Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60751 27 maja 2013, 14:02

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

czyli na kawę i wszystko jasne :)

w sumie chyba tak zrobię...jak będą chcieli zajrzec to niech przyjda na slodko i juz.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60752 27 maja 2013, 14:42

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

hej laski.moj Oliwier chory...bylismy dzis w kinder szpita...przyjeli nas bez problemu na karte europejska az sie zdziwilam.... ma katar,kaszel jak cholera.. taki suchy strasznei no i zab na wierzchu 8 wiec to pewnie kumulacja zebow i jakiegos wirusa..jak zawsze.. :( :( :( ............. no i ma czerwone ucho prawe.lekarka mowila ze to pewnie od kataru.no i osuchowo tez delikatnie...kurde...wiec urlop w pl latanie po lekarzach....buuuuuuuuuuuu ..............no ale w sumie nic szczegolnego nei zapisali tylko jakies krople do nosa.ktore niby tez na ucho maja pomoc.i jakies krople na kaszel... jak bedzie gorzej to udac sie wtedy do szpitala znow tym razem po antybiotyk..

duzo zdrówka dla Oliwierka.
że tez cholerka musialo cos przyplątac przed wyjazdem :(

Zgłoś nadużycie #60753 27 maja 2013, 14:45

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

u mnie tez troche kapie, ale i tak Julcia nie umie z niego pic, ale mamy sukces, bo juz cokolwiek pije z butelki z miekkim ustnikiem (wodę kubuś play lub zwykła wodę)

super :)

Zgłoś nadużycie #60754 27 maja 2013, 14:50

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a tutaj Kubus wybieral przedmioty :) najpierw byl rozaniec, potem kielisze i kasa :)

Kubuś cudny. Tort super. Super że imprezka udana

Zgłoś nadużycie #60755 27 maja 2013, 14:53

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

moja tylko rano 200 ml

u mnie mleko wieczorem i rano ponad 200 i kaszki dosypuję troszke do niego

Zgłoś nadużycie #60756 27 maja 2013, 14:58

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kurczaczki...nie wiem co zrobić...plan był taki: roczek robimy razem z chrzcinami, bo jest tydzień różnicy tylko. No wiadomo torta zamówiłam, bo jednak tort w roczek być musi. Wiem ,ze na pewno przyjda moi rodzice bez pytania i męża siostra. I taki był plan.
Ale wczoraj przyszły chrzestny się pytał kiedy roczek robimy. Niby powiedziałam,ze z chrzcinami ale teraz juz sie sama zastanawiam. Tylko,ze jak zrobie z chrzestnymi,dziadkami i ciotka jedną i druga to w sumie bedzie tyle samo ludzi co na chrzcinach. Z jednej strony fajnie by było ale z drugiej...zrobi sie wielka impreza której chcialam uniknąć w domu.
No i jestem w kropce. Jak spytałam męża o rade to powiedział,ze on nie wie....i tyle z niego pozytku....a w sumie o jego rodzine głównie chodzi. A nie da is etego opękac na słodko tylko...nie ma szans

Ja tam bym zrobiła razem z chrzcinami tak jak planowałaś

Zgłoś nadużycie #60757 27 maja 2013, 15:17

aneta74 Fajna mama
a ja od dziś słomiana wdowa ;) m pojechał na urlop... do pracy.wróci pewnie w niedzielę. córę dziś odprowadziłam na pociąg - pojachała nad morze także zostałam sama z Rozalcią i synem. trochę pusto będzie...była u mnie dziś koleżanka z synkiem 7mcy starszy od Rozalki. mało jej nie udusił tak ją ściskał.potem mała już zwiewała jak sie zblizał

Zgłoś nadużycie #60758 27 maja 2013, 15:44

Kropka86 Gotowa na wszystko

gwonka napisał(a)

a oto kilka fotek z imprezy, tort, totr z rozkwitnietym juz kwiatkiem. chodzi mi tu o swieczke. na poczatku byla ona w postaci zamknietego kwiatka, jak maz podpalil to pojawil sie duzy ogien i ten ogien podpalil nalutkie swieczuszki i wtedy kwiatek zaczal rozkwitac, krecic sie w kolko, a towarzyszyla temu sliczna melodyjka. Kubus byl pod wrazeniem. to byla atrakcja wieczoru :) goscie byli zachwyceni :)

Swieczka z bajerami jeszcze takiej nie widziałam tort tez fajny i jaki duzy :)
a ten pan w bialej koszuli wygląda ja Andrzej gołota za młodu :)

Zgłoś nadużycie #60759 27 maja 2013, 17:37

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

a oto kilka fotek z imprezy, tort, totr z rozkwitnietym juz kwiatkiem. chodzi mi tu o swieczke. na poczatku byla ona w postaci zamknietego kwiatka, jak maz podpalil to pojawil sie duzy ogien i ten ogien podpalil nalutkie swieczuszki i wtedy kwiatek zaczal rozkwitac, krecic sie w kolko, a towarzyszyla temu sliczna melodyjka. Kubus byl pod wrazeniem. to byla atrakcja wieczoru :) goscie byli zachwyceni :)

fajne foteczki...a ten kwiatek super..moja siostrra miala do swojego syna i super sie mi podobalo....musze tez takiego kupic jak bedziemy wyprawiac roczek.. no i mamusia jaka ladna i synus jaki fajniutki!!

