Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60571 24 maja 2013, 12:13

mala24 Supermama

aneta74 napisał(a)

ja na dzięn dziecka książkę w Biedronce :) wszystko zalezy od zasobności portfela i miejsca żeby to pomieścić :) u mnie i z jednym i z drugim nie ma szaleństwa więc na spokojnie.zresztą ma tych zabawek a i tak woli garnki , pilot tv czy klawiaturę oczywiście nie zabawkowe ;) banki mydlane fajny pomysł ostatnio nad jeziorem widziałam u dziewczynki i takie wielkie jej wychodziły te banki i te ustrojstwo też spore było

bańki też mamy, Alan uwielbia patrzeć a potem rączkę wyciąga i trach :)

Zgłoś nadużycie #60572 24 maja 2013, 12:14

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

no u nas dwa dni strajku jedzeniowego, cos tam zje wiadomo, ale widze ze cos z nim nie tak jest. budzi sie w nocy, w dzien strasznie marudzi, w nocy to strasznie plakal. mam nadzieje ze to nie zadne chorubsko. juz z mezem gadalismy ze po wekendzie damy siuski na posiew, zobaczymy czy czasem znowu jakies gowno sie nie przyplatalo

może jakiś ząbek idzie :)

Zgłoś nadużycie #60573 24 maja 2013, 12:17

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

hehhehe juz widze ten bunt. my kiedys tez takowy mielismy, ale juz jest oki, daje mu cos do gryzienia i lezy cicho, a tak zawsze mi uciekal. Natalce tez przejdzie, zobaczysz :)

bunt? u nas już taki trwa jakiś miesiąc i skończyć się nie może, wogóle pieluchy nie chce dać ubrać, kręci się, wygina, ucieka

Zgłoś nadużycie #60574 24 maja 2013, 12:19

mala24 Supermama

ewelina6660 napisał(a)

No my już rozne bunty przechodzilysmy :)
-jedzeniowy
- nie będę jadla z lewego cycka choćby ci matko on eksplodowal
-wozkowy-trwa nadal
-teraz pieluchowy

u nas wózkowy też, siedzieć nie chce, chodzić trochę ale jak zmęczony to chce na rękach. Musimy pasami przypinać bo uwielbia stać we wózku

Zgłoś nadużycie #60575 24 maja 2013, 12:22

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

ojej...oby nie to...ale moj tez dzis sie budzil w nocy....jak go wezme do nas do lozka to spi..nawet bez bujania a w wozku i lozeczku to katastrofa..no nauczyl sie odkad jestesmy w szwajcarii bo tu duuze wyrko.... skubany... i co mam z nim zrobic?wy tez bierzecie dzieci do siebie do lozka ?? ? a no i wogole niepamaietam tu chyba nie pisalam ale na fb.... mojemu to tak w nocy sisior stoi ze on cyhba przez to nei moze spac... jak go przebiore na spika to od razu zasypia...a w miedzy czasie to tak mu stoi ten sisior maly.... wiec jak sie zaczyna wiercic go wiem ze musze przebrac... i zasypia....niekeidy nawet niema mocno nasikane w pampersa..nei wiem o co chodzi ?? ?

my czasami ale wolę jak śpi u siebie, wiem że nie spadnie mi wiercioch mój

Zgłoś nadużycie #60576 24 maja 2013, 13:26

kasia17 Fajna mama
Witam po wielkiej przerwie ;)
Czasem zagladam na fb bo tam szybciej moge sie zorientowac co u Was ? Szkoda tylko ze Eweliny , anetki i aniam tam nie widac .
Ja ciagle zajeta pisaniem pracy, Wiktorem i wogole domem .
Mały jest teraz bardzo absorbujacy, caly czas chce sie bawic, przynosi mi zabawki , wyciaga raczke i mowi " odz " a ja pytam gdzie a on ' Abi " ( czyli chce jechac do Gabrysi bawic sie , bo na Gabrysie mowi abi '" albo ze mna chce sie bawic .
Jest coraz bardziej rozgadany , mowi pić , odz , am am ( czyli jesc ) , no mama, tata, baba, dziadzia , mowi i jednoczesnie robi papa , kupilismy stozek z krazkami do nakladania , jak naklada krazki to mowi " ten " , bo jak sie znim bawilam za pierwszym razem to mowilam do niego teraz ten krazek i najwyrazniej zapamietal sobie . Daje buziaki i jak mowie pokochaj mame to przylatuje rzucajac sie i sciskajac moja szyje . Cudowne chwile jak dla mnie bezcenne . Caly czas go caluje bo nie moge sie nim nacieszyc .
Biega po calym mieszkaniu , biega doslownie i chichra sie bo chce zebym go ganiala . Sam inicjuje zabawy .
Pewnie macie to samo , ale jakos mnie nalecialo zeby sie z wami tym podzielic .
Nie wiem czy nadrobie co u Was ? Moze jakos w lipcu ?
Całuje i sciskam wasze szkraby kochane .
ogladam na fb zdjecia co jakis czas, to az trudno uwierzyc ze nam tak urosly dzieciaczki ;)

