Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60331 21 maja 2013, 17:50

gwonka Fajna mama
martwie sie o dzidziusia maryny :(

Zgłoś nadużycie #60332 21 maja 2013, 18:59

maryna Fajna mama
czekam za mezem.... pojedziemy potem do lekarza lub gdzies na pogotowie..on do20 w pracy... no i z malym bedziemy musieli jechac..ale co zrobic... krew mocno czerwona i wiecej niz popoludniu..jakbym okres miala tylko nic nie boli..dam wam znac potem.... co ma byc to bedzie.... nic sie nie poradzi... dziekuje Bogu ze jeden bąbelek tu kolo mnie biega...bo ajk sobie pomysle ze z nim to bym miala to juz cjhyba zawal bym miala...

Zgłoś nadużycie #60333 21 maja 2013, 19:03

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

czekam za mezem.... pojedziemy potem do lekarza lub gdzies na pogotowie..on do20 w pracy... no i z malym bedziemy musieli jechac..ale co zrobic... krew mocno czerwona i wiecej niz popoludniu..jakbym okres miala tylko nic nie boli..dam wam znac potem.... co ma byc to bedzie.... nic sie nie poradzi... dziekuje Bogu ze jeden bąbelek tu kolo mnie biega...bo ajk sobie pomysle ze z nim to bym miala to juz cjhyba zawal bym miala...

prosze Boga zeby wszystko bylo wporzadku. bedzie dobrze kochana. moze to po prostu miesiaczka, nieraz tak jest ze w czasie ciazy jest okres. daj znac po wizycie. bede zagladac na forum. jestem z toba :) buziaki

Zgłoś nadużycie #60334 21 maja 2013, 19:18

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

hehehh Kuba tez idzie ze mna i tak skacze przy kiblu :) ale na swoj nie robi nic :) narazie u nas nocnik jest do zabawy :)

ja czasem siadam na jego nocnik i udaje ze sram :D stekam, robie dziwne grymasy na twarzy, zeby zajarzyl ze kupe niby robie. ale oczywiscie tylko udaje, bo jakbym miala serio zrobic do nocnika, to by mnie wypiętrzyło pewnie ;P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #60335 21 maja 2013, 19:21

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

ja czasem siadam na jego nocnik i udaje ze sram :D stekam, robie dziwne grymasy na twarzy, zeby zajarzyl ze kupe niby robie. ale oczywiscie tylko udaje, bo jakbym miala serio zrobic do nocnika, to by mnie wypiętrzyło pewnie ;P

hihi ulka..mowisz ze takiego kloca walisz ?? ;) ;)

Zgłoś nadużycie #60336 21 maja 2013, 19:28

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi ulka..mowisz ze takiego kloca walisz ?? ;) ;)

nie no, co ty! nocnik mały ;P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #60337 21 maja 2013, 21:34

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

nie no, co ty! nocnik mały ;P

nie zmieściło by się hi hi :)

Zgłoś nadużycie #60338 21 maja 2013, 21:40

Nika Fajna mama

aniam napisał(a)

oczywiście, ze przychodzimy :)
dlaczego nie piszesz na fm? opuściłaś nas :(

nie wyrabiam czasowo. A odkąd wróciłam do pracy to już totalnie.
Ale myślę o Majówkach często. A teraz, majową porą szczególnie :-D
CMOX

Zgłoś nadużycie #60339 21 maja 2013, 21:44

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

banana nie ruszy, a truskawki to nie wiem, nie chce mu dawac tych kupnych, wole poczekac na nasze z ogrodka. te kupne to sama chemia. pomarancza nieraz dostanie, ale tylko sok, bez miazszu

ja kupuje polskie mrożone.

Zgłoś nadużycie #60340 21 maja 2013, 22:04

mala24 Supermama
wiecie co dopiero teraz zauważyłam że dzisiaj mamy 8 miesięcy po ślubie, gdyby nie forum zapomniałabym :)

Zgłoś nadużycie #60341 21 maja 2013, 22:04

mala24 Supermama

ewelina6660 napisał(a)

ja kupuje polskie mrożone.

