Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60271 20 maja 2013, 23:59

Like Supermama
i tu Gosia miała rację : "Dziewczyny ja kibluje w szpitalu moja mała jeszcze solarium musi zaliczyć. Mam nadzieję ze ta cholerna bilirubina zacznie spadać.
I wiecie co Nie wiem jak Wy ale ja mam trochę takie wrażenie pustki... Będę tęskniła za naszym forum tym dawnym: kiedy każda miała czas, trwały dyskusje o kupach i murzynach i po 1 dniu nie można było zaległości nadrobić. Teraz już to nie jest to. Każda zadowolona mamusia nie ma czasu... Ja sama pewnie jak wrócę do domu to z czasem będzie krucho i tak sobie po forum nie pośmigam jak teraz.

A jeszcze a propos murzyna to myślałam że kojfne jak na pierwszy obchód po porodzie przyszedł pan doktor w kolorze czekolady i do mnie mówi proszę ściągnąć majteczki "

zostawilam o murzynie i majteczkach, co by wam sie też mordy uśmiechnęły :D

Zgłoś nadużycie #60272 21 maja 2013, 0:00

Like Supermama
oczywiście doszlam już do momentu porodu i zabrania Emilki i co i wiadomo, że się poryczalam! A ja w telefonie mam chyba jeszcz wszystkie smsy!! jutro oblukam :D

Zgłoś nadużycie #60273 21 maja 2013, 7:53

aniam Supermama

Like napisał(a)

Hejka!
My po lekkiej chorobie, Emila przez 6 dni miała wymioty i lekką kupkę :) na szczęście wszystko się dobrze skończyło, ale to jaka była marudna przez te dni to masakra po prostu!! nie mogłam jej odstawic na sekundę, bo od razu wyła, jedyne co mi się podobało, to że chodziła spać max o 20 stej hehe.
Aha miałam Wam się pochwalić, że wychodowałam kamień w woreczku żółciowym i idę na zabieg, narazie muszę się zaszczepić i czekam za szczepionką, chcę jak najprędzej, bo planujemy wczaSY w drugiej połowie sierpnia!

super wieści, mówię o Emilce, że wszystko przeszło i jest nareszcie zdrowa...
a Ty bidulo trzymaj sie
idziesz na laserowe rozbijanie kamienia?

Zgłoś nadużycie #60274 21 maja 2013, 7:54

aniam Supermama

Nika napisał(a)

Hej, sto lat tu nie byłam! Myślałam że całe życie majowe toczy się na FB!!!!!
Tymczasem zapraszamy oficjalnie na Wero-Uro!
Ciotki chętne? :-)
P.S. Wero wykluła się 23 ale impra w sobotę......  :-)

oczywiście, ze przychodzimy :)
dlaczego nie piszesz na fm? opuściłaś nas :(

Zgłoś nadużycie #60275 21 maja 2013, 9:38

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

co ?? 4 kupy dzinnie ?? dobrze rozumiem ?? moj to jedna....a niekiedy wogole

tak dobrze rozumiesz, aż 4 na dzień, przeważnie, czasem mniej

Zgłoś nadużycie #60276 21 maja 2013, 10:12

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

w klanie
feliks chce wydac książke ze swoimi mowami-nie tylko pogrzebowymi, i łazi po całym domu i układa te swoje gadki na urodziny slub itp i gada nawet do lustra, kiedy nie ma kto go słuchac :D haha! smiesznei to wygląda
budynek, w ktrym agata i jacek mieszkali, zostal naruszony wtrakcie budowy tunelu i wszytskich ewakuowao, nie wiadomo kiedy beda mogli wrocic do tego mieszkania i narazie małgosia mieszk ana sadybie u dziadkow, a jacek z agata do moniki sie wprowadzają.
ruda stwierdzila, ze moglaby miec dziecko z tłustowłosym, na co siostra jej powiedziala, zeby sie mu oswiadczyla, skoro on jeszcze tego nie zrobil :P
bozenka z kamila spaceruja i se gadaja i kamila na to ze brakuje jej sexu bo błażejka nie ma :P tę rozmowe slyszal schozol, ktry se siedzial na zewnatrz jakijs kawiarenki kolo ktorej one akurat przechodzily. no i sie spotkali i siedli we trojke przy stoliku i najpierw schozil wciskal im kit, ze dalej jest z ruda i ze jest super. ale w koncu powiedzial ze ona go zostawila i ze nie sa juz razem... no i sie umowil z kamilą :P
mariusz z kinga poszli do pubu na bilarda i ją jakis typek z przeszlosci rozpoznal, a zdaje sie ze ona kiedy sdupy dawala, znaczy sie uprawiala najstarszy zawod swiata i nie mam na mysli wypasania owiec :P no i sie taxowkarz troche zdziwil :P

