Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60511 24 maja 2013, 8:38

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ale masz zdolnego męża, naprawdę świetny, ten z cukierni oczywiście też. a co to jest te żółte nitki do ozdoby- skórka z cytryny?

tak, starta skórka z cytryny :)
spostrzegawcza jesteś :)

Zgłoś nadużycie #60512 24 maja 2013, 8:40

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

No ja nie kupię ciuchów, bo już sie w szafie nie mieszczą :-/ a i tak ciagle dostaje.

ano widzisz, ja nie mam od kogo dostać takich używanych, po jakimś dziecku, wszystko mam nowe, ale dostaję od  mamy, teściowej, sama coś kupię i też ma duzo, ale teraz tak szybko już nie będzie rósł i może rzadziej będe robić pranie :P

Zgłoś nadużycie #60513 24 maja 2013, 8:40

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

Aniam, oba torty tak piekne i profesjonalne, że gdyby nie "wizytówka" to byłby problem stwierdzic który z cukierni,a który mąz robił :) piękne

postarał się chłopina;d

Zgłoś nadużycie #60514 24 maja 2013, 8:49

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

ano widzisz, ja nie mam od kogo dostać takich używanych, po jakimś dziecku, wszystko mam nowe, ale dostaję od  mamy, teściowej, sama coś kupię i też ma duzo, ale teraz tak szybko już nie będzie rósł i może rzadziej będe robić pranie :P

hehe...pranie to chyba częściej..przynajmniej u mnie tragedia...ciągle czyms sie upaprze, a jak nei, to jeździ po podłodze i nei mozna potem doprać stóp na przykład
nie mówiąc o plamach po jedzeniu obiadów i deserków
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60515 24 maja 2013, 8:51

elka40 Fajna mama
Dziewczyny...sprzedałam spacerówkę...Qunniego....teraz szyukam fajnej parasolki...jakies propozycje?
Ewelina pisała,ze ma Xlandera XS,ale nei wiem czy jest zadowolona...a reszta? macie do polecenia jakies fajne wózeczki? Kurcze...wybór taki,ze trudno się zdecydować :-/

Zgłoś nadużycie #60516 24 maja 2013, 9:19

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

hehe...pranie to chyba częściej..przynajmniej u mnie tragedia...ciągle czyms sie upaprze, a jak nei, to jeździ po podłodze i nei mozna potem doprać stóp na przykład

mój top nie chce sam jeść :(
jesu, jakie dziwne mam dziecko, nic mu się nie chce

Zgłoś nadużycie #60517 24 maja 2013, 9:19

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Dziewczyny...sprzedałam spacerówkę...Qunniego....teraz szyukam fajnej parasolki...jakies propozycje?
Ewelina pisała,ze ma Xlandera XS,ale nei wiem czy jest zadowolona...a reszta? macie do polecenia jakies fajne wózeczki? Kurcze...wybór taki,ze trudno się zdecydować :-/

gratuluję, ze udało Ci się sprzedać :)

Zgłoś nadużycie #60518 24 maja 2013, 9:37

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

gratuluję, ze udało Ci się sprzedać :)

hehe..dzięki..wczoraj wystawiłam i poszła od razu...widocznie za to wyposażenie cena byla dobra. Szkoda mi jej troche ze wzgledu na te gabaryty,ale nie będe czekała rok az mi dziecko do wózka dorośnie. Zresztą troche mnie wkurzalo podjeżdżanie na schody z trzema kołami :-)

Zgłoś nadużycie #60519 24 maja 2013, 9:57

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

hehe..dzięki..wczoraj wystawiłam i poszła od razu...widocznie za to wyposażenie cena byla dobra. Szkoda mi jej troche ze wzgledu na te gabaryty,ale nie będe czekała rok az mi dziecko do wózka dorośnie. Zresztą troche mnie wkurzalo podjeżdżanie na schody z trzema kołami :-)

teraz możesz kupić takie, które bardziej będzie odpowiednie dla dziecka, nie ma czego żałować :)

Zgłoś nadużycie #60520 24 maja 2013, 10:27

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

teraz możesz kupić takie, które bardziej będzie odpowiednie dla dziecka, nie ma czego żałować :)

no dokładnie...to małej ma być wygodnie :-)

Zgłoś nadużycie #60521 24 maja 2013, 10:30

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Jestem zadowolona :) , chociaż Natalka to tylko w rowerze chce jezdzic.Wozek każdy ja w tylek parzy.

