Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #61851 6 czerwca 2013, 12:22

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

no dlugo :( bidulek sie meczy czly czas. no karmienie to cos wyjatkowego dla mnie, bardzo o to walczylam, ale przeciez nie kazda mamusia musi byc taka sama :) tak jak piszesz sa inne sposoby okazywania sobie czulosci i biskosci :) kazda mama i dziecko jest inne. nieraz to juz bym chciala go odstawic z tego bolu, ale ciagle zwlekam. wiem ze dla niego to bedzie bardzo ciezkie przezycie, on tak bardzo kocha cycusia ze mi chyba serce peknie jak bede slyszala jego placz. :( bedzie tesknil. no a karmiac piersia jestem w pewien sposob uwiazana bo nigdy nie wiadomo kiedy zachce mu sie poprzytulac, z butla jest latwiej :)

ja tez myślałam, że odstawienie od cyca to będzie tragedia, ale wcale tak nie było, tyle że wieczorem po kąpaniu musiałam zniknąc z pola widzenia, najgorsze pierwsze 3 dni, a potem z górki, ale jakiś wielkich histerii nie było, troszkę marudna w dzień była, ale w nocy ładnie spala i cieszę się, że nie je w nocy, ostatnio słyszałam o 5 letnim dziecku które budziło się w nocy na jedzenie kaszki z butelki, masakra

Zgłoś nadużycie #61852 6 czerwca 2013, 12:22

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

Czy Wasze dzieci tez tak mają:
jak dam swojemu dziecku kotleta to wsuwa az jej sie uszy trzęsą...jak jej dam kawałek chleba, to chlebkiem mamusię karmi na siłę...jak jej potem dam kotleta i prosze ,żeby dała mamusi to się smieje i zjada sama. Nie moge si enadziwic po im to takie cwane w tym wieku.

ooo tak jak coś dobrego to sam wcina :)

Zgłoś nadużycie #61853 6 czerwca 2013, 12:29

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

15 sierpnia :D

:D to macie świetny moment do świętowania :D :D Zawsze wolne :D

Zgłoś nadużycie #61854 6 czerwca 2013, 12:30

aniam Supermama

seshella napisał(a)

a my w niedzielę idziemy na 40 lecie ślubu moich rodziców, o 12 msza, a potem impreza

kupę lat... Wszystkiego NAjlepszego!!

Zgłoś nadużycie #61855 6 czerwca 2013, 12:30

aniam Supermama

seshella napisał(a)

świadomie nie, ale moje dziecko juz ma swoje zdanie i sama grzebie sie w jakimś brudnym piachu a potem ręce do buzi pakuje, poza tym wszystkiego dotyka, ławek w parku, poręczy itp nawet nie wyobrazam sobie jakie to bakterie, kupiłam niby taki płyn antybakteryjny do rąk, ale przecież nie bedę go używać co 5 minut

dezyfekowanie tez nie jest zdrowe

Zgłoś nadużycie #61856 6 czerwca 2013, 12:33

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Tez się przymierzam......ale powiedz mi jak to zrobić.Chodzi mi o karmienie na noc.Ma zjeść kasze i potem wariować az padnie?

Ja faszerowałam na noc i udawałam że wychdzę z domu a Marcin usypiał. Przykładała się, trochę powariowała, pomarudziła i usypiała. Wieczorne usypianie nie było takie złe ale najgorzej to w nocy jak się budziła i chciała cyca. Jak dawałam wode to się rozbudzała i zaczynała takie wycie że szok. Trzeba to jakoś przecierpieć.

Zgłoś nadużycie #61857 6 czerwca 2013, 12:34

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

:D to macie świetny moment do świętowania :D :D Zawsze wolne :D

nooooooooooooo :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #61858 6 czerwca 2013, 12:35

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Czyli mleka nie pije już?

Wiesz co pije i lubi (takie krowie zwykłe) choć nie w jakichś mega ilościach. Za to bardzo dużo zjada zwykłego białego sera, pije mnóstwo jogurtów naturalnych, wcina jaja itd (nabiał bardzo lubi i pochłania go naprawdę dużo)

Zgłoś nadużycie #61859 6 czerwca 2013, 12:39

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

ja tez myślałam, że odstawienie od cyca to będzie tragedia, ale wcale tak nie było, tyle że wieczorem po kąpaniu musiałam zniknąc z pola widzenia, najgorsze pierwsze 3 dni, a potem z górki, ale jakiś wielkich histerii nie było, troszkę marudna w dzień była, ale w nocy ładnie spala i cieszę się, że nie je w nocy, ostatnio słyszałam o 5 letnim dziecku które budziło się w nocy na jedzenie kaszki z butelki, masakra

nooooo my identyko!!! mama (cycuch) musi zniknąć z pola widzenia podczas usypiania :D

