Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #62271 13 czerwca 2013, 10:36

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

oj wspolczuje takich przejsc rowerowych. to z pszola tragiczne ale i smieszne w sumie. ja tez mialam kiedys wypadek na rowerze. samochod osobowy mnie potracial, ja sie pozbieralam i w tym szoku jezdzilam rozwalonym rowerem dwie godziny, a wieczorem wyladowalam na pogotowiu. nic strasznego mi sie nie stalo ale bylam cala poobijana, cala prawa strona ciala, chodzic nie moglam przez tydzien. facet wzial mnie na maske, na szczescie jak z niej spadalam to rekoma chronilam twarz i glowe. gdyby nie taka reakcja to by bylo kiepsko

no to już prawdziwy hardcore :O
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #62272 13 czerwca 2013, 10:36

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

co, ty truskawki bedziesz zrywac? malo Julka da ci popalic? uwazaj na siebie. super ze dobrze sie czujesz. a moze jakas fotka z brzusiem co?

tak tak popieram :) pochwal się brzuszkiem :)

Zgłoś nadużycie #62273 13 czerwca 2013, 10:37

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

co, ty truskawki bedziesz zrywac? malo Julka da ci popalic? uwazaj na siebie. super ze dobrze sie czujesz. a moze jakas fotka z brzusiem co?

Tak,tak fotke chcemy :)

Zgłoś nadużycie #62274 13 czerwca 2013, 10:39

mala24 Supermama
a ja wczoraj byłam z Alankiem rowerem pojeździć, podobało mu się, na początku zdziwienie a potem bił mnie po plecach (pośpieszał mnie), a niedaleko domu czuje jego głowę na moich plecach a On zasnął, ale obudziłam go szmerając po policzku :) mąż jechał obok i nie zauważył hi hi

Zgłoś nadużycie #62275 13 czerwca 2013, 10:40

gwonka Fajna mama
moj maly lobuziac coraz bardziej mnie zaskakuje. wczoraj ciagle paluszkiem pokazywal gdzie chce isc, jak widzi ciastka na biurku to zaraz tez paluszkiem pokazuje ze je chce zjesc. a jakies pol godziny temu dalam mu cycka, rozlozylam wozek do spania, a ten podreptal do tego wozka i palcem na niego pokazywal, dal mi znac ze chcial spac :) pierwszy raz sam z siebie :) jak go do wozka wlozylam to usmiech na pyszczku, chwila moment i zasnal :) dojrzewa mi synus :) normalnie jestem taka dumna ze szok :)

Zgłoś nadużycie #62276 13 czerwca 2013, 10:41

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

a ja wczoraj byłam z Alankiem rowerem pojeździć, podobało mu się, na początku zdziwienie a potem bił mnie po plecach (pośpieszał mnie), a niedaleko domu czuje jego głowę na moich plecach a On zasnął, ale obudziłam go szmerając po policzku :) mąż jechał obok i nie zauważył hi hi

smiesznie to musialo wygladac :) wykonczyla go przejazdzka :) hehheh.

Zgłoś nadużycie #62277 13 czerwca 2013, 10:41

mala24 Supermama
mam pytanie jak dziecko ma kaszel i katar (bez temperatury) wychodzicie na dwór? zwłaszcza jak tak ciepło?!

Zgłoś nadużycie #62278 13 czerwca 2013, 10:43

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

moj maly lobuziac coraz bardziej mnie zaskakuje. wczoraj ciagle paluszkiem pokazywal gdzie chce isc, jak widzi ciastka na biurku to zaraz tez paluszkiem pokazuje ze je chce zjesc. a jakies pol godziny temu dalam mu cycka, rozlozylam wozek do spania, a ten podreptal do tego wozka i palcem na niego pokazywal, dal mi znac ze chcial spac :) pierwszy raz sam z siebie :) jak go do wozka wlozylam to usmiech na pyszczku, chwila moment i zasnal :) dojrzewa mi synus :) normalnie jestem taka dumna ze szok :)

masz prawo być dumną mamusią :D

Zgłoś nadużycie #62279 13 czerwca 2013, 10:46

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

mam pytanie jak dziecko ma kaszel i katar (bez temperatury) wychodzicie na dwór? zwłaszcza jak tak ciepło?!

