Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60731 27 maja 2013, 12:56

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

podobają mi się u chłopców dłuższe włosy ale Alanowi z przodu w oczka wchodzą i chcę obciąć ale tak sama się boję że krzywde zrobię lub siedzieć nie będzie chciał, a u fryzjera że też nie bedzie chciał siedzieć albo będzie ryk

ja razem z moja mama obcinalam Kubusiowi grzywke, bo juz mu w oczka wchodzila, ciezko bylo ale dalysmy rade :) a tam dalej to moze miec dlugie :) mnie tez sie takie pdodbaja :)

Zgłoś nadużycie #60732 27 maja 2013, 12:56

elka40 Fajna mama

elka40 napisał(a)

moja zjada np. kluski usmazone z jajkiem - uwielbia
albo jajko na miekko
Wczoraj nie miałam jej co zrobic bo my jedliśmy schabowe jakies stare, to dostala kawełek mielonki na cieplo, popiła mlekiem i git...nie wiem co tam dziś w pampersa zrobiła :D

z tym,że u nas nie da się zjeśc kolacji i nie dostać kaszy przed snem...to nie wchodzi w grę...tak samo po południu...zje co innego ale wyje i dopiero jak dostanie troche mleczka do wypicia jest spokój
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60733 27 maja 2013, 12:56

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

ale cudnie :) sama obcinałaś? też bym chciała ale się boję :(

z mężem przyzwyczajaliśmy małego od 2 tygodni, ja obcięłam maszynką, a dzisiaj męża :)

Zgłoś nadużycie #60734 27 maja 2013, 12:57

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

nie bój się!!
włoski odrosna, a cebulki się wzmocnią :)

Zgłoś nadużycie #60735 27 maja 2013, 12:57

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

moja zjada np. kluski usmazone z jajkiem - uwielbia
albo jajko na miekko
Wczoraj nie miałam jej co zrobic bo my jedliśmy schabowe jakies stare, to dostala kawełek mielonki na cieplo, popiła mlekiem i git...nie wiem co tam dziś w pampersa zrobiła :D

a jak robisz te kluski?

Zgłoś nadużycie #60736 27 maja 2013, 12:57

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja razem z moja mama obcinalam Kubusiowi grzywke, bo juz mu w oczka wchodzila, ciezko bylo ale dalysmy rade :) a tam dalej to moze miec dlugie :) mnie tez sie takie pdodbaja :)

Ja czekam do roczku...wiem..zabobon,ale tydzień zostal. w przyszłym tygodniu ma przyjśc do mnie kolezanka fryzjerka obciąć mnie to i Zuzce grzywke machnie...przy obcym może będzie siedziała spokojnie, a jak nie to trudno...pójdzie na chrzest ze "schodami "

Zgłoś nadużycie #60737 27 maja 2013, 12:58

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

nie bój się!!
włoski odrosna, a cebulki się wzmocnią :)

Zgłoś nadużycie #60738 27 maja 2013, 12:59

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

mały zakonnik ci rośnie :)

hehhehe kazdy mi to mowil :) a ja mowie tak: nie wzazne kim bedzie , wazne zeby byl zdrowy :) bo to jest najwazniejsze :) on sam zadecyduje kim ma byc, w ktora strone ma pojsc. i tak zawsze bede go kochac najbardziej na swiecie :)

Zgłoś nadużycie #60739 27 maja 2013, 13:00

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

swoje? czy Kubusia? hi hi ja się wybieram żeby końcówki tylko podciąć i jakoś nie mogę :)

swoje :) bo juz mam bardzo dlugie :) rosna jak zielsko po deszczu :) czas na zmiany :)

Zgłoś nadużycie #60740 27 maja 2013, 13:02

elka40 Fajna mama
Kurczaczki...nie wiem co zrobić...plan był taki: roczek robimy razem z chrzcinami, bo jest tydzień różnicy tylko. No wiadomo torta zamówiłam, bo jednak tort w roczek być musi. Wiem ,ze na pewno przyjda moi rodzice bez pytania i męża siostra. I taki był plan.
Ale wczoraj przyszły chrzestny się pytał kiedy roczek robimy. Niby powiedziałam,ze z chrzcinami ale teraz juz sie sama zastanawiam. Tylko,ze jak zrobie z chrzestnymi,dziadkami i ciotka jedną i druga to w sumie bedzie tyle samo ludzi co na chrzcinach. Z jednej strony fajnie by było ale z drugiej...zrobi sie wielka impreza której chcialam uniknąć w domu.
No i jestem w kropce. Jak spytałam męża o rade to powiedział,ze on nie wie....i tyle z niego pozytku....a w sumie o jego rodzine głównie chodzi. A nie da is etego opękac na słodko tylko...nie ma szans

