Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #61031 29 maja 2013, 11:53

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

jaki niewyżyty, ja to ze swoim raz na 2 tyg. czasem miesiąc :(

ze co prosze ?? tak nei mozna...seks zbliza... my prawie co dzien,.. oczywiscie nie licze jak ja w pl a on za granica...ja to wtedy na leb z braku seksu dostaje,.......

Zgłoś nadużycie #61032 29 maja 2013, 11:53

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

a wczoraj maz mnie zaprosil na sobote na kolacje do restauracji :) mowi malego babci zostawimy i pojedziemy :) ale milo mi sie zrobilo :)

ooo super :)

Zgłoś nadużycie #61033 29 maja 2013, 11:54

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

a my mamy w rodzinie chłopaczka, który mna 1,5 roku i wazy 25 - już sie w wózku prawie nie miesci

coooooooooooo ?? ?bez urazy ale takie dziecko to nieszczesliwe i raczej zatuczone...

Zgłoś nadużycie #61034 29 maja 2013, 11:57

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

jak miałam naście lat, robiłam 1000 dziennie... to była norma :D ależ miałam kaloryfer...jak facet... mozna mnie było walić po brzuchu, a on twardy jak skała...

wow...dobra jestes.... dawalas rade tyle ??

Zgłoś nadużycie #61035 29 maja 2013, 12:01

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

musisz sie poprawić, byłam u męża i ten mi sex w pracy zaproponował, zesz kuźwa

hihi no to czemu nie skorzystalas ?? macie jakeis ustronne miejsce ?? ?takie szybkie numerki i w miejscach takich dziwnych sa fajne....szalone...a wiesz jak bys od razu pałerka zalapala.... ;)

Zgłoś nadużycie #61036 29 maja 2013, 12:04

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

złamałam na zajęciach karate dziewczynie rękę :P

hihi

Zgłoś nadużycie #61037 29 maja 2013, 12:05

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

kiedy to sie wkoncu skonczy a zacznei cos milego i dobrego ?? dziseijsza noc tez do duupy!!chyba nie bylo godz w ktorej oliwier by sie nie budzil...masakra jakas...jeczal.stekal..ani w lozku.ani na recach.ani w wozku by go hustac i uspic..wkoncu zasnal na dobra godz.ok 4.40...mi juz rece cierply od hustania tego wozka.. i znow sie obudzil..nie wiem co mu bylo...rano ok 7 znow pobódka...taki ryk ze sie ubieralismy i juz do szpitala mielismy jechac... nogami wierzgal.w brzuchu mu jezdzilo jakos dziwnie... chyba cos go bolalo..wkoncu sie uspokoil...ale nic nie chce jesc....od wczoraj... nigdy ale to nigdy tak nie mial.... raptem 3 malutkie kosteczki chlebka.jeden krakers... i troche picia... co tu robic?od wczoraj tez robi kupe taka rzadka...jutro wyjazd 1200km.. w piatek juz sie zarejestr.do lekarki...ale jak tu przezyc do piatku ?? Jezuuuuu!!!!!!! pomóz................... czemu ciagle mi musi sie cos dziac..... ?? ?? ?? ?? ?? ?

biedulek malutki :-( chyba coś z brzuszkiem jednak....wiesz...jak dorosłego biegunka męczy to tez czasem brzuch bardzo boli...moze jego tez bolał w nocy...tym bardziej,ze mówisz,że cos mu bulgotało a potem robi rzadką kupkę.
Wiem po naszej małej,że jak ja brzuch boli to potrafi sie tak drzec i wić, jakby ją ze skóry obdzierali i nic nie pomaga wtedy. Oby tylko nie jakas grypa żoładkowa, bo faktycznie w podróży problem i męćzarnia dla dziecka i dla was.
Oby Oliwierek szybciutko doszedł do siebie ...trzymam kciuki
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #61038 29 maja 2013, 12:07

maryna Fajna mama
kurcze a wogole to wczoraj dzwonili znajomi ktorzy tu mieszkaja...i chcieli zebym sie zaopiekowala ich córka....bo i tak siedze z oliwierem w domu.to przy okazji bym sobie zarobila..ona jest z wrzesnia czyli ma jakies 9 miesiecy!!co tu zrobic ?? zgodzic sie?jak ja dam rade z moim i ich corka ?? a z drugiej strony maly by wkoncu mial jakies towarzystwo a nei tylko ze mna i bez dzieci!!!jak tu podolac dwójce?jeden przeciez je to inny to,jeden idzie spac o tej drugi o tej..aaaaaaaaaaaa co tu zrobic ?? ?? ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #61039 29 maja 2013, 12:09

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

nasz Zuzka tez zjada ale...tylko kiedy patrzymy...popisuje się...wie,ze tego jej nie wolno,ale sprawdza czy napewno zareagujemy...jak si enie zwraca na nia uwagi to nie włoży nic do buzi.
A propos...wczoraj malowała sobie mazakami...szkoda,że nie zrobiłam jej zdjęcia...wszystko było pomazane...nawet czoło...a koło ust to żadnego wolnego miejsca nie było...całe ciuchy...uszy nawet...o rękach nei wspomnę :D

hihi asiorka mala..a czym ja dopralas ?? ;) ;)

Zgłoś nadużycie #61040 29 maja 2013, 12:10

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

to super ze juz lepiej. zdrowka Oliwierku

za szybko sie pochwalilam....nie jes tlepiej... wydaje mi sie ze coraz gorzej...

