Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60311 21 maja 2013, 12:45

Ulla Fajna mama

seshella napisał(a)

ja teraz jak tak ciepło to cześciej pieluchy zmieniam, bo jej się odparzenia zaczely robic, na nocnik siada, raz zrobi cos, 5 razy nic, ale sadzac sadzamy. sadze, ze z pieluchami będziemy się jeszcze długo bujac

ja przeczytałam tego linka od Elki o nocnikowaniu i jak ide do kibla, to nie zamykam za sobą drzwi :p Hirek widzi, ze siadam na klopa i cisne kloca i ma ze mnie polewke. biegnie do mnie i łapie mnie za kolana i skacze i sie cieszy. a ja mu tłumacze ze sikam albo kupe robie :P i mu pokazuje, ze "mama jest duza i robi kupe do kibelka, a Hirek jeszcze tu nei sięga, wiec ma swój mały nocniczek do ktorego ma robić kupke i sisi :D a on mi skacze i sie smieje :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #60312 21 maja 2013, 13:04

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

ja przeczytałam tego linka od Elki o nocnikowaniu i jak ide do kibla, to nie zamykam za sobą drzwi :p Hirek widzi, ze siadam na klopa i cisne kloca i ma ze mnie polewke. biegnie do mnie i łapie mnie za kolana i skacze i sie cieszy. a ja mu tłumacze ze sikam albo kupe robie :P i mu pokazuje, ze "mama jest duza i robi kupe do kibelka, a Hirek jeszcze tu nei sięga, wiec ma swój mały nocniczek do ktorego ma robić kupke i sisi :D a on mi skacze i sie smieje :D

tak to jest dobry pomysł :P
dobrze, ze nie bedzie pamiętał jak ciśniesz tego kloca, bo by miał traumę na resztę zycia :P

Zgłoś nadużycie #60313 21 maja 2013, 13:19

maryna Fajna mama
ku...a laski jestem sama z malym w domu.maz w pracy... cos mokro czuje w gaciach..patrze a tam krew...nic mnie nie boli... ale nie wiem co robic ?? ku..a czyzby to poronienie ?? wlozylam wkladke i czekam...bo co kurde mam robic ?? ?sama na obczyznie....

Zgłoś nadużycie #60314 21 maja 2013, 13:22

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

kubus wczoraj zasnal o 21.45 i wyobrazcie sobie ze spal bez jedzenia do 5,15 :) troche sie w tym czasie krecil ale nawet cyca mu nie dawalam przez sen :) no i poten po piatej dostal mleczko i spal jeszcze do 7 :) pierwszy raz przespal cala noc bez pobudki :) dorasta mi sunus :)

wow..oby tak dalej!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #60315 21 maja 2013, 13:26

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

tak to jest dobry pomysł :P
dobrze, ze nie bedzie pamiętał jak ciśniesz tego kloca, bo by miał traumę na resztę zycia :P

sam tak czasem cisnie, ze mu gały wyłażą na wierch :P

Zgłoś nadużycie #60316 21 maja 2013, 13:28

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

ku...a laski jestem sama z malym w domu.maz w pracy... cos mokro czuje w gaciach..patrze a tam krew...nic mnie nie boli... ale nie wiem co robic ?? ku..a czyzby to poronienie ?? wlozylam wkladke i czekam...bo co kurde mam robic ?? ?sama na obczyznie....

masz cos w domowej apteczce? luteine? duphaston? wiesz, gdzie do lekarza dzwonic? jak nie masz nic i nie wiesz gdzie dzwonic, dzwon do mężą i się kładź do łózka, nie wstawaj.

Zgłoś nadużycie #60317 21 maja 2013, 13:28

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

ile tej krwi jest?

Zgłoś nadużycie #60318 21 maja 2013, 14:02

mala24 Supermama

Like napisał(a)

Hejka!
My po lekkiej chorobie, Emila przez 6 dni miała wymioty i lekką kupkę :) na szczęście wszystko się dobrze skończyło, ale to jaka była marudna przez te dni to masakra po prostu!! nie mogłam jej odstawic na sekundę, bo od razu wyła, jedyne co mi się podobało, to że chodziła spać max o 20 stej hehe.
Aha miałam Wam się pochwalić, że wychodowałam kamień w woreczku żółciowym i idę na zabieg, narazie muszę się zaszczepić i czekam za szczepionką, chcę jak najprędzej, bo planujemy wczaSY w drugiej połowie sierpnia!

uu nie ciekawie :(

Zgłoś nadużycie #60319 21 maja 2013, 14:35

aniam Supermama

maryna napisał(a)

trzymam kciuki, by nie...
może to tylko plamienie, bo za dużo się nalatałaś?
daj znać co i jak?
może wybierz sie do lekarza ??

