Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60391 23 maja 2013, 8:05

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Cześc dziewczyny :-)
U nas wczoraj głównie spacery, zresztą tylko na dworze nasze dziecko jest grzeczne. Wiecie co...rośnie mi mały diabeł! Wczoraj bila sie ze mną o mój własny komputer...miała kompa tatusia ale nie..ona chce ten , który akurat mamusia uzywa! Jak jej dałam tego kompa i próbowałam coś jej na nim puścić dla dzieci to się ze mną o niego po prostu biła.Wyrywała go, odpychała mi ręce i mnie całą...a jak juz nie moła sobie ze mna poradzić to mnie ....gryzła...normalnie z premedytacją! No potwór mały i już :-/ Jak cos jest nie po jej mysli to wyje aż szyby w oknach drżą. Wczoraj powiedziałam mojemu mężowi, który zawsze sie chwalił,że ma dobre geny, bo szybko zaszłam w ciąże, że to te jego geny sie teraz odzywają i że potworka stworzył :D  
Wasze dzieciaki tez tak mają?

też :(

Zgłoś nadużycie #60392 23 maja 2013, 8:47

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

/gratulacje wagi, widze że Natalka dogonila moja Julię, u nas teraz słabo z jedzeniem, tylko suche bułki lub chleb by jadła

kurcze...moja Zuzia wogóle ostatnio nie chce obiadów...nawet takich na słodko...wciągałaby tylko z butelki mleko albo kaszę.Z chleba ugryzie dwa kęsy i sie wścieka. No i jeszcze parówki je....to wszystko. Zupy zazwyczaj wyrzucam psu :-( Mam nadzieję,ze jej to szybko minie.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60393 23 maja 2013, 8:50

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

kurcze...moja Zuzia wogóle ostatnio nie chce obiadów...nawet takich na słodko...wciągałaby tylko z butelki mleko albo kaszę.Z chleba ugryzie dwa kęsy i sie wścieka. No i jeszcze parówki je....to wszystko. Zupy zazwyczaj wyrzucam psu :-( Mam nadzieję,ze jej to szybko minie.

spoko, tez przez to przechodziłam...

Zgłoś nadużycie #60394 23 maja 2013, 9:18

aneta74 Fajna mama
hej dziewczyny. u mnie ostatnio kolowrotek.
wczoraj bylismy w niemczech u tego gościa od nieruchomosci. oglądalismy mieszkanie jest ok podoba mi sie wieksze niz to co mamy kuchenka i łazienka malutkie ale pokoje fajne z tego jednego co ma prawie 20 m mozna nawet zrobic dwa małe dla młodziezy jak by sie uparł. trzeba zrobic ogrzewanie ale jest o tyle dobrze że piwnicę mamy po mieszkaniem i mozemy podłaćzyc piec na drewno i wtedy schodzimy z kosztów ogrzewania . zostaje prąd , smieci woda tel.net. okolO 100e /mc.czynszu żadnego nie placimy tylko pózniej opłatę na fundusz remontowy która sami ustalimy z wspólokatorami. co mi sie b. podoba facet nie zostawia nas po kupnie samym sobie pomaga załatwiac rzeczy urzędowe kindreglet, urząd pracy i co najwazniejsze ubezpieczenie. jesli m będzie pracował w Pl to zalatia nam ubezpiecznie dla mnie i dzieci że mozemy się leczyc w Pl albo niemczech ale mówi że dla małej lepiej w niemczech bo leki do 12 roku zycia na receptę za free.kase na dzieci daja bez problemu, starsze moga się uczyc w Polsce ale i tak chyba poszliby do szkoły tam.z praca dla mnie nie jest żle można cos znależc i tak najpierw dwa m-ce intesywnej nauki niemieckiego wysyła tamten UP ale facet mówi ze po tym kursie można znależc pracę bo niemcow tam coraz mniej w szkole 35-40 % dzieci to Polacy :) Niemcy pozytywnie nastawieni do nas bo szkoly przedszkola działaja a był juz taki moment ze zamykali wszystko, podatki Polacy placa własne firmy zakladaja więc jest ok.cały koszt by nas wynisło 40tyś + z 20 tyś,remont i oplaty typu notariusz.oczywiście i tak musielibyśmy wziąśc kredyt w Pl ale kindergeltu bym miała na raty i opłaty i jeszcze by mi cos nawet z niego zostało w końcu to 600 e a raczej pewne ze dostalibyśmy tam dodatek mieszkaniowy koło 100-150 e jeszcze więc pensja m by byla na życie . a ze do Pl blisko to mozna zakupy tez robić w Pl
gośc mówi żeby zacząć od mieszkania w bloku swojego a potem z czasem łatwiej będzie jakiś domek za 50tyśE to już na prawdę można kupic coś fajnego z duzą działką.

dziewczyny mam cykora ale chyba trzeba ryzykowac ?? ?? kuzwa musimy się w miarę szybko decydowac bo chetnych troche jest.... no w sumie teraz dobry okres bo zaraz wakacje to dzieciaki by sięzdązyła jako tako przyzwyczaić....

