Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60851 28 maja 2013, 15:32

Islander85 Zadomowiona

maryna napisał(a)

kurcze gdybym wiedziala predzej to bym tego kupila bo ja kupilam z lovi a on taki inny maly nie umie zajarzyc a drogi byl.... no i inny jeszcze ma ten w te plamki krowy....ten to wogole porazka ...twardy ustnik ze mi sie zle z tego pije...po co takie cos wogole robia ?? a ludzie wyrzucaja kase w bloto...

Ja kupilam i jak sie okazalo wywalilam kase w bloto, kubek niekapek Tommy Tippie, sama mialam problem sie napic, a co dopiero maluszek

Zgłoś nadużycie #60852 28 maja 2013, 15:33

Islander85 Zadomowiona

ewelina6660 napisał(a)

Może kup lepiej taki 360stopni.Natalka tez pila z niekapka, ale nauczyłam ją z tego lovi.Niekapki zle wpływają na zgryz i potem na wymowe. Moja wlasnie pila z twardym ustnikiem z miękkim nie chciała.

Ninka pije z kubka niekapka, ale najlepiej sie cieszy jak podaje jej piciu lyzeczka, albo jak pije troszeczke ze zwyklego kubka, po kazdym lyku nawet wzdycha "ahhh" :) )

Zgłoś nadużycie #60853 28 maja 2013, 15:35

Islander85 Zadomowiona

maryna napisał(a)

hih frankenstein.. asiorka... a daj spokoj.... tego nei widac.... gorzej jakbys miala na buzi...no a zawsze mozna swiatlo przygasic..hihi ;) ja tez mam brzuch.. moze nie wisi ale odstaje.. mimo ze schudlam 9 kg i waze mniej jak przed ciaza to powinnam cwiczyc.. ale mu sie juz nie chce...

Kochana, ja do szczypiorkow nie naleze, nigdy nie nalezalam, ale coz, kazdy cos ma i z czegos jest niezadowolony. Ja chcialabym aby wycieli mi tkanke z brzucha, wszczepili w dupe - bo ta plaska jak asfalt- i podniesli cycki, bo sa duze, az czasem mnie kregoslup boli. Mąż nie narzeka, i wysyla mnie do psychiatry , bo jemu wszystko pasuje, ehhh to takie pocieszające.

Zgłoś nadużycie #60854 28 maja 2013, 15:38

Islander85 Zadomowiona

mala24 napisał(a)

zdrówka, a Kubuś ładnie waży już :)

Ninka waży 13 kg .....,ale wysoka jest....

Zgłoś nadużycie #60855 28 maja 2013, 15:42

Islander85 Zadomowiona
Ninka wciągnęła dziś ogórkową bez śmietany (skaza białkowa :/) na drugie bedziemy jadly frytki marchewkowe z piekarnika :)

Zgłoś nadużycie #60856 28 maja 2013, 15:43

Islander85 Zadomowiona
Moje dziecko chyba ksiezniczkuje :P CO jej zmienie pampersa, puszczam na podloge, 30 sekung i w czystego akurat musi sie zesrac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zwariuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #60857 28 maja 2013, 16:51

maryna Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Kochana, ja do szczypiorkow nie naleze, nigdy nie nalezalam, ale coz, kazdy cos ma i z czegos jest niezadowolony. Ja chcialabym aby wycieli mi tkanke z brzucha, wszczepili w dupe - bo ta plaska jak asfalt- i podniesli cycki, bo sa duze, az czasem mnie kregoslup boli. Mąż nie narzeka, i wysyla mnie do psychiatry , bo jemu wszystko pasuje, ehhh to takie pocieszające.

no i najwazniejsze ze mezowi odpowiada..a ja juz nie raz sie przekonalam ze faceci lubia co nieco i za co zlapac niz takie wlasnie szczypiorki ani duppu..ani cycuuu ;)

Zgłoś nadużycie #60858 28 maja 2013, 16:51

maryna Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Ninka waży 13 kg .....,ale wysoka jest....

co ?? 13 kg ?? toz ona chyba pobila nasze majowki wszystkie..cos mi sie wydaje!ale duuza!!moj wazy bo jak bylismy w szpitalu w niedziele to go wazzyli i ma 11,300kg

Zgłoś nadużycie #60859 28 maja 2013, 16:52

maryna Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Moje dziecko chyba ksiezniczkuje :P CO jej zmienie pampersa, puszczam na podloge, 30 sekung i w czystego akurat musi sie zesrac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zwariuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

myslalam ze na podloge..hihi

Zgłoś nadużycie #60860 28 maja 2013, 16:54

maryna Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Ninka wciągnęła dziś ogórkową bez śmietany (skaza białkowa :/) na drugie bedziemy jadly frytki marchewkowe z piekarnika :)

tez ma skaze bialkowa ?? a jakie mleko pije ?? moj zekomo tez ma ale wpier...wszystko i nic mu nie wychodzi... karmisz jeszcze cycochem ??
jak robisz te frytki z marchewki? a zrobilam probe z morelami dzis i niestetry nie chce jesc moj skubaniec maly..dzis widze ze ma dzien na niejedzenie....buuu ale to pewnie przez chorobe....