Zgłoś nadużycie #61041 29 maja 2013, 12:13

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

haha..na dzień dziecka kupiłam jej farby do mazania rękami...ale az sie boję jej dać :D

szczerze to byms ie nie odwazyla..jeszcze nei teraz...bo wiecej bym miala sprzatania niz to warte.......

Zgłoś nadużycie #61042 29 maja 2013, 12:14

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

wlasnie moja mama odebrala moj wynik wymazu z paznokcia i okazalo sie ze wykryli bakterie.

aaaaaaaaaaaaaa a jednak... moze wkoncu sie to da wyleczyc

Zgłoś nadużycie #61043 29 maja 2013, 12:16

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

biedactwo, niech choróbsko ucieka od Was, ważne żeby dużo pił

tylko co mam mu dawac pic ?? Zeby on tak pil herbate...a on to glownie sok jablkowy ktory powoduje luzneijsze kup[y pewnie... a nei wiadomo czy z tymi lekami to juz od tego ma to rozwolnienie ??

Zgłoś nadużycie #61044 29 maja 2013, 12:16

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

a wczoraj maz mnie zaprosil na sobote na kolacje do restauracji :) mowi malego babci zostawimy i pojedziemy :) ale milo mi sie zrobilo :)

wow...super... co macie za swieto?bez okazji?

Zgłoś nadużycie #61045 29 maja 2013, 12:18

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

biedulek malutki :-( chyba coś z brzuszkiem jednak....wiesz...jak dorosłego biegunka męczy to tez czasem brzuch bardzo boli...moze jego tez bolał w nocy...tym bardziej,ze mówisz,że cos mu bulgotało a potem robi rzadką kupkę.
Wiem po naszej małej,że jak ja brzuch boli to potrafi sie tak drzec i wić, jakby ją ze skóry obdzierali i nic nie pomaga wtedy. Oby tylko nie jakas grypa żoładkowa, bo faktycznie w podróży problem i męćzarnia dla dziecka i dla was.
Oby Oliwierek szybciutko doszedł do siebie ...trzymam kciuki

juz pisalam z ewelina czy czasem nifuroksazyd nei dac mu tak jednorazowo jak nadal bedzie mu bulgotac..... ?? ?? ?? ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #61046 29 maja 2013, 12:22

ewelina6660 Fajna mama
[QUOTE=maryna;1693909]tylko co mam mu dawac pic ?? Zeby on tak pil herbate...a on to glownie sok jablkowy ktory powoduje luzneijsze kup
Wode.

Zgłoś nadużycie #61047 29 maja 2013, 12:23

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

Alan robi mi porządki w szafach, szufladach, więc mykam już naprawdę :)

haha, porządnicki

Zgłoś nadużycie #61048 29 maja 2013, 12:25

aniam Supermama

maryna napisał(a)

kiedy to sie wkoncu skonczy a zacznei cos milego i dobrego ?? dziseijsza noc tez do duupy!!chyba nie bylo godz w ktorej oliwier by sie nie budzil...masakra jakas...jeczal.stekal..ani w lozku.ani na recach.ani w wozku by go hustac i uspic..wkoncu zasnal na dobra godz.ok 4.40...mi juz rece cierply od hustania tego wozka.. i znow sie obudzil..nie wiem co mu bylo...rano ok 7 znow pobódka...taki ryk ze sie ubieralismy i juz do szpitala mielismy jechac... nogami wierzgal.w brzuchu mu jezdzilo jakos dziwnie... chyba cos go bolalo..wkoncu sie uspokoil...ale nic nie chce jesc....od wczoraj... nigdy ale to nigdy tak nie mial.... raptem 3 malutkie kosteczki chlebka.jeden krakers... i troche picia... co tu robic?od wczoraj tez robi kupe taka rzadka...jutro wyjazd 1200km.. w piatek juz sie zarejestr.do lekarki...ale jak tu przezyc do piatku ?? Jezuuuuu!!!!!!! pomóz................... czemu ciagle mi musi sie cos dziac..... ?? ?? ?? ?? ?? ?

może coś zjadł ??
bidulek musiało go cos męczyć, skoro był taki niespokojny

Zgłoś nadużycie #61049 29 maja 2013, 12:25

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

bedzie spała dłużej :) ale wtedy maleństwo bedzie wstawać wcześnie :)

haha, Juz się prawie przyzwyczaiłam, to może jakoś przezyje :)

Zgłoś nadużycie #61050 29 maja 2013, 12:25

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

wlasnie moja mama odebrala moj wynik wymazu z paznokcia i okazalo sie ze wykryli bakterie.

oo.. i co teraz ??
nie da sie ubić już antybiotykiem?