Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #61991 10 czerwca 2013, 10:39

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

Byłam z Alankiem u lekarza. Zaraził się ode mnie. Ma zapalenie gardła i zapalenie spojówki lewego oczka :-(

ojej nic przyjemnego....ma antybiotyk ?? zdrowiejcie nam... ale widzisz to nie uniknione bo moj oliwier wiecznie sie ode mnie zaraza... wogole teraz panuje jakis wirus ze wlasnie gardlo siada...i krtan,,.ja to mialam po kilku dniach maly....nic nie zrobimy :(

Zgłoś nadużycie #61992 10 czerwca 2013, 10:40

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

jakoś przeżyłam, wrócilismy do małego o 2:30, wycałowałam przez sen i posżłam spać, szybko jeszcze dupkę wymyłam i padłam, ale cóż z tego mały wstał przed 7 :(
wczoraj nie odespałam, bo nie miałam kiedy, a dzisiaj zgona zaliczam

a gdzie bylaqs bo nie w temacie niestety jestem :(

Zgłoś nadużycie #61993 10 czerwca 2013, 10:41

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

super, ze wyjazd się udał!!
u mnie mały zaczyna się puszczać i pierwsze próby chodzenia bez podtrzymywania :)

tez sie ciesze... podydalam u mamusi jak to sie mowi..i od razu lepiej...
no i super dla piotrusia

Zgłoś nadużycie #61994 10 czerwca 2013, 10:42

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

ja tez wczoraj nie...miałam gosci odwozić, ale wyszlo na to,że zięć poodwozil wszystkich i nas tez zawiózl do domu, więc w sumie mogłam troche wypić,ale własciwie wcale mi tego nie brakuje. Umiem się bawić bez picia.

ja na imprezach nie mogę pić, bo póxniej to już się nie bawię, jestem zbyt senna, by się bawić :(

Zgłoś nadużycie #61995 10 czerwca 2013, 10:43

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

a my w sobote robilismy grila z ozazji naszej rocznicy, przyjechal meza chrzestny z zona i bylo super, karkoweczka wyszla przepyszna, bylam z Kubusiem pol dnia na dworku. :)

widze, ze tez udana imprezka :)

Zgłoś nadużycie #61996 10 czerwca 2013, 10:43

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

no a wczoraj bylismy na zakupach i przy kasie juz jakis dzieciak nadepnal mi na mojego palucha, a ja sie wnet posralam z bolu :( a matka tego lobuza ani przepraszam ani nic, a widziala ze sie z bolu zwijam. sa france jednak na tym swiecie

jesu, jakie chamstwo na tym świecie panuje, współczuję :(

Zgłoś nadużycie #61997 10 czerwca 2013, 10:45

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

super że wyjazd się udał :) a mały tak spał więc nie odczuł tak Twojej nieobecności a rano już byłaś :)

dziadków wymęczył chodzeniem, bo mieli jeszcze jednego 3-letniego nuka, padł im przed 20 :)
a nam zazwyczaj pada przed 21 :)

Zgłoś nadużycie #61998 10 czerwca 2013, 10:45

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

wiecie co... dziewczyny mi zrobiły dzioba w tv... :/
Wczoraj coś tam oglądamy a tutaj biała plama nam się w oczy rzuciła... podchodzę bliżej a tu wgniecenie :/
Pewnie któraś czymś miotnęła...
Marcin się śmieje że i tak tv długo przeżył nienaruszony.

haha, teraz pora na nowy zakup :P
moze taki na całą ścianę? :P

Zgłoś nadużycie #61999 10 czerwca 2013, 10:46

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Wczoraj coś tam oglądamy a tutaj biała plama nam się w oczy rzuciła... podchodzę bliżej a tu wgniecenie :/

haha...jakby to mój mąż powiedział "straty jakies muszą być"
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #62000 10 czerwca 2013, 10:46

aniam Supermama

maryna napisał(a)

a gdzie bylaqs bo nie w temacie niestety jestem :(

byłam na 50-leciu pożycia małżeńskiego w Gnieźnie u swojego wujostwa

Zgłoś nadużycie #62001 10 czerwca 2013, 10:47

aniam Supermama

maryna napisał(a)

tez sie ciesze... podydalam u mamusi jak to sie mowi..i od razu lepiej...
no i super dla piotrusia

no i super, najlepiej zawsze u mamy :)

Zgłoś nadużycie #62002 10 czerwca 2013, 10:48

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

ojej nic przyjemnego....ma antybiotyk ?? zdrowiejcie nam... ale widzisz to nie uniknione bo moj oliwier wiecznie sie ode mnie zaraza... wogole teraz panuje jakis wirus ze wlasnie gardlo siada...i krtan,,.ja to mialam po kilku dniach maly....nic nie zrobimy :(

tak ma antybiotyk, a teraz śpi jeszcze od nocy, 2 razy się budził na mleko i zasypiał dalej :(

Zgłoś nadużycie #62003 10 czerwca 2013, 10:49

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

dziadków wymęczył chodzeniem, bo mieli jeszcze jednego 3-letniego nuka, padł im przed 20 :)
a nam zazwyczaj pada przed 21 :)

