Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #62291 13 czerwca 2013, 11:05

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

a na dlugo? kiedy wraca?

no wlasnie nie wiadomo kiedy, musze pogadac z wujem , w karetce jezdzi w tym szpitalu to sie dowie.

Zgłoś nadużycie #62292 13 czerwca 2013, 11:06

Ulla Fajna mama
wiecie, ja wam powiem, nie wiem czy juz pisalam, moze sie powtarzam.

dałam ten mój 1% na tego Olka peste i udało mu sie zebrac potrzebną sume pieniedzy na ta operacje :) i jest juz po i wszytsko jest w porządku :D powiem wam, ze ciesza mnei takie historie, bo wtedy czuje, ze to ma sens. a są osoby, które mi gadaja "po co ja te zdjecia dzieci udostepniam na fb, ze to bez sensu, ze nei pomoge wszystkim, ze tylko zasmiecam.... zgadza sie-wszytskim nie pomoge, ale Olkowi pomogłam :D i to jest super :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #62293 13 czerwca 2013, 11:07

seshella Fajna mama

Ulla napisał(a)

a kopie już? czujesz jakeis ruchy? :D
ja czasem zapominam, ze mamy ciężarówke :D

kilka razy poczułam już delikatne ruchy :)

Zgłoś nadużycie #62294 13 czerwca 2013, 11:09

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

fajnei, a gdzie to? kazdy moze przyjsc?

w nakle nad notecia, to jest kolo bydgoszczy. kazdy moze przyjsc, wstep o cegielka wartosci 5 zl

Zgłoś nadużycie #62295 13 czerwca 2013, 11:10

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

co, ty truskawki bedziesz zrywac? malo Julka da ci popalic? uwazaj na siebie. super ze dobrze sie czujesz. a moze jakas fotka z brzusiem co?

troche tylko im pomagam, bo teściowa sama zrywa, szwagierka w 9 miesiącu ciązy a szwagier jak na złość od rana do nocy w pracy. wogóle to cos mi się z aparatem stało, zrobię kilka zdjęc i bateria pada. ale cos wrzuce jak zgram

Zgłoś nadużycie #62296 13 czerwca 2013, 11:11

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

mam pytanie jak dziecko ma kaszel i katar (bez temperatury) wychodzicie na dwór? zwłaszcza jak tak ciepło?!

ja zawsze pytam lekarza, czy można wychodzić na dwór

Zgłoś nadużycie #62297 13 czerwca 2013, 11:12

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

dałam ten mój 1% na tego Olka peste i udało mu sie zebrac potrzebną sume pieniedzy na ta operacje :) i jest juz po i wszytsko jest w porządku :D powiem wam, ze ciesza mnei takie historie, bo wtedy czuje, ze to ma sens. a są osoby, które mi gadaja "po co ja te zdjecia dzieci udostepniam na fb, ze to bez sensu, ze nei pomoge wszystkim, ze tylko zasmiecam.... zgadza sie-wszytskim nie pomoge, ale Olkowi pomogłam :D i to jest super :)

super :) ja popieram takie akcje. dla nas to sa grosze, a dla takiego dzieciatka dalsze zycie. my mamy dzieci zdrowe wiec mozemy pomoc innym. ja przekazalam ten 1 % na fundacje martyny wojciechowskiej

Zgłoś nadużycie #62298 13 czerwca 2013, 11:13

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

ale fajnie :) od razu mi sie przypomnialo jak Kubus nawalal mi w brzuch :) maz go wtedy kopus nazywal :) do dzisiaj tak kopie tymi pytami :)

Zgłoś nadużycie #62299 13 czerwca 2013, 11:15

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

troche tylko im pomagam, bo teściowa sama zrywa, szwagierka w 9 miesiącu ciązy a szwagier jak na złość od rana do nocy w pracy. wogóle to cos mi się z aparatem stało, zrobię kilka zdjęc i bateria pada. ale cos wrzuce jak zgram

no pomoc mozna, ale pametaj ze teraz dzidzia jest najwazniejsza. wspuscie Julke w te truskawki to pomoze :) bedzie mniej do zrywania :) to czekamy na foteczki :) oj brzusio brzusio :) hihi

