Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60591 24 maja 2013, 15:01

kasia17 Fajna mama

mala24 napisał(a)

bańki też mamy, Alan uwielbia patrzeć a potem rączkę wyciąga i trach :)

musze i ja sprobowac z tymi bankami - jakos zapominam.

Zgłoś nadużycie #60592 24 maja 2013, 15:05

kasia17 Fajna mama
Mam dola bo ogladalam dzis w pytaniu na sniadanie tate tego Stasia z marcowek co wazyl 5kg i udusil sie w kanale rodnym! Jezuu taka tragedia, tak im wspolczuje , naprawde niewyobrazam sobie gorszej tragedii osobiistej dla kobiety . Walczą w sadzie o sprawiedliwosc, lekarz ma postawione zarzuty nieumslnego spowodowania smierci, odmowil cesarki , i jeszcze po wszystkim jak dziecko sie urodzilo , jak juz wyszedl z sali ten biedny tatus zestresowany strasznymi krzykami z porodowki i wielkim zamieszaniem, na pytanie do lekarza co tam sie dzieje uslyszal opowiedz " syna panu dmuchaja ' co znaczylo ze jest reanimacja , a na pytanie co z zona " przeciez slyszal pan " , biedny tata myslal ze ona nie zyje !!!
Dziewczyny nie moge , dlaczego tak sie dzieje? Dlaczego!

Zgłoś nadużycie #60593 24 maja 2013, 16:35

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

aaaaaaaaaaaaaaaaaa
a gdzie czas i miejsce na wasze igraszki ?? ;) ;) ;)

poza łóżkiem :)

Zgłoś nadużycie #60594 24 maja 2013, 16:53

Kropka86 Gotowa na wszystko

kasia17 napisał(a)

Witam po wielkiej przerwie ;)
Czasem zagladam na fb bo tam szybciej moge sie zorientowac co u Was ? Szkoda tylko ze Eweliny , anetki i aniam tam nie widac .
Ja ciagle zajeta pisaniem pracy, Wiktorem i wogole domem .
Mały jest teraz bardzo absorbujacy, caly czas chce sie bawic, przynosi mi zabawki , wyciaga raczke i mowi " odz " a ja pytam gdzie a on ' Abi " ( czyli chce jechac do Gabrysi bawic sie , bo na Gabrysie mowi abi '" albo ze mna chce sie bawic .
Jest coraz bardziej rozgadany , mowi pić , odz , am am ( czyli jesc ) , no mama, tata, baba, dziadzia , mowi i jednoczesnie robi papa , kupilismy stozek z krazkami do nakladania , jak naklada krazki to mowi " ten " , bo jak sie znim bawilam za pierwszym razem to mowilam do niego teraz ten krazek i najwyrazniej zapamietal sobie . Daje buziaki i jak mowie pokochaj mame to przylatuje rzucajac sie i sciskajac moja szyje . Cudowne chwile jak dla mnie bezcenne . Caly czas go caluje bo nie moge sie nim nacieszyc .
Biega po calym mieszkaniu , biega doslownie i chichra sie bo chce zebym go ganiala . Sam inicjuje zabawy .
Pewnie macie to samo , ale jakos mnie nalecialo zeby sie z wami tym podzielic .
Nie wiem czy nadrobie co u Was ? Moze jakos w lipcu ?
Całuje i sciskam wasze szkraby kochane .
ogladam na fb zdjecia co jakis czas, to az trudno uwierzyc ze nam tak urosly dzieciaczki ;)

Kasia to Wiktorek bardzo rozgadany, mówią ze dziewczynki szybciej zaczynaja mówic a tu mamy Wiktorka gadułkę :) Brawo!  Moja Ola to jak ja ktos wezmie na rece to wkłada swoje łapki w dekolt i woła cycy :) a i jak pytam czy idzie z mama sikać to pierwsza biegiem leci do lazienki i wola si  a i na podwórko to zdzarzy jej sie powiediec ajci. Ale napoczatku smieszy to jak wkłada rece w dekolt i mowi cycy i łapie za sutki oczywiście i je molestuje wszystko jej jedno czyje mamy, babci , sasiadki byle by sutek był...ale co gorsza jak zasypia za cycka chce sie trzymać i beczy jak jej sie nie da...

Zgłoś nadużycie #60595 24 maja 2013, 17:19

Kropka86 Gotowa na wszystko

elka40 napisał(a)

Dziewczyny...sprzedałam spacerówkę...Qunniego....teraz szyukam fajnej parasolki...jakies propozycje?
Ewelina pisała,ze ma Xlandera XS,ale nei wiem czy jest zadowolona...a reszta? macie do polecenia jakies fajne wózeczki? Kurcze...wybór taki,ze trudno się zdecydować :-/

a ile planujesz wydac na parasolke? fajne sa http://www.maclaren.pl/w/12-maclaren-quest-sport-coffee-deep-water.html ala jak dla mnie droooogi Ezma ma tej firmy z tego co wiem B.zadowolona.

