Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #61011 29 maja 2013, 11:31

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

nie no...książeczka była ale widocznie taka księżeczka A4 to za mało miejsca do mazania :D
zrestzą potem książeczka została "usunieta" za to wyszły piekne malowidła na blacie od stolika do jedzenia...dzięki Bogu,ze te mazaki sa zmywalne :D

gdzie format A4? to za małe :)

Zgłoś nadużycie #61012 29 maja 2013, 11:31

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

no ale specjalnie jej złamałaś? tak po prostu podeszłaś i złamałaś? czy w czasie walki? tzn wypadek przy pracy?
ja nigdy nie umiałam walczyć z kolezankami z grupy...zawsze stałysmy na przeciw siebie i sie chichrałysmy...kiedyą nasz trener nie wytrzymał i sam nam dał popalić...pamietam,ze ledwo podniosłam się z ziemi tak mi przyłozył...za karę

ja nie  mam oporów, w czasei sparingu złamałam

Zgłoś nadużycie #61013 29 maja 2013, 11:31

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a jakie masz? też bym musiała kupić :)

kurcze...nie pamietam nazwy...kupowałam w kauflandzie za 12 zł...różne rozmiary były, ja wzięłam Jumbo. Musi byc na piasakach napisane : "Superwashable " i wtedy wiesz,ze to dla naszych dzieciaków...mają dodatkowo twarde końcówki, nawet jak dziecko gryzie to nie da rady tak szybko :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #61014 29 maja 2013, 11:31

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

nasz Zuzka tez zjada ale...tylko kiedy patrzymy...popisuje się...wie,ze tego jej nie wolno,ale sprawdza czy napewno zareagujemy...jak si enie zwraca na nia uwagi to nie włoży nic do buzi.
A propos...wczoraj malowała sobie mazakami...szkoda,że nie zrobiłam jej zdjęcia...wszystko było pomazane...nawet czoło...a koło ust to żadnego wolnego miejsca nie było...całe ciuchy...uszy nawet...o rękach nei wspomnę :D

szkoda, ze nie masz fotki :)

Zgłoś nadużycie #61015 29 maja 2013, 11:33

maryna Fajna mama

Islander85 napisał(a)

A myslisz ze  do tego nie sluza ?? ?moja droga, ja jestem bardzo zboczona,  tylko niewinnie wygladam.... hihihi
Sex jest dobry o kazdej porze dnia  i nocy, ostatnio na spiocha o 4 rano, hihihihih i nie ma NIE, nie znam tego okreslenia :D , nawet pot po dupie mi leciał, maż nie narzekal :D :D :D

hihi to tak jak ulka...bys widziala jej foty w okularach... a co w niej siedzi.... szok .. takie pozory robi...hihi

Zgłoś nadużycie #61016 29 maja 2013, 11:34

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

kurcze...nie pamietam nazwy...kupowałam w kauflandzie za 12 zł...różne rozmiary były, ja wzięłam Jumbo. Musi byc na piasakach napisane : "Superwashable " i wtedy wiesz,ze to dla naszych dzieciaków...mają dodatkowo twarde końcówki, nawet jak dziecko gryzie to nie da rady tak szybko :D

zapisałam, wybieram się na zakpy to i do Kauflandu wstąpię :)

Zgłoś nadużycie #61017 29 maja 2013, 11:34

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

ja nie  mam oporów, w czasei sparingu złamałam

cóż...ja juz potem też nie miałam oporów...zresztą...im dłużej walczysz, tym bardziej sie nakręcasz tak naprawdę...ale najgorzej było mi zacząć z najlepszą kolezanką.
a jak w czasie sparingu to kazdego szkoda...wie na co sie decyduje ćwicząć takie rzeczy

Zgłoś nadużycie #61018 29 maja 2013, 11:35

mala24 Supermama
Alan robi mi porządki w szafach, szufladach, więc mykam już naprawdę :)

Zgłoś nadużycie #61019 29 maja 2013, 11:35

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

szkoda, ze nie masz fotki :)

haha..na dzień dziecka kupiłam jej farby do mazania rękami...ale az sie boję jej dać :D

Zgłoś nadużycie #61020 29 maja 2013, 11:39

elka40 Fajna mama
Farbki mam mniej wiecej takie :
http://www.aledzieciaki.pl/plastyczne/38-farbki-do-malowania-palcami-dla-2-latka...

Zgłoś nadużycie #61021 29 maja 2013, 11:40

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Alan robi mi porządki w szafach, szufladach, więc mykam już naprawdę :)

maly porzadkowy :) jakbym Kubusia widziala :)

Zgłoś nadużycie #61022 29 maja 2013, 11:41

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

200 ?? ! ło matkoo podziwiam.

ale to bylo jakies 3 mc temu....teraz mi sie nie chce niestety juz!!!!!

