Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #61791 6 czerwca 2013, 10:03

gwonka Fajna mama
myslalam ze sie obejdzie bez wizyty u chirurga z tym paluchem ale widze ze nie. niby sie rana ladnie goi, ale grzies wrosl ten paznokiec i strasznie mi sie wbija gdzies i ciagle krew mi leci. czyli po kuracji antybiotykiem robie wymaz, jak nie bedzie juz bakteri to wtedy do chirurga, juz czuje tten bol :(

Zgłoś nadużycie #61792 6 czerwca 2013, 10:04

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

myslalam ze sie obejdzie bez wizyty u chirurga z tym paluchem ale widze ze nie. niby sie rana ladnie goi, ale grzies wrosl ten paznokiec i strasznie mi sie wbija gdzies i ciagle krew mi leci. czyli po kuracji antybiotykiem robie wymaz, jak nie bedzie juz bakteri to wtedy do chirurga, juz czuje tten bol :(

wpółczuje naprawdę
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #61793 6 czerwca 2013, 10:31

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

ale to potem bo cos nie mam weny :( mam dola dzisiaj :( wczoraj meza dziadek caly dzie unikal mnie i malego, wogole sie do nas nie odzywal, okazalo sie ze sie na mnie obrazil bo powiedzialam mu dzien wczesniej zeby nie dotykal malego za raczki, bo akurat przyszedl prosto z chlewa. sie pogniewal i ma focha/. ryczec mi sie chce, bo przeciez nic zlego nie powiedzialam, przeciez ja to powiedzialam dla dobra Kubusia. jak mozna dotykac male dziecko brudnymi lapami z chlewa. przeciez swinie maja wszy, w gownach sie turlaja :( a on mi do dziecka. ciekawe jak on by zareagowal jakbym ja poszla do chlewa macala swinie, a za chwile nieumytymi lapskami szykowalabym im jedzenie. nie rozumiem go :( kolejny raz uwaza ze jestem zla matka bo trzymam dziecko sterylnie. a czy wy pozwolily byscie na cos takiego?

nie pozwoliłabym też, nie jesteś złą matką tylko troskliwą, nie przejmuj  się, przejdzie mu kiedyś

Zgłoś nadużycie #61794 6 czerwca 2013, 10:31

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

na dodatek dostalam okres. a dzisiaj z mezem obchodzimy 4 rocznice slubu

wszystkiego najlepszego :) dużo szczęścia i miłości na dalsze lata :)

Zgłoś nadużycie #61795 6 czerwca 2013, 10:36

mala24 Supermama
a ja byłam na zajęciach z małym co ostatnio pisałam, fajnie było, było 2 tak rówieśników Alanka, jeden dzisiaj kończył rok a drugi może miesiąc starszy a potem takie gdzieś 1,5 roczne. Alan jako jedyny nie chodził jeszcze. Najpierw przywitanie się ze wszystkimi. potem zabawy np. ciągnięcie na kocu, darcie gazet, pokazywanie gdzie jest brzuszek, główka, robienie pa pa, kosi kosi, skakanie jak na trampolinie, udawanie pieska jak chodzi i szczeka. Potem drugie pomieszczenie do zabawy i tam był tunel, piłki, bańki, piłki do skakania, materace itd.

Zgłoś nadużycie #61796 6 czerwca 2013, 10:40

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

a ja byłam na zajęciach z małym co ostatnio pisałam, fajnie było, było 2 tak rówieśników Alanka, jeden dzisiaj kończył rok a drugi może miesiąc starszy a potem takie gdzieś 1,5 roczne. Alan jako jedyny nie chodził jeszcze. Najpierw przywitanie się ze wszystkimi. potem zabawy np. ciągnięcie na kocu, darcie gazet, pokazywanie gdzie jest brzuszek, główka, robienie pa pa, kosi kosi, skakanie jak na trampolinie, udawanie pieska jak chodzi i szczeka. Potem drugie pomieszczenie do zabawy i tam był tunel, piłki, bańki, piłki do skakania, materace itd.

super :) fajne takie zajecia :) Alanek skorzysta :) i ty tez bo bedziesz wiedziala jakie zabawy wymylslac malemu i jak go uczyc :) naprawde fajna sprawa

Zgłoś nadużycie #61797 6 czerwca 2013, 10:42

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

super :) fajne takie zajecia :) Alanek skorzysta :) i ty tez bo bedziesz wiedziala jakie zabawy wymylslac malemu i jak go uczyc :) naprawde fajna sprawa

dokładnie i kontakt ma z innymi dziećmi, a na 13:30 na szczepienie :(

Zgłoś nadużycie #61798 6 czerwca 2013, 10:44

mala24 Supermama
Alana co prawda rano musiałam obudzić ale co tam :) za to teraz śpi wymęczony :) już zasypiał mi w wózku jadąc do domu na siedząco

Zgłoś nadużycie #61799 6 czerwca 2013, 10:46

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

ooooo...no to super zajęcia! i jak się Alankowi podobało?

