Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60471 23 maja 2013, 13:52

aniam Supermama

maryna napisał(a)

co to czu czu ??

kartki do układani czu czu

Zgłoś nadużycie #60472 23 maja 2013, 13:53

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

no ja rowerek kupiłam ostatnio
Nie chcę jej kupować kolejnych klocków albo innych interaktywnych zabawek, bo ma tego w diabły, a pewnie jeszcze dostanie.Książeczek też ma mnóstwo. Na dzień dziecka kupiłam jej farby do mazania rączkami i lalkę szmaciankę. Na roczek pasowałoby coś droższego ale nie wiem czy sie nie wstrzymac i zaczekać co dostanie, a potem dopiero kupić....ech...za dużo te dzieciaki mają. U mnie do tego zgubna jest jeszcze giełda w soboty bo tam można za grosze kupić zabawki i zawsze coś kupimy :D

wstrzymaj się , zobaczysz co Zuzka dostanie

Zgłoś nadużycie #60473 23 maja 2013, 13:54

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

I ostatnio się wkurzyłam..poszłam do papierniczego i poprosiłam o jakieś łatwo zmywalne mazaki dla malucha...pani mi dała do wyboru dwa rodzaje...kupiłam , przyniosłam do domu ale na opakowaniu nigdzie nie ma ,że zmywalne....i faktycznie nie są :-/ należałoby zanieśc babie i rzucić na ladę...wszystko wmówią,zeby sprzedać. Mam tylko nadzieję,ze ciuchy się dopiorą. Dziś pojechałam do Kauflandu bo mieli promocje od dziś i kupiłam drugie...te faktycznie łatwo schodzą samą wodą. I kupiłam Zuzi pieluchy do pływania :-)

ja też kupiłam małemu rossmanowe pieluchy do pływania i  leżą już 3 miesiac, bo nei ma kiedy iśc  z nim na basen :(
w nd komunia, póxniej 50-lecie wujostwa,a wnd zawsze cieplejsza woda

Zgłoś nadużycie #60474 23 maja 2013, 14:09

aniam Supermama
taki tort miało moje dziecko od ojca, który własnoręcznie go upiekł, a drugi kupiony :)

Zgłoś nadużycie #60475 23 maja 2013, 14:42

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

no ja rowerek kupiłam ostatnio
Nie chcę jej kupować kolejnych klocków albo innych interaktywnych zabawek, bo ma tego w diabły, a pewnie jeszcze dostanie.Książeczek też ma mnóstwo. Na dzień dziecka kupiłam jej farby do mazania rączkami i lalkę szmaciankę. Na roczek pasowałoby coś droższego ale nie wiem czy sie nie wstrzymac i zaczekać co dostanie, a potem dopiero kupić....ech...za dużo te dzieciaki mają. U mnie do tego zgubna jest jeszcze giełda w soboty bo tam można za grosze kupić zabawki i zawsze coś kupimy :D

dlatego na moje bym sie wstrzymala i jak mowisz zobaczysz co dostanie.... po co uczyc dziecka takiego przesytu... ale to moje zdanei... ja sobie mysle o jakims laptopie dla malego ...newet dziewczynby na fb wrzucily foty z roczku i pytalam z jakiej firmy bo podobno jest super...

Zgłoś nadużycie #60476 23 maja 2013, 14:43

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

I ostatnio się wkurzyłam..poszłam do papierniczego i poprosiłam o jakieś łatwo zmywalne mazaki dla malucha...pani mi dała do wyboru dwa rodzaje...kupiłam , przyniosłam do domu ale na opakowaniu nigdzie nie ma ,że zmywalne....i faktycznie nie są :-/ należałoby zanieśc babie i rzucić na ladę...wszystko wmówią,zeby sprzedać. Mam tylko nadzieję,ze ciuchy się dopiorą. Dziś pojechałam do Kauflandu bo mieli promocje od dziś i kupiłam drugie...te faktycznie łatwo schodzą samą wodą. I kupiłam Zuzi pieluchy do pływania :-)

ajjj powinnas oddac i ja opier...ze niech sie teraz przy tobie pomaluje i zobaczy jak to super schodzi.... oszusci..juz nikomu nie mozna wierzyc

Zgłoś nadużycie #60477 23 maja 2013, 14:44

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

kartki do układani czu czu

a to moze te same co moj dostal ale ich siostra nie przyslala bo juz by za ciezka paczka byla .. nastepnym razem neich przesle mi

Zgłoś nadużycie #60478 23 maja 2013, 14:45

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

taki tort miało moje dziecko od ojca, który własnoręcznie go upiekł, a drugi kupiony :)

superowe..no i zdolny ten twoj maz jak sam go robil...

