym samym czy różne?
myśmy się rozbijali namiotem na "Bikini" :D

Zgłoś nadużycie #62609 20 czerwca 2013, 22:44

aneta74 Fajna mama
Jeju dziewczyny usmażyc się można w ta gorąćzkę.my dzis ciąg dalszy załatwiania papierów szybko poszło w nfz i za unijne akty dzieci mnie nawet w UM nie skasowali. tylko w tym marszałkowskim jednak kręcą . Wychodzi na to że nie trzeba było mówić że dopiero od sierpnia tam będziemy mieszkać tylko że mieszkamy to by nie robili problemów.

elka40 napisał(a)

fajny, tez nad czyms takim myslałam,ale w końcu bedzie siedziała w drugiej części od piaskownicy...za rok kupię jej wodny plac zabaw najwyżej. ten jest super bo z daszkiem

Ja kupiłam małej w tesco taki nie duży basenik bez daszku co prawda. dzisiaj dwa razy się moczyła tak po 17tej było ale 37stopni tylko juz to słonce tak nie paliło.za piewszym razem usiąsc nie chciała ale potem to juz chlapała się na całego

Zgłoś nadużycie #62610 20 czerwca 2013, 22:47

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

w domu na przewijaku daje jej zabawke lub krem i jakos idzie przewinąc, ale gdzies na wyjezdzie to masakra jest, ostatnio cała sie upociłam przebierajac pieluche

ja już przewijak oddalam bo już nie szło na nim jej przebierać