Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #62391 14 czerwca 2013, 14:33

aniam Supermama

maryna napisał(a)

zapodaj nazwe

pulmex baby, od 6. miesiąca

Zgłoś nadużycie #62392 14 czerwca 2013, 14:36

aniam Supermama

maryna napisał(a)

zapodaj nazwe

inhalol jest dobry, ale powyżej 7 roku życia, można nasączyć chusteczkę i daleko od łóżeczka położyć, olejki zawarte rozprzestrzenią się na cały pokój

VICK VapoRub maść powyżej 3.roku życia

na zaś bo też jest super

Zgłoś nadużycie #62393 14 czerwca 2013, 14:55

aniam Supermama
miłego weekenda, dziołszki, dużo zdrówka dla choruszków;*

Zgłoś nadużycie #62394 14 czerwca 2013, 15:02

elka40 Fajna mama
ja tez zmykam...miłego weekendu
pewnie przez weekend nie bardzo zajrzę
w niedzielę mamy w planie zoo ale to się jeszcze zobaczy
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #62395 14 czerwca 2013, 22:45

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

pulmex baby, od 6. miesiąca

też ją mam :)

Zgłoś nadużycie #62396 14 czerwca 2013, 22:45

mala24 Supermama
miłego weekendu wszystkim które zaglądać nie będą :) a znając życie będą pustki :(

Zgłoś nadużycie #62397 15 czerwca 2013, 11:19

ewelina6660 Fajna mama
No to w końcu się zdecydowałam i kupiłam Natalce Emelki.Już w nich ze sklepu wyszla i naprawdę fajnie jej się w nich chodzi.Sa mega delikatne i mięciutkie i cale ze skóry.
http://www.emel.com.pl/prod.php?idg=12&id=10178&idp=10178&s=&type=&kword=

Zgłoś nadużycie #62398 15 czerwca 2013, 14:19

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

No to w końcu się zdecydowałam i kupiłam Natalce Emelki.Już w nich ze sklepu wyszla i naprawdę fajnie jej się w nich chodzi.Sa mega delikatne i mięciutkie i cale ze skóry.
http://www.emel.com.pl/prod.php?idg=12&id=10178&idp=10178&s=&type=&kword=

piekne... no cena tez dobra ale jak but ma byc dobry to trzeba zaplacic....

Zgłoś nadużycie #62399 16 czerwca 2013, 7:20

kasia17 Fajna mama
Ojej 25 stron do nadrobienia ;)
U nas wyłażą jedynki na gorze, kolejna noc nieprzespana i kolejny marudny dzie, wysiadam. Dzis jedziemy na 3 urodzinki Gabrysi i kupilismy taka kuchnie, mysle ze bedzie szczesliwa. Wiktor ciagle gada po chinsku " kata kata kata a kutyłaaaaaaaaaaa " non stop buzia sie nie zamyka a jak cos chce to krzyczy " a daćććććććć " z akcentem na ć.

http://www.smyk.com/smiki-moja-pierwsza-kuchnia-zabawka-edukacyjna,p1044718643,z...

Zgłoś nadużycie #62400 16 czerwca 2013, 11:43

maryna Fajna mama
LASKI JA TEZ JUZ NIE WIEM CO Z TYM MOIM OLIWIEREM SIE DZIEJE ?? KOLEJNA NOC DO DUUUUPY!!MALY SPI MOZE DO OK 23..MAKSYMALNIE DO 1 I ZACZYNA SIE...CO CHWILE RYK,OCZY ZAMKNIETE..WIERCI SIE JAKBY MIAL OWSIKI W DUPSKU!!BIERZEMY GO DO LOZKA NASZEGO I TAK JUZ KTORAS NOC Z RZEDU Z NAMI SPI ALE JA JESTEM NIE WYSPANA..SKOPANA.POBITA PRZEZ NEIGO I TE JEGO WIERCIOCHY!!!!!!!! OD DWOCH DNI BUDZI SIE NA OK 2 GODZ I NIE CHCE SPAC... DZIS PRZED 4 SIE OBUDZIL I PRAWIE DO 6!!! JAKAS KATASTROFA..WOGOLE TO PEWNIE PO TYM ANTYBIOTYKU KTORY SKONCYZL OK.2 TYG TEMU MA BIALY NALOT NA JEZYKU I OD KILKU DNI NA USTACH JAKBY GRZYB!!! ROBIE MU APTHINEM ALE TO GUZIK CO DAJE...ON NEI CHCE JESC.. NAWET SMOKA WYPLUWA NIE RAZ CO MU SIE NIE ZDARZALO...MOZE MU TO PRZESZKADZA ?? KURDE CHYBA DO LEKARZA TRZEBA ZNOW SIE WYBRAC....NIE MA APETYTU A TAK LADNIE ZAWSZE JADL... DZIS TO NAWET MALEJ KOSTECZKI CHLEBA JESZCZE NIE ZJADL..A ZAWSZE BYL JUZ PO DRUGIM SNIADANIU.... JA PIER.... JAK MNIE OCZY SZCZYPIA DZIS...CO RADZICIE?CZY WASZE DZIECI MIALY>?JAK SOBIE Z TYM DZIADOSTWEM RADZILYSCIE ?? PROSZE DAJCIE JAKIES RADY..DZIS CHYBA MOCZEM SPROBUJE....CZY TO NAPEWNO PLESNIAWKI?MOZE JUZ MU DO PRZELYKU SIE ROZPRZESTRZENILO I STAD JEGO BRAK APETYTU ?? BOZE POMOZ....A I OD PIATKU ZACZYNAM SIE ZAJMOWAC TA CÓRECZKA KOLEZANKI I MOIM MALYM..CZY DAM RADE ??

