Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #61711 5 czerwca 2013, 13:01

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

Ale ta nauka chyba nie ma być pobierana przez lanie w domu... Być może wynika to z faktu że masz chłopca a ja dziewczynki ale ja tam uważam że moim dzieciom taka nauka nie potrzebna- przynajmniej nie w wieku przedszkolnym. Zwłaszcza że dziewczyny są wszędzie ze mną. Jak Iwona pójdzie do szkoły to wtedy pomyślimy.

ale ja nie móiłam o tym, by małe dzieci lać gdzie i kiedy popadnie, ja od swoich rodziców raz dostałam lanie, zasłużenie...
ale wiedziałam tez, że mam pozowlenie na to, by oddac jak ktoś mnie będzie lał, nie mówię o rodzicach, tylko o ludziach z podwórka czy szkoły,

Zgłoś nadużycie #61712 5 czerwca 2013, 13:02

Kropka86 Gotowa na wszystko

ewelina6660 napisał(a)

Może z taka ciapowata spróbuje..........bleeeeeeeeeeeeeeeee :)

mój mąż taka lubi mnie aż otrzasa jak to widza sama nie zjem, ale Oli to odpowiada i ciesze sie niezmiernia jak to zjada. Jak jej daje mocno scieto to z buzi jej wypada :)

Zgłoś nadużycie #61713 5 czerwca 2013, 13:02

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Taka nauka to na zajęciach np. karate, a nie w domu.

generalnie to miałam na myśli :)

Zgłoś nadużycie #61714 5 czerwca 2013, 13:02

ewelina6660 napisał(a)

Może z taka ciapowata spróbuje..........bleeeeeeeeeeeeeeeee :)

mój mąż taka lubi mnie aż otrzasa jak to widza sama nie zjem, ale Oli to odpowiada i ciesze sie niezmiernia jak to zjada. Jak jej daje mocno scietą to z buzi jej wypada :)

Zgłoś nadużycie #61715 5 czerwca 2013, 13:04

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:) ))) a tam takiego fuj to my też nie lubimy ale jak czyściutki wypachniony to czemu nie. ja tam tez az tak nie przepadam ale jak m zasłuży to ma ;) ja to za rada kolegi takiego naszego ostatnio mówi że czytał poradnik napisany przez faceta oczywiście i ten napisał że trzeba sie cieszyc jak mąż prosi o loda bo jak prosi prosi a potem juz przestanie to znaczy że znalazł kogoś kto to robi za żone ;) takie bzdury ale się usmiałam z niego bo on i jego żona - katechetka - to seksiarze tacy że szok i w ogóle pocieszni są zawsze gadka schodzi na te tematy z nimi :) )

mój tak jęczał przez ten tydzień pobytu bo mówi że cięzko patrzec jak dookola się bzykają jak króliczki a on posucha. akurat tam gdzie był sezon truskawkowy i mnóstwo zbieraczek i zbieraczy z całej Pl i oczywiście rodziny w kraju a tam drugie zycie...a jeszcze kumpel ten co z nim pracuje tez bzykmen taki że szok nie wiem na co te kobity leca bo ani to przystojne ani mądre ale zmienia jak rękawiczki.ogólnie facet jest b. w porządku tylko ma ta wadę że rzuca się na wszystko co się rusza :) )

anetko rada twojego kolegi juz zakodowala sie w mojej glowce ;) teraz bede sie cieszyc jak bedzie sie m prosil ;)
hehe , cos w tym prawdy musi byc ;)

Zgłoś nadużycie #61716 5 czerwca 2013, 13:05

aniam Supermama

Kropka86 napisał(a)

ha ha ha no dokładnie jak z korei moja ola to robi taki dziubek i gada po chińsku ziuziuziui ściascia miania no :)

wypisz wymaluj

Zgłoś nadużycie #61717 5 czerwca 2013, 13:06

ewelina6660 napisał(a)

jajko, dwie lyżki otrąb i troszkę serka np. danonka.

dzieki a te otreby to jakie bo wiem ze u nas w sklepie sa dwa rodzaje owsiane i jeszcze inne nawet nie wiem jakie ja w domu mam takie drobne czarne nie pamietam jakie :)

Zgłoś nadużycie #61718 5 czerwca 2013, 13:07

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

nie chcę się chwlaić, tak jak przy kupie w nocniku, ale mój gada na całego, czasami tak ładnie świergoli, ze pokładamy sie ze śmiechu... nie mówię tu o tata, mama, ić, dada, baba, itp. ale tak gada jak Ci z marsa, albo z korei :)

no hehe , my tez mmay polewke , bo Wiktor jak cos chce , stoi i po swoijemu na pytanie " ale kochanie co ty chcesz?" opowiada " atiutiblismyyyyuteee " itp , ale mamy z tego polewke , no jak chinczyk ;)

Zgłoś nadużycie #61719 5 czerwca 2013, 13:08

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

podobno trzydniówke powodują dwa wirusy...kazdy z nich przechodzi sie tylko raz, czyli ,że mozna na trzydniówkę zachorować dwa razy w zyciu...tak czytałam

Ela to by sie zgadzalo ;)

