Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60671 27 maja 2013, 11:17

Kropka86 Gotowa na wszystko

Ulla napisał(a)

ej, co tu nikogo nie ma? wszytskie macie ładna pogode i na spacerze? tylko u mnie taka dupa? :(

ja jestem u mnie tez brzydko pada od rana :(

Zgłoś nadużycie #60672 27 maja 2013, 11:19

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

o nie! jak mogłas?! zabrałas Samsonowi jego siłe! :P
żartowałam :P dobrze jest :)

dorósł, uwierz mi :)

Zgłoś nadużycie #60673 27 maja 2013, 11:19

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

ej, co tu nikogo nie ma? wszytskie macie ładna pogode i na spacerze? tylko u mnie taka dupa? :(

ja haruję :(

Zgłoś nadużycie #60674 27 maja 2013, 11:39

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

Cześć :) super, że jesteś :D "zboczone" dziewczyny zawsze są u nas mile widziane :D
jaki ten sex lubisz? normal, anal, oral? :D   czuję, że będziesz do majówek pasowac, nie tylko z uwagi na córeczkę urodzoną 16ego maja 2012 ;) hihi!

hihi tez o tym pomyslalam ale juz nie pisalam zeby tu kolezanka sie nie przestraszyla...hihi

Zgłoś nadużycie #60675 27 maja 2013, 11:40

maryna Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Ty wariatko, cóż lubię...każdy...w każdej pozycji, lubię zaskakiwać męża i co najdziwniejsze siebie hihihi
Jego słowa po wszystkim: tego się po tobie nie spodziewałem, brałaś jakieś dopalacze ?? są bezcenne hahahahaha

i tak powinnno byc w malzenstwie!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #60676 27 maja 2013, 11:42

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

ojej...oby nie to...ale moj tez dzis sie budzil w nocy....jak go wezme do nas do lozka to spi..nawet bez bujania a w wozku i lozeczku to katastrofa..no nauczyl sie odkad jestesmy w szwajcarii bo tu duuze wyrko.... skubany... i co mam z nim zrobic?wy tez bierzecie dzieci do siebie do lozka ?? ? a no i wogole niepamaietam tu chyba nie pisalam ale na fb.... mojemu to tak w nocy sisior stoi ze on cyhba przez to nei moze spac... jak go przebiore na spika to od razu zasypia...a w miedzy czasie to tak mu stoi ten sisior maly.... wiec jak sie zaczyna wiercic go wiem ze musze przebrac... i zasypia....niekeidy nawet niema mocno nasikane w pampersa..nei wiem o co chodzi ?? ?

no Kubus od urodzenia spi ze mna, a tatus na drugim lozku :) dziwne to z jego sisiakiem. mojemu tak zawsze staje jak go rozbieram, widocznie zawsze troche chlodku wleci i dlatego

Zgłoś nadużycie #60677 27 maja 2013, 11:42

maryna Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Kobietki, mój Gigolek ma od wczoraj rumiane policzki, tzn robią jej się po południu takie bardzo czerwone, gorączki nie ma, tylko spada jej po poludniu apetyt i trochę zaczyna być marudna. Jak śpi do południa też ma takie poliki. Ja myślę,że może to ząbki,ale mogę sie mylic....

ja nie mam pojecia....

Zgłoś nadużycie #60678 27 maja 2013, 11:43

gwonka Fajna mama
a tak wogole to juz jestesmy po imprezie, w sobote byli goscie, wczoraj, dzisiaj tez jeszcze maja byc i we czwartek, ale to juz na luzie. imprezka udana, Kubus zadowolony z prezentow, my z atmosfery :) naprawde bylo super. teraz mozna odetchnac :)

Zgłoś nadużycie #60679 27 maja 2013, 11:46

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

u nas wózkowy też, siedzieć nie chce, chodzić trochę ale jak zmęczony to chce na rękach. Musimy pasami przypinać bo uwielbia stać we wózku

Kuba juz tez zapiety, w szelki. raz sie odwrocilam i patrze a on stoi, zawalu wnet dostalam, od tego czasu jest uwiazany :) koniec wolnosci :)

Zgłoś nadużycie #60680 27 maja 2013, 11:48

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Witam po wielkiej przerwie ;)
Czasem zagladam na fb bo tam szybciej moge sie zorientowac co u Was ? Szkoda tylko ze Eweliny , anetki i aniam tam nie widac .
Ja ciagle zajeta pisaniem pracy, Wiktorem i wogole domem .
Mały jest teraz bardzo absorbujacy, caly czas chce sie bawic, przynosi mi zabawki , wyciaga raczke i mowi " odz " a ja pytam gdzie a on ' Abi " ( czyli chce jechac do Gabrysi bawic sie , bo na Gabrysie mowi abi '" albo ze mna chce sie bawic .
Jest coraz bardziej rozgadany , mowi pić , odz , am am ( czyli jesc ) , no mama, tata, baba, dziadzia , mowi i jednoczesnie robi papa , kupilismy stozek z krazkami do nakladania , jak naklada krazki to mowi " ten " , bo jak sie znim bawilam za pierwszym razem to mowilam do niego teraz ten krazek i najwyrazniej zapamietal sobie . Daje buziaki i jak mowie pokochaj mame to przylatuje rzucajac sie i sciskajac moja szyje . Cudowne chwile jak dla mnie bezcenne . Caly czas go caluje bo nie moge sie nim nacieszyc .
Biega po calym mieszkaniu , biega doslownie i chichra sie bo chce zebym go ganiala . Sam inicjuje zabawy .
Pewnie macie to samo , ale jakos mnie nalecialo zeby sie z wami tym podzielic .
Nie wiem czy nadrobie co u Was ? Moze jakos w lipcu ?
Całuje i sciskam wasze szkraby kochane .
ogladam na fb zdjecia co jakis czas, to az trudno uwierzyc ze nam tak urosly dzieciaczki ;)

