Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #61931 7 czerwca 2013, 11:57

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

:D
Mi tez jest dziwnie jak Zuzkę zostawiam na noc u rodziców czasem, ale zostawiam,żeby miec spokojna głowe i żeby ona się przyzwyczaiła ...zresztą nie ma nic przeciwko z tego co zauwazyłam :D
Nie chcę czekac do czasu kiedy będzie starsza, bo wtedy może już zupełnie nie chcieć zostawać. Oddaję ją na przechowanie zazwyczaj kiedy mamy jakies imprezy własnie.
Ale to tez kwestia tego komu "oddajesz" dziecko. Ja wiem,ze u moich rodziców bedzie miała nawet lepiej niż w domu :D
U tesciowej nie zostawiamy, bo teściowa rzadko widzi wnuczkę, więc dla niej to prawie obca osoba...zresztą...ani razu nei usłyszałam propozycji,że w razie czego może się mała zająć.

teściuowa sie małym zajmuje, więc ją zna, a moich rodziców zabieram ze sobą na imprezę, bo to ta część rodziny ode mnie, więc i tak nie zajęliby się małym, skoro jadą.

Zgłoś nadużycie #61932 7 czerwca 2013, 12:02

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

podziwiam naprawde ;)
a dlaczego az tak dlugo chcesz karmic? teraz to juz mu zadnych wartosci w mleczku nie przekazujesz , bo on juz zjada inne posilki a im dluzej tym gorzej bedzie go oduczyc, bo juz dzieciaczki sa bardziej swiadome.

Wrecz przeciwnie, mleko matki jest caly czas tak samp wartosciowe.Roznica jest tylko yaka, ze nie jest wystarczajace.

Zgłoś nadużycie #61933 7 czerwca 2013, 12:05

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

podziwiam naprawde ;)
a dlaczego az tak dlugo chcesz karmic? teraz to juz mu zadnych wartosci w mleczku nie przekazujesz , bo on juz zjada inne posilki a im dluzej tym gorzej bedzie go oduczyc, bo juz dzieciaczki sa bardziej swiadome.

nieprawda
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #61934 7 czerwca 2013, 12:08

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

juz problem rozwiazany. maz wczoraj poklucil sie ze swoja mama ze nie staje w mojej obronie. ona rozmawiala z dziadkiem i potem przyszedl do mnie przytulil mnie i mnie przeprosil i powiedzial ze bardzo nas kocha. mowil ze mu sie przykro zrobilo, a ja mu po raz kolejny wytlumaczylam ze ja nie powiedzialam mu tego w zlosci czy specjalnie ale dla dobra Kubusia, bo jego zdrowko jest dla mnie najwazniejsze. boli mnie nadal to wszystko ale juz jest oki. moze nie tak do konca, ale jest lepiej. musze bronic Kubunia, bo on sam sie nie obroni

super :) na pewno wszytskim ulzyło :)

Zgłoś nadużycie #61935 7 czerwca 2013, 12:12

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

zmykam troszke krzyzowki porozwizywac :) pocwiczyc rozumek :) a co do krzyzowek, to Kubus mi ladnie pomaga. mowie do niego przyniies mamusi krzyzowki a ten myk na kolanka i leci :) przynosi, czeka az wezme i powiem dziekuje i mzmyka do zabawy. a jak chce sie ze mna bawic jak ja rozwiazuje to wyrwie mi je i wyrzuca na podloge :) to znak ze mam sie z nim bawic :) a nieraz tatus robi krzyzowki, to podejdzie do niego, zabierze mu i przynosi mamusi :) kochane dziecko :) synus mamusi :)

ale super :D

Zgłoś nadużycie #61936 7 czerwca 2013, 14:57

aniam Supermama
dziołszki, miłego weekenda...
nie wiem, jak przeżyję jutrzejszy dzień bez mojego maleństwa :(

Zgłoś nadużycie #61937 7 czerwca 2013, 14:57

aniam Supermama
dziołszki, miłego weekenda...
nie wiem, jak przeżyję jutrzejszy dzień bez mojego maleństwa :(

Zgłoś nadużycie #61938 7 czerwca 2013, 20:58

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Wrecz przeciwnie, mleko matki jest caly czas tak samp wartosciowe.Roznica jest tylko yaka, ze nie jest wystarczajace.

tak nam wpajali na szkole rodzenia ze do 7 mego msca ;) wiec tak zakodowalam.
Ale ok wedlug najnowszych badan to nieprawda , nie wiadomo komu wierzyc.
To nie zmienia faktu ze was podziwiam, dopiero teraz doczytalam na roznych forach ze to zreczywiscie mit z tym pokarmem matki.
Troche jestem zla ze na szkole takie rzeczy nam polozne wpajaly. Gdybym to wiedziala pol roku wczesniej robilabym wszystko by utzrymac laktacje a ze karmilam Wiktora pol roku i majac w glwie ze jeszcze msc moj pokarm bedzie wartosciowy poddalam sie.
Z nastepna dzidzia bede madzrejsza.

