Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #61971 10 czerwca 2013, 9:20

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

zab napewno go meczy, 8 juz nam wychodzi. ale pewnie cos jeszcze. dzisiaj strasznie marudny. teraz zasnal, uffff. zdrowka dla ciebie. oby Alanek sie nie zarazil

ja dopiero wyczaiłam 5 ząbka, dolna lewa dwójka :(
ale górne już są tuż tuż

Zgłoś nadużycie #61972 10 czerwca 2013, 9:20

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

To fajnie,ze udana...czasem trzeba się trochę wyluzować :-)
A z odsypianiem to faktycznie problem przy dzieciaczkach...no tyle,ze ja po prostu zostawiam małą na noc u dziadków i śpię sobie rano do oporu...czyli do 7-8 bo ja nie umiem po imprezie długo spać, a jak wypiję to juz wogóle :D jakoś mi tak niewyraźnie i budzę sie często.

ja nie piłam, bo prowadziłam

Zgłoś nadużycie #61973 10 czerwca 2013, 9:20

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

hej moje mamuski!!co u was slychac?my wrocilismy juz do szwajcarii.super minął czas w pl..z rodzicami,siostrami.. i wogole fajnie tak jechac do domku....szkoda ze tak szybko minal czas.. net mi mulil wiec nei wiem co sie u was dzieje od poltota tygodnia ?? szybko dzis przelecialam killka wpisow i widze ze u oli plodzislaw popier...dala jak szalony... u martusi nie za wesolo...bidulka.. ciagle kupa nerwow....kasia prace zaliczyla..super..no a u reszty ?? jak malutkie?chodza juz wszystkie?zdrowe ?? piszcie szybko w skrocie co u was wszystkich...
no i mam do nadrobienie widze 50 stron....aaaaa kiedy ja to zrobie...

no witaj kochana, fajnie ze jestes. u nas wporzadeczku, choc maly nadal ma katar, ja jeszcze na antybiotyku. Kuba marudzi, zeby ida i nie wiem co jeszcze. ciagle by chcial chodzic, juz za jedna reke. a ja juz sill nie mam, kregoslum mi siada. w sobote to wykonczyl tym chodzeniem mnie, babcie i ciotke. ale pieknie juz mu idzie to dreptanie. jak ma ochote i czuje sie na silach to przyjdzie sam do mnie na nozkach. to tak zazwyczaj piec kroczkow zrobi. a jaki wtedy szczesliwy jest :) a jak tam Oliwierek, juz sie wykurowal?

Zgłoś nadużycie #61974 10 czerwca 2013, 9:21

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Byłam z Alankiem u lekarza. Zaraził się ode mnie. Ma zapalenie gardła i zapalenie spojówki lewego oczka :-(

ojej bidulek :( zdrowka kochani wam zycze.

Zgłoś nadużycie #61975 10 czerwca 2013, 9:21

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

no taki miałam zamiar,ale nei mam gdzie tego trzymać...częśc zostawiam a resztę sprzedaję, jak patrycja będzie miała malucha to się kupi, zreszta tescie i reszta rodziny tez pewnie bedą inwestować we wnuczka.
A tak...trudno cos kupić jak dziecko wszystko ma :-)

to fakt, poza tym mniedobrze, ze dziecko wszystko ma, bo póxniej o niczym już nie marzy

Zgłoś nadużycie #61976 10 czerwca 2013, 9:22

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

super, ze wyjazd się udał!!
u mnie mały zaczyna się puszczać i pierwsze próby chodzenia bez podtrzymywania :)

no gratulacje :) usamodzielnia sie Piotrusiek :) super

Zgłoś nadużycie #61977 10 czerwca 2013, 9:23

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

ja nie piłam, bo prowadziłam

ja tez wczoraj nie...miałam gosci odwozić, ale wyszlo na to,że zięć poodwozil wszystkich i nas tez zawiózl do domu, więc w sumie mogłam troche wypić,ale własciwie wcale mi tego nie brakuje. Umiem się bawić bez picia.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #61978 10 czerwca 2013, 9:24

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

to fakt, poza tym mniedobrze, ze dziecko wszystko ma, bo póxniej o niczym już nie marzy

dokładnie!