Zgłoś nadużycie #61860 6 czerwca 2013, 12:44

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Czy Wasze dzieci tez tak mają:
jak dam swojemu dziecku kotleta to wsuwa az jej sie uszy trzęsą...jak jej dam kawałek chleba, to chlebkiem mamusię karmi na siłę...jak jej potem dam kotleta i prosze ,żeby dała mamusi to się smieje i zjada sama. Nie moge si enadziwic po im to takie cwane w tym wieku.

moja chleba nie odmawia, uwielbia pieczywo, za to wszystkie warzywa są beee

Zgłoś nadużycie #61861 6 czerwca 2013, 12:45

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Tez się przymierzam......ale powiedz mi jak to zrobić.Chodzi mi o karmienie na noc.Ma zjeść kasze i potem wariować az padnie?

ja tak odstawiałam, ale ja znikałam z pola widzenia, a z nia mąż zostawał

Zgłoś nadużycie #61862 6 czerwca 2013, 12:47

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Byłam ostatnio na imprezie i obok na sali małżeństwo obchodziło 25-lecie.
Po torcie przebrali parę młodą w ich stare ubrania, tzn pan młody garnitur a pani młoda sukienke z tiulu z koronkami ( jak to kiedyś bywało ) i tańczyli w tym mówie Wam ...kino....jakbysmy się w czasie cofnęli. Do tego mieli fajny pokaz zdjęć ze slubu i całego 25-lecia małżeństwa...super zrobione. A ze nasze imprezy się połaczyły to troche podgladalismy :D

faktycznie super pomysł, może kiedys wykorzystam, bo teraz to już trochę pozno

Zgłoś nadużycie #61863 6 czerwca 2013, 12:49

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

dezyfekowanie tez nie jest zdrowe

to zamiast wody i mydła, jak wychodzimy z placu zabaw to jej wyciskam troszkę (specjalne dla dzieci z rosmana), daje chusteczkę i sobie wyciera, bo w drodze powrotnej na bank łapki w buzi, albo jakieś jedzonko typu paluszki

Zgłoś nadużycie #61864 6 czerwca 2013, 12:50

aniam Supermama

seshella napisał(a)

faktycznie super pomysł, może kiedys wykorzystam, bo teraz to już trochę pozno

pomysł czaderski :)

Zgłoś nadużycie #61865 6 czerwca 2013, 12:50

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Ja faszerowałam na noc i udawałam że wychdzę z domu a Marcin usypiał. Przykładała się, trochę powariowała, pomarudziła i usypiała. Wieczorne usypianie nie było takie złe ale najgorzej to w nocy jak się budziła i chciała cyca. Jak dawałam wode to się rozbudzała i zaczynała takie wycie że szok. Trzeba to jakoś przecierpieć.

u nas mąż w nocy wstawał i wiedziała że cyca nie dostanie

Zgłoś nadużycie #61866 6 czerwca 2013, 12:51

mala24 Supermama
uciekam na szczepienie :(

Zgłoś nadużycie #61867 6 czerwca 2013, 12:57

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

uciekam na szczepienie :(

powodzenia, trzymam kciuki

Zgłoś nadużycie #61868 6 czerwca 2013, 13:49

aneta74 Fajna mama
aaaaaaaaaale się rozpisałyscie ale to dobrze. ja nadrobię wieczorem bo teraz nie ma jak,mała jećzy cały czas chce zeby ją prowadzać padam na ryj wieczorem kręgosłupa nie czuję -starośc nie radosć ;)
a i m pojechał wplacic zaliczkę na mieszkanie-więc przeprowadzamy się :) uciekam wieczorkiem zajrzę

Zgłoś nadużycie #61869 6 czerwca 2013, 13:59

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

aaaaaaaaaale się rozpisałyscie ale to dobrze. ja nadrobię wieczorem bo teraz nie ma jak,mała jećzy cały czas chce zeby ją prowadzać padam na ryj wieczorem kręgosłupa nie czuję -starośc nie radosć ;)
a i m pojechał wplacic zaliczkę na mieszkanie-więc przeprowadzamy się :) uciekam wieczorkiem zajrzę

super,że sie zdecydowaliście :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #61870 6 czerwca 2013, 14:05

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

gratulacje, brawo za odwagę!!