Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #62071 11 czerwca 2013, 9:51

gwonka Fajna mama
a jak tam Alanus?juz lepiej? ty jak sie czujesz?

Zgłoś nadużycie #62072 11 czerwca 2013, 9:55

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

hehheh cos czuje ze tak bedzie :) wczoraj to nas kompletnie malu rozlozyl na lopatki :) wieczorem po kapieli wyciagam cycusia no i maly sie dopada, pije sobie ladnie, oczywiscie na brzuszku :) a ja wyciagnelam drugiego cycusia zeby i potem mu go dac bo mialam juz tam duzo mleczka a ten spryciarz zamiast najpierw jednego oproznic to ten pil raz z jednego, raz z drugiego :) bral po dwa lyczki i zmiana. a w miedzy czasie jeszcze sie wyglupial, tulil do kolderki, a jak wracal to pamietal z ktorego pil ostatnio i zabieral sie za tego drugiego :) on jest niemozliwy :) zesmy z mezem pokladali sie ze smiechu :)

spryciarx

Zgłoś nadużycie #62073 11 czerwca 2013, 9:56

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

A teraz trochę chrzcin

Ela piękną macie córcię :D Jak laleczkę malowaną :D
Bardzo ładne zdjęcia! He he i to jest atut chrzczenia dziewczynki w późniejszym wieku :D Można sobie ją odpicować jak księżniczkę :D :D :D :

Zgłoś nadużycie #62074 11 czerwca 2013, 9:57

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

a jak tam Alanus?juz lepiej? ty jak sie czujesz?

Nadal męczy nas kaszel i Alanusia katar, leci ciągle :( Alan wczoraj zasnął dopiero ok 24 :( a ja już czasem nie mam siły, oczywiście szanownego męża nic nie interesowało, siedział przy grze (pozwoliłam mu bo dawno nie siedział) ale mógł się ruszyć jak słyszał że mam dosyć, teraz się nie odzywamy do siebie, kłócimy się :(

Zgłoś nadużycie #62075 11 czerwca 2013, 10:01

mala24 Supermama
a tu moje słońce robiące porządki :) w środku nocy ok 23

Zgłoś nadużycie #62076 11 czerwca 2013, 10:03

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Nadal męczy nas kaszel i Alanusia katar, leci ciągle :( Alan wczoraj zasnął dopiero ok 24 :( a ja już czasem nie mam siły, oczywiście szanownego męża nic nie interesowało, siedział przy grze (pozwoliłam mu bo dawno nie siedział) ale mógł się ruszyć jak słyszał że mam dosyć, teraz się nie odzywamy do siebie, kłócimy się :(

bidulki :( a bo on duzo w dzien spal nie? dlatego tak pozno zasnal. meczy go to chorobsko wstretne :( no tacy sa faceci, wszystko trzeba im mowic, sami nie potrafia sie domyslic ze trzeba pomoc. mojego to nieraz musze opieprzyc i nagadac mu niezle zeby sie ruszyl i pomogl, a nieraz to sam przychodzi i pomaga. ale ja wiem ze on caly dzien pracuje i tez jest zmeczony no ale my tez w domu nie lezymy tylko pracujemy. nie daj sobie, niech pomaga, a jak nie to sciagnij mu gacie i daj klapsa na gola pupe :) wtedy sie ruszy a nawet sie pewnie pogodzicie bardzo przyjemnie :)

Zgłoś nadużycie #62077 11 czerwca 2013, 10:03

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Ela piękną macie córcię :D Jak laleczkę malowaną :D
Bardzo ładne zdjęcia! He he i to jest atut chrzczenia dziewczynki w późniejszym wieku :D Można sobie ją odpicować jak księżniczkę :D :D :D :

No w sumie racja, chociaż ja akurat ją tak bardziej skromnie ubrałam...nie chciałam żadnych falbaniastych kiecek, bo ani dziecku w tym nie wygodnie ani potem nigdzie tego nie załozy już. Kupiłam jej opaskę i miała od kompletu kapelusik,ale oczywiście wszystko ściągała sobie z głowy w sekundę :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #62078 11 czerwca 2013, 10:04

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

super :) skad ja to znam :) mamusiu jak masz balagan to ktos musi to posprzatac :) zawsze pada na najmlodszego :) oj oj :)

Zgłoś nadużycie #62079 11 czerwca 2013, 10:06

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

ojej....duzo zdrówka dla Was i cierpliwości też...wiadomo,że przy chorobie to wszyscy bardziej nerwowi...życzę Ci zeby wszystko jak najszybciej wróciło do normy

Zgłoś nadużycie #62080 11 czerwca 2013, 10:06

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

ojej....duzo zdrówka dla Was i cierpliwości też...wiadomo,że przy chorobie to wszyscy bardziej nerwowi...życzę Ci zeby wszystko jak najszybciej wróciło do normy

Zgłoś nadużycie #62081 11 czerwca 2013, 10:07

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

cd

coż tu duzo mówić, po prostu super !!!!

