Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #61331 3 czerwca 2013, 9:41

aniam Supermama
żebram o głosy dla moich bratanków :)
https://www.bebiklub.pl/home/konkursy/mamy-zmiany/galeria/entry/3026

Zgłoś nadużycie #61332 3 czerwca 2013, 9:42

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

cześc dziewczyny :-)
Dzięki za zyczenia dla Zuzki :-)
zdjęcia wkleje jak tylko wgram do kompa
imprezka udana...tylko dla dziadków zrobilismy i męża siostra jeszcze była.Wiecej ludzi by sie nie zmieściło
Zuzia grzeczna była, wybawili ją zresztą. Wybrała szminkę...no kurcze..zupełnie jak Patrycja! i zupełnie tak samo od razu próbowała ją zjeśc! Nastepna modelka będzie :D A mialam nadzieję,ze może książkę wybierze :-)
Wylazł nam juz ósmy zębol...druga dolna dwójka.
Moje dziecko dostało całą masę zabawek ale je olewa. Najbardziej podoba jej się gadający nocnik, który traktuje jak umywalke a mianowicie woda z nocnika myje sobie twarz :D Mam nadziejęze jej tak nie zostanie :D
Poza tym najwieksza atrakcją jest chodzenie....chodzenie...chodzenie...na razie za jedną rączkę, ale zamęcza nas chodzeniem wszędzie i o kazdej porze...trzeba to jakoś przeżyć i prowadzać ja , im wiecej tym szybciej się nauczy

gratulacje zębolków, super, ze takie postepy robi

Zgłoś nadużycie #61333 3 czerwca 2013, 9:43

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

cieszę sie, ze jest juz lepiej
hehe, gryzoń!! mój nadal ma 4 ząbki...

oj poczekaj az bedzie mal wiecej to cie zagryzie :) bo moj to nie tylko w cycki gryzie, ale wszedzie, w palce, rece, tylko szuka czegos co moze scisnac zabkami, a najczesciej to jest moja skora. wampirek :)

Zgłoś nadużycie #61334 3 czerwca 2013, 9:45

gwonka Fajna mama
a my z Kubisiem jutro wyjezdzamy do moich rodzicow, zakupy musze porobic bo juz tydzien w domu siedze.

Zgłoś nadużycie #61335 3 czerwca 2013, 9:46

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

STO LAT!!!

od nas tez 100 LAT!
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #61336 3 czerwca 2013, 10:07

gwonka Fajna mama
a oto moja mala babciulinka :) Kubulinka :)

Zgłoś nadużycie #61337 3 czerwca 2013, 10:11

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

haha..rewelacyjnie wyglada ! jak urocza dziewuszka :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #61338 3 czerwca 2013, 10:27

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

sliczna dziewczynka;*

Zgłoś nadużycie #61339 3 czerwca 2013, 10:57

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Ela twój przepis na makron z jajkiem i cebulka prażoną robi furore u moich starszaków :) wciągaja że szok ,dzięki

ja też lubię to danie, jeszcze z duza ilościa żółtego sera, ale moja Julia oczywiście nie chce

Zgłoś nadużycie #61340 3 czerwca 2013, 10:58

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

Kasiu,  amój waży 9kg, ale przynajmniej mnie mówią, ze to już jego taka uroda :(

a Julia na łazienkowej juz 11, ale klocek się z niej zrobił

Zgłoś nadużycie #61341 3 czerwca 2013, 11:03

ewelina6660 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dziewczyny czy Wasze dzieciaczki się rozkopuja w nocy ?? moja do niedawna spała jak aniołek jak połozyłam na jednym boku to ewntualnie na drugi sie przewróciła ale od kilku dni przechodzi samą siebie. wierci sie , na spiocha łazi po łóżeczku i obija sie o szczebelki i co mnie najbardziej wnerwia rozkrywa się.cały czas się boje że zmarznie w domu w nocy za ciepło nie mam kołó 21 stopni ale sama pod kołdrą spię bo zimno w tym domu chyba przez ta wilgoć a wilgotnosc mam 85% :0 jak w dżungli normalnie...no i ten wiercioch mój co przykryje za minute juz rozkryta no szału idzie dostac ja to nie spię cały czas jej pilnuje i przykrywam a rano k...a nietomna jestem