Zgłoś nadużycie #60522 24 maja 2013, 10:38

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

30 dni-doczytałam maila :)

a to mi sie chyba pomylilo z potwiedzeniem ze tam bylo 7 dni..

Zgłoś nadużycie #60523 24 maja 2013, 10:39

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

u nas tez gorzej z obiadkami, pół słoiczka i koniec

u mnie odpukac ale odpukac...to maly wpier..jak szzalony..mimo ze przeziebiony... zjada wiecej zeimniakow ode mnie....

Zgłoś nadużycie #60524 24 maja 2013, 10:40

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Jestem zadowolona :) , chociaż Natalka to tylko w rowerze chce jezdzic.Wozek każdy ja w tylek parzy.

Dzięki .Zuzka też lubi w rowerze( bardziej koło domu ),ale lubi tez w wózku...na spacery biorę ja w swoim dużym wózku...jeżdzimy po polnych drogach,łąkach, dziurach, nawet po polu nam sie zdarzało...jest bezkonkurencyjny, ale na zakupy i wyjazdy nie chcę taszczyć wielkoluda , który zajmuje cały bagażnik i jest ciężki jak diabli.
W przyszłym tygodniu polatam jeszcze po sklepach i przymierzę Zuzkę do wózków...zobaczymy na miejscu co i jak, chociaż wszystko i tak wyjdzie w praniu...dlatego szukam wiarygodnych opinii :D

Zgłoś nadużycie #60525 24 maja 2013, 10:41

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

u mnie odpukac ale odpukac...to maly wpier..jak szzalony..mimo ze przeziebiony... zjada wiecej zeimniakow ode mnie....

ech...super masz! naszej ostatnio nic nei idzie wcisnąć...nawet sposobem...raz na kilka dni trochę podziubie.

Zgłoś nadużycie #60526 24 maja 2013, 10:42

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

a moja wcale nie chce pic z niekapka..a raczej pije owszem,ale bez góry....woli pić z normalnego kubka....trzeba jej podkładac pieluchę pod brode bo większośc rozleje, ale jak chce-niech sie uczy :D
Wczoraj nawet obiadek zjadła...ale...ona machała swoją łyzeczką, wkladała w jedzenie ręce, potem to wszystko rozmazywała...i miała zajęcie a ja ją karmiłam po swojemu...efekt był wiadomo jaki, ale zjadła :-)

elka jakbym doslowienie slowo w slowo o moim lobuzie czytala... i tez neikapek nie... a zwykla szklanka tak...albo i jakas butelka bez nakretki....

Zgłoś nadużycie #60527 24 maja 2013, 10:44

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

postarał się chłopina;d

no i to jak!! a juz rozmawiacie i jest ok ?? bo cosik tam bylo nei tak jak dobrze pamietam co ??

Zgłoś nadużycie #60528 24 maja 2013, 10:47

aneta74 Fajna mama
jestem wreszcie :) mala śpi to mam chwilkę ;)

elka40 napisał(a)

no ja rowerek kupiłam ostatnio
Nie chcę jej kupować kolejnych klocków albo innych interaktywnych zabawek, bo ma tego w diabły, a pewnie jeszcze dostanie.Książeczek też ma mnóstwo. Na dzień dziecka kupiłam jej farby do mazania rączkami i lalkę szmaciankę. Na roczek pasowałoby coś droższego ale nie wiem czy sie nie wstrzymac i zaczekać co dostanie, a potem dopiero kupić....ech...za dużo te dzieciaki mają. U mnie do tego zgubna jest jeszcze giełda w soboty bo tam można za grosze kupić zabawki i zawsze coś kupimy :D

poczekaj zobaczysz co dostanie i potem cos kupisz

Zgłoś nadużycie #60529 24 maja 2013, 10:47

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

elka a juz neiraz pisalam kup w lidlu odplamiacz do dywanow z w5 jest bezkonkurencyjny i najlepszy..jakakolwiek plama ja psikam i zostawiam do nastepnego dnia w koszu.... nie namaczajac..potem do pralki i pamietaj....mowie ci sladu po plamach zadnych nei ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #60530 24 maja 2013, 10:49

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

taki tort miało moje dziecko od ojca, który własnoręcznie go upiekł, a drugi kupiony :)

wstaw jeszcze foty bo nie zdązyłam zobaczyć