Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #61311 3 czerwca 2013, 8:15

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

ale dorosły chłopak z Piotrusia w nowej fryzurce ;)

spoważniał chłopina :)

Zgłoś nadużycie #61312 3 czerwca 2013, 8:19

aneta74 Fajna mama
dziewczyny czy Wasze dzieciaczki się rozkopuja w nocy ?? moja do niedawna spała jak aniołek jak połozyłam na jednym boku to ewntualnie na drugi sie przewróciła ale od kilku dni przechodzi samą siebie. wierci sie , na spiocha łazi po łóżeczku i obija sie o szczebelki i co mnie najbardziej wnerwia rozkrywa się.cały czas się boje że zmarznie w domu w nocy za ciepło nie mam kołó 21 stopni ale sama pod kołdrą spię bo zimno w tym domu chyba przez ta wilgoć a wilgotnosc mam 85% :0 jak w dżungli normalnie...no i ten wiercioch mój co przykryje za minute juz rozkryta no szału idzie dostac ja to nie spię cały czas jej pilnuje i przykrywam a rano k...a nietomna jestem

Zgłoś nadużycie #61313 3 czerwca 2013, 8:20

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

spoważniał chłopina :)

no naprawdę duza róznica w wyglądzie jest. moja to dzidziolek łysol jeden

Zgłoś nadużycie #61314 3 czerwca 2013, 8:25

aneta74 Fajna mama
przmyslałam tą piaskownicę wezmę tą z daszkiem jednak znalazłam taką i nawet sa dobre komentarze i cena ok http://allegro.pl/piaskownica-120-x-120-daszek-dzien-dziecka-atest-i3263410446.h...

Zgłoś nadużycie #61315 3 czerwca 2013, 8:37

aneta74 Fajna mama
Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin dla Dominiki :)

Zgłoś nadużycie #61316 3 czerwca 2013, 9:11

gwonka Fajna mama
witajcie. u nas juz lepiej. Kubus mial caly piatek temperaturke, na noc dalismy mu paracetamol i spadla. rano juz jej nie bylo :) wszystko wrocilo do normy. katarku wczoraj juz nie mial ale slyszalam ze cos jeszcze nie tak oddycha, dzisiaj zrobilam mu nosek woda morska i poluzowalo mu ladnie, zaczal wyplywac. zalegalo mu jednak jeszcze. kaszelku nie ma. do tego wychodzi mu 8 zabek. no i podejrzewam ze sie wala 4 albo 3 bo jest ciagle marudny, w nocy budzi sie z placzem, wszystko gryzie.ja juz tez lepiej, antybiotyk pomaga. ale mam problem z lewa piersia, boli cholernie, wyszly mi na niej wszystkie zylki, jest czerwona i spuchnieta. nie wiem co to, czy zapalenie, czy co. do tego jest pogryziona przez gryzonia mojego.kazde karmienie to potworny bol :(

Zgłoś nadużycie #61317 3 czerwca 2013, 9:14

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

wszystkiego najlepszego dla Zuzinki, to ja nie zauważyłam wcześniej że urodziła się w Dzień Dziecka :) buziaki :*

od nas rowniez wszystkiego naj naj dla Zuzi, zyczonka spoznione ale szczere :) buziaczki

Zgłoś nadużycie #61318 3 czerwca 2013, 9:15

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dziewczyny czy Wasze dzieciaczki się rozkopuja w nocy ?? moja do niedawna spała jak aniołek jak połozyłam na jednym boku to ewntualnie na drugi sie przewróciła ale od kilku dni przechodzi samą siebie. wierci sie , na spiocha łazi po łóżeczku i obija sie o szczebelki i co mnie najbardziej wnerwia rozkrywa się.cały czas się boje że zmarznie w domu w nocy za ciepło nie mam kołó 21 stopni ale sama pod kołdrą spię bo zimno w tym domu chyba przez ta wilgoć a wilgotnosc mam 85% :0 jak w dżungli normalnie...no i ten wiercioch mój co przykryje za minute juz rozkryta no szału idzie dostac ja to nie spię cały czas jej pilnuje i przykrywam a rano k...a nietomna jestem

Anetka...kup śpiworek..taki cienki na lato...u nas zdaje egzamin...inaczej tez nie dałoby rady bo lata po całym łóżeczku. Tylko ostatnio nei chce usypiac w spiworku, to dopiero jak zasnie ja ubieram.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #61319 3 czerwca 2013, 9:16

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

My tez zyczymy dzieciaczkom wspanialego dnai dziecka ;)
Wiktorek ma kiepski dzien dziecka, ma katarek i tem 38 , tteraz 38.9, dostal ibum;(
jak mu nie spadnie jedziemy prywatnie na wizytę .
moj bidok ;(
Maryna i gwonka zdrowka dla Waszych chorowitkow ;(
Bidulki male, nie ma nci gorszego niz choroba dzieci .

oj biedny Wiktorek. oby to nic powaznego, moze tylko przeziebienie. zdrowka zycze

Zgłoś nadużycie #61320 3 czerwca 2013, 9:18

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków z okazji dnia dziecka :) i 100 lat dla Zuzki bo dzisiaj roczek kończy :)

no żeby nie było że u nas jest super to noc do d...y mała wierciła sie strasznie w końcu wstała o 5tej i na spiocha łaziła p łózku bo wzięłam ją do siebie.bunt ma dzisiaj spacerowy ani wózek ani rowerek jej nie pasuje. ale wyłazi winowajca --katar na razie temp. nie ma.zdrówka dla wszystkich chorowitków uciekam bo jęczy już ech...

kolejna zakatarzona :( bidulka. to ta pogoda wstretna :( zdrowka dla Rozalinki

Zgłoś nadużycie #61321 3 czerwca 2013, 9:19

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

U nas była dzisiaj kiepska noc...laziłam z Natalką chyba co godzine po pokoju :(

to chyba jakas dziwna noc, ze tak maluszki szalaly.