na poczatku maja jak Kubus mial katar i wyszlam z nim na dwor to potem ciagnal sie i ciagnal, chyba ze dwa tygodnie. wiec jak teraz mial to stwierdzilam ze nie bede z nim wychodzic, w sumie i tak bylo bardzo brzydko, a na dodatek ja tez bylam chora, maly mial stany podgoraczkowe wiec sobie odpuscilismy, ale jak bylo pieknie na dworku a jemu juz tak mniej katarek lecial to wyszlam wkoncu no bo ile mozna w domu siedziec. z kaszlem bym raczej nie ryzykowala

Zgłoś nadużycie #62280 13 czerwca 2013, 10:46

ewelina6660 Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja bym wyszla

Zgłoś nadużycie #62281 13 czerwca 2013, 10:52

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

wow! :D no normalnie pełen szacun :D

Zgłoś nadużycie #62282 13 czerwca 2013, 10:53

gwonka Fajna mama
no a wczoraj poszlam z kubusiem na ogrod zerwac rzodkiewke, ja wrzucam do miseczki, on wyrzuca i kopie :) wkoncu maz mi go zabral bo mowi ze tak z godzine bede po nim na nowo wrzucac :) wracajac z ogrodu Kubus mnie dojrzal i bach do miski, zaczal na nowo wyrzucac rzodkiewki, kopal, w koncu pacnal z dupskiem na kostke i kulal rozrzucal ta biedna rzodkiewke po calym podworzu :) ale mial frajde :) ten to ma pomysly :) taki psotnik sie z niego zrobil ze szok. a jak zabronisz to taki placz jakby ze skory obdzierali, a jakie grochy wtedy leca. oj bedzie nami rzadzil cos czuje. maly terrorysta mi rosnie. w dzien taki brojarz maly a wieczorem jak spi to wyglada jak aniolek :) na noc widocznie chowaja mu sie rozki :)

Zgłoś nadużycie #62283 13 czerwca 2013, 10:54

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

ja wychodzę, poza tym lekarz kazał wychodzić

Zgłoś nadużycie #62284 13 czerwca 2013, 10:55

Ulla Fajna mama
co na obiad? :)

Zgłoś nadużycie #62285 13 czerwca 2013, 10:56

gwonka Fajna mama
wczoraj sie dowiedzialam ze moj chirurg do ktorego mialam isc z paluchem wyjechal za granice :( kurcze i co mam teraz zrobic, do innego konowala nie pojde. on jest u nas w szpitalu ordynatorem i chwila moment mam zabieg zrobiony, a u innego? niech to szlak. musze cos wykombinowac. wszystko sie kielbasi, jeszcze remont przed nami i musze jakos pogodzic zabieg i ten remont.

Zgłoś nadużycie #62286 13 czerwca 2013, 10:57

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

ja mam dzisiaj szybki obiad ziemniaki z bigosem, a dla Kubusia bede ziemniaczki z zoltkiem

Zgłoś nadużycie #62287 13 czerwca 2013, 11:00

ewelina6660 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ryba,fasolka szparagowa i ziemniaki

Zgłoś nadużycie #62288 13 czerwca 2013, 11:00

gwonka Fajna mama
a jutro jedziemy z Kubusiem na koncert charytatywny, zbieraja pieniadze dla chorego Michalka ma on zespol downa, czeka go operacja serduszka i wlasnie w tym celu beda zbierane dla niego pieniazki. to jest syn fotografa ktory byl na naszym weselu. maz bedzie palil kapcia :) pokaz robia z kumplami.

Zgłoś nadużycie #62289 13 czerwca 2013, 11:00

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

wczoraj sie dowiedzialam ze moj chirurg do ktorego mialam isc z paluchem wyjechal za granice :( kurcze i co mam teraz zrobic, do innego konowala nie pojde. on jest u nas w szpitalu ordynatorem i chwila moment mam zabieg zrobiony, a u innego? niech to szlak. musze cos wykombinowac. wszystko sie kielbasi, jeszcze remont przed nami i musze jakos pogodzic zabieg i ten remont.

a na dlugo? kiedy wraca?

Zgłoś nadużycie #62290 13 czerwca 2013, 11:03

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

a jutro jedziemy z Kubusiem na koncert charytatywny, zbieraja pieniadze dla chorego Michalka ma on zespol downa, czeka go operacja serduszka i wlasnie w tym celu beda zbierane dla niego pieniazki. to jest syn fotografa ktory byl na naszym weselu. maz bedzie palil kapcia :) pokaz robia z kumplami.

fajnei, a gdzie to? kazdy moze przyjsc?