Zgłoś nadużycie #62300 13 czerwca 2013, 11:21

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

no pomoc mozna, ale pametaj ze teraz dzidzia jest najwazniejsza. wspuscie Julke w te truskawki to pomoze :) bedzie mniej do zrywania :) to czekamy na foteczki :) oj brzusio brzusio :) hihi

można by ją było tam wpuścić, ale za mokro jest, miejscami woda stoi na łące, ale dzięki temu że często teraz tak jeździmy to Julia wreszcie przekonała się do drugiej babci i innych domowników, bawi się z męża siostra, szwagierka, a najlepiej jak mnie nie widzi. a i jeszcze Wam powiem, że to oczywiście zbieg okoliczności, ale Julia często wieczorem zasypia przytulona do mojego brzucha, rozczulam się wtedy

Zgłoś nadużycie #62301 13 czerwca 2013, 11:24

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

można by ją było tam wpuścić, ale za mokro jest, miejscami woda stoi na łące, ale dzięki temu że często teraz tak jeździmy to Julia wreszcie przekonała się do drugiej babci i innych domowników, bawi się z męża siostra, szwagierka, a najlepiej jak mnie nie widzi. a i jeszcze Wam powiem, że to oczywiście zbieg okoliczności, ale Julia często wieczorem zasypia przytulona do mojego brzucha, rozczulam się wtedy

slodkie to musi byc :) czuje ze w brzuszku ma swojego towarzysza albo towarzyszke :)

Zgłoś nadużycie #62302 13 czerwca 2013, 11:39

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

ja wychodzę, poza tym lekarz kazał wychodzić

no więc ja wychodzę ale moj szanowny małżonek stwierdził że mam dzisiaj nie wychodzić itd, jak chce niech siedzi z małym a ja po poudniu idę na dwór

Zgłoś nadużycie #62303 13 czerwca 2013, 11:40

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

też śledzę losy Olka :) też przekazywałam mu swój 1%, niby nic a jak cieszy innego i operacja udana :)

Zgłoś nadużycie #62304 13 czerwca 2013, 11:42

mala24 Supermama

seshella napisał(a)

słodkie :) czasem chciałabym mieć drugą dzidzię :) ale trzeba poczekać na lepsze czasy (ha żart) (takich u nas nie będzie)

Zgłoś nadużycie #62305 13 czerwca 2013, 11:44

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

mam pytanie jak dziecko ma kaszel i katar (bez temperatury) wychodzicie na dwór? zwłaszcza jak tak ciepło?!

ja tak...po co kisić dziecko w zarazkach w domu?
ale jak jest zimno to juz nie wychodze
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #62306 13 czerwca 2013, 12:08

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

co na obiad? :)

żeberka w sosie z pampuchami

Zgłoś nadużycie #62307 13 czerwca 2013, 12:10

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

aż mie ciarki przeszły, tak łądnie napisałaś

Zgłoś nadużycie #62308 13 czerwca 2013, 12:11

aniam Supermama

seshella napisał(a)

nie wiem, czy juz psiałaś, ale wiesz już jakiej płci będzie?

Zgłoś nadużycie #62309 13 czerwca 2013, 12:44

mala24 Supermama
http://wiadomosci.onet.pl/wideo/reality-show-zaskakuje-jak-zyja-mlode-miss,12997...

Zgłoś nadużycie #62310 13 czerwca 2013, 13:51

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

wczoraj już nie miałam siły wchodzic, a po wizycie co następuje:
mały ma zaczerwienione gardziołko, poza tym oba czerwone uszka, obyło isę bez antybiotyku, chyba, ze w ciągu 3 dni pojawi się gorączka, to wtedy antybiotyk... 
zdążylismy do lekarza, zanim to dziadostwo się rozwinęło na dobre :(
mały dostał do psikania do gardła, kropelki do uszu i syropy...
przez 5 dni brania

Ania wszystkiego dobrego dla Piotrusia ... niech szybko zdrowieje biduś mały,,,