Zgłoś nadużycie #61720 5 czerwca 2013, 13:10

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

U nas odbywa się przy cycku zasypianie,ale jak czasmi cos jej się odwidzi to tez ja musze nosic.A w dzień noszonko, bo inaczej nie zasnie.

to ja mam chyba ciut lepiej, na rekach to wygina się, wyje i nie chce, w łóżeczku też nie bardzo, a za to w łózku naszym poprzytula sie i uśnie bezproblemowo

Zgłoś nadużycie #61721 5 czerwca 2013, 13:11

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

O! chyba sama jestem
To jeszcze tylko napiszę,ze wczoraj bylismy na szczepieniu...małą płakała przy ukłuciu, ale szybko przestała...no i przy badaniu miała minę jakby chciała uciec,ale jakoś przeszło...najgorzej było przy przeglądzie gardła...jak zwykle.
Waży 10.200.
Lekarka kazała,żeby chodziła teraz w wysokich bucikach na sztywnej podeszwie...no tak..tylko jej najlepiej na bosaka...ech.
Następne szczepienie w październiku.
Dobra....biore sie do roboty.
Aha... przyszła spacerówka...ten coneco traffic . Dpiero dziś rozpakowałam, bo wczoraj przyszła na adres mojej firmy a mnie nie było. Wyglada fajnie, zobaczymy co nasze dziecko na to :D
Ale jak ją rozkładam i składam to nie moge przeboleć tego Qunny Zappa...taki malutki był po złożeniu, a ten...kawał klamota :-( No ale o wygode Zuzi chodzi przede wszystkim...trudno...my jakos przezyjemy.

Czyli moj chudzielec wtaki chudy nie jest bo 10kg wazy a czepiaja sie go piczki jedne.
Dzielna Zuzanka ;)
Ela dawaj fotke, pewnie przesadzasz z tymi wlosami ;)

Zgłoś nadużycie #61722 5 czerwca 2013, 13:11

seshella Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

dzieki a te otreby to jakie bo wiem ze u nas w sklepie sa dwa rodzaje owsiane i jeszcze inne nawet nie wiem jakie ja w domu mam takie drobne czarne nie pamietam jakie :)

ja różne daje, teraz mam chyba owsiane, a wcześniej pszenne

Zgłoś nadużycie #61723 5 czerwca 2013, 13:13

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

prosze bardzo...komórką cyknięte byle jak

no i co ty chcesz ? slicznie ci , bardzo odmlodzila cie ta fryzurka ;)

Zgłoś nadużycie #61724 5 czerwca 2013, 13:15

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ja nie mogę Kasia mam DOKŁADNIE TO SAMO!
Fochy straszne, uparta niemiłosiernie i robi co chce. Moja z kolei mówi "nie zamiezam". o cokolwiek bym ją nie poprosiła to odpowiedź "nie zamiezam".
Ale jest też kochana :D . Wiecie słodkie to jest jak przychodzi do mnie, kładzie głowę na moich kolanach i mówi "kojam cie mamusiuuu". Heh :D

haha ;) dobra jest ;) ja to chyba sie smiala za kazdym razem slyszac ten tekst .

Zgłoś nadużycie #61725 5 czerwca 2013, 13:16

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

aaaaa Kasiula czy Wiktor ma imię po Wiktorze- wampirze z "Underworld" ?? ?
:D :D :D :D :D

hehe, nie!!! ale fajnie ci sie skojarzylo ;)

Zgłoś nadużycie #61726 5 czerwca 2013, 13:19

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Kasia no ty to powinnaś iść do dyplomacji :D :D :D :D :
Tak tak Sabinka będzie zupełnie dużo dużo inaczej :D :D :D :D ;)

hehehe Gosiula rozbawilas mnie ;)
Ty wiesz najlepiej , ja troche mniej z obserwacji ale az sie boje tych kolejnych etapow.

Zgłoś nadużycie #61727 5 czerwca 2013, 13:23

kasia17 Fajna mama

mala24 napisał(a)

nauczy się :) Alan się kilka razy psa wystraszył dlatego teraz z rezerwą :) a tu z króliczkiem :)

kochany wrazliwiec ;)

Zgłoś nadużycie #61728 5 czerwca 2013, 13:25

kasia17 Fajna mama

Ulla napisał(a)

"nie zamiezam"?! aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! ryje! :D
pod dupsku by dostała ode mnie i tyle by bylo :P

eeeeeeeeeeeee tam dalabys ?
z takim tzreba rozmawiac i tlumaczyc w nieskonczonosc , bicie tylko pogorszy sprawe.

Zgłoś nadużycie #61729 5 czerwca 2013, 13:27

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

czy wasze dzieci lubią jajecznice?...buuuuuuuuu moja nie chce :(

moj tez nie chce , kiedys jadl teraz uwielbia na twrdo jajeczko ;)

Zgłoś nadużycie #61730 5 czerwca 2013, 13:28

kasia17 Fajna mama
[QUOTE=aniam;1710445]a widzisz, a mój włąśnie tak usypia, zarzuca mi ręce na szyje i wtula buzię w cyce i zasypia...
co dziecko to inny sp

moj tez tak zasypial ale juz mu sie odmienilo;0