Zgłoś nadużycie #60577 24 maja 2013, 13:28

kasia17 Fajna mama

mala24 napisał(a)

bunt? u nas już taki trwa jakiś miesiąc i skończyć się nie może, wogóle pieluchy nie chce dać ubrać, kręci się, wygina, ucieka

miesiac, haha dobre , u nas pol roku juz sie tak meczymy ;)

Zgłoś nadużycie #60578 24 maja 2013, 13:30

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Mój maz twierdzi, ze za rok to będziemy się jej bali :)

hihi dobre ;)
to tylko dziecko ;)
Za rok bedzie wiecej rozumiala i inaczej bedzie okazywac bunt .

Zgłoś nadużycie #60579 24 maja 2013, 13:33

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

haha....może ma to zapisane :D
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA KUBULINKA!!!!!

Buziaczki Kubusiu ;)
Dla calej reszty roczniaczkow rowniez ;)

Zgłoś nadużycie #60580 24 maja 2013, 13:53

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Czasem zagladam na fb bo tam szybciej moge sie zorientowac co u Was ? Szkoda tylko ze Eweliny , anetki i aniam tam nie widac .
Mały jest teraz bardzo absorbujacy, caly czas chce sie bawic, przynosi mi zabawki , wyciaga raczke i mowi " odz " a ja pytam gdzie a on ' Abi " ( czyli chce jechac do Gabrysi bawic sie , bo na Gabrysie mowi abi '" albo ze mna chce sie bawic .
Jest coraz bardziej rozgadany , mowi pić , odz , am am ( czyli jesc ) , no mama, tata, baba, dziadzia , mowi i jednoczesnie robi papa , kupilismy stozek z krazkami do nakladania , jak naklada krazki to mowi " ten " , bo jak sie znim bawilam za pierwszym razem to mowilam do niego teraz ten krazek i najwyrazniej zapamietal sobie . Daje buziaki i jak mowie pokochaj mame to przylatuje rzucajac sie i sciskajac moja szyje . Cudowne chwile jak dla mnie bezcenne . Caly czas go caluje bo nie moge sie nim nacieszyc .
Biega po calym mieszkaniu , biega doslownie i chichra sie bo chce zebym go ganiala . Sam inicjuje zabawy .
ogladam na fb zdjecia co jakis czas, to az trudno uwierzyc ze nam tak urosly dzieciaczki ;)

ojej! ale masz fajnie! Wiekszośc z nas jeszcze czeka na to,zeby dzieci lataly albo mówiły.
Moja ogranicza się do "eeee" "mamamamama" tatatata" to wszystko
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60581 24 maja 2013, 14:06

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Zawsze :) LOzeczko jest do zabawy

aaaaaaaaaaaaaaaaaa
a gdzie czas i miejsce na wasze igraszki ?? ;) ;) ;)

Zgłoś nadużycie #60582 24 maja 2013, 14:09

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ma nie kapac, jak zalozysz to palcem przejedz kilka razy po uszczelce .....tak dociskając.Czasami chwile mi to zajmuje, bo kapiee, ale jak dociśniesz to jest git.AAA i gorącego nie wlewaj.

dzieki, spróbuję tak wlasnie zrobić

Zgłoś nadużycie #60583 24 maja 2013, 14:11

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

ojej...oby nie to...ale moj tez dzis sie budzil w nocy....jak go wezme do nas do lozka to spi..nawet bez bujania a w wozku i lozeczku to katastrofa..no nauczyl sie odkad jestesmy w szwajcarii bo tu duuze wyrko.... skubany... i co mam z nim zrobic?wy tez bierzecie dzieci do siebie do lozka ?? ? a no i wogole niepamaietam tu chyba nie pisalam ale na fb.... mojemu to tak w nocy sisior stoi ze on cyhba przez to nei moze spac... jak go przebiore na spika to od razu zasypia...a w miedzy czasie to tak mu stoi ten sisior maly.... wiec jak sie zaczyna wiercic go wiem ze musze przebrac... i zasypia....niekeidy nawet niema mocno nasikane w pampersa..nei wiem o co chodzi ?? ?

