Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60351 22 maja 2013, 9:04

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

wiecie co dopiero teraz zauważyłam że dzisiaj mamy 8 miesięcy po ślubie, gdyby nie forum zapomniałabym :)

gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #60352 22 maja 2013, 9:17

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

o kurczę! no faktycznie nie wiadomo co myśleć. dobrze by było skonsultowac jeszcze u innego lekarza,ale może faktycznie zarodek sie odkleił :-(

no magia i tyle wam powiem....dobrze ze mam oliwiera bo teraz to chyba bym miala depresje i bylabym zalamana.... tylko nie moge zrozumeic jak to sie wszystko stalo i o co chodzi?

Zgłoś nadużycie #60353 22 maja 2013, 9:33

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

StwJa wczoraj miałam wolne...byłyśmy z Patrycją w miescie pozałatwiać chrzcinowe sprawy.
Kupiłysmy Zuzi sukienkę i wszystko inne do chrztu...tylko bucików na nią nei było , muszę w necie zamówić.
Zamówiłam zdjęcia, torta na roczek i reszta dnia wolne...głównie na dworze..chociaz pogoda u nas wczoraj w kratkę.
Aha..no i w czasie spaceru po miescie dojrzałam do decyzji,że sprzedaję ten cholerny wózek Zappa.
Zuzka zjeżdża w nim strasznie, siedzi krzywo, w czasie spania to juz szkoda gadac....sprzedam dziadostwo i kupie jej porzadny wózek z czterema kołami i rozkładanym siedzenie. parasolke oczywiście, bo to ma byc wózek do auta. pod tym wzgledem szkoda mi zappa bo jak sie go złożyło to wszędzie się zmieścił, ale tu chodzi o wygode dziecka a nie rodziców.
Dziewczyny, Wy kupowałyscie jakies takie fajne spacerówki, ola i któras jeszcze...co to było?

ja mam taki
http://www.topmarket.pl/wozek-spacerowy-parasolka-chicco-enjoy-fun-coal-p58382.h...

Zgłoś nadużycie #60354 22 maja 2013, 9:34

aniam Supermama

maryna napisał(a)

hej dziewczyny jestem jestem...wczoraj nei dalam rady napisac..tel.zawieruszyl mi sie a wrocilismy o wpol 12 do domu z notfall...jeszcze maly sie obudzil i nie spal prawie do wpol 2!!no wiec historia niczym z filmu!!i do dzis jej nie rozumiemy i widac lekarka tez w szoku!!
przyjeli nas bardzo milo..jeszcze jak zobaczyli ze mam europejska karte to mowia super..ze to pokryje koszty...(sie okaze jak przysla do domu rachunek..brrr juz sie boje)
tak wiec pobranie krwi,moczu...itd..mi coraz mocniej lecialo....
wkoncu doczekalismy sie po 23 wizyty ginekologa od godz.przed 21...
bada mnie i bada...i mowi ze tu nie ma ciazy... maz jej tlumaczy ze robilismy 2 testy...na jednym po prawie dwoch dobach wyszly kreski 2 a na tym drugim to od razu plus i ze ok 2:3 tydzien....kur...byc tu madrym ?? to ona robi mi test szybko....wyszedl negatywny....no czy wy to rozumiecie ?? ona mowi ze nieraz sie zdarza ze zarodek sie odklei i nie ma ciazy juz....ale to naprawde rzadko..no czyli mialam dziecko widmo a ona moze uznala mnie za dziwaka ?? Jeny czy wy rozumiecie ?? dwa testy pozytywne... brak okresu.... a tu nic..... ona w szoku...my tez.... ale kazala jeszcze za ok tydz.powtorzyc test i jesli wyjdzie pozytywny do niej dzwonic..... wytlumaczcie mi o co chodzi... ?? ?przeciez sobie tego nie uroilam!! maz to chce jechac do tej apteki i im powiedziec co i jak,.. zeby kase oddali bo prawie 50 frankow te oba kosztowaly..i teraz nie wiadomo czy czasem mi nei dolicza kosztow obslugi na notfall bo moze uznaja ze to bylo moje widzimisei ?? naprawde nei wiem comyslec ?? ?? ?? ?? ?? ?? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kurczę, to w końcu jestes w ciąży czy nie?
trzymam kciuki, by jednak się udało i byś miała córcię

Zgłoś nadużycie #60355 22 maja 2013, 9:43

aniam Supermama

maryna napisał(a)

no magia i tyle wam powiem....dobrze ze mam oliwiera bo teraz to chyba bym miala depresje i bylabym zalamana.... tylko nie moge zrozumeic jak to sie wszystko stalo i o co chodzi?

