Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #61811 6 czerwca 2013, 11:02

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

myslalam ze sie obejdzie bez wizyty u chirurga z tym paluchem ale widze ze nie. niby sie rana ladnie goi, ale grzies wrosl ten paznokiec i strasznie mi sie wbija gdzies i ciagle krew mi leci. czyli po kuracji antybiotykiem robie wymaz, jak nie bedzie juz bakteri to wtedy do chirurga, juz czuje tten bol :(

współczuję, szkoda, ze jednak musisz iść na ten zabieg :(

Zgłoś nadużycie #61812 6 czerwca 2013, 11:04

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

na razie nie będę o tym myślała, bo za kilka miesięcy dopiero :) chodź w domu mówię że wtedy męża wyślę :) ciekawa jestem ile waży mój łobuziak :) któraś jeszcze dzisiaj miała iść na szczepienie ?? ?

ja około 20 czerwca idę

Zgłoś nadużycie #61813 6 czerwca 2013, 11:07

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

ja około 20 czerwca idę

Natalka bardziej plakala na badaniu ( bala się larza).Przy szczepieniu tez, ale krótko.My jeszcze 3 lipca na Pneumokoki :(

Zgłoś nadużycie #61814 6 czerwca 2013, 11:08

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

współczuję, szkoda, ze jednak musisz iść na ten zabieg :(

dam rade :) jestem silna :) najgorsze bedzie to ze nie bede mogla dobrze zajac sie Kubusiem przez pierwsze dni, bo wtedy to nawet nie stane dobrze na noge, a co dopiero z malym na rekach. ale jade do mojej mamy, ona mi pomoze

Zgłoś nadużycie #61815 6 czerwca 2013, 11:09

gwonka Fajna mama
ktoras z was pisala kiedys jaka ma wilgotnosc w mieszkanu, kto to byl? szybciutko raczki do gory :)

Zgłoś nadużycie #61816 6 czerwca 2013, 11:12

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

kurcze...długo ten katarek męczy Kubusia :-(
swoją drogą to Cie podziwiam...wszystkie dziewczyny karmiące...ja sama tez chciałam i nie wyszło...ale jak tak słucham o tym bólu piersi i gryzieniu to jakos niespecjalnie żałuję,że mnie to ominęło ;-) jedyne czego żałuję, że nie miałam to tej bliskości przy karmieniu. Ale teraz moja Zuzia uwielbia rozwalić sie koło mnie, dać mi nogę albo ręke do miziania, patrzy mi przy tym w oczy z błogą minką i lezy zadowolona z zycia. I musze przyznać,ze to też jest super! I nie boli ;-)

hi hi moja też mi podsuwa np stopy do miziania :D :D :D . Mega to słodkie :D . I moja uwielbia żeby ją za uszkiem kiziać i po włoskach czochrać. A Zuzia też przy tym mruczy ?? Moja często sobie pomrukuje jak kotek :D :D . A co do cyca to mnie to już zaczyna wkurzać porządnie. Już dobry miesiąc się zbieram ale w końcu mała musi przejść odwyk bo mnie to jej gryzienie kiedyś wykończy! Czasem zupełnie nie specjalnie jej się "przygryzie" a czasem z pełną premedytacją wbije zęby i się cieszy jak w popłochu palcami rozwieram jej szczęki! Mówię jej jaka jest niedobra i jaką mi krzywdę robi a ona zlewa.

Zgłoś nadużycie #61817 6 czerwca 2013, 11:12

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ktoras z was pisala kiedys jaka ma wilgotnosc w mieszkanu, kto to byl? szybciutko raczki do gory :)

Wiem, ze 80% procent, ale nie wiem kto.

Zgłoś nadużycie #61818 6 czerwca 2013, 11:14

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

hi hi moja też mi podsuwa np stopy do miziania :D :D :D . Mega to słodkie :D . I moja uwielbia żeby ją za uszkiem kiziać i po włoskach czochrać. A Zuzia też przy tym mruczy ?? Moja często sobie pomrukuje jak kotek :D :D . A co do cyca to mnie to już zaczyna wkurzać porządnie. Już dobry miesiąc się zbieram ale w końcu mała musi przejść odwyk bo mnie to jej gryzienie kiedyś wykończy! Czasem zupełnie nie specjalnie jej się "przygryzie" a czasem z pełną premedytacją wbije zęby i się cieszy jak w popłochu palcami rozwieram jej szczęki! Mówię jej jaka jest niedobra i jaką mi krzywdę robi a ona zlewa.