gratuluje postepow w rozwoju Wiktorkowi :) widac slicznie sie rozwija :)

Zgłoś nadużycie #60681 27 maja 2013, 11:49

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

dziewczyny ale sie ciesz... dowiedzialam sie neidawno ze w czwartek rano jedziemy na dobry tydzien do pl!!Jezu wkoncu zobacze moja rodzinke...jak sie stesknilam.i w sobote jedziemyh na wesele do mojej kuzynka a moi rodzice beda z oliwierem..wkoncu jakas dobra wiadomosc u mnie

ale super :) no i sie troche wybawisz ;) fajowo

Zgłoś nadużycie #60682 27 maja 2013, 11:50

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

wczoraj byliśmy na komunii u rodzinki, mały super się zachowywał, jakby go nie było...
tańce, orkiestra, takie małe poprawiny :)
wczoraj po raz pierwszy zrobił kupke na nocnik :)
poza tym wklejam fotkę mego dziecka
przed i po

no a gdzie te foty ??

Zgłoś nadużycie #60683 27 maja 2013, 11:50

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

no Kubus od urodzenia spi ze mna, a tatus na drugim lozku :) dziwne to z jego sisiakiem. mojemu tak zawsze staje jak go rozbieram, widocznie zawsze troche chlodku wleci i dlatego

mojemu jak chłodno to sie kurczy :P

Zgłoś nadużycie #60684 27 maja 2013, 11:50

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

a tak wogole to juz jestesmy po imprezie, w sobote byli goscie, wczoraj, dzisiaj tez jeszcze maja byc i we czwartek, ale to juz na luzie. imprezka udana, Kubus zadowolony z prezentow, my z atmosfery :) naprawde bylo super. teraz mozna odetchnac :)

to najważniejsze, ze imprezka udana :)

Zgłoś nadużycie #60685 27 maja 2013, 11:53

gwonka Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Dobry wieczór Kobietki :) Jestem całkiem nowa, mozna do Was dołączyć ?? Mam córeczkę Ninę, która urodziła się 16 maja 2012 :D :D

witamy :)

Zgłoś nadużycie #60686 27 maja 2013, 11:56

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

hej laski.moj Oliwier chory...bylismy dzis w kinder szpita...przyjeli nas bez problemu na karte europejska az sie zdziwilam.... ma katar,kaszel jak cholera.. taki suchy strasznei no i zab na wierzchu 8 wiec to pewnie kumulacja zebow i jakiegos wirusa..jak zawsze.. :( :( :( ............. no i ma czerwone ucho prawe.lekarka mowila ze to pewnie od kataru.no i osuchowo tez delikatnie...kurde...wiec urlop w pl latanie po lekarzach....buuuuuuuuuuuu ..............no ale w sumie nic szczegolnego nei zapisali tylko jakies krople do nosa.ktore niby tez na ucho maja pomoc.i jakies krople na kaszel... jak bedzie gorzej to udac sie wtedy do szpitala znow tym razem po antybiotyk..

ojejciu biedny Oliwierek, zdrowka zycze kochani

Zgłoś nadużycie #60687 27 maja 2013, 12:00

aniam Supermama

maryna napisał(a)

no a gdzie te foty ??

specjalnie ich nie usuwałam, zaraz ponownie wkleję

Zgłoś nadużycie #60688 27 maja 2013, 12:00

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

wczoraj byliśmy na komunii u rodzinki, mały super się zachowywał, jakby go nie było...
tańce, orkiestra, takie małe poprawiny :)
wczoraj po raz pierwszy zrobił kupke na nocnik :)
poza tym wklejam fotkę mego dziecka
przed i po

kurcze no i gdzie te fotki, wklejaj szybciutko lobuzico :) ja chce Piotrusia zobaczyc

Zgłoś nadużycie #60689 27 maja 2013, 12:03

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

ja haruję :(

a ja bylam w mieście...patrzyłam na te nieszczęsne parasolki
Upatrzyłam taką:
http://allegro.pl/wozki-coneco-traffic-z-przedluzana-budka-rewelacja-i3246778654...
Ma swietną budkę, do której nie potrzeba juz folii przeciwdeszczowej ani parasolki. ogladałam w sklepie,ale nie wzięłam, bo męża siostra jedzie w tym tygodniu do hurtowni po towar...moze kupi mi taniej.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60690 27 maja 2013, 12:03

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

specjalnie ich nie usuwałam, zaraz ponownie wkleję

slicznie wyglada Piotrusiek :) ale metamorfoza :) super