Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #62451 18 czerwca 2013, 8:20

aniam Supermama

maryna napisał(a)

widze ze fm umiera smiercia naturalna :(

chyba masz rację :(

Zgłoś nadużycie #62452 18 czerwca 2013, 8:21

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

nie !!! dziewczyny nie wygłupiajcie się...

widzisz, ze nie ma co nadrabiać, dosłownie 3 posty na krzyż

Zgłoś nadużycie #62453 18 czerwca 2013, 10:09

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no niby jedna noc ale steskniona była.no jakoś się ulozy tylko że jak człowiek 15 lat siedział w miejscu to teraz strach oblatuje przy takich zmianach

no wlasnei stad ten strach....ale dacie rade!! dzieciaki zadowolone.. i do odwaznych swiat nalezy!!!!!

Zgłoś nadużycie #62454 18 czerwca 2013, 10:09

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

o kurcze Wy to sie macie cały czas cos :( zdrówka dla mojego zięcia

kobieto nic mi nie mow..ja juz naprawde nei wiem dlaczego ciagle cos ?? biednemu zawsze wiatr w oczy!! :( :( :( :( :( :(

Zgłoś nadużycie #62455 18 czerwca 2013, 10:21

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

kobieto nic mi nie mow..ja juz naprawde nei wiem dlaczego ciagle cos ?? biednemu zawsze wiatr w oczy!! :( :( :( :( :( :(

byliście wczoraj w tym szpitalu? co wam powiedzieli?

Zgłoś nadużycie #62456 18 czerwca 2013, 11:08

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

na fb pisalam ze bylismy wczoraj w kinder szpital bo juz nie moglam patrzec jak maly sie meczy z tymi plesniawkami...w zyciu nie widzialam ze by tak nawet podniebienie mial zajete....straszny widok.... no i zapisali masc...o niebo lepiej... malo co juz widac... Boze ale jedno sie konczy a drugie zaczyna bo zrobil dzis juz dwa razy kupe jakos ze sluzem i dwoma centkami rozowej krwi!!! a wcczoraj jeszcze lekarka sie pytala czy nie robi kupy z krwia a dzis... juz robi..boze co jest ??

to super ze juz lepiej, moze w koncu zacznie jesc. a co do krewki w kupce to nie zwlekaj z tym. jak Kubus mial 5 tygodni tez mial krewke w kupce, okazalo sie ze zlapal rotawirusa. obserwuj go

Zgłoś nadużycie #62457 18 czerwca 2013, 11:10

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

widze ze fm umiera smiercia naturalna :(

nie no gdzie. przeciez jestesmy :) juz nie tak czesto ale jestesmy. zima odzyje forum :) teraz kazdy korzysta z pogody :)

Zgłoś nadużycie #62458 18 czerwca 2013, 11:30

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

nie no gdzie. przeciez jestesmy :) juz nie tak czesto ale jestesmy. zima odzyje forum :) teraz kazdy korzysta z pogody :)

Wszystkie na fb :)

Zgłoś nadużycie #62459 18 czerwca 2013, 11:44

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Wszystkie na fb :)

no własnie, ja w pracy nie mogę wejść na fb, a po pracy wolę posiedzieć z małym :(

Zgłoś nadużycie #62460 18 czerwca 2013, 13:54

kasia17 Fajna mama
Dziewczyny jestem, kurcze mialam nadrabiac ostatnio ale kurcze nie da sie, niby szkole odlozylam na wrzesien ale z Wiktorem jest coraz cięźej w domu nie da sie z nim usiedziec, wszystko mi otwiera, wszedzie wlazi, wszystko dotyka , wymusza placzem , gadam tysiac razy " odloz, nie wolno, nie dotykaj, zostaw, uwazaj na paluszki , nie biegaj tak szybko, zrobisz bam itp" a on wogole mnie nie slucha ostatnio musialam bardzo glosno krzyknac i dotarlo, przestraszyl sie i poplakal ale za 15 minut robil to samo , wiec pakuje go w samochod i jade na wies do ammy, tam ma przestzren i wybiega sie chociaz z Gabrysia i dlatego wogole nie siedze na fm;(

Anetko super ze juz cos ruszylo, wierze w Was , ty taka zaradna kobitka jestes pewnie bez problemu opanujesz sytuację .
Martynka przykro mi ze z malym masz takie pzrejscia , bedzie lepiej zobaczysz.
Ewelina Natalcia cudowna , jej taka duza sie wydaje slodzinka mala.
aniam buziaczki dla Piotrusia chorowitka.
gwonka jak wyniki Kubusia? bo chyba nie doczytalam.