Zgłoś nadużycie #61023 29 maja 2013, 11:43

maryna Fajna mama
kiedy to sie wkoncu skonczy a zacznei cos milego i dobrego ?? dziseijsza noc tez do duupy!!chyba nie bylo godz w ktorej oliwier by sie nie budzil...masakra jakas...jeczal.stekal..ani w lozku.ani na recach.ani w wozku by go hustac i uspic..wkoncu zasnal na dobra godz.ok 4.40...mi juz rece cierply od hustania tego wozka.. i znow sie obudzil..nie wiem co mu bylo...rano ok 7 znow pobódka...taki ryk ze sie ubieralismy i juz do szpitala mielismy jechac... nogami wierzgal.w brzuchu mu jezdzilo jakos dziwnie... chyba cos go bolalo..wkoncu sie uspokoil...ale nic nie chce jesc....od wczoraj... nigdy ale to nigdy tak nie mial.... raptem 3 malutkie kosteczki chlebka.jeden krakers... i troche picia... co tu robic?od wczoraj tez robi kupe taka rzadka...jutro wyjazd 1200km.. w piatek juz sie zarejestr.do lekarki...ale jak tu przezyc do piatku ?? Jezuuuuu!!!!!!! pomóz................... czemu ciagle mi musi sie cos dziac..... ?? ?? ?? ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #61024 29 maja 2013, 11:44

gwonka Fajna mama
wlasnie moja mama odebrala moj wynik wymazu z paznokcia i okazalo sie ze wykryli bakterie.

Zgłoś nadużycie #61025 29 maja 2013, 11:45

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

kiedy to sie wkoncu skonczy a zacznei cos milego i dobrego ?? dziseijsza noc tez do duupy!!chyba nie bylo godz w ktorej oliwier by sie nie budzil...masakra jakas...jeczal.stekal..ani w lozku.ani na recach.ani w wozku by go hustac i uspic..wkoncu zasnal na dobra godz.ok 4.40...mi juz rece cierply od hustania tego wozka.. i znow sie obudzil..nie wiem co mu bylo...rano ok 7 znow pobódka...taki ryk ze sie ubieralismy i juz do szpitala mielismy jechac... nogami wierzgal.w brzuchu mu jezdzilo jakos dziwnie... chyba cos go bolalo..wkoncu sie uspokoil...ale nic nie chce jesc....od wczoraj... nigdy ale to nigdy tak nie mial.... raptem 3 malutkie kosteczki chlebka.jeden krakers... i troche picia... co tu robic?od wczoraj tez robi kupe taka rzadka...jutro wyjazd 1200km.. w piatek juz sie zarejestr.do lekarki...ale jak tu przezyc do piatku ?? Jezuuuuu!!!!!!! pomóz................... czemu ciagle mi musi sie cos dziac..... ?? ?? ?? ?? ?? ?

biedactwo, niech choróbsko ucieka od Was, ważne żeby dużo pił

Zgłoś nadużycie #61026 29 maja 2013, 11:45

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

wlasnie moja mama odebrala moj wynik wymazu z paznokcia i okazalo sie ze wykryli bakterie.

:(

Zgłoś nadużycie #61027 29 maja 2013, 11:47

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

ojej kochana wspolczuje bardzo. moze to jakis wirus, albo od lekow brzuszek go boli. no widzisz tak to jest z maluszkami. u nas jak narazie Kubus zdrowy, mam nadzieje ze go nie zarazimy. bo my to jakos przezyjemy, ale on :( zdrowka zycze Oliwierkowi a tobie duzo wytrwalosci. jutro pewnie bedzie juz lepiej

Zgłoś nadużycie #61028 29 maja 2013, 11:49

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

:(

no ja z jednej strony zla jestem ze bakteria, a z drugiej sie ciesze bo moze wkoncu po antybiotykoterapi skoncza sie moje problemy z paznokciem

Zgłoś nadużycie #61029 29 maja 2013, 11:49

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:) )ale z Ciebie długodystansowiec :)
ja to po jednym moge juz iśc spac ;) teraz to mam tydzień luzu ach jak dobrze ...ja to zajechana jak koń po westernie bo mój m to na zapas chyba chciał pobzykać przed wyjazdem a dzis już jęczy i marudzi mi do słuchawki. masakra w poniedziałek rano pojechał a gdzie do niedzieli?

hiihi musisz mu powiedziec...reczne pranie...hihi niech sobie radzi byle nie na lewiznie co nie ??

Zgłoś nadużycie #61030 29 maja 2013, 11:51

gwonka Fajna mama
a wczoraj maz mnie zaprosil na sobote na kolacje do restauracji :) mowi malego babci zostawimy i pojedziemy :) ale milo mi sie zrobilo :)