Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60431 23 maja 2013, 10:49

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

hej dziewczyny jestem jestem...wczoraj nei dalam rady napisac..tel.zawieruszyl mi sie a wrocilismy o wpol 12 do domu z notfall...jeszcze maly sie obudzil i nie spal prawie do wpol 2!!no wiec historia niczym z filmu!!i do dzis jej nie rozumiemy i widac lekarka tez w szoku!!
przyjeli nas bardzo milo..jeszcze jak zobaczyli ze mam europejska karte to mowia super..ze to pokryje koszty...(sie okaze jak przysla do domu rachunek..brrr juz sie boje)
tak wiec pobranie krwi,moczu...itd..mi coraz mocniej lecialo....
wkoncu doczekalismy sie po 23 wizyty ginekologa od godz.przed 21...
bada mnie i bada...i mowi ze tu nie ma ciazy... maz jej tlumaczy ze robilismy 2 testy...na jednym po prawie dwoch dobach wyszly kreski 2 a na tym drugim to od razu plus i ze ok 2:3 tydzien....kur...byc tu madrym ?? to ona robi mi test szybko....wyszedl negatywny....no czy wy to rozumiecie ?? ona mowi ze nieraz sie zdarza ze zarodek sie odklei i nie ma ciazy juz....ale to naprawde rzadko..no czyli mialam dziecko widmo a ona moze uznala mnie za dziwaka ?? Jeny czy wy rozumiecie ?? dwa testy pozytywne... brak okresu.... a tu nic..... ona w szoku...my tez.... ale kazala jeszcze za ok tydz.powtorzyc test i jesli wyjdzie pozytywny do niej dzwonic..... wytlumaczcie mi o co chodzi... ?? ?przeciez sobie tego nie uroilam!! maz to chce jechac do tej apteki i im powiedziec co i jak,.. zeby kase oddali bo prawie 50 frankow te oba kosztowaly..i teraz nie wiadomo czy czasem mi nei dolicza kosztow obslugi na notfall bo moze uznaja ze to bylo moje widzimisei ?? naprawde nei wiem comyslec ?? ?? ?? ?? ?? ?? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jej dziwne to wszystko. jak dwa testy pokazaly to na moje musialo cos byc. nie wie co ci powiedziec. nie slyszalam nigdy o takim czyms

Zgłoś nadużycie #60432 23 maja 2013, 10:51

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

no magia i tyle wam powiem....dobrze ze mam oliwiera bo teraz to chyba bym miala depresje i bylabym zalamana.... tylko nie moge zrozumeic jak to sie wszystko stalo i o co chodzi?

no napewno. mozliwe kurcze ze to bylo poronienie, ale tego juz sie nie dowiesz.

Zgłoś nadużycie #60433 23 maja 2013, 10:53

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

wow, kawał kobitki

Kompletnie po niej nie widać, bo wysoka jest.

Zgłoś nadużycie #60434 23 maja 2013, 10:54

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Cześc dziewczyny :-)
U nas wczoraj głównie spacery, zresztą tylko na dworze nasze dziecko jest grzeczne. Wiecie co...rośnie mi mały diabeł! Wczoraj bila sie ze mną o mój własny komputer...miała kompa tatusia ale nie..ona chce ten , który akurat mamusia uzywa! Jak jej dałam tego kompa i próbowałam coś jej na nim puścić dla dzieci to się ze mną o niego po prostu biła.Wyrywała go, odpychała mi ręce i mnie całą...a jak juz nie moła sobie ze mna poradzić to mnie ....gryzła...normalnie z premedytacją! No potwór mały i już :-/ Jak cos jest nie po jej mysli to wyje aż szyby w oknach drżą. Wczoraj powiedziałam mojemu mężowi, który zawsze sie chwalił,że ma dobre geny, bo szybko zaszłam w ciąże, że to te jego geny sie teraz odzywają i że potworka stworzył :D  
Wasze dzieciaki tez tak mają?

ufffff :) już myslalam, że tylko my mamy taką diablicę :)

Zgłoś nadużycie #60435 23 maja 2013, 10:55

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

spóznione ale szczere życzenia urodzinowe dla Małgosi. Emilki, Oscarka i Emilki _like:*zdrówka i wszystkie
go naj naj !!!!

od nas rowniez spoznione zyczonka

Zgłoś nadużycie #60436 23 maja 2013, 10:57

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

no zakrecone to wszystko... no lekarka mowi ze dziwne to ale ciazy nei ma... :( ...

a robila ci usg? czy tylko stwierdzila to na podstawie badania ginekologicznego?

Zgłoś nadużycie #60437 23 maja 2013, 10:59

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Byliśmy na szczepieniu.Natalka strasznie plakala :( .Wazy 10500 :)

bidulka malutka. piekna waga, niezle sie rozbujala :)

Zgłoś nadużycie #60438 23 maja 2013, 11:00

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Kompletnie po niej nie widać, bo wysoka jest.

rośnie  nieżła laska :)

Zgłoś nadużycie #60439 23 maja 2013, 11:00

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

a jakie to szczepienie? jakie sdodatkowe? my mamy przyjs cdopiero 13/14 miesiac.

Hirek wazy ok 9800 :)

biedna Natalka :(

no Hirek tez slicznie wazy, a mowilas ze on taki drobniutki jest.

