Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60771 27 maja 2013, 23:01

Islander85 Zadomowiona

maryna napisał(a)

ja nie mam pojecia....

Byłam dziś u lekarza, bo jednak te poliki mi sie nie podobaly. I mam odstawic proszek do prania i morele. Z owocow tylko jablka, gruszki, banany, jagody, wisnie. Ma sie poprawic

Zgłoś nadużycie #60772 27 maja 2013, 23:02

Islander85 Zadomowiona

gwonka napisał(a)

no Kubus od urodzenia spi ze mna, a tatus na drugim lozku :) dziwne to z jego sisiakiem. mojemu tak zawsze staje jak go rozbieram, widocznie zawsze troche chlodku wleci i dlatego

Nie wiem co jest w tym, ze mezowie dostaja eksmisje z lozka a dziecko zajmuje ich miejsce. Moja Ninka spala z nami moze 3 razy i tylko dlatego, ze byla chora. Jakos nie wyobrazam sobie inaczej, ale wiem wiem, co mamusia to inaczej :D

Zgłoś nadużycie #60773 27 maja 2013, 23:07

Islander85 Zadomowiona

gwonka napisał(a)

ma ktos jakis pomysl co zrobic malemu na kolacje, zaznaczam kaszek nie lubi, chlebem i bula juz gardzi, parowke jadl wczoraj. juz nie mam pomyslow, pomozcie

Ugotuj kaszę jaglaną na wodzie, zmiksuj(nie skapnie sie wtedy ze to kasza ), dodaj starte lub duszone jabluszko
Kisiel z owocami : dowolny owoc zalej woda i udus, w lyzce wody rozpusc lyzke maki ziemniaczanej dodaj do duszonych owocow, wymieszaj

Zgłoś nadużycie #60774 28 maja 2013, 7:13

aniam Supermama

Islander85 napisał(a)

Czy to napewno forum dla matek ?? :D :P

matki tez mają swoje pragnienia :D

Zgłoś nadużycie #60775 28 maja 2013, 8:53

elka40 Fajna mama
hej :-)
ojej...jak pusto strasznie
u nas dziś noc do kitu :-( Zuzkę coś bolało chyba bo strasznie marudziła przez sen..nie pomagało picie ani jedzenie nad ranem...nie wiem czy nie od słodyczy bo skubaniec maly ukradł wczoraj ze stołu trzy wafelki w czekoladzie i pochłonęła je w mig...nie zdążyliśmy złapać nawet ....może brzuszek :-(
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60776 28 maja 2013, 8:56

elka40 Fajna mama
A wczoraj cełe popołudnie przeleżała ze mną na kanapie...pomiziała się troche, poprzytulała, pobawiła sie kompem ?( tatusia oczywiście ), balonem ( ma wielką myszkę minnie - ćwiczyła wczoraj na niej buziaki )...wogóle nei chciała się bawić...dopiero wieczorem troche polatała za ręce, zjadła jajko na miękko i padła...ale potem noc jednak ciężka :-(
a może druga dolna dwójka jej sie wyrzyna, bo dziąsełko niewyraźne.

Zgłoś nadużycie #60777 28 maja 2013, 9:22

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

A wczoraj cełe popołudnie przeleżała ze mną na kanapie...pomiziała się troche, poprzytulała, pobawiła sie kompem ?( tatusia oczywiście ), balonem ( ma wielką myszkę minnie - ćwiczyła wczoraj na niej buziaki )...wogóle nei chciała się bawić...dopiero wieczorem troche polatała za ręce, zjadła jajko na miękko i padła...ale potem noc jednak ciężka :-(

bidulka mała,moze i czekolada i zabki na raz sie zawzieły na Zuzke?

Zgłoś nadużycie #60778 28 maja 2013, 9:26

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

bidulka mała,moze i czekolada i zabki na raz sie zawzieły na Zuzke?

No tak własnie coś mi się zdaje. Mam tylko nadzieję,ze nie złapała ode mnie gardła, bo mnie ostatnio cos bolało...musimy przekopać całą chałupę bo skubana zbunkrowała gdzieś Tantum verde, jak ostatnio uzywała i nie mogę znaleźć :D pewnie jak wszystko ...leży pod kanapą.