nie chcę Cię straszyć, ale jest coś takiego jak poronienie naturalne, choć w tym arykule niezbyt na nim się skupili...
pamiętam jak gin jakiejś babce tłumaczył, ze może być juz po kilku poronieniach, czyli zaszła w ciązę, okres się spóźniał, a za kilka dni pojawiło się krwawienie, mówił, ze albo zarodek źle się zagnieździł, albo była jakaś wada, tak jak w poniższym artykule... tylko, ze u niej, tak jak i u Ciebie był to sam począetk ciązy... nie wiem czy jasno to napisałam...
poczytaj poniżej
http://parenting.pl/portal/poronienie-samoistne

najważniejsze, ze masz  swojego babelka

Zgłoś nadużycie #60356 22 maja 2013, 10:08

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

hej dziewczyny jestem jestem...wczoraj nei dalam rady napisac..tel.zawieruszyl mi sie a wrocilismy o wpol 12 do domu z notfall...jeszcze maly sie obudzil i nie spal prawie do wpol 2!!no wiec historia niczym z filmu!!i do dzis jej nie rozumiemy i widac lekarka tez w szoku!!
przyjeli nas bardzo milo..jeszcze jak zobaczyli ze mam europejska karte to mowia super..ze to pokryje koszty...(sie okaze jak przysla do domu rachunek..brrr juz sie boje)
bada mnie i bada...i mowi ze tu nie ma ciazy... maz jej tlumaczy ze robilismy 2 testy...na jednym po prawie dwoch dobach wyszly kreski 2 a na tym drugim to od razu plus i ze ok 2:3 tydzien....kur...byc tu madrym ?? to ona robi mi test szybko....wyszedl negatywny....no czy wy to rozumiecie ?? ona mowi ze nieraz sie zdarza ze zarodek sie odklei i nie ma ciazy juz....ale to naprawde rzadko..no czyli mialam dziecko widmo a ona moze uznala mnie za dziwaka ?? Jeny czy wy rozumiecie ?? dwa testy pozytywne... brak okresu.... a tu nic..... ona w szoku...my tez.... ale kazala jeszcze za ok tydz.powtorzyc test i jesli wyjdzie pozytywny do niej dzwonic..... wytlumaczcie mi o co chodzi... ?? ?przeciez sobie tego nie uroilam!! maz to chce jechac do tej apteki i im powiedziec co i jak,.. zeby kase oddali bo prawie 50 frankow te oba kosztowaly..i teraz nie wiadomo czy czasem mi nei dolicza kosztow obslugi na notfall bo moze uznaja ze to bylo moje widzimisei ?? naprawde nei wiem comyslec ?? ?? ?? ?? ?? ?? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

faktycznie dziwne to wszystko a może poczekac jeszcze z tydzień dwa i wtedy jeszcze powtórzc test? nie smutaj bedzie dobrze jak teraz się nie udało to nastepnym sie uda na pewno. Ściskamy mocno:*

Zgłoś nadużycie #60357 22 maja 2013, 10:13

aneta74 Fajna mama
ja nie mam na razie jak nadrobic bo mała już wisi mi na nogawce...wczoraj dzień zalatany najpierw koleżanka przyjechła po fotelik i oddalam jej jeszcze rzeczy po Rozalce potem wywiadówka u syna. m jeszcze pojechał oglądac samochód bo chcemy zmienić na taka ropuchę ale duzo miejsca ma i w przedziale kasowym że damy rade kupić-fiat multipla. i jeszcze o 21szej pojechałam do biedronki na zakupy ale jeszcze nie ma tej oferty od 23go.

Zgłoś nadużycie #60358 22 maja 2013, 10:15

aneta74 Fajna mama
spóznione ale szczere życzenia urodzinowe dla Małgosi. Emilki, Oscarka i Emilki _like:*zdrówka i wszystkie
go naj naj !!!!

Zgłoś nadużycie #60359 22 maja 2013, 10:31

Ulla Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Pewnie na WZW typu B.Mój maż ma miec teraz wycinane znamie na plecach i tez sie szczepi, jutro ma druga dawke.

a to sie nie robi trzech w przeciągu pół roku?
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #60360 22 maja 2013, 10:39

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

StwJa wczoraj miałam wolne...byłyśmy z Patrycją w miescie pozałatwiać chrzcinowe sprawy.
Kupiłysmy Zuzi sukienkę i wszystko inne do chrztu...tylko bucików na nią nei było , muszę w necie zamówić.
Zamówiłam zdjęcia, torta na roczek i reszta dnia wolne...głównie na dworze..chociaz pogoda u nas wczoraj w kratkę.
Aha..no i w czasie spaceru po miescie dojrzałam do decyzji,że sprzedaję ten cholerny wózek Zappa.
Zuzka zjeżdża w nim strasznie, siedzi krzywo, w czasie spania to juz szkoda gadac....sprzedam dziadostwo i kupie jej porzadny wózek z czterema kołami i rozkładanym siedzenie. parasolke oczywiście, bo to ma byc wózek do auta. pod tym wzgledem szkoda mi zappa bo jak sie go złożyło to wszędzie się zmieścił, ale tu chodzi o wygode dziecka a nie rodziców.
Dziewczyny, Wy kupowałyscie jakies takie fajne spacerówki, ola i któras jeszcze...co to było?