No wlanie, Natalka tez czasami robi to celowo, ja sycze z bólu, a ona się chichra :( .A jak za mocno jęcze to zaczyna plakac.

Zgłoś nadużycie #61819 6 czerwca 2013, 11:15

Ulla Fajna mama

seshella napisał(a)

to po co dziadek go chciał usypiac na lózku skoro sam w łóżeczku zasypia, bez sensu

on zaśnie w sowim łózku w swoim domu. a nie u kogos na kanapie. a my wtedy u tesciów bylismy :)
aż strach sie bać jak bedzie wygladąl nasz wyjazd na wakacje, gdzie wiem, ze nie ma dzieciecego łóżeczka...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #61820 6 czerwca 2013, 11:16

Ulla Fajna mama
Maryna, klanu juz nei puszczaja-przerwa wakacyjna :( skonczyło sie jakos tak, ze błażejek chciał kamili zrobic niespodzianke i bez zapowiedzi przyjechał do polski, i zobaczyl ją jak sie całuje ze schizolem. a wiesz ze oblesny, znacyz sie olbrychski przepierdolił grazynke? :D ale sie wyprowadza, bo sie jego córka ze spiączki obudziła :P a renatka prawie sie rozwiodła z antkiem, ale jak sie małgorzata dowiedziala, ze jej mąż chce od neij odjesc, to probowala popelnic samobojstwo i gienio tak sie przejął, ze ją straci, ze do niego dotarło ze nie chce renatki :P
a jurek,. jak byl ostatnio w berlnie, to przez szybe metra widzial beate....

Zgłoś nadużycie #61821 6 czerwca 2013, 11:17

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

cześć dziewczyny :-)
Noc ciężka u nas....Zuzia co chwila sie budziła...ma katarek i zaczyna pokasływać...choroba...w niedzielę chrzest, boję się,ze mi się rozłoży.
Ale to zasługa tatusia podejrzewam...na dworze zimno, 15 stopni, wiatr, a on z dzieckiem na krótki rękawek po ogródku chodził. Raz objechałam, drugi,ale za późno widocznie...on twierdzi,ze przecież ciepło jest....tylko,że jemu jest ciepło nawet przy - 30 :-/ ech...zaaplikowałam jej dawke lekarstw od razu i syrop ale czy to pomoże...zobaczymy :-(

ehhh tatusiowie...
trzymam kciuki za Zuzię!!! Mam nadzieję że wstrętne choróbsko się nie rozwinie...

Zgłoś nadużycie #61822 6 czerwca 2013, 11:19

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

No ja ograniczyłam jedno karmienie( po obiedzie).Kompletnie nie zrobilo to na niej wrazenia.Zostalo nam jeszcze na noc, w nocy, rano i do dwóch drzemek.Kuzwa bez cycka w buzi to ona nie zasnie :( .Goisu,a co trzyletnie dziecko je na kolacje,mam na myśli Iwonke :)

Zgłoś nadużycie #61823 6 czerwca 2013, 11:20

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

ale to potem bo cos nie mam weny :( mam dola dzisiaj :( wczoraj meza dziadek caly dzie unikal mnie i malego, wogole sie do nas nie odzywal, okazalo sie ze sie na mnie obrazil bo powiedzialam mu dzien wczesniej zeby nie dotykal malego za raczki, bo akurat przyszedl prosto z chlewa. sie pogniewal i ma focha/. ryczec mi sie chce, bo przeciez nic zlego nie powiedzialam, przeciez ja to powiedzialam dla dobra Kubusia. jak mozna dotykac male dziecko brudnymi lapami z chlewa. przeciez swinie maja wszy, w gownach sie turlaja :( a on mi do dziecka. ciekawe jak on by zareagowal jakbym ja poszla do chlewa macala swinie, a za chwile nieumytymi lapskami szykowalabym im jedzenie. nie rozumiem go :( kolejny raz uwaza ze jestem zla matka bo trzymam dziecko sterylnie. a czy wy pozwolily byscie na cos takiego?

kufa..ja jepie...fuj...;/ chyba sie zzygam....

stój twardo przy swoim i sie nie przejmuj. a pacan po rozum do glowy niech idzie...

