Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60371 22 maja 2013, 11:30

Ulla Fajna mama
no i ruda stweirdzila, ze rzeczywisice oswiadczy sie tlustowlosemu :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #60372 22 maja 2013, 12:08

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Normalnie nie wiem co Ci napisac.... :) .czyli to krwawienie to okres?
Może skonsultuj sie z innym lekarzem i faktycznie zrób jeszcze test.
Do apteki to chyba nie ma najmniejszego sensu jechac...jak im udowdnicie, że tesy wykonaliscie poprawnie i że w ogóle Ty go robiłas?

sama nie wiem.... no i napweno zrobie za ok test..ale jak tu wierzyc tym testom ??

Zgłoś nadużycie #60373 22 maja 2013, 12:25

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

sama nie wiem.... no i napweno zrobie za ok test..ale jak tu wierzyc tym testom ??

mysle że dwa testy się raczej nie pomyliły
musiało cos być
z drugiej strony teraz jak wynik krwi pokazał,ze nic nie ma...
wstrzymaj sie jeszcze i zrób test za jakiś czas
skadś sie to twoje złe samopoczucie brało przecież
a może faktycznie poronienie samoistne...ale to lepiej bo to oznacza,że z jajeczkiem mogło być cos nie tak
tak mi kiedys ginekolog tłumaczył...jeśli kobieta roni samoistnie, tzn zazwyczaj,że jajeczko było źle uformowane albo nei mogło się zagnieździć i jest bardzo duże prawdopodobieństwa,że ciąża nie rozwijałaby sie prawidłowo - natura sama eliminuje w takich przypadkach
w kazdym razie...próbujcie dalej :D tym bardziej ,ze próbowanie jest całkiem miłe :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60374 22 maja 2013, 13:32

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

Przykre ale możliwe że to poronienie było :-( czas próbować dalej :-)

Zgłoś nadużycie #60375 22 maja 2013, 16:41

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

kiedy mas zwynik tego testu z krwi? wiesz ile tam wyszło jednostek?
daj spokoj juz z tymi testami aptecznymi, wydałaś kase i na co ci to było. jak koniecznei chcesz test powtorzyc, to idz do laboratorium i zrob beta hch-pobiora ci krew i nie bedzie zadnych watpliwosci

Zgłoś nadużycie #60376 22 maja 2013, 16:43

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

musiało cos być
a może faktycznie poronienie samoistne...ale to lepiej bo to oznacza,że z jajeczkiem mogło być cos nie tak
tak mi kiedys ginekolog tłumaczył...jeśli kobieta roni samoistnie, tzn zazwyczaj,że jajeczko było źle uformowane albo nei mogło się zagnieździć i jest bardzo duże prawdopodobieństwa,że ciąża nie rozwijałaby sie prawidłowo - natura sama eliminuje w takich przypadkach
w kazdym razie...próbujcie dalej :D tym bardziej ,ze próbowanie jest całkiem miłe :D

moze tak być. ale moze być też tak, że ma za mało progesteronu i wtedy może w kółko w ciąże zachodzic i nigdy jej nie utrzyma bez leków. dlatego wazne jest, żeby od początku trafić na normalnego lekarza, który nas nie zleje cieplym moczem....

Zgłoś nadużycie #60377 22 maja 2013, 17:14

ewelina6660 Fajna mama
Byliśmy na szczepieniu.Natalka strasznie plakala :( .Wazy 10500 :)

Zgłoś nadużycie #60378 22 maja 2013, 17:26

Ulla Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

a jakie to szczepienie? jakie sdodatkowe? my mamy przyjs cdopiero 13/14 miesiac.

Hirek wazy ok 9800 :)

biedna Natalka :(

Zgłoś nadużycie #60379 22 maja 2013, 17:57

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

w klanie
michał potwierdza mariuszowi, ze kinga zarabiała na sexie :P schizol umawia sie z kamila, jest ostry podryw z obu stron. kamila nie kuma, dlaczego ruda zostawila schozila i stwierdza, ze "jakas nie tego jest"... one z bozena najwyrazneij nie wiedza ze schozol jest chory i robil rudej akcje.
wlascicile mieszkania, w ktorym mieszkal jacek z agata, chce im je sprzedac, chocby za poloweceny, bo jak tweirdzi ma dlugi karciane... oni nie chca kupic, poki nie bedzie expertyzy, czy budynek w ogole nadaje sie do zamieszkania....

dzięki za recenzjon...ciekawie sie robi

Zgłoś nadużycie #60380 22 maja 2013, 17:58

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

musiało cos być

tak tez to slyszalam kiedys...a zwlaszcza jak zarodek jest z jakas wada...tez mi moj gin to keidys mowil..
bedziemy probowac..hihi

Zgłoś nadużycie #60381 22 maja 2013, 20:06

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Ma mieć trzy dawki, ale nie pamiętam jak to się w czasie ma rozlozyc.jak znajde ta kartke to Ci napisze.

jest szczepienie przyspieszone 1 dawka np dziś, kolejna po 21 dniach, po drugiej mozesz sie poddac zabiegowi i 3 dawka po zabiegu/operacji.