Zgłoś nadużycie #60395 23 maja 2013, 9:20

aneta74 Fajna mama
mała mi jęczy cholerka musze poczekac aż zasnie bo d...a z pisania

Zgłoś nadużycie #60396 23 maja 2013, 9:24

maryna Fajna mama
hej dziewczyny..wiecie co wczoraj poszlam sie kapac...wyciagam tampon a tam z 10 cm skrzep jak cholera.... wlazlam pod prysznic a tam kolejny taki jeszcze wiekszy...bleee nie widzialam takeigo czegos jeszcze nigdy...az woda pod prysznicem przestala odchodzic...wiec sobie pomyslalam ze ja rzeczywiscie bylam w ciazy i ze to wlasnie moglo byc poronienie....

Zgłoś nadużycie #60397 23 maja 2013, 9:26

aneta74 Fajna mama
[QUOTE=maryna;1675889]hej dziewczyny..wiecie co wczoraj poszlam sie kapac...wyciagam tampon a tam z 10 cm skrzep jak cholera.... wlazlam pod prysznic a tam kolejny taki jeszcze wiekszy...bleee nie widzialam takeigo czegos jeszcze nigdy...az woda pod prysznicem przestala odchodzic...wiec sobie pomyslalam ze ja rzeczywiscie bylam w ciazy i ze to wlasnie moglo byc poronienie....[/QUOTE

bardzo mi przykro :( ((

Zgłoś nadużycie #60398 23 maja 2013, 9:33

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

U nas wczoraj głównie spacery, zresztą tylko na dworze nasze dziecko jest grzeczne. Wiecie co...rośnie mi mały diabeł! Wczoraj bila sie ze mną o mój własny komputer...miała kompa tatusia ale nie..ona chce ten , który akurat mamusia uzywa! Jak jej dałam tego kompa i próbowałam coś jej na nim puścić dla dzieci to się ze mną o niego po prostu biła.Wyrywała go, odpychała mi ręce i mnie całą...a jak juz nie moła sobie ze mna poradzić to mnie ....gryzła...normalnie z premedytacją! No potwór mały i już :-/ Jak cos jest nie po jej mysli to wyje aż szyby w oknach drżą. Wczoraj powiedziałam mojemu mężowi, który zawsze sie chwalił,że ma dobre geny, bo szybko zaszłam w ciąże, że to te jego geny sie teraz odzywają i że potworka stworzył :D  

no co za mala diablica po prostu!!dobra jest..a co wkoncu to ona rzadzi w domku ;)

Zgłoś nadużycie #60399 23 maja 2013, 9:38

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

u mnie kaszy nie chce, obiadów nie chce, parówki to nawet do buzi nie wezmie, jajecznica przestala jej smakowac, no bunt jedzeniowy, wczoraj na szybko placuszki z otrąb i jajka jej robiłam, bo nic nie chciała i  zjadła 4

Zgłoś nadużycie #60400 23 maja 2013, 9:41

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

wczoraj bylismy w niemczech u tego gościa od nieruchomosci. oglądalismy mieszkanie jest ok podoba mi sie wieksze niz to co mamy kuchenka i łazienka malutkie ale pokoje fajne z tego jednego co ma prawie 20 m mozna nawet zrobic dwa małe dla młodziezy jak by sie uparł. trzeba zrobic ogrzewanie ale jest o tyle dobrze że piwnicę mamy po mieszkaniem i mozemy podłaćzyc piec na drewno i wtedy schodzimy z kosztów ogrzewania . zostaje prąd , smieci woda tel.net. okolO 100e /mc.czynszu żadnego nie placimy tylko pózniej opłatę na fundusz remontowy która sami ustalimy z wspólokatorami. co mi sie b. podoba facet nie zostawia nas po kupnie samym sobie pomaga załatwiac rzeczy urzędowe kindreglet, urząd pracy i co najwazniejsze ubezpieczenie. jesli m będzie pracował w Pl to zalatia nam ubezpiecznie dla mnie i dzieci że mozemy się leczyc w Pl albo niemczech ale mówi że dla małej lepiej w niemczech bo leki do 12 roku zycia na receptę za free.kase na dzieci daja bez problemu, starsze moga się uczyc w Polsce ale i tak chyba poszliby do szkoły tam.z praca dla mnie nie jest żle można cos znależc i tak najpierw dwa m-ce intesywnej nauki niemieckiego wysyła tamten UP ale facet mówi ze po tym kursie można znależc pracę bo niemcow tam coraz mniej w szkole 35-40 % dzieci to Polacy :) Niemcy pozytywnie nastawieni do nas bo szkoly przedszkola działaja a był juz taki moment ze zamykali wszystko, podatki Polacy placa własne firmy zakladaja więc jest ok.cały koszt by nas wynisło 40tyś + z 20 tyś,remont i oplaty typu notariusz.oczywiście i tak musielibyśmy wziąśc kredyt w Pl ale kindergeltu bym miała na raty i opłaty i jeszcze by mi cos nawet z niego zostało w końcu to 600 e a raczej pewne ze dostalibyśmy tam dodatek mieszkaniowy koło 100-150 e jeszcze więc pensja m by byla na życie . a ze do Pl blisko to mozna zakupy tez robić w Pl
gośc mówi żeby zacząć od mieszkania w bloku swojego a potem z czasem łatwiej będzie jakiś domek za 50tyśE to już na prawdę można kupic coś fajnego z duzą działką.
dziewczyny mam cykora ale chyba trzeba ryzykowac ?? ?? kuzwa musimy się w miarę szybko decydowac bo chetnych troche jest.... no w sumie teraz dobry okres bo zaraz wakacje to dzieciaki by sięzdązyła jako tako przyzwyczaić....