ja czasami biore sobie mała do łózka jak m nie ma w domu choc ostatnio żadko się to zdaża bo i ładnie spi w łożeczku ;) oczywiście nic nie chwalę i zdaję sobie sprawe że dzis pewnie juz ładnie spać nie będzie ;)

Zgłoś nadużycie #60584 24 maja 2013, 14:12

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

ja czytałam opinie,że te uszczelki własnie lecą bardzo...może masz własnei taki egzemplarz

no mozliwe ale spróbuje tak jak pisala Ewelina zrobic i zobaczymy

Zgłoś nadużycie #60585 24 maja 2013, 14:15

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

my tez całujemy i sciskamy Was kochani;*
Wiktorek super chłopczyk i jak duzo juz mówi :)

Zgłoś nadużycie #60586 24 maja 2013, 14:19

maryna Fajna mama
dziewczyny ale sie ciesz... dowiedzialam sie neidawno ze w czwartek rano jedziemy na dobry tydzien do pl!!Jezu wkoncu zobacze moja rodzinke...jak sie stesknilam.i w sobote jedziemyh na wesele do mojej kuzynka a moi rodzice beda z oliwierem..wkoncu jakas dobra wiadomosc u mnie

Zgłoś nadużycie #60587 24 maja 2013, 14:21

aneta74 Fajna mama
goscie pojechali, meza kolega z żoną . i oczywiście kazali się nam pakowac i wyjeżdżac i szykowac miejsce dla nich jak im powiedzieliśmy o tym mieszkaniu.zobaczymy się z nimi jeszcze w czerwcu w Pogorzelicy jak m bedzie miał szkolenie to jednak z nim pojade na dwa dni.kupa kasy jak dla mnie od 23-go do 25-go 500 stów ale trudno raz się żyje nigdzie juz nie pojadę pewnie. i chyba dzwonimy dziś do faceta żeby nam zarezerwował to mieszkanie , najgorzej że dostę do banku sobie zablokowałam i nie możemy się dowiedzięc o kredyt bo tam tylko internetowo a tene hasła to pewnie nam po niedzieli doslą.normalnie mam taka amnezje nieraz że szok. caly czas ja wchodze na konta nasze a wczoraj jakieś cyfry z kosmosu podałam m i zablokował dostęp na ament...

Zgłoś nadużycie #60588 24 maja 2013, 14:22

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

dziewczyny ale sie ciesz... dowiedzialam sie neidawno ze w czwartek rano jedziemy na dobry tydzien do pl!!Jezu wkoncu zobacze moja rodzinke...jak sie stesknilam.i w sobote jedziemyh na wesele do mojej kuzynka a moi rodzice beda z oliwierem..wkoncu jakas dobra wiadomosc u mnie

ale super!!!

Zgłoś nadużycie #60589 24 maja 2013, 14:42

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

goscie pojechali, meza kolega z żoną . i oczywiście kazali się nam pakowac i wyjeżdżac i szykowac miejsce dla nich jak im powiedzieliśmy o tym mieszkaniu.zobaczymy się z nimi jeszcze w czerwcu w Pogorzelicy jak m bedzie miał szkolenie to jednak z nim pojade na dwa dni.kupa kasy jak dla mnie od 23-go do 25-go 500 stów ale trudno raz się żyje nigdzie juz nie pojadę pewnie. i chyba dzwonimy dziś do faceta żeby nam zarezerwował to mieszkanie , najgorzej że dostę do banku sobie zablokowałam i nie możemy się dowiedzięc o kredyt bo tam tylko internetowo a tene hasła to pewnie nam po niedzieli doslą.normalnie mam taka amnezje nieraz że szok. caly czas ja wchodze na konta nasze a wczoraj jakieś cyfry z kosmosu podałam m i zablokował dostęp na ament...

o ja cie..ale amnezje tez i ja mam coraz wieksza nie wiem dlaczego ??

Zgłoś nadużycie #60590 24 maja 2013, 14:59

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

o co chodzi ?
anetko jakies mieszkanie dostaliscie?