Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60791 28 maja 2013, 10:58

maryna Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Jesli piszecie o kubkach niekapkach to polecam taki firmy NUBY, jak przechylasz nic nie kapie, ma miekki ustnik co pozwala dzieciaczkowi szybciej zalapac picie z niego, moja Ninka tez nie od razu zalapala,ale jej pokazalam ze jak scisnie ustnik to cos leci, teraz lata po pokoju z tym kubkiem i sama pije :)

kurcze gdybym wiedziala predzej to bym tego kupila bo ja kupilam z lovi a on taki inny maly nie umie zajarzyc a drogi byl.... no i inny jeszcze ma ten w te plamki krowy....ten to wogole porazka ...twardy ustnik ze mi sie zle z tego pije...po co takie cos wogole robia ?? a ludzie wyrzucaja kase w bloto...

Zgłoś nadużycie #60792 28 maja 2013, 10:59

maryna Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Czy to napewno forum dla matek ?? :D :P

hihi musze ci powiedziec z e ula to specjalistka od lodow..hihihihi..no i oprocz tematu naszych kochanych dzieciaczkow uwielbiamy gadac o lodziikach i seksie....hihihi

Zgłoś nadużycie #60793 28 maja 2013, 10:59

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

forum jak najbardziej dla matek :) dla nas nie ma tematów tabu :) no przecież bociany w maju latały intensywnie :)

a my w sierpniu parzyłyśmy się jak dzikie króliki :P

Zgłoś nadużycie #60794 28 maja 2013, 11:01

maryna Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Ciekawe, że dopiero po porodzie tak się uaktywnilo wszystko, przed było ok, ale teraz jest suuuuuuuuuuuuper :D

bo ciaza zmienia.. u nas tez na pozytywnie...zreszgta i przed i po bylo super....ale nieraz kumpele opowiadaly ze po ciazy to ble.bo one grube bo to bo tamto..

Zgłoś nadużycie #60795 28 maja 2013, 11:01

maryna Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Byłam dziś u lekarza, bo jednak te poliki mi sie nie podobaly. I mam odstawic proszek do prania i morele. Z owocow tylko jablka, gruszki, banany, jagody, wisnie. Ma sie poprawic

o ...dobrze ze wiesz mniej wiecej co i jak..a morele jakie jej dajesz ?? surowe ?suszone?

Zgłoś nadużycie #60796 28 maja 2013, 11:04

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

super! sto razy bardziej mi się podoba od tych maclarenów z wygórowaną ceną....

Haha...a mój mąz powiedział, jak mu pokazałam na zdjęciu,że jakis taki...wiejski :D
Powiedziałam, mu,że wypasiony wizualnie to my juz mieliśmy i sie nie spisał, teraz patrzę na wygodę dziecka, a nie na design , a poza tym on nie jeździ z wózkiem, wiec niech nei marudzi. W sumie wózek na zywo sprawia duzo lepsze wrażenie niż na zdjęciu.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60797 28 maja 2013, 11:05

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

hej :-)
ojej...jak pusto strasznie
u nas dziś noc do kitu :-( Zuzkę coś bolało chyba bo strasznie marudziła przez sen..nie pomagało picie ani jedzenie nad ranem...nie wiem czy nie od słodyczy bo skubaniec maly ukradł wczoraj ze stołu trzy wafelki w czekoladzie i pochłonęła je w mig...nie zdążyliśmy złapać nawet ....może brzuszek :-(

hihi maly slodki potworek.... 
nie wiadomo od czego.. widzisz  u nas tez osmy zab wyszedl no i przeziebienie...ale to ode mnie od razu zalapal..bo ja gardlo zawalone i kaszle jak gruzlik jakis....

Zgłoś nadużycie #60798 28 maja 2013, 11:06

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

kurcze, a ja słyszałam, żeby jajka na wieczór juz nie podawać :|

ja tez tak slyszlaam i nei daje na noc..tylko na drugie sniadanie..ale moze nie na kazdego to dziala..ja tam wogole nie probuje...

Zgłoś nadużycie #60799 28 maja 2013, 11:06

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

No w sumie jako na twardo jest ciężkie, ale jajko na miekko juz nie...nawet choremu na żoładek mozna dawac na miękko.

Zgłoś nadużycie #60800 28 maja 2013, 11:08

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

te nasze dzieci skądś sie wzięły, nie? :D
mój synek się wziął m.in. ze squirta na twarz :P pamiętam, jak dziś ;)

z czego ?? ?bo nie rozumeim....