Alan truskawek nie może :(

Zgłoś nadużycie #60342 22 maja 2013, 7:43

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

ty to juz sie w dwojki zaopatruj :) hehheh

o 2 to dopiero w pazdzierniku bede myslala :)

Zgłoś nadużycie #60343 22 maja 2013, 7:44

elka40 Fajna mama
cześc dziewczyny :D
pierwsza jestem dziś? nie do wiary!
Ulla...ja tez tak siadam na kibelku i sikam przy Zuzce...strasznei się wtedy śmieje. Nocnika jeszcze nie ma...dostanie na roczek od rodzinki taki wypasiony wiec czekamy.
Maryna...co z Tobą? daj znać trzymam mocno kciuki,żeby się dzidzia w brzuszku uchowała :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60344 22 maja 2013, 7:49

elka40 Fajna mama
StwJa wczoraj miałam wolne...byłyśmy z Patrycją w miescie pozałatwiać chrzcinowe sprawy.
Kupiłysmy Zuzi sukienkę i wszystko inne do chrztu...tylko bucików na nią nei było , muszę w necie zamówić.
Zamówiłam zdjęcia, torta na roczek i reszta dnia wolne...głównie na dworze..chociaz pogoda u nas wczoraj w kratkę.
Aha..no i w czasie spaceru po miescie dojrzałam do decyzji,że sprzedaję ten cholerny wózek Zappa.
Zuzka zjeżdża w nim strasznie, siedzi krzywo, w czasie spania to juz szkoda gadac....sprzedam dziadostwo i kupie jej porzadny wózek z czterema kołami i rozkładanym siedzenie. parasolke oczywiście, bo to ma byc wózek do auta. pod tym wzgledem szkoda mi zappa bo jak sie go złożyło to wszędzie się zmieścił, ale tu chodzi o wygode dziecka a nie rodziców.
Dziewczyny, Wy kupowałyscie jakies takie fajne spacerówki, ola i któras jeszcze...co to było?

Zgłoś nadużycie #60345 22 maja 2013, 7:52

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

cześc dziewczyny :D
pierwsza jestem dziś? nie do wiary!
Ulla...ja tez tak siadam na kibelku i sikam przy Zuzce...strasznei się wtedy śmieje. Nocnika jeszcze nie ma...dostanie na roczek od rodzinki taki wypasiony wiec czekamy.
Maryna...co z Tobą? daj znać trzymam mocno kciuki,żeby się dzidzia w brzuszku uchowała :D

wcale nie pierwsza, ja czytałam fb i forum, bo myślałam że Martyna coś pisała

Zgłoś nadużycie #60346 22 maja 2013, 7:57

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

wcale nie pierwsza, ja czytałam fb i forum, bo myślałam że Martyna coś pisała

no tak..teraz już wiem,ze nie :D
ciekawe co u niej...oby wszystko dobrze

Zgłoś nadużycie #60347 22 maja 2013, 8:11

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

StwJa wczoraj miałam wolne...byłyśmy z Patrycją w miescie pozałatwiać chrzcinowe sprawy.
Kupiłysmy Zuzi sukienkę i wszystko inne do chrztu...tylko bucików na nią nei było , muszę w necie zamówić.
Zamówiłam zdjęcia, torta na roczek i reszta dnia wolne...głównie na dworze..chociaz pogoda u nas wczoraj w kratkę.
Aha..no i w czasie spaceru po miescie dojrzałam do decyzji,że sprzedaję ten cholerny wózek Zappa.
Zuzka zjeżdża w nim strasznie, siedzi krzywo, w czasie spania to juz szkoda gadac....sprzedam dziadostwo i kupie jej porzadny wózek z czterema kołami i rozkładanym siedzenie. parasolke oczywiście, bo to ma byc wózek do auta. pod tym wzgledem szkoda mi zappa bo jak sie go złożyło to wszędzie się zmieścił, ale tu chodzi o wygode dziecka a nie rodziców.
Dziewczyny, Wy kupowałyscie jakies takie fajne spacerówki, ola i któras jeszcze...co to było?

My mamy Xlandera XS

Zgłoś nadużycie #60348 22 maja 2013, 8:31

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

My mamy Xlandera XS

fajny :D
jesteś zadowolona?