Dzis burza siedzimy w domciu wiec zajrzalam . Niedlugo brat przylatuje z Irlandii z Majeczka i alicja wiec chyab wogole nie bede miala kiedy zajzrec.
Wiktor coraz wiecej gada , wola ciagle jesc " am am " - czekalam na ten etap z ustesknieniem bo to niejadek byl straszny ;)
Schudlam 2 kg waze 63 a to zasluga truskawek od 2 tyg zyje na truskawkach, uwielbiam.

Zgłoś nadużycie #62461 18 czerwca 2013, 13:56

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Cześc dziewczyny :-) Kurczę nie mam czasu pisać..w domu wiadomo a w robocie kupa roboty.
Duzo zdrówka dla dzieciaczków! Biedne chorowitki :-(
Anetka...nie martw się...bedzie dobrze...odwazyliscie sie i to najwazniejsze - teraz juz pójdzie do przodu :-)
Jesli chodzi o porządek, to u nas po godzinie juz wszystko wyglada tak jakby nie bylo rok sprzatane :-( Nie nadążam i nei wysilam sie specjalnei bo to bez sensu...jeszcze nei mam kiedy sprzątać, bo Zuzia nie pozwoli.
My w niedzielę bylismy w zoo w łodzi...małe dziecko bardzo grzeczne, dużo przedreptała na nóżkach, troche na rękach..najmniej w wózku...ale ogólnie fajnie...zwierzaki ja interesowały głównie te duże...małych nei zauwazała specjalnie. Ludzi tyle,że masakra.
Za to duza ciągle marudziła,że ją nogi bolą...słaba ta młodziez teraz strasznie. Próbowalismy obejść tez ogród botaniczny ale przez te jęki sie nie dało..zostawilismy na inny dzień.
No i poza tym u nas nie ma wiekszych zmian.
Zmykam do roboty...pewnie dopiero pojutrze bedę miała trochę czasu,żeby posiedziec i z Wami popisać. Na razie dziewczyny

O Elciu moja kochana natchnelas mnie wycieczka do ZOO ;)
Super ze sie wyprawa uadala , kurcze musze namowic mojego meza , bo wiktro ma bzika ostatnio na punkcie zwierzat ;)

Zgłoś nadużycie #62462 18 czerwca 2013, 14:31

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Dziewczyny jestem, kurcze mialam nadrabiac ostatnio ale kurcze nie da sie, niby szkole odlozylam na wrzesien ale z Wiktorem jest coraz cięźej w domu nie da sie z nim usiedziec, wszystko mi otwiera, wszedzie wlazi, wszystko dotyka , wymusza placzem , gadam tysiac razy " odloz, nie wolno, nie dotykaj, zostaw, uwazaj na paluszki , nie biegaj tak szybko, zrobisz bam itp" a on wogole mnie nie slucha ostatnio musialam bardzo glosno krzyknac i dotarlo, przestraszyl sie i poplakal ale za 15 minut robil to samo , wiec pakuje go w samochod i jade na wies do ammy, tam ma przestzren i wybiega sie chociaz z Gabrysia i dlatego wogole nie siedze na fm;(
Anetko super ze juz cos ruszylo, wierze w Was , ty taka zaradna kobitka jestes pewnie bez problemu opanujesz sytuację .
Dzis burza siedzimy w domciu wiec zajrzalam . Niedlugo brat przylatuje z Irlandii z Majeczka i alicja wiec chyab wogole nie bede miala kiedy zajzrec.
Wiktor coraz wiecej gada , wola ciagle jesc " am am " - czekalam na ten etap z ustesknieniem bo to niejadek byl straszny ;)
Schudlam 2 kg waze 63 a to zasluga truskawek od 2 tyg zyje na truskawkach, uwielbiam.

