Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #62031 10 czerwca 2013, 17:04

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

dobrze ze u was ok..no i super ze kubus juz chodzi.. oli juz ok...ale cos mu furczy i to dlatego ze nie umie odkaszlnac... ogolnie to i sie ubawilam na urlopie bo bylismy na weselu u kuzykni.na poprawiny wzielam malego na 4 godz.i bylam tak umeczona ze na weselu gdzie bawilismy sie do 4 rana taka zmeczona nie bylam... nie bal sie muzyki glosnej ale ogolnei musialam go pilnowac zeby nei rozdeptali mi go... a on chcial biegac i biegac.... no a my z mezem na antybiotyyku moj ginekolog wykryl jakas bakterie u mnie i musimy sie wyleczyc.tak wiec abstynencja od seksu..no i stad te moje zapalenie ostatnimi czasy...buuuuuuuuuuuuuuuu oby wkoncu pomoglo bo mam dosyc pieczenia .swedzenie itd w tym tam miejscu gdzie nie powinno!!! ;)

oj wspolczuje tej bakteri, tego pieczenia, swedzenia, tez takkiedys mialam. dostalam antybiotyk tez, maz byl zdrowy, ale i tak zapobiegawczo tez dostal. no i tak jak u was wstrzemiezliwosc. no a potem sie wszystko ladnie wyleczylo, ale od tej bakteri zrobila mi sie nadzerka :( ale juz tez wyleczona. teraz wszystko czysciutko jest. zdrowka wam zycze

Zgłoś nadużycie #62032 10 czerwca 2013, 17:07

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

Gosia, dziewczyny się chyba długo nie wypłaca za ten telewizor, co? :P

gwonka, teraz to juz musztarda po obiedzie, ale trza było tego gnoja tez nadepnąc, albo jego mamusie-swietą krowe :/ juz sama nie wiem, czy bardziej mnie wqrwiaja wstretne bachory czy ich durni rodzice....

Ela, wszystkim nei dogodzisz, nie ma sie co przejmowac tesciami :)

mala, duzo zdrowka dla Alanka :)

nastepny raz jak ktos mi nadepnie to bede walic po lbie tego kto sie nawinie :) nie wazne kto to zrobi :) bede musiala sie wyrzyc :)

Zgłoś nadużycie #62033 10 czerwca 2013, 21:39

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

Dziewczyny! Byłam własnie u fotografa wybierac zdjęcia z wczorajszej sesji...no oni to robia specjalnie! Napstrykaja ujęć a potem człowiek nie może sie zdecydowac, które wziąść! Mąz chciał trzy pozy,żeby robić, namowiłam go na cztery, a w rezultacie wybrałam 5 i to po wielkich bólach i odrzuceniu kilku zdjęć ;-) Zdjecia bedą w czwartek
Zuzka wyszła super, chociaz tylko na jednym tak naprawde sie usmiecha po swojemu

ciesz sie, ze miałas w czym wybierac. my mielismy takiego fotografa na slubie, ze natrzaskał zdjec w cholere, a wszytskie do dupy... porazka...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #62034 10 czerwca 2013, 21:43

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

nastepny raz jak ktos mi nadepnie to bede walic po lbie tego kto sie nawinie :) nie wazne kto to zrobi :) bede musiala sie wyrzyc :)

mialo byc "lubie to" a wyszlo "dziekuje" ;P hehe

Zgłoś nadużycie #62035 10 czerwca 2013, 21:52

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

oj wspolczuje tej bakteri, tego pieczenia, swedzenia, tez takkiedys mialam. dostalam antybiotyk tez, maz byl zdrowy, ale i tak zapobiegawczo tez dostal. no i tak jak u was wstrzemiezliwosc. no a potem sie wszystko ladnie wyleczylo, ale od tej bakteri zrobila mi sie nadzerka :( ale juz tez wyleczona. teraz wszystko czysciutko jest. zdrowka wam zycze

nic mi nie mow...juz mam dosyc... a dlugo przed ciaza mialam spokoj i teraz znow sie pojawilo... ale dzis czytalam na necie duzo wiec juz nic nie wiem czy to wkoncu pomoze czy nie.... ?? ?? ?? ?? ?? ? ciagle cos  mi musi byc....