Zgłoś nadużycie #60741 27 maja 2013, 13:03

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

a prezenty to jezdzik od chrzestnego, chrzestnej nie bylo, od innych gosci kasa, duzo ciuszkow( w tym dwie koszule w krate, hehhehe) no i jakies pluszaki, puzle duze drewniane. tort byl mega pyszny, Kubusiowi smakowal :) ciotki go wypiescily :) oczywiscie malego a nie tort :)

dobre cioteczki :)

Zgłoś nadużycie #60742 27 maja 2013, 13:04

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

w dzień mleko pije jeszcze? ile razy? mój mały rzadko w dzień mleko, czasem się zdarzy 180 ml ale tak to zazwyczaj wieczorem po kąpaniu i w nocy ze 2 razy

oczywiście, teraz bez mleka to ani rusz
pije o 5 rano, póxniej o 14, 16:30 i 22
czasami o 2-3 w nocy :)

Zgłoś nadużycie #60743 27 maja 2013, 13:04

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

swoje :) bo juz mam bardzo dlugie :) rosna jak zielsko po deszczu :) czas na zmiany :)

rzeczywiście masz długie :) cofnęłam się specjalnie do zdjęć :)

Zgłoś nadużycie #60744 27 maja 2013, 13:05

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

w srode ide do fryzjera sciac wlosy :)

dlaczego ??
 przeciez na fotkach widziałam, ze masz ładne włoski

Zgłoś nadużycie #60745 27 maja 2013, 13:05

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

podobają mi się u chłopców dłuższe włosy ale Alanowi z przodu w oczka wchodzą i chcę obciąć ale tak sama się boję że krzywde zrobię lub siedzieć nie będzie chciał, a u fryzjera że też nie bedzie chciał siedzieć albo będzie ryk

ja mojemu puściłam jaka to melodia i obcięłam maszynką, tylko na uszami podziałałam nożyczkami

Zgłoś nadużycie #60746 27 maja 2013, 13:07

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a jak robisz te kluski?

Jak mam cos ugotowane z obiadu dla nas..jakiś makaron, albo Zuzce wcześniej ugotuję zacierki i trochę mi zostanie - czyli generalnie z paczkowanych,tylko takie musża być przechłodzone dobrze, wrzucam na patelnię z odrobiną tłuszczu, dodaję do tego cebulke podsmażona w kosteczke albo taką prażoną ( albo odwrotnie-najpierw smaże cebulke i dodaję kluski), solę, pieprzę, podsmażam,żeby było dobrze ciepłe i wbijam jajko...mieszam to wszystko az sie zetnie...pyyyyycha...my to uwielbiamy i Zuzka też :D

Zgłoś nadużycie #60747 27 maja 2013, 13:08

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

Kurczaczki...nie wiem co zrobić...plan był taki: roczek robimy razem z chrzcinami, bo jest tydzień różnicy tylko. No wiadomo torta zamówiłam, bo jednak tort w roczek być musi. Wiem ,ze na pewno przyjda moi rodzice bez pytania i męża siostra. I taki był plan.
Ale wczoraj przyszły chrzestny się pytał kiedy roczek robimy. Niby powiedziałam,ze z chrzcinami ale teraz juz sie sama zastanawiam. Tylko,ze jak zrobie z chrzestnymi,dziadkami i ciotka jedną i druga to w sumie bedzie tyle samo ludzi co na chrzcinach. Z jednej strony fajnie by było ale z drugiej...zrobi sie wielka impreza której chcialam uniknąć w domu.
No i jestem w kropce. Jak spytałam męża o rade to powiedział,ze on nie wie....i tyle z niego pozytku....a w sumie o jego rodzine głównie chodzi. A nie da is etego opękac na słodko tylko...nie ma szans

ale chcą przyjść typowo w urodziny Zuzi? to ja bym właśnie zrobiła tylko kawa, tort i jeszcze jakiś placuszek i tyle, skoro tak razem z chrzcinami robicie, a robić 2 imprezy tydzień po tygodniu to bez sensu jak dla mnie, zresztą tak wszyscy mają zaproszenie na imprezę tydzień później :)

Zgłoś nadużycie #60748 27 maja 2013, 13:13

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

ale chcą przyjść typowo w urodziny Zuzi? to ja bym właśnie zrobiła tylko kawa, tort i jeszcze jakiś placuszek i tyle, skoro tak razem z chrzcinami robicie, a robić 2 imprezy tydzień po tygodniu to bez sensu jak dla mnie, zresztą tak wszyscy mają zaproszenie na imprezę tydzień później :)

No własnie...chcą przyjśc typowo w urodziny.

Zgłoś nadużycie #60749 27 maja 2013, 13:18

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

ale miałabyś jedno gotowanie, jedno sprzątanie... a tak dwa razy, później kupa żarcia zostanie...

Zgłoś nadużycie #60750 27 maja 2013, 13:41

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

No własnie...chcą przyjśc typowo w urodziny.

czyli na kawę i wszystko jasne :)