Zgłoś nadużycie #60440 23 maja 2013, 11:05

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

hej dziewczyny..wiecie co wczoraj poszlam sie kapac...wyciagam tampon a tam z 10 cm skrzep jak cholera.... wlazlam pod prysznic a tam kolejny taki jeszcze wiekszy...bleee nie widzialam takeigo czegos jeszcze nigdy...az woda pod prysznicem przestala odchodzic...wiec sobie pomyslalam ze ja rzeczywiscie bylam w ciazy i ze to wlasnie moglo byc poronienie....

kurcz przykro mi :( smutne to. ale nieraz przy okresie tez sa takie skrzepy

Zgłoś nadużycie #60441 23 maja 2013, 11:16

gwonka Fajna mama
wczoraj chcialam malemu kupic krem nivea na sloneczko, ide do rosmana a tak kosmiczna cena 31 zl. mowie o nie nie, porypalo ich totalnie. poszlam do biedronki i juz byl ten z promocji, taki sam za 18 zlotych. przegiecie cenowe. jutro jedziey odebrac tort Kubusia to podjedziemy do biedry kupic jeszcze owoce, pampki i mleczko :)

Zgłoś nadużycie #60442 23 maja 2013, 11:19

gwonka Fajna mama
dzisiaj pol nocy nosilam Kubunia na rekach, nie wiem co mu bylo, a dokladnie rok temu chodzilam po porodowce z Kubisiem w brzuszku :)

Zgłoś nadużycie #60443 23 maja 2013, 11:21

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

dzisiaj pol nocy nosilam Kubunia na rekach, nie wiem co mu bylo, a dokladnie rok temu chodzilam po porodowce z Kubisiem w brzuszku :)

haha....może ma to zapisane :D
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA KUBULINKA!!!!!
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60444 23 maja 2013, 11:37

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

haha....może ma to zapisane :D
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA KUBULINKA!!!!!

dziekuje serdecznie w imieniu synka :) no on chyba rzeczywiscie ma to zapisane :) a o godzinie o ktorej sie urodzil to akurat sie obudzil :) 6:28. a ja juz od wczoraj myslami bylam w szpitalu. kazda godzine wspominalam. dziekuje Bogu z emam swojego anoilka, calego i zdrowego

Zgłoś nadużycie #60445 23 maja 2013, 11:41

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

dziekuje serdecznie w imieniu synka :) no on chyba rzeczywiscie ma to zapisane :) a o godzinie o ktorej sie urodzil to akurat sie obudzil :) 6:28. a ja juz od wczoraj myslami bylam w szpitalu. kazda godzine wspominalam. dziekuje Bogu z emam swojego anoilka, calego i zdrowego

Sto lat dla Kubusia :)

Zgłoś nadużycie #60446 23 maja 2013, 11:43

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

wiesz...my z zuzią tak mamy tylko ,ze w kazda miesiecznicę...ja się smieję,ze ona ma to chyba zaprogramowane....już wiadomo dzień wczesniej,że da nam popalić od rana do wieczora :D az sie boje co będzie w roczek
A z tym budzeniem...pamietam,ze moja Patrycja to miała na roczek...obudziła sie dokładnie co do minuty, o której sie urodziła....hmmm...dziwne, no nie?
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60447 23 maja 2013, 11:49

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

te nasze dzieci to klikanie wyssaly z nas od fasolki jak tak siedzialysmy po nocach na fm to co się teraz dziwic że rwa się do kompa ;) )

hihi super powiedziane i chyba racja... moj to ciagtle cos mi klika.,..

Zgłoś nadużycie #60448 23 maja 2013, 11:51

maryna Fajna mama
[QUOTE=aneta74;1676070]rozkład super jest ładne widne tylko do remontu, centralne elektryka do przejrzenia ściany pomalowac i ewentualnie panele na podłogi położyć. w łazience kafle więc nic bym nie ruszala na razie. tam takie ceny.
niemców mało bo się powynosili dalej na zachód a tam pustki a ze blisko do Pl to dla Polaków super lokalizacja mozna tam mieszkac a pracowac w Pl[/QUOTE
pe
super...tylko dzialac...i startowac do przodu

Zgłoś nadużycie #60449 23 maja 2013, 11:57

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

a robila ci usg? czy tylko stwierdzila to na podstawie badania ginekologicznego?

tak robila usg i wiercila tym wibratorem i wiercila i mowi ze ciazy nie ma i nic nie widac

Zgłoś nadużycie #60450 23 maja 2013, 11:59

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

wiesz...my z zuzią tak mamy tylko ,ze w kazda miesiecznicę...ja się smieję,ze ona ma to chyba zaprogramowane....już wiadomo dzień wczesniej,że da nam popalić od rana do wieczora :D az sie boje co będzie w roczek
A z tym budzeniem...pamietam,ze moja Patrycja to miała na roczek...obudziła sie dokładnie co do minuty, o której sie urodziła....hmmm...dziwne, no nie?

oj to niezle Zuzka jest pamietliwa, hheheh. no ja na twoim miejscu bym sie bala tego roczku, hehhehhe :) nie no zartuje :) moze w roczek zrobi wam swieto i przespi cala noc :)