:D

Zgłoś nadużycie #62004 10 czerwca 2013, 10:49

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

U nas wczoraj chrzciny.Zuzia do zdjęć nie chciała sie uśmiechać...biedna nie wiedziała co się dzieje tyle ja ludzi na raz obskoczyło. Chyba tylko na zdjęciu z Patrycją trochę się roześmiała...dziś po południu ide do fotografa wybierać.
W kościele całą mszę przełaziła...obeszła cały kościół i najbardziej pasowały jej schody na ołtarz . Ksiądz siedział i się z niej śmiał...ale nie marudziła przynajmniej.
Potem imprezka w lokalu do 20...ogólnie udana, gdyby nie moi teście...teśc wogóle nie przyszedł a tesciowa zmyła sie po godzinie...super dziadki...ale po ludziach to opowiadają jaka to oni kochaną wnuczkę mają...własnie widać...szkoda słów. Zuzka zebrała kasę i trochę prezentów...z takich większych to dostała krzesełko uczydełko ( bardzo jej przypasowało ) i ścigacz na akumulator...jeszcze nie umie na nim jeździć sama ale była zachwycona...no i wielki tort z pampersów.Na imprezie była grzeczniutka..zresztą wszyscy się nia zajmowali, miała plac zabaw pod salą...grzebała sie w piasku, szalała na trampolinie ( aż na głos się smiała tak jej się podobało). Czyli ogólnie imprza udana , pogoda byla cudna. Zaliczone! :D
Tylko w domu przez te prezenty znowu pełno :D Posprzedawałam trochę i cieszyłam się,ze wreszcie dom przypomina dom,a tu masz! teraz stoi rowerek,jeździk i scigacz obok siebie...no i wózek oczywiście...Patrycja stwierdziła,ze chyba musi sie z dmu wyprowadzić,żeby zrobic miejsce na zabawki.

co za wiara z tych tesciow...olac ich...i fajnie ze reszta udana...a zabawki zbieraj do patrycji :)

Zgłoś nadużycie #62005 10 czerwca 2013, 10:50

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

może dziewczyny czekają na nowy? większy? hi hi

Zgłoś nadużycie #62006 10 czerwca 2013, 10:51

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Ja się przeprowadzam co prawda nie tak daleko jak Ty ale na obczyznę ;)
mała dokazuje smarcze od ponad tygodnia miałam teraz szczepić ale nie wiem cholercia tym bardziej ze chyba w czwartek jadę z m do znajomych pod Lubeckę i na noc bym ją zostawiła z moja mamą...

no i sie nie dziwie ze masz cykora..napewno tez bym miala..ale bedzie dobrze... ja tez bylam w pl i do mnie dzwonili z przychodni na szczepienia ale maly przeciez byl na antybiotyku i kazala przelozyc jak wrocimy na urlop w sierpniu...

Zgłoś nadużycie #62007 10 czerwca 2013, 10:56

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

haha, teraz pora na nowy zakup :P
moze taki na całą ścianę? :P

:D :D
teraz nie ma mowy, szkoda kasy :D Nie przy takich małych smarkulach :D
Plama nie jest wielka, da się oglądać. Założe się że jeszcze nie jedna się pojawi w najbliższej przyszłości ;)

Zgłoś nadużycie #62008 10 czerwca 2013, 10:57

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

no a wczoraj bylismy na zakupach i przy kasie juz jakis dzieciak nadepnal mi na mojego palucha, a ja sie wnet posralam z bolu :( a matka tego lobuza ani przepraszam ani nic, a widziala ze sie z bolu zwijam. sa france jednak na tym swiecie

wrrrrrrrrrrrrr....az zabolalo mnie.....wspolczuje

Zgłoś nadużycie #62009 10 czerwca 2013, 11:01

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

no witaj kochana, fajnie ze jestes. u nas wporzadeczku, choc maly nadal ma katar, ja jeszcze na antybiotyku. Kuba marudzi, zeby ida i nie wiem co jeszcze. ciagle by chcial chodzic, juz za jedna reke. a ja juz sill nie mam, kregoslum mi siada. w sobote to wykonczyl tym chodzeniem mnie, babcie i ciotke. ale pieknie juz mu idzie to dreptanie. jak ma ochote i czuje sie na silach to przyjdzie sam do mnie na nozkach. to tak zazwyczaj piec kroczkow zrobi. a jaki wtedy szczesliwy jest :) a jak tam Oliwierek, juz sie wykurowal?

dobrze ze u was ok..no i super ze kubus juz chodzi.. oli juz ok...ale cos mu furczy i to dlatego ze nie umie odkaszlnac... ogolnie to i sie ubawilam na urlopie bo bylismy na weselu u kuzykni.na poprawiny wzielam malego na 4 godz.i bylam tak umeczona ze na weselu gdzie bawilismy sie do 4 rana taka zmeczona nie bylam... nie bal sie muzyki glosnej ale ogolnei musialam go pilnowac zeby nei rozdeptali mi go... a on chcial biegac i biegac.... no a my z mezem na antybiotyyku moj ginekolog wykryl jakas bakterie u mnie i musimy sie wyleczyc.tak wiec abstynencja od seksu..no i stad te moje zapalenie ostatnimi czasy...buuuuuuuuuuuuuuuu oby wkoncu pomoglo bo mam dosyc pieczenia .swedzenie itd w tym tam miejscu gdzie nie powinno!!! ;)

Zgłoś nadużycie #62010 10 czerwca 2013, 11:04

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

hihi o ja... co zrobic dzieci chca byc wszedzie.,moj tez podchodzi do tv... i to nowego bo przeciez nawet 2 mc nie ma... maz nei ma czasu go na sciane zrbic... i se stoi w zasiegu reki oliwiera....ciekawe kiedy cos zrobi ??