Zgłoś nadużycie #62401 16 czerwca 2013, 12:24

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

LASKI JA TEZ JUZ NIE WIEM CO Z TYM MOIM OLIWIEREM SIE DZIEJE ?? KOLEJNA NOC DO DUUUUPY!!MALY SPI MOZE DO OK 23..MAKSYMALNIE DO 1 I ZACZYNA SIE...CO CHWILE RYK,OCZY ZAMKNIETE..WIERCI SIE JAKBY MIAL OWSIKI W DUPSKU!!BIERZEMY GO DO LOZKA NASZEGO I TAK JUZ KTORAS NOC Z RZEDU Z NAMI SPI ALE JA JESTEM NIE WYSPANA..SKOPANA.POBITA PRZEZ NEIGO I TE JEGO WIERCIOCHY!!!!!!!! OD DWOCH DNI BUDZI SIE NA OK 2 GODZ I NIE CHCE SPAC... DZIS PRZED 4 SIE OBUDZIL I PRAWIE DO 6!!! JAKAS KATASTROFA..WOGOLE TO PEWNIE PO TYM ANTYBIOTYKU KTORY SKONCYZL OK.2 TYG TEMU MA BIALY NALOT NA JEZYKU I OD KILKU DNI NA USTACH JAKBY GRZYB!!! ROBIE MU APTHINEM ALE TO GUZIK CO DAJE...ON NEI CHCE JESC.. NAWET SMOKA WYPLUWA NIE RAZ CO MU SIE NIE ZDARZALO...MOZE MU TO PRZESZKADZA ?? KURDE CHYBA DO LEKARZA TRZEBA ZNOW SIE WYBRAC....NIE MA APETYTU A TAK LADNIE ZAWSZE JADL... DZIS TO NAWET MALEJ KOSTECZKI CHLEBA JESZCZE NIE ZJADL..A ZAWSZE BYL JUZ PO DRUGIM SNIADANIU.... JA PIER.... JAK MNIE OCZY SZCZYPIA DZIS...CO RADZICIE?CZY WASZE DZIECI MIALY>?JAK SOBIE Z TYM DZIADOSTWEM RADZILYSCIE ?? PROSZE DAJCIE JAKIES RADY..DZIS CHYBA MOCZEM SPROBUJE....CZY TO NAPEWNO PLESNIAWKI?MOZE JUZ MU DO PRZELYKU SIE ROZPRZESTRZENILO I STAD JEGO BRAK APETYTU ?? BOZE POMOZ....A I OD PIATKU ZACZYNAM SIE ZAJMOWAC TA CÓRECZKA KOLEZANKI I MOIM MALYM..CZY DAM RADE ??

Martynka koniecznie do lekarza, bo zapewne go to boli i dlatego nie je.Pamietam, ze Like smarowala Emilce fioletem i mówiła,ze pomoglo. Ja to bym gnala do learza, bo jak sie rozprzestrzeni to co ....kroplówki :( .A zjadl juz cos?

Zgłoś nadużycie #62402 16 czerwca 2013, 12:26

ewelina6660 Fajna mama
Natalka tez spi ostatnio nie najlepiej.Zaczyna się krecic, staje na czworakach i wchodzi na mnie i chce na mnie spac.Musze ja wtedy chwile ponosić i odlozyc.I tak ze 3 razy w ciągu nocy.

Zgłoś nadużycie #62403 16 czerwca 2013, 20:25

aneta74 Fajna mama
Hej :) jestem... wróciłam ale zalatana cholerka nie ma czasu na nic i m mnie wnerwia ubije go kiedyś tłumoka mówisz jak do ściany nie raz echhh.
wyjazd ok. w sumie dojechaliśmy na samą imprezę , o pólnocy padłam ze zmęczenia wstaliśmy rano male buszowanie po sklepach w Ratzeburgu i do domu na powrocie odebralismy klucze od mieszkania. Rozalcia była grzeczna nie plakała ale właczały jej się tęsknotki . Umęczyła moją mamę bo chodzic cały czas chciała a babcia wszystko robiła żeby Rozalcia zadowolona była. Jak wrócilismy jak mnie zobaczyła to mało z rowerka nie wysiadla bo dziadek akurat szedł z nia na spacer. z rak nie schodziła i tuliła się cały czas moja niunka.
w sobote maly grill ze znajomymi a dzisiaj pojechaliśmy do naszego m z rodzicami załozyliśmy zamek swój do drzwi no i pomału trza będzie zakasać rękawy do roboty bo do sierpnia trzeba sie wprowadzić.najgorzej z piecem do co bo musimy szukać jakiegoś z niemieckim certyfikatem czy europejskim kij to wie cholerka i nie wiem czy z Pl nam kominiarz pozwoli zamontować ?//a w d drogie piece no nic zobaczymy...ale najwazniejsze że starszakom się podoba , zadowoleni są pytaja tylko kiedy będziemy tam jeżdzić i remontowac bo oni chca pomagać :) no i szkoła ich tak juz nie przeraża . za to ja mam cykora coraz większego...