Zgłoś nadużycie #62082 11 czerwca 2013, 10:07

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

jak nie palniesz w łeb i nie zagonisz, to sam z siebie rzadko który facet ruszy dupę, by żone odciążyć z zadań domowych :(

Zgłoś nadużycie #62083 11 czerwca 2013, 10:08

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

haha, rewelacyjne porządki, jaki skrupulatny :)

Zgłoś nadużycie #62084 11 czerwca 2013, 10:08

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

haha...super sprzątacz! z jakim zapamiętaniem to wszystko wyrzuca :-)
u nas na razie z szuflad w kuchni tylko wszystko fruwa i to z dolnych

Zgłoś nadużycie #62085 11 czerwca 2013, 10:10

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

jak nie palniesz w łeb i nie zagonisz, to sam z siebie rzadko który facet ruszy dupę, by żone odciążyć z zadań domowych :(

co racja to racja...mój ostatnio troche się ruszył bo kilka razy dostał obsztorc...ale pewnie minie mu to niedługo...onie nie lubią się wysilac jak nie muszą...taki mysli,że jak juz przyniesie do domu "mięso" to nalezy mu się odpoczynek i cześć!

Zgłoś nadużycie #62086 11 czerwca 2013, 10:29

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

No w sumie racja, chociaż ja akurat ją tak bardziej skromnie ubrałam...nie chciałam żadnych falbaniastych kiecek, bo ani dziecku w tym nie wygodnie ani potem nigdzie tego nie załozy już. Kupiłam jej opaskę i miała od kompletu kapelusik,ale oczywiście wszystko ściągała sobie z głowy w sekundę :D

pięknie ją ubrałaś Ela!!!! Mnie się bardzo bardzo podoba! Ja sama też na chrzciny dziewczyny ubrałam w zwykłe bawełniane sukieneczki bez żadnych wodotrysków.
Zresztą Ela!! Taka piękna dziewczynka to w lniany worek byś ją odziała i i tak by była najpiękniejsza w kościele!!!
:D :D

Zgłoś nadużycie #62087 11 czerwca 2013, 10:30

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

bidulki :( a bo on duzo w dzien spal nie? dlatego tak pozno zasnal. meczy go to chorobsko wstretne :( no tacy sa faceci, wszystko trzeba im mowic, sami nie potrafia sie domyslic ze trzeba pomoc. mojego to nieraz musze opieprzyc i nagadac mu niezle zeby sie ruszyl i pomogl, a nieraz to sam przychodzi i pomaga. ale ja wiem ze on caly dzien pracuje i tez jest zmeczony no ale my tez w domu nie lezymy tylko pracujemy. nie daj sobie, niech pomaga, a jak nie to sciagnij mu gacie i daj klapsa na gola pupe :) wtedy sie ruszy a nawet sie pewnie pogodzicie bardzo przyjemnie :)

no właśnie nie spał potem za dużo, rano do 11 potem ok 15 zasnął na pół godziny, ja już powoli zapominam co to seks :(   on twerdzi własnie że pracuje to wystarczy i jemu odpoczynek się należy a mi już nie, jakbym cały dzien leżała. to że posiedzę sobie przy kompie jak mały śpi to źle :(

Zgłoś nadużycie #62088 11 czerwca 2013, 10:31

Gosiulkovic Fajna mama

mala24 napisał(a)

oj to zdrówka Esterka!
a faceci... ehhhmmm tacy są domyślni że szkoda gadać...

Zgłoś nadużycie #62089 11 czerwca 2013, 10:32

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

co racja to racja...mój ostatnio troche się ruszył bo kilka razy dostał obsztorc...ale pewnie minie mu to niedługo...onie nie lubią się wysilac jak nie muszą...taki mysli,że jak juz przyniesie do domu "mięso" to nalezy mu się odpoczynek i cześć!

gdyby tego "mięsa" (fajnie określiłaś) przynosił dużo :) ha marzenie to bym się cieszyła, ale też nie pracuje cały dzień, pracuje od poniedziałku do piątku od 6 do 14 i o 15 w domu, i co drugi weekend szkoła, czasem co tydzień

Zgłoś nadużycie #62090 11 czerwca 2013, 10:33

Gosiulkovic Fajna mama

mala24 napisał(a)

ha ha Estera przynajmniej Twój młodszy mężczyzna pomaga jak może :D :D :D