Zgłoś nadużycie #61824 6 czerwca 2013, 11:20

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

na dodatek dostalam okres. a dzisiaj z mezem obchodzimy 4 rocznice slubu

to jak ja w moje urodziny :P

Zgłoś nadużycie #61825 6 czerwca 2013, 11:23

mala24 Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Wiem, ze 80% procent, ale nie wiem kto.

nie wiem kto ale mi się kojarzy 85 %

Zgłoś nadużycie #61826 6 czerwca 2013, 11:24

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

kurcze...długo ten katarek męczy Kubusia :-(
swoją drogą to Cie podziwiam...wszystkie dziewczyny karmiące...ja sama tez chciałam i nie wyszło...ale jak tak słucham o tym bólu piersi i gryzieniu to jakos niespecjalnie żałuję,że mnie to ominęło ;-) jedyne czego żałuję, że nie miałam to tej bliskości przy karmieniu. Ale teraz moja Zuzia uwielbia rozwalić sie koło mnie, dać mi nogę albo ręke do miziania, patrzy mi przy tym w oczy z błogą minką i lezy zadowolona z zycia. I musze przyznać,ze to też jest super! I nie boli ;-)

ja nie wiem o co chodzi z tym gryzieniem. ani razu mi sie nie zdarzyło :P i póki co, nie miałam przebojów z piersiami typu zapalenia itp. jedynie samo karmienie na początku było ciężkie, ale to każda tak ma :)

Zgłoś nadużycie #61827 6 czerwca 2013, 11:26

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Moja tez sobie coś tam przy tym czasem marudzi pod nosem :D a czasem tylko błogo patrzy mi w oczy :D gryzie mnei specjalnie w palec u ręki, albo wyrywa włosy, albo wsadza palec w oko i nos i dłubie...a im bardziej ja płaczę,ze mnie boli to ona ma większą radochę.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #61828 6 czerwca 2013, 11:28

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

ale to potem bo cos nie mam weny :( mam dola dzisiaj :( wczoraj meza dziadek caly dzie unikal mnie i malego, wogole sie do nas nie odzywal, okazalo sie ze sie na mnie obrazil bo powiedzialam mu dzien wczesniej zeby nie dotykal malego za raczki, bo akurat przyszedl prosto z chlewa. sie pogniewal i ma focha/. ryczec mi sie chce, bo przeciez nic zlego nie powiedzialam, przeciez ja to powiedzialam dla dobra Kubusia. jak mozna dotykac male dziecko brudnymi lapami z chlewa. przeciez swinie maja wszy, w gownach sie turlaja :( a on mi do dziecka. ciekawe jak on by zareagowal jakbym ja poszla do chlewa macala swinie, a za chwile nieumytymi lapskami szykowalabym im jedzenie. nie rozumiem go :( kolejny raz uwaza ze jestem zla matka bo trzymam dziecko sterylnie. a czy wy pozwolily byscie na cos takiego?

eee tam Iwonka nawet się tym nie gryź. No co ty. Przecież dobrze wiesz że masz rację.
Moja siorka też walczy z teściami. Normalną koleją rzeczy jest że jak się z dworu przychodzi to się ręce myje. A teść przyłazi w odwiedziny, ręce brudne i od razu do małej i ją za rączki albo koło buźki dotyka. Nikt tutaj nei mówi o sterylności no ale jakieś podstawowe zasady higieny to chyba nie za dużo.

Zgłoś nadużycie #61829 6 czerwca 2013, 11:29

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

na dodatek dostalam okres. a dzisiaj z mezem obchodzimy 4 rocznice slubu

:D :D :D :D to wszystkiego najlepszego!!!!! :D

Zgłoś nadużycie #61830 6 czerwca 2013, 11:41

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

I Wam zleci nie wiadomo kiedy!
Wczesniej to sobie marzyłam,ze mnie mąż na 20-lecie zabierze do Barcelony...ale wiadomo jak było w tamtym roku...skończyło się na grillu w ogrodzie z dzieckiem spiącym pod płotem...i tez było fajnie :D
Barcelona zostanie na 25-lecie

:D :D
Ela a kiedy macie rocznicę?