dobra nadrabiam zaległości ale widze ze nie poszalałyście ;)

Zgłoś nadużycie #62404 16 czerwca 2013, 20:45

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

No mężowi dokucza od kilku lat "drapiące gardło" i nic na to nie pomaga...zadne leki, witaminy...nic...robił ta autoszczepionkę ze wzgledu na to. Przy okazji znaleźli mu gronkowca w nosie :-) Na gronkowca pomogło...na gardło nie :D

To szczypiące gardło to chyba też jeden z objawów refluksu, moze to warto sprawdzić?

Zgłoś nadużycie #62405 16 czerwca 2013, 20:55

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

raz prawie mnie tir rozjechał. miałam strzaskany ryj, pogięte okulary, potarganą nowiutką kurtke z campusa (fak! >:/ ), pokrzywiony rower...
a za drugim razem wracałam w neidziele rano z nocki, na szczescie nie było duzego ruchu, wypierniczylam sie, bo we włosy wpadła mi pszczoła i sie oganiałam :P

ło matko to faktycznie mozna miec uraz do roweru po takich przeżyciach...

Zgłoś nadużycie #62406 16 czerwca 2013, 21:02

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

Dziękuje, że pytasz.drugi trymestr, więc najlepszy okres, jak Julia mi nie da w kość to czuję się całkiem ok, brzuszek już całkiem spory, pojawił się szybciej niż w pierwszej ciązy, leci ten czas. do południa w pracy, a po południu jedziemy całą rodzinna do teściowej na truskawki, wczoraj tez byliśmy, 15 łubianek zerwałam :)

Oj Ty się oszczędzaj kochana nie szalej z tymi truskawkami.Jak dobrze że wszystko u Was dobrze :)

Zgłoś nadużycie #62407 16 czerwca 2013, 21:06

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a ja wczoraj byłam z Alankiem rowerem pojeździć, podobało mu się, na początku zdziwienie a potem bił mnie po plecach (pośpieszał mnie), a niedaleko domu czuje jego głowę na moich plecach a On zasnął, ale obudziłam go szmerając po policzku :) mąż jechał obok i nie zauważył hi hi

czyli Alankowi się spodobało :) ))moja tez mi dziś zasnęła na rowerze przyjechalismy na spiocha przebrałam nakarmilam i spi .ale dziś spała tyle co w samochodzie moze z 20 minut a tak caly czas na nogach to nie dziwota że padła

Zgłoś nadużycie #62408 16 czerwca 2013, 21:09

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

mam pytanie jak dziecko ma kaszel i katar (bez temperatury) wychodzicie na dwór? zwłaszcza jak tak ciepło?!

u nas lekarka mówila żeby wychodzić bo przeciez temp. taka sama w domu i na dworzu

Zgłoś nadużycie #62409 16 czerwca 2013, 21:11

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

moj maly lobuziac coraz bardziej mnie zaskakuje. wczoraj ciagle paluszkiem pokazywal gdzie chce isc, jak widzi ciastka na biurku to zaraz tez paluszkiem pokazuje ze je chce zjesc. a jakies pol godziny temu dalam mu cycka, rozlozylam wozek do spania, a ten podreptal do tego wozka i palcem na niego pokazywal, dal mi znac ze chcial spac :) pierwszy raz sam z siebie :) jak go do wozka wlozylam to usmiech na pyszczku, chwila moment i zasnal :) dojrzewa mi synus :) normalnie jestem taka dumna ze szok :)

dorasta kawaler :)

Zgłoś nadużycie #62410 16 czerwca 2013, 21:16

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

wiecie, ja wam powiem, nie wiem czy juz pisalam, moze sie powtarzam.

dałam ten mój 1% na tego Olka peste i udało mu sie zebrac potrzebną sume pieniedzy na ta operacje :) i jest juz po i wszytsko jest w porządku :D powiem wam, ze ciesza mnei takie historie, bo wtedy czuje, ze to ma sens. a są osoby, które mi gadaja "po co ja te zdjecia dzieci udostepniam na fb, ze to bez sensu, ze nei pomoge wszystkim, ze tylko zasmiecam.... zgadza sie-wszytskim nie pomoge, ale Olkowi pomogłam :D i to jest super :)

Super. ja rodziców jak rozliczałam to dla Olka wlasnie 1 % dalam .świetnie że udało sie zebrac te pieniążki :)