Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #62351 14 czerwca 2013, 11:11

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

tak tak popieram :) pochwal się brzuszkiem :)

jestem zaaaa!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #62352 14 czerwca 2013, 11:12

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

bo tym mozesz sie zarazic przez kontakt, tym bardziej ze ja mam to dziadostwo w skorze, czy tam na skorze. mam przeciez rane przy paznokciu. jestem na okraglo z malym, chodze po tej samej podlodze co on. uwazam zeby nie dotykal nogi mojej ale cholera wie czy juz wczesniej nie dotknal przez przypadek, nie przypominam sobie. lekarka owila ze przez kontakt skora do skory moze sie zarazic. tym bardziej ze Kubusiowi tez wrastaly paznokietki, ropka mu sie zbierala, wtedy mial detromecyne i juz jest teraz oki, ale zawsssze to dziadostwo moze tam sobie siedziec po cichutku. musze byc pewna ze nie ma tego co ja

ojjjj kurde to naprawde trzeba jednak zbadac i wiedziec....

Zgłoś nadużycie #62353 14 czerwca 2013, 11:13

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

oj wytrzyma, niech cie tak nie ponagla, lepiej sie wyleczyc dobrze a potem niech se mruczy :) tyle czasu wytrzymywal jak ty bylas w polsce wiec i teraz musi dac rade :) to dla waszego wspolnego dobra. my mielismy taka wstrzemiezliwosc krotko po slubie. ale musmy to przezyli :( co dzien sie kochalismy,a tu naagle nie mozna bylo :( potem jeszcze mialam ta nadzerke, leczenie dwa razy kwasem, wiec bardzo dlugo nie moglismy sie kochac. no ale jakos to przetrwalismy, a potem moglismy juz bzikowac :) zycze wam zdrowka i cierpliwosci :)

hihi no wlasnie... ale dzis to juz nie przepuszcze ..ostatni czopek wzielam wczoraj..wiec dzis wkoncu jakies "zapinanie";")

Zgłoś nadużycie #62354 14 czerwca 2013, 11:14

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

Dziękuje, że pytasz.drugi trymestr, więc najlepszy okres, jak Julia mi nie da w kość to czuję się całkiem ok, brzuszek już całkiem spory, pojawił się szybciej niż w pierwszej ciązy, leci ten czas. do południa w pracy, a po południu jedziemy całą rodzinna do teściowej na truskawki, wczoraj tez byliśmy, 15 łubianek zerwałam :)

co ?? 15 lubianek ?? niemozliwa jestes..jeny jak ja bym zjadla truskawke...jeszcze w tym roku nie jadlam...musimy podjechac tu w szwajcarii do tych co pracowalam tu przed ciaza...bo robilam tu przeciez przy truskawkach,jezynach.malinach szparagach itd..bym kompotu malemu zrobila

Zgłoś nadużycie #62355 14 czerwca 2013, 11:15

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

flavamed? ja teraz małemu daję bo ma taki kaszel jeszcze

ok...tylko tu nie maja takich syropow ?? co zrobic ??
dzieki dziewczyny za porady... a ta masc pulmex czy jakos tak ?? daje cos?uzywalyscie?

Zgłoś nadużycie #62356 14 czerwca 2013, 11:19

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

dzieki dziewczyny za porady... a ta masc pulmex czy jakos tak ?? daje cos?uzywalyscie?

Martynka,ale przecież jakies maja.Podjedzcie do apteki i popytajcie.

Zgłoś nadużycie #62357 14 czerwca 2013, 11:19

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

a ja wczoraj byłam z Alankiem rowerem pojeździć, podobało mu się, na początku zdziwienie a potem bił mnie po plecach (pośpieszał mnie), a niedaleko domu czuje jego głowę na moich plecach a On zasnął, ale obudziłam go szmerając po policzku :) mąż jechał obok i nie zauważył hi hi

hihi ale jaja...

Zgłoś nadużycie #62358 14 czerwca 2013, 11:20

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

moj maly lobuziac coraz bardziej mnie zaskakuje. wczoraj ciagle paluszkiem pokazywal gdzie chce isc, jak widzi ciastka na biurku to zaraz tez paluszkiem pokazuje ze je chce zjesc. a jakies pol godziny temu dalam mu cycka, rozlozylam wozek do spania, a ten podreptal do tego wozka i palcem na niego pokazywal, dal mi znac ze chcial spac :) pierwszy raz sam z siebie :) jak go do wozka wlozylam to usmiech na pyszczku, chwila moment i zasnal :) dojrzewa mi synus :) normalnie jestem taka dumna ze szok :)

super.. moj tez juz kilka razy tak zrobil..bylam w szoku..jeszcze  wzial swoja niunie pieluszke... i do wozka....