Zgłoś nadużycie #61979 10 czerwca 2013, 9:25

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

U nas wczoraj chrzciny.Zuzia do zdjęć nie chciała sie uśmiechać...biedna nie wiedziała co się dzieje tyle ja ludzi na raz obskoczyło. Chyba tylko na zdjęciu z Patrycją trochę się roześmiała...dziś po południu ide do fotografa wybierać.
W kościele całą mszę przełaziła...obeszła cały kościół i najbardziej pasowały jej schody na ołtarz . Ksiądz siedział i się z niej śmiał...ale nie marudziła przynajmniej.
Potem imprezka w lokalu do 20...ogólnie udana, gdyby nie moi teście...teśc wogóle nie przyszedł a tesciowa zmyła sie po godzinie...super dziadki...ale po ludziach to opowiadają jaka to oni kochaną wnuczkę mają...własnie widać...szkoda słów. Zuzka zebrała kasę i trochę prezentów...z takich większych to dostała krzesełko uczydełko ( bardzo jej przypasowało ) i ścigacz na akumulator...jeszcze nie umie na nim jeździć sama ale była zachwycona...no i wielki tort z pampersów.Na imprezie była grzeczniutka..zresztą wszyscy się nia zajmowali, miała plac zabaw pod salą...grzebała sie w piasku, szalała na trampolinie ( aż na głos się smiała tak jej się podobało). Czyli ogólnie imprza udana , pogoda byla cudna. Zaliczone! :D
Tylko w domu przez te prezenty znowu pełno :D Posprzedawałam trochę i cieszyłam się,ze wreszcie dom przypomina dom,a tu masz! teraz stoi rowerek,jeździk i scigacz obok siebie...no i wózek oczywiście...Patrycja stwierdziła,ze chyba musi sie z dmu wyprowadzić,żeby zrobic miejsce na zabawki.

super ze chrzciny i i mprezka udana, fajnie :) Zuzka pewnie zadowolona z zabawek :) u nas tez juz brakuje na nie miejsca :)

Zgłoś nadużycie #61980 10 czerwca 2013, 9:27

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Super imprezka udana i to najwazniejsza a teściów olej ;) ja tak robie bo szkoda sobie nerwy psuc na takich ludzi

Ja nie wiem kiedy nadrobię :( weekend zalatany u jednych znajomych w sobote u drugich w niedzielę jeszcze zawody córa znów miała .i zaczęło się załatwianie papierologii w zeszłym tyg.i dzis jeszcze UP.
w środę -czwartek jedziemy do notariusza z tym mieszkaniem i jeszcze w tym albo przyszłym tyg. najpózniej zapisać dzieci do szkoły. dziewczyny ale mam cykora aaaaaaaaaaaaaa

mała rozrabia chce cały czas żeby ją prowadzać kręgosłupa nie czuję wieczorem padam na twarz nietomna

bedzie dobrze, ne stresuj sie tak ta przeprowadzka, dacie rade, najwazniejsze to wszystkie papierzyska dobrze pozalatwiac, pakowac sie i wiac stad :) tam pewnie bedziecie mieli lepiej wiec glowa do gory :) trzymam kciuki zeby wam sie udalo

Zgłoś nadużycie #61981 10 czerwca 2013, 9:31

gwonka Fajna mama
a my w sobote robilismy grila z ozazji naszej rocznicy, przyjechal meza chrzestny z zona i bylo super, karkoweczka wyszla przepyszna, bylam z Kubusiem pol dnia na dworku. :)

Zgłoś nadużycie #61982 10 czerwca 2013, 9:33

gwonka Fajna mama
no a wczoraj bylismy na zakupach i przy kasie juz jakis dzieciak nadepnal mi na mojego palucha, a ja sie wnet posralam z bolu :( a matka tego lobuza ani przepraszam ani nic, a widziala ze sie z bolu zwijam. sa france jednak na tym swiecie