Zgłoś nadużycie #60320 21 maja 2013, 14:35

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

sam tak czasem cisnie, ze mu gały wyłażą na wierch :P

haha, po mamusi :P

Zgłoś nadużycie #60321 21 maja 2013, 15:10

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

haha, po mamusi :P

nie mówię, że nie :P

Zgłoś nadużycie #60322 21 maja 2013, 15:11

Ulla Fajna mama
Like, a co to za szczepionke masz mieć?

Zgłoś nadużycie #60323 21 maja 2013, 16:29

ewelina6660 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Like, a co to za szczepionke masz mieć?

Pewnie na WZW typu B.Mój maż ma miec teraz wycinane znamie na plecach i tez sie szczepi, jutro ma druga dawke.

Zgłoś nadużycie #60324 21 maja 2013, 16:31

ewelina6660 Fajna mama
Kurcze Martyna dzwon do meza i do szpitala.Przecież to sSzwajcaria...jeden z bardziej rozwiniętych krajów.Nawet jeżeli trzeba placic to nie jest to teraz ważne.

Zgłoś nadużycie #60325 21 maja 2013, 17:38

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A takie swieze owoce probowalas? np. truskawki z bananem?

banana nie ruszy, a truskawki to nie wiem, nie chce mu dawac tych kupnych, wole poczekac na nasze z ogrodka. te kupne to sama chemia. pomarancza nieraz dostanie, ale tylko sok, bez miazszu

Zgłoś nadużycie #60326 21 maja 2013, 17:40

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

i jakos tak wyszło, że wam nie pisałam, bo mi się zapomniało, ale po swoich wtorkowych urodzinach w zeszłym tygodniu, Hirek jest zas wysypany. liszaje na policzkach i krosty na reszcie ciala. wiem, ze jak tylko sie odwróciłam, albo wyszłam z pokoju , to go faszerowali ciastem i Bóg wie czym jeszcze, ile wlezie....nie dociera, jak grochem o ściane... owszem, chciałam sama, żeby tez coś zjadł ze swojego torta urodzinowego i ciasta, ale symbolicznie, a nie takie wciskanie ile sie da...

jak ja nie nawidze czegos takiego ze ktor komus czyms dziecko karmi, rozumiem jak matka pozwoli, ale nie sami. teraz nawet nie wiesz od czego. biedny Hirus, bezmuzgi jedne. teraz ty biedna masz klopot

Zgłoś nadużycie #60327 21 maja 2013, 17:41

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

ja 5 kupie

ty to juz sie w dwojki zaopatruj :) hehheh

Zgłoś nadużycie #60328 21 maja 2013, 17:44

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

ja teraz jak tak ciepło to cześciej pieluchy zmieniam, bo jej się odparzenia zaczely robic, na nocnik siada, raz zrobi cos, 5 razy nic, ale sadzac sadzamy. sadze, ze z pieluchami będziemy się jeszcze długo bujac

u nas tez wiecej pampkow teraz idzie. tez musze czesciej zmieniac bo sie odparza. caly dzien na pampku tylko jest, nawet bodow nie zakladam, bo wtedy nic powietrza mu tam nie dojdzie, dusi sie sisiok :) a tak przynajmiej skora oddycha. w domu mamy goroco wiec moze tak latac. koszuleczke ma :)

Zgłoś nadużycie #60329 21 maja 2013, 17:46

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

hehehh Kuba tez idzie ze mna i tak skacze przy kiblu :) ale na swoj nie robi nic :) narazie u nas nocnik jest do zabawy :)

Zgłoś nadużycie #60330 21 maja 2013, 17:48

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

jejus marynka dzwon do meza i do lekarza , albo do szpitala. mam nadzieje ze to nie poronienie. daj znac jak cos bedziesz wiedziala. oby wszystko bylo wporzadku. trzymam kciuki kochana