Zgłoś nadużycie #60801 28 maja 2013, 11:09

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

forum jak najbardziej dla matek :) dla nas nie ma tematów tabu :) no przecież bociany w maju latały intensywnie :)

hihi dobre... oj mialy co robic..hihi

Zgłoś nadużycie #60802 28 maja 2013, 11:09

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

biedulka, ale wcześniej nic jej po czekoladzie nie było? (jak dodałaś zdj z piernikiem :) ) więc obstawiam zęby

no dokładnie...nie chodzi mi o uczulenie na czekoladę, a raczej o ilość...skubana kradnie ostatnio słodycze ze stołów...jak zdążymy zauważyć to fajnie,ale często jest tak,że zauważamy jak juz kończy...a ona jest łakomczuch...napcha cała buzię, potem dopiero to wszystko przezuwa, czekolada jej wypływa z ust, a już próbuje łapac następne ciastko czy cukierka. Zobaczymy jak dziś z kupą, bo może zwyczajnie dostanie zatwardzenia i wtedy możliwe ,ze brzuszek ja bolał.
ja czasem robie jej już kakao na mleku...takie łagodne na razie...nie zauwazylam uczulenia...ale w duzych ilosciach wszystko zaszkodzi ;-)

Zgłoś nadużycie #60803 28 maja 2013, 11:09

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

bo ciaza zmienia.. u nas tez na pozytywnie...zreszgta i przed i po bylo super....ale nieraz kumpele opowiadaly ze po ciazy to ble.bo one grube bo to bo tamto..

ja ostatnio mam jakieś kompleksy... brzuch gruby, wisi i na dodatek roztępy i teraz blizna kolejna, wyglądam jak frankenstein :(

Zgłoś nadużycie #60804 28 maja 2013, 11:10

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

No w sumie jako na twardo jest ciężkie, ale jajko na miekko juz nie...nawet choremu na żoładek mozna dawac na miękko.

a to moze i tak...

Zgłoś nadużycie #60805 28 maja 2013, 11:11

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

kaszel wkoncu zamienil sie na mokry...i dzis obudzil sie tylko raz w nocy na mleko...bez zadnego zakaszlniecia!!!!!!!!!!!!!! szok..... bo przed wczoraj to masakra.. ale teraz mu tak furczy dziwnei w gardle czy nosie ...bo pewnei wydzielina mu zalega i nei umie odkaszlnac........mam nadzieje sie dostac do lekarza juz w pl w piatek..

duzo zdrówka dla Oliwierka

Zgłoś nadużycie #60806 28 maja 2013, 11:12

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi musze ci powiedziec z e ula to specjalistka od lodow..hihihihi..no i oprocz tematu naszych kochanych dzieciaczkow uwielbiamy gadac o lodziikach i seksie....hihihi

a gdzei tam! rzadko mi się ostatnio zdarza :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #60807 28 maja 2013, 11:12

seshella Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Jesli piszecie o kubkach niekapkach to polecam taki firmy NUBY, jak przechylasz nic nie kapie, ma miekki ustnik co pozwala dzieciaczkowi szybciej zalapac picie z niego, moja Ninka tez nie od razu zalapala,ale jej pokazalam ze jak scisnie ustnik to cos leci, teraz lata po pokoju z tym kubkiem i sama pije :)

mogę poprosić o fotke albo jakiegos linka z tym kubkiem?

Zgłoś nadużycie #60808 28 maja 2013, 11:13

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

no dokładnie...nie chodzi mi o uczulenie na czekoladę, a raczej o ilość...skubana kradnie ostatnio słodycze ze stołów...jak zdążymy zauważyć to fajnie,ale często jest tak,że zauważamy jak juz kończy...a ona jest łakomczuch...napcha cała buzię, potem dopiero to wszystko przezuwa, czekolada jej wypływa z ust, a już próbuje łapac następne ciastko czy cukierka. Zobaczymy jak dziś z kupą, bo może zwyczajnie dostanie zatwardzenia i wtedy możliwe ,ze brzuszek ja bolał.
ja czasem robie jej już kakao na mleku...takie łagodne na razie...nie zauwazylam uczulenia...ale w duzych ilosciach wszystko zaszkodzi ;-)

no wlasnie.. moj ostatnio zjadl kawalek sreberka z jajka niespodzianki bo dalam mu w sklepie zeby cicho siedzial a ten od razu do buzi i obgryzl troche czekolady ja patrze a zlotko memla w buzi..cos mu wyciagnelam ale nie wszystko...no i tak samo ostatnio taka biedronke z czekolady w sreberku sobie ze stolu zwinal i do buzi... nic prawie mu nei wyciagnelam bo wszystko prawie zjadl....aaaaaaaaaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #60809 28 maja 2013, 11:14

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

z czego ?? ?bo nie rozumeim....

a taki tam damki wytrysk :P tylko z sikaniem nie mylic, bo to nie ma ze soba nic wspólnego :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #60810 28 maja 2013, 11:14

ewelina6660 Fajna mama

Ulla napisał(a)

E tam.....to chyba jakies zabobony.