Zgłoś nadużycie #60779 28 maja 2013, 9:43

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

No tak własnie coś mi się zdaje. Mam tylko nadzieję,ze nie złapała ode mnie gardła, bo mnie ostatnio cos bolało...musimy przekopać całą chałupę bo skubana zbunkrowała gdzieś Tantum verde, jak ostatnio uzywała i nie mogę znaleźć :D pewnie jak wszystko ...leży pod kanapą.

haha, niezłe schowki :D

Zgłoś nadużycie #60780 28 maja 2013, 10:21

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

a ja bylam w mieście...patrzyłam na te nieszczęsne parasolki
Upatrzyłam taką:
http://allegro.pl/wozki-coneco-traffic-z-przedluzana-budka-rewelacja-i3246778654...
Ma swietną budkę, do której nie potrzeba juz folii przeciwdeszczowej ani parasolki. ogladałam w sklepie,ale nie wzięłam, bo męża siostra jedzie w tym tygodniu do hurtowni po towar...moze kupi mi taniej.

super! sto razy bardziej mi się podoba od tych maclarenów z wygórowaną ceną....
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #60781 28 maja 2013, 10:22

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

a oto kilka fotek z imprezy, tort, totr z rozkwitnietym juz kwiatkiem. chodzi mi tu o swieczke. na poczatku byla ona w postaci zamknietego kwiatka, jak maz podpalil to pojawil sie duzy ogien i ten ogien podpalil nalutkie swieczuszki i wtedy kwiatek zaczal rozkwitac, krecic sie w kolko, a towarzyszyla temu sliczna melodyjka. Kubus byl pod wrazeniem. to byla atrakcja wieczoru :) goscie byli zachwyceni :)

nie widze zadnych zdjec :/

Zgłoś nadużycie #60782 28 maja 2013, 10:26

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

ma ktos jakis pomysl co zrobic malemu na kolacje, zaznaczam kaszek nie lubi, chlebem i bula juz gardzi, parowke jadl wczoraj. juz nie mam pomyslow, pomozcie

mleko z sucharkami?

Zgłoś nadużycie #60783 28 maja 2013, 10:27

Ulla Fajna mama

mala24 napisał(a)

podobają mi się u chłopców dłuższe włosy ale Alanowi z przodu w oczka wchodzą i chcę obciąć ale tak sama się boję że krzywde zrobię lub siedzieć nie będzie chciał, a u fryzjera że też nie bedzie chciał siedzieć albo będzie ryk

ja wczoraj byłam z grzywka swoja. hirek ładnie siedzial w wozku i sie ksiazeczka bawił :)

Zgłoś nadużycie #60784 28 maja 2013, 10:29

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

moja zjada np. kluski usmazone z jajkiem - uwielbia
albo jajko na miekko

kurcze, a ja słyszałam, żeby jajka na wieczór juz nie podawać :|

Zgłoś nadużycie #60785 28 maja 2013, 10:35

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

biedulka, ale wcześniej nic jej po czekoladzie nie było? (jak dodałaś zdj z piernikiem :) ) więc obstawiam zęby

Zgłoś nadużycie #60786 28 maja 2013, 10:36

Ulla Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Czy to napewno forum dla matek ?? :D :P

te nasze dzieci skądś sie wzięły, nie? :D
mój synek się wziął m.in. ze squirta na twarz :P pamiętam, jak dziś ;)

Zgłoś nadużycie #60787 28 maja 2013, 10:37

mala24 Supermama
gdzie się wszystkie podziały? pogoda kiepska to na forum powinno być co czytać i nadrabiać,a tu pustki

Zgłoś nadużycie #60788 28 maja 2013, 10:39

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

te nasze dzieci skądś sie wzięły, nie? :D
mój synek się wziął m.in. ze squirta na twarz :P pamiętam, jak dziś ;)

forum jak najbardziej dla matek :) dla nas nie ma tematów tabu :) no przecież bociany w maju latały intensywnie :)

Zgłoś nadużycie #60789 28 maja 2013, 10:55

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

kurcze, a ja słyszałam, żeby jajka na wieczór juz nie podawać :|

jajka zawsze były ciężkostrawne, mnie zazwyczaj wieczorem się odbijało po nich...
mój dostaje w zupce :)

Zgłoś nadużycie #60790 28 maja 2013, 10:56

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

I jak tam Oliwierek lepiej?

kaszel wkoncu zamienil sie na mokry...i dzis obudzil sie tylko raz w nocy na mleko...bez zadnego zakaszlniecia!!!!!!!!!!!!!! szok..... bo przed wczoraj to masakra.. ale teraz mu tak furczy dziwnei w gardle czy nosie ...bo pewnei wydzielina mu zalega i nei umie odkaszlnac........mam nadzieje sie dostac do lekarza juz w pl w piatek..