za takie pieniadze w pl nic nie kupisz, jezeli jest tak jak piszesz to nie ma się co zastanawiac, na koniec swiata nie jedziecie

Zgłoś nadużycie #60401 23 maja 2013, 9:42

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

hej dziewczyny..wiecie co wczoraj poszlam sie kapac...wyciagam tampon a tam z 10 cm skrzep jak cholera.... wlazlam pod prysznic a tam kolejny taki jeszcze wiekszy...bleee nie widzialam takeigo czegos jeszcze nigdy...az woda pod prysznicem przestala odchodzic...wiec sobie pomyslalam ze ja rzeczywiscie bylam w ciazy i ze to wlasnie moglo byc poronienie....

może lepiej nie używaj tamponów w takiej sytuacji

Zgłoś nadużycie #60402 23 maja 2013, 9:44

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no no wydaje misie ze oferta warta grzechu...a to chyba nie jest zadny pic.... bo tak tanio mi sie wydaje..ile metrow ??

Zgłoś nadużycie #60403 23 maja 2013, 9:45

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

u mnie kaszy nie chce, obiadów nie chce, parówki to nawet do buzi nie wezmie, jajecznica przestala jej smakowac, no bunt jedzeniowy, wczoraj na szybko placuszki z otrąb i jajka jej robiłam, bo nic nie chciała i  zjadła 4

u mnie kaszki i mleko i owoce to najlepiej smakuje. obiady jak ja naleci . najlepiej je to co my jemy staram sie doprawić lżej i jej daję bo co mam robić?wczoraj jadła pulpety wieprzowe , marchewkę z groszkiem i kasze jaglaną. pochłoneła to co nałozylam ale pewnie dziś to już nic nie ruszy z obiadu. tak ma dzien na dzień

Zgłoś nadużycie #60404 23 maja 2013, 9:45

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

może lepiej nie używaj tamponów w takiej sytuacji

tez o tym pomyslalam

Zgłoś nadużycie #60405 23 maja 2013, 9:47

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

no no wydaje misie ze oferta warta grzechu...a to chyba nie jest zadny pic.... bo tak tanio mi sie wydaje..ile metrow ??

66, 59 m2. wszystko na legalu dlatego tyle tam Polaków. w drugim bloku były wyremontowane za 20tyś euro czyli 80 tyś pln z kawałeczkiem i wszystkie sprzedane

Zgłoś nadużycie #60406 23 maja 2013, 9:47

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

więc nie zostaje nic innego jak zgrzeszyć ;)

Zgłoś nadużycie #60407 23 maja 2013, 9:50

aneta74 Fajna mama
w sumie zawsze moge do Pl wrócic do tej ruiny co mieszkamy bo i tak zanim nam to sprzedadza to nie wiem ile jeszcze czasu minie. miało byc szybko ale teraz cisza następna kontrola gruntow i nieruchomości jest. pewnie góra patrzy co się da jeszcze chapnąc...

Zgłoś nadużycie #60408 23 maja 2013, 9:53

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

tak tez to slyszalam kiedys...a zwlaszcza jak zarodek jest z jakas wada...tez mi moj gin to keidys mowil..
bedziemy probowac..hihi

i super że sie nie poddajesz :) próbujcie próbujcie :)

Zgłoś nadużycie #60409 23 maja 2013, 9:55

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

w sumie zawsze moge do Pl wrócic do tej ruiny co mieszkamy bo i tak zanim nam to sprzedadza to nie wiem ile jeszcze czasu minie. miało byc szybko ale teraz cisza następna kontrola gruntow i nieruchomości jest. pewnie góra patrzy co się da jeszcze chapnąc...

w mojej mieścinie, około 20 tys mieszkańców, za kawalerke do remontu na 4 piętrze zycza sobie ze 100 tysiecy

Zgłoś nadużycie #60410 23 maja 2013, 10:01

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

tak, mój syn tak biurkiem narywa, że monitor cały sie trzęsie...boje sie, ze spadnie :/
zorganizowalam mu już klawiature-taka specjalna tylko dla niego. ale on chce bawic sie akurat tą co ja... :/
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.