Zgłoś nadużycie #60479 23 maja 2013, 14:48

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

oba super!
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60480 23 maja 2013, 14:51

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

ajjj powinnas oddac i ja opier...ze niech sie teraz przy tobie pomaluje i zobaczy jak to super schodzi.... oszusci..juz nikomu nie mozna wierzyc

a daj spokój...ostatnio poszłam do sklepu po ciasto...nie mogłam sie zdecydować, więc pani mi poleciła z promocji...świeżutkie, bardzo pyszne, no i na drugi dzień sie okazalo,ze to świeżutkie ciasto całe sie już zepsuło :-/ tylko walnąć w łeb! najgorzej jak kupujesz dla kogos i tak wyjdzie

Zgłoś nadużycie #60481 23 maja 2013, 14:53

elka40 Fajna mama
cholera! cholera! cholera!
kupiłam dla Zuzki wszystko z wyjatkiem butów na chrzest...ale mierzyłam inny kolor i wyszlo,ze 12 trzeba dla niej, wiec zamówiłam na allegro takie same...tylko,ze si eokazuje,że to nie taka 12...ta jest mniejsza! powinna być 13-ka!
pójde zaraz do domu i zmierze jej na nodze ale nei wiem czy wejdą, a nawet jeśli to już nie pochodzi....no szlag by to!
spadam do domu dziewczyny :-)

Zgłoś nadużycie #60482 23 maja 2013, 14:59

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

dziewczyny zy ktoras z was otrzymala prezenty od rosmana z okazji roczku i wzrostu rabatu?

ja mam do odbioru, ale nie mam sie kiedy wybrac :/ jest jakis czas, kiedy to trzeba odebrac?
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #60483 23 maja 2013, 15:06

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

ja tu nei widze zadnych zdjęć :|

Zgłoś nadużycie #60484 23 maja 2013, 15:08

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

a daj spokój...ostatnio poszłam do sklepu po ciasto...nie mogłam sie zdecydować, więc pani mi poleciła z promocji...świeżutkie, bardzo pyszne, no i na drugi dzień sie okazalo,ze to świeżutkie ciasto całe sie już zepsuło :-/ tylko walnąć w łeb! najgorzej jak kupujesz dla kogos i tak wyjdzie

spoko...kup ciasto w sobote, w niedzile juz nie zjesz :/

Zgłoś nadużycie #60485 23 maja 2013, 15:11

Ulla Fajna mama
Ela,
co do prezentu na dzien dziecka- przeciez to nei musi byc drogi prezent :)
ja myslalam bańki mydlane albo plecaczek-maskotka :)
wiem, ze dziewczyny kupuja taki namiot z tunelem :) razem z wysyłka jakieś 80zł :)
i ewelina chyba tzw. wieżę przygód, ale to nie pamietam czy na dzien dziecka czy na roczek :)
a jakie macie jeszcze pomysły?

Zgłoś nadużycie #60486 23 maja 2013, 15:13

Ulla Fajna mama
Dla Kubusia, Krzysia, Oli i Weroniki wszystkiego najlepszego :D

Zgłoś nadużycie #60487 23 maja 2013, 15:19

Ulla Fajna mama
od środy 29 maja w lidlu kostiumy kapielowe 1 czescowe po 33zł :0 tak z gazetki to fajnei wygladaja :0 pojde zobaczyc, bo nie mam- poprzedni przetarł mi sie na dupie :P

Zgłoś nadużycie #60488 23 maja 2013, 15:58

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

ja mam do odbioru, ale nie mam sie kiedy wybrac :/ jest jakis czas, kiedy to trzeba odebrac?

chyba 7 dni

Zgłoś nadużycie #60489 23 maja 2013, 15:58

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

co za chamówka!!!

Zgłoś nadużycie #60490 23 maja 2013, 17:17

Kropka86 Gotowa na wszystko
Dziękujemy za zyczenia! wszystkiego Najlepszego dla pozostałych dzisiejszych solenizantów  Kubusia, Krzysia, Weroniki