Jak tylko nakryje Natalke koldra to się budzi :(

Zgłoś nadużycie #61342 3 czerwca 2013, 11:04

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie. u nas juz lepiej. Kubus mial caly piatek temperaturke, na noc dalismy mu paracetamol i spadla. rano juz jej nie bylo :) wszystko wrocilo do normy. katarku wczoraj juz nie mial ale slyszalam ze cos jeszcze nie tak oddycha, dzisiaj zrobilam mu nosek woda morska i poluzowalo mu ladnie, zaczal wyplywac. zalegalo mu jednak jeszcze. kaszelku nie ma. do tego wychodzi mu 8 zabek. no i podejrzewam ze sie wala 4 albo 3 bo jest ciagle marudny, w nocy budzi sie z placzem, wszystko gryzie.ja juz tez lepiej, antybiotyk pomaga. ale mam problem z lewa piersia, boli cholernie, wyszly mi na niej wszystkie zylki, jest czerwona i spuchnieta. nie wiem co to, czy zapalenie, czy co. do tego jest pogryziona przez gryzonia mojego.kazde karmienie to potworny bol :(

natychmiast do lekarza po antybiotyk.Mialam dwa razy zapalenie piersi..........uwierz mi, że nie ma co zwlekać.

Zgłoś nadużycie #61343 3 czerwca 2013, 11:05

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

hehe, mój tez, długi weekend spędziliśmy u moich rodziców, a tam 3 psy i 6 kotów, kilka kurek,... dziewczyny, normlanie ciągnął do tych zwierzaków, nieważne, że pojadł i kotu grzbiet i ogon orzygał i tak sie cieszył, a ja smiałam :)

ha dobre :)

Zgłoś nadużycie #61344 3 czerwca 2013, 11:07

ewelina6660 Fajna mama
Nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem, w nocy co godzine się budzi i muszę ją lulać.Nawet nie placze tylko wskakuje na mnie i się przytula i chce żeby ją nosić.Jestem mega padnieta, bo to już trzecia noc z rzędu :(

Zgłoś nadużycie #61345 3 czerwca 2013, 11:08

mala24 Supermama

aneta74 napisał(a)

dziewczyny czy Wasze dzieciaczki się rozkopuja w nocy ?? moja do niedawna spała jak aniołek jak połozyłam na jednym boku to ewntualnie na drugi sie przewróciła ale od kilku dni przechodzi samą siebie. wierci sie , na spiocha łazi po łóżeczku i obija sie o szczebelki i co mnie najbardziej wnerwia rozkrywa się.cały czas się boje że zmarznie w domu w nocy za ciepło nie mam kołó 21 stopni ale sama pod kołdrą spię bo zimno w tym domu chyba przez ta wilgoć a wilgotnosc mam 85% :0 jak w dżungli normalnie...no i ten wiercioch mój co przykryje za minute juz rozkryta no szału idzie dostac ja to nie spię cały czas jej pilnuje i przykrywam a rano k...a nietomna jestem

Alan prawie non stop odkryty śpi, w każdym miejscu w łóżeczku, tez tak się kręci

Zgłoś nadużycie #61346 3 czerwca 2013, 11:08

mala24 Supermama

aneta74 napisał(a)

Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin dla Dominiki :)

sto lat dla Dominiki :)

Zgłoś nadużycie #61347 3 czerwca 2013, 11:09

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem, w nocy co godzine się budzi i muszę ją lulać.Nawet nie placze tylko wskakuje na mnie i się przytula i chce żeby ją nosić.Jestem mega padnieta, bo to już trzecia noc z rzędu :(

moja tak ładnie już spala w nocy, a dziś np. obudziła się o 2.30, wzięłam ją do siebie i nie mogła bidulka usnąć, wierciła się, popłakiwała do 4, a 5.10 pobudka :(

Zgłoś nadużycie #61348 3 czerwca 2013, 11:10

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

witajcie. u nas juz lepiej. Kubus mial caly piatek temperaturke, na noc dalismy mu paracetamol i spadla. rano juz jej nie bylo :) wszystko wrocilo do normy. katarku wczoraj juz nie mial ale slyszalam ze cos jeszcze nie tak oddycha, dzisiaj zrobilam mu nosek woda morska i poluzowalo mu ladnie, zaczal wyplywac. zalegalo mu jednak jeszcze. kaszelku nie ma. do tego wychodzi mu 8 zabek. no i podejrzewam ze sie wala 4 albo 3 bo jest ciagle marudny, w nocy budzi sie z placzem, wszystko gryzie.ja juz tez lepiej, antybiotyk pomaga. ale mam problem z lewa piersia, boli cholernie, wyszly mi na niej wszystkie zylki, jest czerwona i spuchnieta. nie wiem co to, czy zapalenie, czy co. do tego jest pogryziona przez gryzonia mojego.kazde karmienie to potworny bol :(

uu nie ciekawie :( ale dobrze że Kubuś już lepiej  :)

Zgłoś nadużycie #61349 3 czerwca 2013, 11:12

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

prawie jak dziewczynka :)

Zgłoś nadużycie #61350 3 czerwca 2013, 11:13

mala24 Supermama

ewelina6660 napisał(a)

coś Natalkę męczy, a ja nie żebym się chwaliła ale Alan spał całą noc dzisiaj :)