Zgłoś nadużycie #60382 22 maja 2013, 20:07

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

bidulcia! a Emila 2 tyg temu ważyła coś 10400

Zgłoś nadużycie #60383 22 maja 2013, 22:16

mala24 Supermama
Sto lat dla dzisiejszych solenizantow :-)

Zgłoś nadużycie #60384 23 maja 2013, 7:44

elka40 Fajna mama
Cześc dziewczyny :-)
U nas wczoraj głównie spacery, zresztą tylko na dworze nasze dziecko jest grzeczne. Wiecie co...rośnie mi mały diabeł! Wczoraj bila sie ze mną o mój własny komputer...miała kompa tatusia ale nie..ona chce ten , który akurat mamusia uzywa! Jak jej dałam tego kompa i próbowałam coś jej na nim puścić dla dzieci to się ze mną o niego po prostu biła.Wyrywała go, odpychała mi ręce i mnie całą...a jak juz nie moła sobie ze mna poradzić to mnie ....gryzła...normalnie z premedytacją! No potwór mały i już :-/ Jak cos jest nie po jej mysli to wyje aż szyby w oknach drżą. Wczoraj powiedziałam mojemu mężowi, który zawsze sie chwalił,że ma dobre geny, bo szybko zaszłam w ciąże, że to te jego geny sie teraz odzywają i że potworka stworzył :D  
Wasze dzieciaki tez tak mają?
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60385 23 maja 2013, 7:57

aniam Supermama

maryna napisał(a)

poczytam potem... ale mi sie wydaje ze po prostu jakies poronienie samoistne...jak  mowisz.... no co zrobic...dobrze ze jednego szkrabika mojego juz mam...bo teraz wiem co czuja dziewczyny ktore z utesknieniem czekaja na bobaska i niestety doczekac sie nie moga...ta niepewnosc...strach..i wszystko..to jakas masakra dla nich musi byc

nie ma co się nastwiać... musisz cierpliwie poczekać :)

Zgłoś nadużycie #60386 23 maja 2013, 7:57

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

spóznione ale szczere życzenia urodzinowe dla Małgosi. Emilki, Oscarka i Emilki _like:*zdrówka i wszystkie
go naj naj !!!!

STO LAT!!!!!

Zgłoś nadużycie #60387 23 maja 2013, 7:59

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

wow, kawał kobitki

Zgłoś nadużycie #60388 23 maja 2013, 8:00

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

a jakie to szczepienie? jakie sdodatkowe? my mamy przyjs cdopiero 13/14 miesiac.
Hirek wazy ok 9800 :)
biedna Natalka :(

a mówiłaś, oszucie, ze jest taki drobniutki i waży 9kg. KŁAmAŁAŚ!! :P

Zgłoś nadużycie #60389 23 maja 2013, 8:01

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Cześc dziewczyny :-)
U nas wczoraj głównie spacery, zresztą tylko na dworze nasze dziecko jest grzeczne. Wiecie co...rośnie mi mały diabeł! Wczoraj bila sie ze mną o mój własny komputer...miała kompa tatusia ale nie..ona chce ten , który akurat mamusia uzywa! Jak jej dałam tego kompa i próbowałam coś jej na nim puścić dla dzieci to się ze mną o niego po prostu biła.Wyrywała go, odpychała mi ręce i mnie całą...a jak juz nie moła sobie ze mna poradzić to mnie ....gryzła...normalnie z premedytacją! No potwór mały i już :-/ Jak cos jest nie po jej mysli to wyje aż szyby w oknach drżą. Wczoraj powiedziałam mojemu mężowi, który zawsze sie chwalił,że ma dobre geny, bo szybko zaszłam w ciąże, że to te jego geny sie teraz odzywają i że potworka stworzył :D  
Wasze dzieciaki tez tak mają?

mój pokazuje już różki, ale jeszcze tak tragicznie nie jest :P

Zgłoś nadużycie #60390 23 maja 2013, 8:04

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

/gratulacje wagi, widze że Natalka dogonila moja Julię, u nas teraz słabo z jedzeniem, tylko suche bułki lub chleb by jadła