Zgłoś nadużycie #60349 22 maja 2013, 8:48

maryna Fajna mama
hej dziewczyny jestem jestem...wczoraj nei dalam rady napisac..tel.zawieruszyl mi sie a wrocilismy o wpol 12 do domu z notfall...jeszcze maly sie obudzil i nie spal prawie do wpol 2!!no wiec historia niczym z filmu!!i do dzis jej nie rozumiemy i widac lekarka tez w szoku!!
przyjeli nas bardzo milo..jeszcze jak zobaczyli ze mam europejska karte to mowia super..ze to pokryje koszty...(sie okaze jak przysla do domu rachunek..brrr juz sie boje)
tak wiec pobranie krwi,moczu...itd..mi coraz mocniej lecialo....
wkoncu doczekalismy sie po 23 wizyty ginekologa od godz.przed 21...
bada mnie i bada...i mowi ze tu nie ma ciazy... maz jej tlumaczy ze robilismy 2 testy...na jednym po prawie dwoch dobach wyszly kreski 2 a na tym drugim to od razu plus i ze ok 2:3 tydzien....kur...byc tu madrym ?? to ona robi mi test szybko....wyszedl negatywny....no czy wy to rozumiecie ?? ona mowi ze nieraz sie zdarza ze zarodek sie odklei i nie ma ciazy juz....ale to naprawde rzadko..no czyli mialam dziecko widmo a ona moze uznala mnie za dziwaka ?? Jeny czy wy rozumiecie ?? dwa testy pozytywne... brak okresu.... a tu nic..... ona w szoku...my tez.... ale kazala jeszcze za ok tydz.powtorzyc test i jesli wyjdzie pozytywny do niej dzwonic..... wytlumaczcie mi o co chodzi... ?? ?przeciez sobie tego nie uroilam!! maz to chce jechac do tej apteki i im powiedziec co i jak,.. zeby kase oddali bo prawie 50 frankow te oba kosztowaly..i teraz nie wiadomo czy czasem mi nei dolicza kosztow obslugi na notfall bo moze uznaja ze to bylo moje widzimisei ?? naprawde nei wiem comyslec ?? ?? ?? ?? ?? ?? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #60350 22 maja 2013, 8:58

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

hej dziewczyny jestem jestem...wczoraj nei dalam rady napisac..tel.zawieruszyl mi sie a wrocilismy o wpol 12 do domu z notfall...jeszcze maly sie obudzil i nie spal prawie do wpol 2!!no wiec historia niczym z filmu!!i do dzis jej nie rozumiemy i widac lekarka tez w szoku!!
przyjeli nas bardzo milo..jeszcze jak zobaczyli ze mam europejska karte to mowia super..ze to pokryje koszty...(sie okaze jak przysla do domu rachunek..brrr juz sie boje)
tak wiec pobranie krwi,moczu...itd..mi coraz mocniej lecialo....
wkoncu doczekalismy sie po 23 wizyty ginekologa od godz.przed 21...
bada mnie i bada...i mowi ze tu nie ma ciazy... maz jej tlumaczy ze robilismy 2 testy...na jednym po prawie dwoch dobach wyszly kreski 2 a na tym drugim to od razu plus i ze ok 2:3 tydzien....kur...byc tu madrym ?? to ona robi mi test szybko....wyszedl negatywny....no czy wy to rozumiecie ?? ona mowi ze nieraz sie zdarza ze zarodek sie odklei i nie ma ciazy juz....ale to naprawde rzadko..no czyli mialam dziecko widmo a ona moze uznala mnie za dziwaka ?? Jeny czy wy rozumiecie ?? dwa testy pozytywne... brak okresu.... a tu nic..... ona w szoku...my tez.... ale kazala jeszcze za ok tydz.powtorzyc test i jesli wyjdzie pozytywny do niej dzwonic..... wytlumaczcie mi o co chodzi... ?? ?przeciez sobie tego nie uroilam!! maz to chce jechac do tej apteki i im powiedziec co i jak,.. zeby kase oddali bo prawie 50 frankow te oba kosztowaly..i teraz nie wiadomo czy czasem mi nei dolicza kosztow obslugi na notfall bo moze uznaja ze to bylo moje widzimisei ?? naprawde nei wiem comyslec ?? ?? ?? ?? ?? ?? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

o kurczę! no faktycznie nie wiadomo co myśleć. dobrze by było skonsultowac jeszcze u innego lekarza,ale może faktycznie zarodek sie odkleił :-(