Zgłoś nadużycie #61939 7 czerwca 2013, 21:00

kasia17 Fajna mama
[QUOTE=aniam;1716822]dziołszki, miłego weekenda...
nie wiem, jak przeżyję jutrzejszy dzień bez mojego maleństwa :( [/QUOTEdasz rade ;) milej zabawy ;)

Zgłoś nadużycie #61940 7 czerwca 2013, 21:01

kasia17 Fajna mama

Ulla napisał(a)

nieprawda

;(

Zgłoś nadużycie #61941 7 czerwca 2013, 21:36

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

;(

no juz nie płacz, trudno, żebyśmy miały wszytsko wiedzieć ;)

Zgłoś nadużycie #61942 8 czerwca 2013, 10:39

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

pytanie komu ciężko od kogo sie oderwać :)

no mi bardzo ciezko bedzie. bardzo lubie jak tak se wtula w cycusia, widze ze wtedy czuje sie bezpieczny. no ale kiedys wkoncu bede musiala odstawic

Zgłoś nadużycie #61943 8 czerwca 2013, 10:43

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

To nie zmienia faktu ze was podziwiam, dopiero teraz doczytalam na roznych forach ze to zreczywiscie mit z tym pokarmem matki.
Troche jestem zla ze na szkole takie rzeczy nam polozne wpajaly. Gdybym to wiedziala pol roku wczesniej robilabym wszystko by utzrymac laktacje a ze karmilam Wiktora pol roku i majac w glwie ze jeszcze msc moj pokarm bedzie wartosciowy poddalam sie.

i tak bardzo dlugo karmilas Wiktorka, dalas mu to co najlepsze.nie kazda mus karmi tak dlugo jak ja czy inne mamusie :) to zalezy od wielu rzeczy. glowa do gory, masz racje z druga dzidzia bedzie lepiej.

Zgłoś nadużycie #61944 8 czerwca 2013, 10:45

gwonka Fajna mama
a za nami kolejna ciezka noc. juz nie wiec co jest grane, czy to zeby, czy kupa go meczy, czy co. nie wiem dlaczego jest taki niespokojny, ciagle sie budzi, placze. no i tak od paru tygodni :( dawno nie mielismy spokojnej nocy. kurcze chyba rzeczywiscie zrobie mu posiew znowu.

Zgłoś nadużycie #61945 8 czerwca 2013, 11:10

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Pewnie starej daty byly :) .Kasiu, masz przynajmniej problem w postaci odstawienia z glowy, bo juz wiem, ze u nas to dramat bedzie :( .A pol roku to i tak dlugo.

Zgłoś nadużycie #61946 8 czerwca 2013, 11:11

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

no mi bardzo ciezko bedzie. bardzo lubie jak tak se wtula w cycusia, widze ze wtedy czuje sie bezpieczny. no ale kiedys wkoncu bede musiala odstawic

No mnie to na samą myśl się ryczeć chce,ale ograniczyłam już i tak dwa karmienia w dzień :(

Zgłoś nadużycie #61947 8 czerwca 2013, 11:12

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a za nami kolejna ciezka noc. juz nie wiec co jest grane, czy to zeby, czy kupa go meczy, czy co. nie wiem dlaczego jest taki niespokojny, ciagle sie budzi, placze. no i tak od paru tygodni :( dawno nie mielismy spokojnej nocy. kurcze chyba rzeczywiscie zrobie mu posiew znowu.

U nas też noce okropne :(

Zgłoś nadużycie #61948 8 czerwca 2013, 15:26

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

ojejku lepiej żebyzęby to były :/ u mnie tez kiepska noc, cały czas się budziłam i kaszlałam, a raczej próbowałam odkaszleć, wczorak byłam u lekarza i mam antybiotyk :(

Zgłoś nadużycie #61949 9 czerwca 2013, 21:24

maryna Fajna mama
hej moje mamuski!!co u was slychac?my wrocilismy juz do szwajcarii.super minął czas w pl..z rodzicami,siostrami.. i wogole fajnie tak jechac do domku....szkoda ze tak szybko minal czas.. net mi mulil wiec nei wiem co sie u was dzieje od poltota tygodnia ?? szybko dzis przelecialam killka wpisow i widze ze u oli plodzislaw popier...dala jak szalony... u martusi nie za wesolo...bidulka.. ciagle kupa nerwow....kasia prace zaliczyla..super..no a u reszty ?? jak malutkie?chodza juz wszystkie?zdrowe ?? piszcie szybko w skrocie co u was wszystkich...
no i mam do nadrobienie widze 50 stron....aaaaa kiedy ja to zrobie...

Zgłoś nadużycie #61950 9 czerwca 2013, 23:21

mala24 Supermama
Byłam z Alankiem u lekarza. Zaraził się ode mnie. Ma zapalenie gardła i zapalenie spojówki lewego oczka :-(