Zgłoś nadużycie #61800 6 czerwca 2013, 10:48

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

dokładnie i kontakt ma z innymi dziećmi, a na 13:30 na szczepienie :(

no pewnie :) biedny Alanus bedzie kluty :( oby jak najmniej plakal

Zgłoś nadużycie #61801 6 czerwca 2013, 10:48

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

ooooo...no to super zajęcia! i jak się Alankowi podobało?

super :) ja jestem zadowolona i Alanek też, bawił się, nikogo się nie bał, podchodził do innych dzieciaczków, uczestniczył aktywnie :)

Zgłoś nadużycie #61802 6 czerwca 2013, 10:50

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

no pewnie :) biedny Alanus bedzie kluty :( oby jak najmniej plakal

no będzie ale chcę iść i będzie już po kłopocie :( a kolejne szczepienie ostatnie ale 3 ukłucia będą, to dopiero będzie :(

Zgłoś nadużycie #61803 6 czerwca 2013, 10:52

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ale to potem bo cos nie mam weny :( mam dola dzisiaj :( wczoraj meza dziadek caly dzie unikal mnie i malego, wogole sie do nas nie odzywal, okazalo sie ze sie na mnie obrazil bo powiedzialam mu dzien wczesniej zeby nie dotykal malego za raczki, bo akurat przyszedl prosto z chlewa. sie pogniewal i ma focha/. ryczec mi sie chce, bo przeciez nic zlego nie powiedzialam, przeciez ja to powiedzialam dla dobra Kubusia. jak mozna dotykac male dziecko brudnymi lapami z chlewa. przeciez swinie maja wszy, w gownach sie turlaja :( a on mi do dziecka. ciekawe jak on by zareagowal jakbym ja poszla do chlewa macala swinie, a za chwile nieumytymi lapskami szykowalabym im jedzenie. nie rozumiem go :( kolejny raz uwaza ze jestem zla matka bo trzymam dziecko sterylnie. a czy wy pozwolily byscie na cos takiego?

No z chlewa to bym nie pozwolila, ale tak to już odpuscilam, bo wszystkie sąsiadki bym musiala opier... :)

Zgłoś nadużycie #61804 6 czerwca 2013, 10:52

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

no będzie ale chcę iść i będzie już po kłopocie :( a kolejne szczepienie ostatnie ale 3 ukłucia będą, to dopiero będzie :(

Alanek jest dzielny da rade :) moj wytrzymal serie 14 zastrzykow rano wieczor, to i twoj wytrzyma te trzy :) maluchy swietnie sobie radza z bolem. poplacza a zaraz sie smieja :)

Zgłoś nadużycie #61805 6 czerwca 2013, 10:54

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

No z chlewa to bym nie pozwolila, ale tak to już odpuscilam, bo wszystkie sąsiadki bym musiala opier... :)

ja tez juz odpuscilam bo kiedys wogole nie pozwolilam dotykac, teraz pozwalam bo i tak nie uniknie kontaktu i innymi. ale chlew to dla mnie niedostepne. wiem ze kiedys i tak tam wejdzie, ale to jak bedzie starszy, a napewno nie bedzie bral tzkich brudnych rak do buzi tak jak teraz

Zgłoś nadużycie #61806 6 czerwca 2013, 10:55

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja tez sie tego boje....teraz już dzieciaczki nie posiedza tak spokojnie przy trzech ukłuciach...pewnei bedą się wyrywać :-(

Zgłoś nadużycie #61807 6 czerwca 2013, 10:59

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

kiedy ja mu to od razu wytlumaczylam. ale mozna mowic jak do slupa. ponizac sie nie bede. za duzo razy mnie zranil. nie chce widziec mnie i malego to bardzo prosze, jaktak chce to bedzie mial. ja jestem bardzo wyrozumiala, spokojna, nie potrafie sie gniewac. ale jestem wredna jesli wiedze ze ktos krzywdzi moje dziecko i meza. wtedy jestem pamietliwa. musze bronic moich facetow, a najbardziej Kubulka.

skoro muy już tłumaczyłaś, to wypnij się na dziadka, nie to nie, jego strata

Zgłoś nadużycie #61808 6 czerwca 2013, 11:00

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

dokladnie. ale wkurza mnie to juz, bo nigdy nie mozemy swietowac na calego.

nadrobicie :)

Zgłoś nadużycie #61809 6 czerwca 2013, 11:01

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

I Wam zleci nie wiadomo kiedy!
Wczesniej to sobie marzyłam,ze mnie mąż na 20-lecie zabierze do Barcelony...ale wiadomo jak było w tamtym roku...skończyło się na grillu w ogrodzie z dzieckiem spiącym pod płotem...i tez było fajnie :D
Barcelona zostanie na 25-lecie

szybko zleci i w końcu pojedziecie do Barcelony, tego Wam życzę :)

Zgłoś nadużycie #61810 6 czerwca 2013, 11:01

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

ja tez sie tego boje....teraz już dzieciaczki nie posiedza tak spokojnie przy trzech ukłuciach...pewnei bedą się wyrywać :-(

na razie nie będę o tym myślała, bo za kilka miesięcy dopiero :) chodź w domu mówię że wtedy męża wyślę :) ciekawa jestem ile waży mój łobuziak :) któraś jeszcze dzisiaj miała iść na szczepienie ?? ?