Zgłoś nadużycie #61322 3 czerwca 2013, 9:21

gwonka Fajna mama

+3 :)

Zgłoś nadużycie #61323 3 czerwca 2013, 9:22

elka40 Fajna mama
cześc dziewczyny :-)
Dzięki za zyczenia dla Zuzki :-)
zdjęcia wkleje jak tylko wgram do kompa
imprezka udana...tylko dla dziadków zrobilismy i męża siostra jeszcze była.Wiecej ludzi by sie nie zmieściło
Zuzia grzeczna była, wybawili ją zresztą. Wybrała szminkę...no kurcze..zupełnie jak Patrycja! i zupełnie tak samo od razu próbowała ją zjeśc! Nastepna modelka będzie :D A mialam nadzieję,ze może książkę wybierze :-)
Wylazł nam juz ósmy zębol...druga dolna dwójka.
Moje dziecko dostało całą masę zabawek ale je olewa. Najbardziej podoba jej się gadający nocnik, który traktuje jak umywalke a mianowicie woda z nocnika myje sobie twarz :D Mam nadziejęze jej tak nie zostanie :D
Poza tym najwieksza atrakcją jest chodzenie....chodzenie...chodzenie...na razie za jedną rączkę, ale zamęcza nas chodzeniem wszędzie i o kazdej porze...trzeba to jakoś przeżyć i prowadzać ja , im wiecej tym szybciej się nauczy
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #61324 3 czerwca 2013, 9:23

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

szukam fotki, mam

cudny Piotrus, a ta kupa w nocniku bomba :)

Zgłoś nadużycie #61325 3 czerwca 2013, 9:29

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja mam to samo z Kubusiem, jak go przykryje to ten zaa sekunde odkryty, ale my mamy cieplo w pokoju, a teraz to az za cieplo. ale on ogolnie jest goracy chlopak, nie lubi ciepla jak spi. ja poge byc pod koldra i jest oki,a on jest caly spocony bez przykrycia. a tak samo ubrani jestesmy

Zgłoś nadużycie #61326 3 czerwca 2013, 9:32

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

cześc dziewczyny :-)
Dzięki za zyczenia dla Zuzki :-)
zdjęcia wkleje jak tylko wgram do kompa
imprezka udana...tylko dla dziadków zrobilismy i męża siostra jeszcze była.Wiecej ludzi by sie nie zmieściło
Zuzia grzeczna była, wybawili ją zresztą. Wybrała szminkę...no kurcze..zupełnie jak Patrycja! i zupełnie tak samo od razu próbowała ją zjeśc! Nastepna modelka będzie :D A mialam nadzieję,ze może książkę wybierze :-)
Wylazł nam juz ósmy zębol...druga dolna dwójka.
Moje dziecko dostało całą masę zabawek ale je olewa. Najbardziej podoba jej się gadający nocnik, który traktuje jak umywalke a mianowicie woda z nocnika myje sobie twarz :D Mam nadziejęze jej tak nie zostanie :D
Poza tym najwieksza atrakcją jest chodzenie....chodzenie...chodzenie...na razie za jedną rączkę, ale zamęcza nas chodzeniem wszędzie i o kazdej porze...trzeba to jakoś przeżyć i prowadzać ja , im wiecej tym szybciej się nauczy

super ze imprezka udana :) u nas tez masakra z tym chodzeniem, maly non stop by tylko chcial chodzic. ciotki go na roczkowej imprezie nauczyly i teraz nie daje mi zyc, a mi juz kregoslup odmawia posluszenstwa. no ale mam nadzieje ze juz niedlugo sam bedzie smigal

Zgłoś nadużycie #61327 3 czerwca 2013, 9:38

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

niestety mam to samo, ale walczę z tym juz 3 miesiąc, wkłąda kopytka między szczebelki, później miauczy, bo wyciągnąć nie może, albo tam gdzie powinna być głowa sa nogi...
juz się przyzwyczaiłam, oczywiście że odktyty to norma

Zgłoś nadużycie #61328 3 czerwca 2013, 9:39

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin dla Dominiki :)

STO LAT!!!

Zgłoś nadużycie #61329 3 czerwca 2013, 9:39

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

witajcie. u nas juz lepiej. Kubus mial caly piatek temperaturke, na noc dalismy mu paracetamol i spadla. rano juz jej nie bylo :) wszystko wrocilo do normy. katarku wczoraj juz nie mial ale slyszalam ze cos jeszcze nie tak oddycha, dzisiaj zrobilam mu nosek woda morska i poluzowalo mu ladnie, zaczal wyplywac. zalegalo mu jednak jeszcze. kaszelku nie ma. do tego wychodzi mu 8 zabek. no i podejrzewam ze sie wala 4 albo 3 bo jest ciagle marudny, w nocy budzi sie z placzem, wszystko gryzie.ja juz tez lepiej, antybiotyk pomaga. ale mam problem z lewa piersia, boli cholernie, wyszly mi na niej wszystkie zylki, jest czerwona i spuchnieta. nie wiem co to, czy zapalenie, czy co. do tego jest pogryziona przez gryzonia mojego.kazde karmienie to potworny bol :(

cieszę sie, ze jest juz lepiej
hehe, gryzoń!! mój nadal ma 4 ząbki...

Zgłoś nadużycie #61330 3 czerwca 2013, 9:40

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

od nas rowniez wszystkiego naj naj dla Zuzi, zyczonka spoznione ale szczere :) buziaczki

również sie przyłączam