Zgłoś nadużycie #60596 24 maja 2013, 18:36

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

ojej...oby nie to...ale moj tez dzis sie budzil w nocy....jak go wezme do nas do lozka to spi..nawet bez bujania a w wozku i lozeczku to katastrofa..no nauczyl sie odkad jestesmy w szwajcarii bo tu duuze wyrko.... skubany... i co mam z nim zrobic?wy tez bierzecie dzieci do siebie do lozka ?? ? a no i wogole niepamaietam tu chyba nie pisalam ale na fb.... mojemu to tak w nocy sisior stoi ze on cyhba przez to nei moze spac... jak go przebiore na spika to od razu zasypia...a w miedzy czasie to tak mu stoi ten sisior maly.... wiec jak sie zaczyna wiercic go wiem ze musze przebrac... i zasypia....niekeidy nawet niema mocno nasikane w pampersa..nei wiem o co chodzi ?? ?

w pierwszej chwili myślałam, że o mężu piszesz :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #60597 24 maja 2013, 18:39

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

aaaaaaaaaaaaaaaaaa
a gdzie czas i miejsce na wasze igraszki ?? ;) ;) ;)

na stole, na blacie wkuchni, na podłodze, pod prysznicem, pod ścianą ... :D

Zgłoś nadużycie #60598 24 maja 2013, 18:45

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Mam dola bo ogladalam dzis w pytaniu na sniadanie tate tego Stasia z marcowek co wazyl 5kg i udusil sie w kanale rodnym! Jezuu taka tragedia, tak im wspolczuje , naprawde niewyobrazam sobie gorszej tragedii osobiistej dla kobiety . Walczą w sadzie o sprawiedliwosc, lekarz ma postawione zarzuty nieumslnego spowodowania smierci, odmowil cesarki , i jeszcze po wszystkim jak dziecko sie urodzilo , jak juz wyszedl z sali ten biedny tatus zestresowany strasznymi krzykami z porodowki i wielkim zamieszaniem, na pytanie do lekarza co tam sie dzieje uslyszal opowiedz " syna panu dmuchaja ' co znaczylo ze jest reanimacja , a na pytanie co z zona " przeciez slyszal pan " , biedny tata myslal ze ona nie zyje !!!
Dziewczyny nie moge , dlaczego tak sie dzieje? Dlaczego!

pod scianę i roztrzelać :/ powinno się wyplewić ze społeczeństwa takie chwasty...

Zgłoś nadużycie #60599 24 maja 2013, 18:54

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

poza łóżkiem :)

hihih..ja to wole najlepiej w lozeczku....

Zgłoś nadużycie #60600 24 maja 2013, 18:54

maryna Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

Kasia to Wiktorek bardzo rozgadany, mówią ze dziewczynki szybciej zaczynaja mówic a tu mamy Wiktorka gadułkę :) Brawo!  Moja Ola to jak ja ktos wezmie na rece to wkłada swoje łapki w dekolt i woła cycy :) a i jak pytam czy idzie z mama sikać to pierwsza biegiem leci do lazienki i wola si  a i na podwórko to zdzarzy jej sie powiediec ajci. Ale napoczatku smieszy to jak wkłada rece w dekolt i mowi cycy i łapie za sutki oczywiście i je molestuje wszystko jej jedno czyje mamy, babci , sasiadki byle by sutek był...ale co gorsza jak zasypia za cycka chce sie trzymać i beczy jak jej sie nie da...

hihi ale zes ja nauczyla..hihi bo nie moge!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #60601 24 maja 2013, 18:55

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

w pierwszej chwili myślałam, że o mężu piszesz :P

hihi jak o sisiaku to o mezu od razu... ja sie smieje ze ojcu stoi to i malemu stoi....

Zgłoś nadużycie #60602 24 maja 2013, 21:41

elka40 Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

a ile planujesz wydac na parasolke? fajne sa http://www.maclaren.pl/w/12-maclaren-quest-sport-coffee-deep-water.html ala jak dla mnie droooogi Ezma ma tej firmy z tego co wiem B.zadowolona.

Kurczę...no fajny jest i też dobre opinie słyszałam,ale ja mam na myśli coś koło 400 zł. To ma być tylko wózek na zakupy i wycieczki samochodowe...szkoda mi wydawać dużo kasy na coś co będzie głównie w bagażniku jeździło
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60603 24 maja 2013, 21:44

elka40 Fajna mama
Moje dziecko usnęło o 20.30. Jupiiiii! już dawno tak nie było. Mąż pojechał do mechanika..wróći pewnie po 22...mam luzik...mogę robić tyyyyle rzeczy! Umyć naczynia, uprać, poprasować...do wybory do koloru... :D

Zgłoś nadużycie #60604 24 maja 2013, 21:52

Islander85 Zadomowiona
Dobry wieczór Kobietki :) Jestem całkiem nowa, mozna do Was dołączyć ?? Mam córeczkę Ninę, która urodziła się 16 maja 2012 :D :D

Zgłoś nadużycie #60605 24 maja 2013, 23:25

elka40 Fajna mama

Islander85 napisał(a)

Dobry wieczór Kobietki :) Jestem całkiem nowa, mozna do Was dołączyć ?? Mam córeczkę Ninę, która urodziła się 16 maja 2012 :D :D

witamy :D

Zgłoś nadużycie #60606 24 maja 2013, 23:52

Islander85 Zadomowiona
Może by tak iść spać,jakby nie patrzeć o 6 pobudka, a może moja Córcia zlituje się nade mną i pośpi dłużej ??

Zgłoś nadużycie #60607 24 maja 2013, 23:52

Islander85 Zadomowiona
Oficjalnie się witam i aktywuję się :D

Zgłoś nadużycie #60608 25 maja 2013, 11:35

maryna Fajna mama

Islander85 napisał(a)

pewniw ze mozesz do nas dołaczyc!!opowiedz cos o sobie i swojej córeczce!!!witamy w naszym gronie!!

Zgłoś nadużycie #60609 25 maja 2013, 15:54

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

o ja cie..ale amnezje tez i ja mam coraz wieksza nie wiem dlaczego ??

:) najlepsze jeszcze to że się poklóciłam z m i uparcie twierdziłam że dobre nu te hasła podaje :) )ale jak znalazłam papiery z banku to niestety wyszło na to ze amnezja u mnie jak nic ;)

Zgłoś nadużycie #60610 25 maja 2013, 16:04

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

o co chodzi ?
anetko jakies mieszkanie dostaliscie?

myslimy co by się za miedze przeprowadzić ;)