KAsiu, same super wieści...
bardzo się cieszę, że zaczyna porządnie jeść, jest ruchliwy i...
super chłopak

Zgłoś nadużycie #62463 18 czerwca 2013, 14:38

aneta74 Fajna mama
Jestem na chwile. wrócilismy z de. zameldowalismy sie w 10 minut wszystko miło i z usmiechem.a w Pl masakra własnie sama musze sobie wyliczyc składki zdrowotne do odmowy zasiłku rodzinnego w pl i najgorsze to dopiero będzie u m w pracy.musi tam podac nowy adres bo potrzebne dok. z nfz na niemiecki adres do ubezpieczenia naszego co potrzebne dzieciom do szkoły i malej do przedszkola ewentualnie jak bym ja puściła, i tu zaczynaja sie schody bo kadrowa w firmie u m pewnie bedzie robiła problemy.no i pewnie zaraz będa komentarze że jak to wyprowadzamy sie do de a tu przeciez nam szykuja wille marzeń do kupna.normalnie musze zaćpac jakiegoś procha na nerwy bo juz nerwica mnie bierze...
lece do gminy złozyc ten wniosek i zajrze pewnie wieczorkiem...
dziewczyny ani myślcie mi się stąd wyprowadzać ja za fb nie jestem -konto mam ale teraz to mi potrzebne ze względu na mokazje w moim banku . dobra lecę bo mi UG zamkną

Zgłoś nadużycie #62464 18 czerwca 2013, 14:49

mala24 Supermama

aneta74 napisał(a)

Jestem na chwile. wrócilismy z de. zameldowalismy sie w 10 minut wszystko miło i z usmiechem.a w Pl masakra własnie sama musze sobie wyliczyc składki zdrowotne do odmowy zasiłku rodzinnego w pl i najgorsze to dopiero będzie u m w pracy.musi tam podac nowy adres bo potrzebne dok. z nfz na niemiecki adres do ubezpieczenia naszego co potrzebne dzieciom do szkoły i malej do przedszkola ewentualnie jak bym ja puściła, i tu zaczynaja sie schody bo kadrowa w firmie u m pewnie bedzie robiła problemy.no i pewnie zaraz będa komentarze że jak to wyprowadzamy sie do de a tu przeciez nam szykuja wille marzeń do kupna.normalnie musze zaćpac jakiegoś procha na nerwy bo juz nerwica mnie bierze...
dziewczyny ani myślcie mi się stąd wyprowadzać ja za fb nie jestem -konto mam ale teraz to mi potrzebne ze względu na mokazje w moim banku . dobra lecę bo mi UG zamkną

ha i dobrze, zostajemy tutaj, a teraz ciepło więc wiadomo że mniej się siedzi :) jak zrobi się jakiś dzień brzydko od razu frekwencja wzrośnie :)

Zgłoś nadużycie #62465 18 czerwca 2013, 15:48

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A to Wiktorek gadułka :) chudzinko Ty nie wyglupiaj się z tym odchudzaniem bo i tak szczypior z Ciebie ;)

Zgłoś nadużycie #62466 18 czerwca 2013, 15:52

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

ha i dobrze, zostajemy tutaj, a teraz ciepło więc wiadomo że mniej się siedzi :) jak zrobi się jakiś dzień brzydko od razu frekwencja wzrośnie :)

Tez tak myslę że te pustki to zasługa pogody :) Ja tam bynajmnie nigdzie się stąd nie wynoszę :)

ech wróciła z UG i co ?? / schody nie chca mi wydac decyzji odmownej ktora jest niezbędna do kindergeltu!!!k..a masakra jakaś ponoć Urzad Marszałkowski ma jakieś wątpy do wystawiania takich decyzji. ale przeciez to logiczne skladam dokumenty przekraczam limit dostaje odmowe na pismie... Ale mam nerwa:////

Zgłoś nadużycie #62467 19 czerwca 2013, 8:11

aneta74 Fajna mama
ja dzis pierwsza?mam nadzieję że nie jedyna

u nas noc ciężka . mój mały maruder rozkręca się. w nocy marudzi w dzień zaczyna wymuszać płaczem szantazystka jedna oszaleć idzie a dzis jeszcze ma być tak gorąco a ja do fryzjera na 15,30.i musze jechać z mała bo m jedzie do de .
idziemy zaraz na dwór póki chłodniej

Zgłoś nadużycie #62468 19 czerwca 2013, 8:50

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Super,że Wiktorek woła jeść :D i pewnie juz mu tak zostanie :-) A że żywe srebro to się ciesz,e fajnie się rozwija...nawet jeśli to trochę męczące
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #62469 19 czerwca 2013, 8:51

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Super,że już wszystko załatwiacie...latania na pewno bedzie i schodów tez pewnie bo urzędnicy żyja własnym zyciem i kierują sie swoimi prawami niestety :-/ a raczej papierologią i strachem przed utratą stołka- ciężko cos będzie załatwić szybko pewnei

Zgłoś nadużycie #62470 19 czerwca 2013, 8:52

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

Jak Oliwierek dziś ?