Zgłoś nadużycie #61983 10 czerwca 2013, 9:34

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a my w sobote robilismy grila z ozazji naszej rocznicy, przyjechal meza chrzestny z zona i bylo super, karkoweczka wyszla przepyszna, bylam z Kubusiem pol dnia na dworku. :)

mhmmmmmmm...karkóweczka z grilla...pyyyycha :D tez już mi sie teskni za imprezką na dworze

Zgłoś nadużycie #61984 10 czerwca 2013, 9:36

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

no a wczoraj bylismy na zakupach i przy kasie juz jakis dzieciak nadepnal mi na mojego palucha, a ja sie wnet posralam z bolu :( a matka tego lobuza ani przepraszam ani nic, a widziala ze sie z bolu zwijam. sa france jednak na tym swiecie

rany! współczuje! faktycznie matka francowata...i daje przykład dziecku oczywiscie.

Zgłoś nadużycie #61985 10 czerwca 2013, 10:29

Gosiulkovic Fajna mama
hej Kobitki!!! :D :D :D
Ela gratuluję udanej imprezy :D (hi hi i owocnych suwenirów :D :D :D ). Mówisz że Zuzia ma ciągotki pod Ołtarz :D :D :D . Moja też chce się skichać jak schody widzi.
Aniam :D fajnie że się udał wypad :D . My też za każdym razem ubolewamy jak małe już śpią od dobrej chwili, że te będą jak skowronki a my się będziemy słaniać ze zmęczenia.
Anetka!!! brawo :D genialnie że się odważyliście! zobaczysz będzie dobrze! trzymam kciuki za Was.
gwonka ty bidulo! z tym paluchem to masz przekichane.
Maryna fajnie że już jesteście u siebie.

Zgłoś nadużycie #61986 10 czerwca 2013, 10:33

Gosiulkovic Fajna mama
ahh no i Estera zdrówka dla Was!!! Kurujcie się szybciutko!!!!

Zgłoś nadużycie #61987 10 czerwca 2013, 10:33

mala24 Supermama
Witam od rana! :) Alan jeszcze śpi, mój bidulek malutki, Aniam super że Piotruś już samodzielny się robi, widzę że wszystkie dzieciaczki próbują chodzić a Alanowi się nie śpieszy.
Maryna super że wyjazd udany ale cieszymy się że wróciłaś :)

Zgłoś nadużycie #61988 10 czerwca 2013, 10:35

mala24 Supermama

aneta74 napisał(a)

Super imprezka udana i to najwazniejsza a teściów olej ;) ja tak robie bo szkoda sobie nerwy psuc na takich ludzi

Ja nie wiem kiedy nadrobię :( weekend zalatany u jednych znajomych w sobote u drugich w niedzielę jeszcze zawody córa znów miała .i zaczęło się załatwianie papierologii w zeszłym tyg.i dzis jeszcze UP.
w środę -czwartek jedziemy do notariusza z tym mieszkaniem i jeszcze w tym albo przyszłym tyg. najpózniej zapisać dzieci do szkoły. dziewczyny ale mam cykora aaaaaaaaaaaaaa

mała rozrabia chce cały czas żeby ją prowadzać kręgosłupa nie czuję wieczorem padam na twarz nietomna

będzie dobrze :) super że się zdecydowaliście :) ale przeprowadzka z 3 dzieci to pewnie nie lada wyczyn :)

Zgłoś nadużycie #61989 10 czerwca 2013, 10:36

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

Ela, można powiedzieć, ze udana, pojadłam, potańczyłam i o 2:30 byłam u dziecka :)

super że wyjazd się udał :) a mały tak spał więc nie odczuł tak Twojej nieobecności a rano już byłaś :)

Zgłoś nadużycie #61990 10 czerwca 2013, 10:38

Gosiulkovic Fajna mama
wiecie co... dziewczyny mi zrobiły dzioba w tv... :/
Wczoraj coś tam oglądamy a tutaj biała plama nam się w oczy rzuciła... podchodzę bliżej a tu wgniecenie :/
Pewnie któraś czymś miotnęła...
Marcin się śmieje że i tak tv długo przeżył nienaruszony.