Zgłoś nadużycie #60861 28 maja 2013, 17:10

Islander85 Zadomowiona

maryna napisał(a)

co ?? 13 kg ?? toz ona chyba pobila nasze majowki wszystkie..cos mi sie wydaje!ale duuza!!moj wazy bo jak bylismy w szpitalu w niedziele to go wazzyli i ma 11,300kg

Mam sie smiac czy plakac ?? :P a takie male to sie urodzilo hehe
mierzy 86 cm :)

Zgłoś nadużycie #60862 28 maja 2013, 17:14

Islander85 Zadomowiona

maryna napisał(a)

tez ma skaze bialkowa ?? a jakie mleko pije ?? moj zekomo tez ma ale wpier...wszystko i nic mu nie wychodzi... karmisz jeszcze cycochem ??
jak robisz te frytki z marchewki? a zrobilam probe z morelami dzis i niestetry nie chce jesc moj skubaniec maly..dzis widze ze ma dzien na niejedzenie....buuu ale to pewnie przez chorobe....

Nina pije Bebilon Pepti 2, nie karmie, 3 miesiace po porodzie zanikl mi pokarm, walczylam, nawet sie zalamalam, ale coz, nie kazdy moze, slyszalam,ze to moja wina, bo rzadko dostawiam Nine do piersi ( na kazde zadanie....),ze pewnie karmie butelka bo tak mi wygodniej, ale to nieprawda, ubolewalam ze nie mam pokarmu, a maly zarloczek sie drze, dostawialam i przegralam, ale moze z drugim bedzie inaczej :)
Frytki z marchewki zostaly pochloniete w ciszy (jak nigdy  :P ) i ze smakiem, a wiec bedziemy to powtrzac!!
Ja obralam 3 marchewki, pokroilam jak frytki (troche ciezko bylo, bo marchewa jest chrupka, ale dalam rade ), wrzucilam do miski, odrobinke posolilam, popieprzylam, posypalam rozmarynem, dodalam 1 lyzeczke oliwy, wymieszalam i odstawilam na 15 minut.
Pieklam w piekarniku na papierze do pieczenia 20 minut w temp 180 stopni ( bez termoobiegu).
Tak samo mozna zrobic korzen pietruszki i seler :) ))
Nie omieszkam powiedziec ze sama tez je zezarlam heheh

Zgłoś nadużycie #60863 28 maja 2013, 17:29

ewelina6660 Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Ale slodka :)
Frytki z marchewki też zrobie.Dzisiaj u nas był gulasz z soczewicy.

Zgłoś nadużycie #60864 28 maja 2013, 17:29

Islander85 Zadomowiona
Ahhhh to my :D

Zgłoś nadużycie #60865 28 maja 2013, 17:39

maryna Fajna mama

Islander85 napisał(a)

hihi jaki pultasek z niej.. hi.. ale wybiega jak zacznei porzadnie latac...

Zgłoś nadużycie #60866 28 maja 2013, 17:40

maryna Fajna mama
ile miala jak sie urodzila ??

Zgłoś nadużycie #60867 28 maja 2013, 17:43

Islander85 Zadomowiona

maryna napisał(a)

ile miala jak sie urodzila ??

Raptem 2700g i 52 cm, ja bylam w 8 miesiacu to dopiero ciaze bylo widac tak sie ulozyla sprytnie :) , jak mowilam ze za 2 miesiace rodze to sie smiali ze mnie ze sobie zaruje :D

Zgłoś nadużycie #60868 28 maja 2013, 17:44

Islander85 Zadomowiona

maryna napisał(a)

hihi jaki pultasek z niej.. hi.. ale wybiega jak zacznei porzadnie latac...

odkąd chodzi przy meblach już jej brzuchol spadl, moze ja tez zaczne tak chodzic to mi pomoze :P

Zgłoś nadużycie #60869 28 maja 2013, 17:44

maryna Fajna mama
[QUOTE=Islander85;1691795]Nina pije Bebilon Pepti 2, nie karmie, 3 miesiace po porodzie zanikl mi pokarm, walczylam, nawet sie zalamalam, ale coz, nie kazdy moze, slyszalam,ze to moja wina, bo rzadko dostawiam Nine do piersi ( na kazde zadanie....),ze pewnie karmie butelka bo tak mi wygodniej, ale to nieprawda, ubolewalam ze nie mam pokarmu, a maly zarloczek sie drze, dostawialam i przegralam, ale moze z drugim bedzie inaczej :)
Frytki z marchewki zostaly pochloniete w ciszy (jak nigdy  :P ) i ze smakiem, a wiec bedziemy to powtrzac!!
Ja obralam 3 marchewki, pokroilam jak frytki (troche ciezko bylo, bo marchewa jest chrupka, ale dalam rade ), wrzucilam do miski, odrobinke posolilam, popieprzylam, posypalam rozmarynem, dodalam 1 lyzeczke oliwy, wymieszalam i odstawilam na 15 minut.

o moj tez pije bebilon pepti 2.i karmilam 2 miesiace..byl mega niespokojny,ciagle plakal,.nogami wierzgal..i byl wiecznei obsypany...cos widocznie ode mnei mu nie sluzylo.. po pepti wsszystko minelo.wiec po co mialam meczyc i siebie i dziecko ?? ja chcialam karmic a kazdy dookola mowil ze mam sobie odpuscic...i tak wkoncu zrobilam.... 
o napewno dobre..ale moj pewnie tego nie zje....on to musi miec pyry i sos... dzis nie bylo i nic nie chce jesc..tylko paluszki teraz wpier...

Zgłoś nadużycie #60870 28 maja 2013, 17:48

maryna Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Ahhhh to my :D

o ja cie...rzeczywiscie oddychac to ty masz czym!!!!!!!!!! daj troche... bo mi po ciazy to takie male te cyce sie zrobily......