Zgłoś nadużycie #62359 14 czerwca 2013, 11:21

ewelina6660 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Martynka,ale przecież jakies maja.Podjedzcie do apteki i popytajcie.

My rano skoczyliśmy do centrum handlowego na male zakupy.Natalka latala jak opetana, reki już nie chce dawac tylko sama podąża w sobie tylko znanym kierunku.Zaczepiala ochroniarza i chodziła za nim,aż chlop był speszony :) .Chcialam kupic jej majteczki kąpielowe, ale nic nie było :(

Zgłoś nadużycie #62360 14 czerwca 2013, 11:43

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

tak ja używałam i czy pomaga? trudno mi powiedzieć tyle że na katar super pomaga bo ma taki intensywny zapach :D

Zgłoś nadużycie #62361 14 czerwca 2013, 11:52

mala24 Supermama
który dzieciaczek jeszcze sam nie chodzi? czyżby mój łobuz był jednym z nielicznych tylko któremu się nie chce?!

Zgłoś nadużycie #62362 14 czerwca 2013, 11:52

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi no wlasnie... ale dzis to juz nie przepuszcze ..ostatni czopek wzielam wczoraj..wiec dzis wkoncu jakies "zapinanie";")

dobrej zabawy :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #62363 14 czerwca 2013, 11:54

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

który dzieciaczek jeszcze sam nie chodzi? czyżby mój łobuz był jednym z nielicznych tylko któremu się nie chce?!

Zuzka nie chodzi...trzeba ją za jedną rączkę trzymać jeszcze
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #62364 14 czerwca 2013, 11:57

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

Zuzka nie chodzi...trzeba ją za jedną rączkę trzymać jeszcze

Alan też za jedną ale sam nie chce

Zgłoś nadużycie #62365 14 czerwca 2013, 12:01

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

wiecie, ja wam powiem, nie wiem czy juz pisalam, moze sie powtarzam.
dałam ten mój 1% na tego Olka peste i udało mu sie zebrac potrzebną sume pieniedzy na ta operacje :) i jest juz po i wszytsko jest w porządku :D powiem wam, ze ciesza mnei takie historie, bo wtedy czuje, ze to ma sens. a są osoby, które mi gadaja "po co ja te zdjecia dzieci udostepniam na fb, ze to bez sensu, ze nei pomoge wszystkim, ze tylko zasmiecam.... zgadza sie-wszytskim nie pomoge, ale Olkowi pomogłam :D i to jest super :)

i super..

Zgłoś nadużycie #62366 14 czerwca 2013, 12:01

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

można by ją było tam wpuścić, ale za mokro jest, miejscami woda stoi na łące, ale dzięki temu że często teraz tak jeździmy to Julia wreszcie przekonała się do drugiej babci i innych domowników, bawi się z męża siostra, szwagierka, a najlepiej jak mnie nie widzi. a i jeszcze Wam powiem, że to oczywiście zbieg okoliczności, ale Julia często wieczorem zasypia przytulona do mojego brzucha, rozczulam się wtedy

ale slodki widok napewno!!!

Zgłoś nadużycie #62367 14 czerwca 2013, 12:02

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

no więc ja wychodzę ale moj szanowny małżonek stwierdził że mam dzisiaj nie wychodzić itd, jak chce niech siedzi z małym a ja po poudniu idę na dwór

ja tez bym poszla

Zgłoś nadużycie #62368 14 czerwca 2013, 12:04

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

nalałam dziewczynom wody do wanny- oczywiście zabawek do kąpieli mają po brzegi. No i się kręcę- przygotowywuję piżamki, pieluchę itp. Co chwilę zerkam na małe i kurde patrzę a Iwona taką plastikową łyżeczką karmi asię...pianą. A Asia otwiera dzioba jak do zupy.

hihi juz to sobie wyobrazilam ;)

Zgłoś nadużycie #62369 14 czerwca 2013, 12:04

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

I jeszcze jedno :)

wow!!!!!!!!!!!cóz za modeleczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #62370 14 czerwca 2013, 12:06

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Wklejam zdjęcia z chrztu te od fotografa:

sliczne foteczki!!! super!! a i powiem ci ze teraz widze ze zuzia do meza podobna a ta starsza do mamusi ;) ;)