Ola ma coneco, ale nie wiem, jaki model.
Ja nie mam parasolki. jeździmy w tej spacerówce z kompletu. Sprawdza się wiec nie zamierzam kupowac innego wózka. ale nie polece ci go, skoro szukasz TAKIEGO CO MAŁO MIEJSCA ZAJMUJE.

Zgłoś nadużycie #60361 22 maja 2013, 10:39

Ulla Fajna mama

Ulla napisał(a)

Ja nie mam parasolki. jeździmy w tej spacerówce z kompletu. Sprawdza się wiec nie zamierzam kupowac innego wózka. ale nie polece ci go, skoro szukasz TAKIEGO CO MAŁO MIEJSCA ZAJMUJE.

młody capslocka mi włączył :P

Zgłoś nadużycie #60362 22 maja 2013, 10:42

Ulla Fajna mama

aneta74 napisał(a)

spóznione ale szczere życzenia urodzinowe dla Małgosi. Emilki, Oscarka i Emilki _like:*zdrówka i wszystkie
go naj naj !!!!

ja chyba tez mam poślizg :/ wszystkiego najlepszego :*

Zgłoś nadużycie #60363 22 maja 2013, 10:43

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

Normalnie nie wiem co Ci napisac.... :) .czyli to krwawienie to okres?
Może skonsultuj sie z innym lekarzem i faktycznie zrób jeszcze test.
Do apteki to chyba nie ma najmniejszego sensu jechac...jak im udowdnicie, że tesy wykonaliscie poprawnie i że w ogóle Ty go robiłas?

Zgłoś nadużycie #60364 22 maja 2013, 10:47

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

ja mam taki
http://www.topmarket.pl/wozek-spacerowy-parasolka-chicco-enjoy-fun-coal-p58382.html

też super!
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60365 22 maja 2013, 10:50

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

robisz jedną, za miesiec drugą i po tych już można iśc na operację...trzecia za pół roku jest uodparniajaca na dlugo

Zgłoś nadużycie #60366 22 maja 2013, 10:51

ewelina6660 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Ma mieć trzy dawki, ale nie pamiętam jak to się w czasie ma rozlozyc.jak znajde ta kartke to Ci napisze.

Zgłoś nadużycie #60367 22 maja 2013, 10:53

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

nie nie...taki duzy to ja też mam do jazdy terenowej i na długie spacery na dużych pompowanych kołach
szukam czegoś co mozna wziąść ze soba na zakupy
ten zapp co mamy jest beznadziejny...Zuzka w nim siedzi zgięta w pałąk a raczej zupełnie zsunieta...tragedia
potrzebuję czegoś co mozna wrzucic szybko do bagaznika i jechac na dłuższe nawet zakupy

Zgłoś nadużycie #60368 22 maja 2013, 11:15

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

kurczę, to w końcu jestes w ciąży czy nie?
trzymam kciuki, by jednak się udało i byś miała córcię

no zakrecone to wszystko... no lekarka mowi ze dziwne to ale ciazy nei ma... :( ...

Zgłoś nadużycie #60369 22 maja 2013, 11:16

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

nie chcę Cię straszyć, ale jest coś takiego jak poronienie naturalne, choć w tym arykule niezbyt na nim się skupili...
pamiętam jak gin jakiejś babce tłumaczył, ze może być juz po kilku poronieniach, czyli zaszła w ciązę, okres się spóźniał, a za kilka dni pojawiło się krwawienie, mówił, ze albo zarodek źle się zagnieździł, albo była jakaś wada, tak jak w poniższym artykule... tylko, ze u niej, tak jak i u Ciebie był to sam począetk ciązy... nie wiem czy jasno to napisałam...
poczytaj poniżej
http://parenting.pl/portal/poronienie-samoistne
najważniejsze, ze masz  swojego babelka

poczytam potem... ale mi sie wydaje ze po prostu jakies poronienie samoistne...jak  mowisz.... no co zrobic...dobrze ze jednego szkrabika mojego juz mam...bo teraz wiem co czuja dziewczyny ktore z utesknieniem czekaja na bobaska i niestety doczekac sie nie moga...ta niepewnosc...strach..i wszystko..to jakas masakra dla nich musi byc

Zgłoś nadużycie #60370 22 maja 2013, 11:29

Ulla Fajna mama
w klanie
michał potwierdza mariuszowi, ze kinga zarabiała na sexie :P schizol umawia sie z kamila, jest ostry podryw z obu stron. kamila nie kuma, dlaczego ruda zostawila schozila i stwierdza, ze "jakas nie tego jest"... one z bozena najwyrazneij nie wiedza ze schozol jest chory i robil rudej akcje.
wlascicile mieszkania, w ktorym mieszkal jacek z agata, chce im je sprzedac, chocby za poloweceny, bo jak tweirdzi ma dlugi karciane... oni nie chca kupic, poki nie bedzie expertyzy, czy budynek w ogole nadaje sie do zamieszkania....