Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #61351 3 czerwca 2013, 11:50

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem, w nocy co godzine się budzi i muszę ją lulać.Nawet nie placze tylko wskakuje na mnie i się przytula i chce żeby ją nosić.Jestem mega padnieta, bo to już trzecia noc z rzędu :(

może sie czegos przestraszyła?
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #61352 3 czerwca 2013, 11:50

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem, w nocy co godzine się budzi i muszę ją lulać.Nawet nie placze tylko wskakuje na mnie i się przytula i chce żeby ją nosić.Jestem mega padnieta, bo to już trzecia noc z rzędu :(

może sie czegos przestraszyła?

Zgłoś nadużycie #61353 3 czerwca 2013, 11:51

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

coś Natalkę męczy, a ja nie żebym się chwaliła ale Alan spał całą noc dzisiaj :)

Oj,żebys nei przechwaliła....i niech mu juz tak zostanie :D

Zgłoś nadużycie #61354 3 czerwca 2013, 11:57

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

może teraz potrzebuje bliskości mamy? albo czegoś się boi? :(

Zgłoś nadużycie #61355 3 czerwca 2013, 12:09

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

nie taka biedna!! ale z lizania nic nie wyszło :P

kurde, ten twoj chłop mógłby wreszcie stracić cierpliwość, wziąć cie za kudły, na kolana i do miecza! :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #61356 3 czerwca 2013, 12:13

Ulla Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dziewczyny czy Wasze dzieciaczki się rozkopuja w nocy ?? moja do niedawna spała jak aniołek jak połozyłam na jednym boku to ewntualnie na drugi sie przewróciła ale od kilku dni przechodzi samą siebie. wierci sie , na spiocha łazi po łóżeczku i obija sie o szczebelki i co mnie najbardziej wnerwia rozkrywa się.cały czas się boje że zmarznie w domu w nocy za ciepło nie mam kołó 21 stopni ale sama pod kołdrą spię bo zimno w tym domu chyba przez ta wilgoć a wilgotnosc mam 85% :0 jak w dżungli normalnie...no i ten wiercioch mój co przykryje za minute juz rozkryta no szału idzie dostac ja to nie spię cały czas jej pilnuje i przykrywam a rano k...a nietomna jestem

jak mu za ciepło, to się odkrywa, ale jak nie, to przykryty cała noc. jak widze, ze mi sie odkrywa, to przykrywam go z powrotem, ale czyms lżejszym :) 21 stopni do spania dla dziecka, to sporo. u nas jest podobnie, bo mąż marudzi, ze mu zimno. a dziecku do spania, to ponoć max 19 ma byc

Zgłoś nadużycie #61357 3 czerwca 2013, 12:19

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie. u nas juz lepiej. Kubus mial caly piatek temperaturke, na noc dalismy mu paracetamol i spadla. rano juz jej nie bylo :) wszystko wrocilo do normy. katarku wczoraj juz nie mial ale slyszalam ze cos jeszcze nie tak oddycha, dzisiaj zrobilam mu nosek woda morska i poluzowalo mu ladnie, zaczal wyplywac. zalegalo mu jednak jeszcze. kaszelku nie ma. do tego wychodzi mu 8 zabek. no i podejrzewam ze sie wala 4 albo 3 bo jest ciagle marudny, w nocy budzi sie z placzem, wszystko gryzie.ja juz tez lepiej, antybiotyk pomaga. ale mam problem z lewa piersia, boli cholernie, wyszly mi na niej wszystkie zylki, jest czerwona i spuchnieta. nie wiem co to, czy zapalenie, czy co. do tego jest pogryziona przez gryzonia mojego.kazde karmienie to potworny bol :(

marsz do lekarza! i to dzies! a jakby ci sie konowął trafił to znajdz w google konsultanta laktacyjnego w swojej okolicy

Zgłoś nadużycie #61358 3 czerwca 2013, 12:22

Kropka86 Gotowa na wszystko

aneta74 napisał(a)

przmyslałam tą piaskownicę wezmę tą z daszkiem jednak znalazłam taką i nawet sa dobre komentarze i cena ok http://allegro.pl/piaskownica-120-x-120-daszek-dzien-dziecka-atest-i3263410446.html

moja sąsiadka ma tą piaskownice faktycznie super wykonana i wytrzymała bo juz kilka sezonów im służy i prawie jak nowa wiec bedziecie zaowoleni, tylko ten daszek to troche lipa bo tak paprawde nie chroni przed słoncem zobacz nawet na zdieciu gdzie pada cień chyba że można regulować nachylenie daszku. fajne jest to że można daszek opuścić na sam dół i zakryć piaskownice na noc

Zgłoś nadużycie #61359 3 czerwca 2013, 12:24

Ulla napisał(a)

kurde, ten twoj chłop mógłby wreszcie stracić cierpliwość, wziąć cie za kudły, na kolana i do miecza! :D

ha ha ha jaby podczytywał forum to pewnie by tak zrobił :) ))