Zgłoś nadużycie #60760 27 maja 2013, 17:40

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

ale cudnie :) sama obcinałaś? też bym chciała ale się boję :(

ejjjjjjjjjjjjjjj ja nic nie widze...aniam nie usuwaj fotek..daj szanse innym zobaczyc....no..............

Zgłoś nadużycie #60761 27 maja 2013, 17:47

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

moja zjada np. kluski usmazone z jajkiem - uwielbia
albo jajko na miekko

a jak to robisz ?? jakie kluski ??

Zgłoś nadużycie #60762 27 maja 2013, 17:48

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

w srode ide do fryzjera sciac wlosy :)

tylko foty wrzuc.. ja w sobote na wesele wiec juz na piatek mam umowiona moja fryzjerke.......ciekawe jak mi wyjdzie?farbowanei bo odrost jak smok... no i  troche podciac

Zgłoś nadużycie #60763 27 maja 2013, 17:49

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Jak mam cos ugotowane z obiadu dla nas..jakiś makaron, albo Zuzce wcześniej ugotuję zacierki i trochę mi zostanie - czyli generalnie z paczkowanych,tylko takie musża być przechłodzone dobrze, wrzucam na patelnię z odrobiną tłuszczu, dodaję do tego cebulke podsmażona w kosteczke albo taką prażoną ( albo odwrotnie-najpierw smaże cebulke i dodaję kluski), solę, pieprzę, podsmażam,żeby było dobrze ciepłe i wbijam jajko...mieszam to wszystko az sie zetnie...pyyyyycha...my to uwielbiamy i Zuzka też :D

a doczytalam... i na noc nie jest jej za ciezko w brzuszku ?? nie jadlam jeszcze tego...moze sprobuje kiedys?

Zgłoś nadużycie #60764 27 maja 2013, 18:52

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

duzo zdrówka dla Oliwierka.
że tez cholerka musialo cos przyplątac przed wyjazdem :(

nic mi nie now biednemu zawsze wiatr w oczy....buuuuuuuuuuuuu

Zgłoś nadużycie #60765 27 maja 2013, 21:22

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

nic mi nie now biednemu zawsze wiatr w oczy....buuuuuuuuuuuuu

I jak tam Oliwierek lepiej?

Zgłoś nadużycie #60766 27 maja 2013, 22:52

Islander85 Zadomowiona

aniam napisał(a)

haha, rodzinnie :)

Wzruszyłam się :P

Zgłoś nadużycie #60767 27 maja 2013, 22:55

Islander85 Zadomowiona

seshella napisał(a)

u mnie tez troche kapie, ale i tak Julcia nie umie z niego pic, ale mamy sukces, bo juz cokolwiek pije z butelki z miekkim ustnikiem (wodę kubuś play lub zwykła wodę)

Jesli piszecie o kubkach niekapkach to polecam taki firmy NUBY, jak przechylasz nic nie kapie, ma miekki ustnik co pozwala dzieciaczkowi szybciej zalapac picie z niego, moja Ninka tez nie od razu zalapala,ale jej pokazalam ze jak scisnie ustnik to cos leci, teraz lata po pokoju z tym kubkiem i sama pije :)

Zgłoś nadużycie #60768 27 maja 2013, 22:57

Islander85 Zadomowiona

Ulla napisał(a)

tak, wiem, pracuję na twojego pierwszego loda :P na początek wystarczy bez połyku :P

Czy to napewno forum dla matek ?? :D :P

Zgłoś nadużycie #60769 27 maja 2013, 22:58

Islander85 Zadomowiona

Ulla napisał(a)

ej, co tu nikogo nie ma? wszytskie macie ładna pogode i na spacerze? tylko u mnie taka dupa? :(

Nie wiem , u mnie na niebie slonce, a u Ciebie dupa ?? ciekawe :D

Zgłoś nadużycie #60770 27 maja 2013, 22:59

Islander85 Zadomowiona

maryna napisał(a)

i tak powinnno byc w malzenstwie!!!!!!!!!!

Ciekawe, że dopiero po porodzie tak się uaktywnilo wszystko, przed było ok, ale teraz jest suuuuuuuuuuuuper :D