Zgłoś nadużycie #62036 10 czerwca 2013, 22:19

Ulla Fajna mama
pozwole sobie skopiowac z fb:
Dominika Paluszkiewicz
W sobotę był pogrzeb mojej szwagierki znajomej. Dziewczyna 28 lat, całą ciążę chodziła prywatnie do włodawskiego lekarza. I on od początku widział, że coś jest nie tak. Dali w łapę jeszcze przed porodem. Dziecko zaczęło się rodzić w terminie ale dziewczyna wogóle była tak słaba że nie miała siły urodzić. Dopiero po trzech godzinach dyżurująca lekarka zarządziła cesarkę (ten prowadzący nawet się nie zainteresowal jak poród idzie a dostał $$$). Dziecko zdrowe a dziewczyna przeleżała 2 tygodnie w śpiączce bo po narkozie się już nie obudziła. No i umarła. Dopiero jak umarła jej narzeczony wystarał się o sekcję. Okazało się, że miała bardzo rzadką chorobę, która pojawia się w ciąży. Po 9 miesiącach prywatnych wizyt, badań które wychodziły źle i olewania tego przez lekarza nie miała już praktycznie wątroby i nerek. Cud, że donosiła ciążę do terminu. Teraz jej narzeczony do sądu podał 3 osoby, odpowiedzialne za to.
I teraz weźcie mi kurfa powiedzcie. Po co niektórzy idą na medycynę? Żeby ciągać na egzaminach ?? Żeby brać kasę do kieszeni ?? Czy tak cieżko było się skonsultować z innym lekarzem? Poszukać w książkach co może jej być ?? A para była ze sobą od 15 lat i został mu się tylko syn.

Zgłoś nadużycie #62037 10 czerwca 2013, 22:19

Ulla Fajna mama
az się ryczeć chce :(

Zgłoś nadużycie #62038 11 czerwca 2013, 7:10

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

Dominika Paluszkiewicz
W sobotę był pogrzeb mojej szwagierki znajomej. Dziewczyna 28 lat, całą ciążę chodziła prywatnie do włodawskiego lekarza. I on od początku widział, że coś jest nie tak. Dali w łapę jeszcze przed porodem. Dziecko zaczęło się rodzić w terminie ale dziewczyna wogóle była tak słaba że nie miała siły urodzić. Dopiero po trzech godzinach dyżurująca lekarka zarządziła cesarkę (ten prowadzący nawet się nie zainteresowal jak poród idzie a dostał $$$). Dziecko zdrowe a dziewczyna przeleżała 2 tygodnie w śpiączce bo po narkozie się już nie obudziła. No i umarła. Dopiero jak umarła jej narzeczony wystarał się o sekcję. Okazało się, że miała bardzo rzadką chorobę, która pojawia się w ciąży. Po 9 miesiącach prywatnych wizyt, badań które wychodziły źle i olewania tego przez lekarza nie miała już praktycznie wątroby i nerek. Cud, że donosiła ciążę do terminu. Teraz jej narzeczony do sądu podał 3 osoby, odpowiedzialne za to.
I teraz weźcie mi kurfa powiedzcie. Po co niektórzy idą na medycynę? Żeby ciągać na egzaminach ?? Żeby brać kasę do kieszeni ?? Czy tak cieżko było się skonsultować z innym lekarzem? Poszukać w książkach co może jej być ?? A para była ze sobą od 15 lat i został mu się tylko syn.

jesu, jaka tragedia, a o głupocie lekarzy to szkoda gadać, jaki debil z niego...

Zgłoś nadużycie #62039 11 czerwca 2013, 8:13

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Dominika Paluszkiewicz

O Jezu! brak słów :-(
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #62040 11 czerwca 2013, 8:34

elka40 Fajna mama
Wstawiam troche zdjęć..najpierw z roczku

Zgłoś nadużycie #62041 11 czerwca 2013, 8:36

elka40 Fajna mama
A teraz trochę chrzcin

Zgłoś nadużycie #62042 11 czerwca 2013, 8:37

elka40 Fajna mama
cd

Zgłoś nadużycie #62043 11 czerwca 2013, 8:46

elka40 Fajna mama
A tu Zuzka je ryżyk i rozmawia z mamą przez telefon

Zgłoś nadużycie #62044 11 czerwca 2013, 9:01

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

piękna Zuzia i te oczeta:_)
zakochałam się
tort super:_)

Zgłoś nadużycie #62045 11 czerwca 2013, 9:01

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

A teraz trochę chrzcin

rodzinka w komplecie :) ?
pieknie wyglądacie :)

Zgłoś nadużycie #62046 11 czerwca 2013, 9:02

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

cd

zdjecia wszystkie bardzo fajne :)

Zgłoś nadużycie #62047 11 czerwca 2013, 9:03

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

A tu Zuzka je ryżyk i rozmawia z mamą przez telefon

kurczę, nie wiedziałam, ze można jeść nosem! :P
Świetne!

Zgłoś nadużycie #62048 11 czerwca 2013, 9:11

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

ale fajniutka....a co wybrala czyzby szminke jak pati ?? ;)

Zgłoś nadużycie #62049 11 czerwca 2013, 9:12

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

A teraz trochę chrzcin

wow a co to za rózowa fura ?? normalnie ale bedzie facetow wyrywac ;)

Zgłoś nadużycie #62050 11 czerwca 2013, 9:12

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

mialo byc "lubie to" a wyszlo "dziekuje" ;P hehe

dobre :)