Zgłoś nadużycie #61360 3 czerwca 2013, 12:25

gwonka napisał(a)

a oto moja mala babciulinka :) Kubulinka :)

piekna "dziewczynka"

Zgłoś nadużycie #61361 3 czerwca 2013, 12:33

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

Oj,żebys nei przechwaliła....i niech mu juz tak zostanie :D

podejrzewam że był zmęczony i dlatego tak spał, wątpię że to tak zostanie :( chociaż wiadomo chciałabym

Zgłoś nadużycie #61362 3 czerwca 2013, 12:38

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

jakby tak zrobił, to odgryzłabym :P

Zgłoś nadużycie #61363 3 czerwca 2013, 13:31

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie. u nas juz lepiej. Kubus mial caly piatek temperaturke, na noc dalismy mu paracetamol i spadla. rano juz jej nie bylo :) wszystko wrocilo do normy. katarku wczoraj juz nie mial ale slyszalam ze cos jeszcze nie tak oddycha, dzisiaj zrobilam mu nosek woda morska i poluzowalo mu ladnie, zaczal wyplywac. zalegalo mu jednak jeszcze. kaszelku nie ma. do tego wychodzi mu 8 zabek. no i podejrzewam ze sie wala 4 albo 3 bo jest ciagle marudny, w nocy budzi sie z placzem, wszystko gryzie.ja juz tez lepiej, antybiotyk pomaga. ale mam problem z lewa piersia, boli cholernie, wyszly mi na niej wszystkie zylki, jest czerwona i spuchnieta. nie wiem co to, czy zapalenie, czy co. do tego jest pogryziona przez gryzonia mojego.kazde karmienie to potworny bol :(

jak dobrze że Kubusiowi juz lepiej :) a ty maszeruj do lekarza z tym cycem nie ma co

Zgłoś nadużycie #61364 3 czerwca 2013, 13:33

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Anetka...kup śpiworek..taki cienki na lato...u nas zdaje egzamin...inaczej tez nie dałoby rady bo lata po całym łóżeczku. Tylko ostatnio nei chce usypiac w spiworku, to dopiero jak zasnie ja ubieram.

no chyba nie będzie wyjścia ale czy ona będzie chciala w tym spać ?? ?

Zgłoś nadużycie #61365 3 czerwca 2013, 13:35

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a oto moja mala babciulinka :) Kubulinka :)

cudny nic tylko zacałowac babulinkę ;)

Zgłoś nadużycie #61366 3 czerwca 2013, 13:35

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

żebram o głosy dla moich bratanków :)
https://www.bebiklub.pl/home/konkursy/mamy-zmiany/galeria/entry/3026

poszły 3 :)

Zgłoś nadużycie #61367 3 czerwca 2013, 13:38

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

ja też lubię to danie, jeszcze z duza ilościa żółtego sera, ale moja Julia oczywiście nie chce

moja też . u mnie to by jadla na okrągło kasze jaglana , marchewke z groszkiem i kotlecik drobiowy. jak cos innego próbuje dac to pluje i nici z jedzenia wybrzydzioch jeden. o wczoraj pochłaniała babeczki biszkoptowe zrobiłam zamiast biszkoptów wyszły super. latwy przepis jak coś to póżniej wstawię

Zgłoś nadużycie #61368 3 czerwca 2013, 13:38

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no chyba nie będzie wyjścia ale czy ona będzie chciala w tym spać ?? ?

No a jakie wyjscie? co innego jak noce sa upalne, to niech sobie spią na wierzchu, ale co innego jak jest chlodno, szczególnie nad ranem.A ja sama wiem po sobie,ze musze mieć chociaż przez plecy cos przerzucone jak spię , bo marznę...nawet w upał. A dziecko sie nie odezwie. Trudno wyczuć co jest dobre,ale ja wole dmuchac na zimne.

Zgłoś nadużycie #61369 3 czerwca 2013, 13:40

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

a Julia na łazienkowej juz 11, ale klocek się z niej zrobił

ładnie :) u mnie jak wazyłam to niby 11, 50 . więc podobnie ważą laseczki małe :)

Zgłoś nadużycie #61370 3 czerwca 2013, 13:41

elka40 Fajna mama

elka40 napisał(a)

No a jakie wyjscie? co innego jak noce sa upalne, to niech sobie spią na wierzchu, ale co innego jak jest chlodno, szczególnie nad ranem.A ja sama wiem po sobie,ze musze mieć chociaż przez plecy cos przerzucone jak spię , bo marznę...nawet w upał. A dziecko sie nie odezwie. Trudno wyczuć co jest dobre,ale ja wole dmuchac na zimne.

Wiesz...ja kupiłam już w tamtym roku jak tylko zaczęła wierzgać taki cieńszy śpiworek...na zime obszyłam go polarowym kocykiem, teraz kocyk odprułam i już