hihi ale jaja.... nie wiem kiedy moj maz znajdzie czas zeby zamontowac ta antene polska bo takie newsy mnie omijaja.... ale nie ma to jak recenzja ulki!! ;)
to sie dzieje... hihi

Zgłoś nadużycie #60277 21 maja 2013, 10:13

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

Martyna gratuluję i życzę co najmniej jednej córeczki ;)

aaaaaaaaaaaaaaa udusze....like!!

Zgłoś nadużycie #60278 21 maja 2013, 10:14

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

kurde, jak Maryna w ciąży to teraz czas na Gosię, serio!

tzn znaczy na ciebie ?? czy jak ??

Zgłoś nadużycie #60279 21 maja 2013, 10:19

maryna Fajna mama

Nika napisał(a)

Tęsknię za Wami!!!!! I za tą beztroską sprzed roku. Siedziało sie na forum po nocach.....

no to byly czasy....jeny ale sie pisalo..czytalo.. i ciekawilo co u kazdej z nas...ktora teraz pojdzie na odstrzal itd....

Zgłoś nadużycie #60280 21 maja 2013, 10:20

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

i tu Gosia miała rację : "Dziewczyny ja kibluje w szpitalu moja mała jeszcze solarium musi zaliczyć. Mam nadzieję ze ta cholerna bilirubina zacznie spadać.
I wiecie co Nie wiem jak Wy ale ja mam trochę takie wrażenie pustki... Będę tęskniła za naszym forum tym dawnym: kiedy każda miała czas, trwały dyskusje o kupach i murzynach i po 1 dniu nie można było zaległości nadrobić. Teraz już to nie jest to. Każda zadowolona mamusia nie ma czasu... Ja sama pewnie jak wrócę do domu to z czasem będzie krucho i tak sobie po forum nie pośmigam jak teraz.
A jeszcze a propos murzyna to myślałam że kojfne jak na pierwszy obchód po porodzie przyszedł pan doktor w kolorze czekolady i do mnie mówi proszę ściągnąć majteczki "
zostawilam o murzynie i majteczkach, co by wam sie też mordy uśmiechnęły :D

swiete slowa.. a z murzynem...hihi ale sie usmialam...prosze majteczki sciagnac... murzyn to elki chyba byl co ?? hihi

Zgłoś nadużycie #60281 21 maja 2013, 10:21

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

oczywiście doszlam już do momentu porodu i zabrania Emilki i co i wiadomo, że się poryczalam! A ja w telefonie mam chyba jeszcz wszystkie smsy!! jutro oblukam :D

ja tez mam wszystkie zostawione..nawet od ciebi elike gratulacje...bo mialam nr tylko do ciebie i dominiki

Zgłoś nadużycie #60282 21 maja 2013, 10:41

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

Ela, ale tu nie chodzi o dawanie małemu wszystkiego, chodzi o to, ze mały ma rok, a sam się nie podnosi, bo teściowa za rączki go ciągle podnosiła, bo dziecko trzeba sadzać, bo samo nie usiadzie, a teraz kur.. wa mi móiw, ze ja tak nauczyłam, jak prosiłam, by lezął na brzuskzu, bo z brzuszka moze się podnosić, to kur.. zle było... a teraz mam go nauczyć siadać, niech ktos mi powie jak ??

nie nauczysz go siadac, on sam musi sie tego nauczyc, on nie ma 5 lat ze zrozumie nauke siadania. przyjdzie na niego czas. tesciowa niech spieprza, bo to ty jestes matka i wiesz jak masz wychowac swoje dziecko. istnieje cos takiego jak instynkt macierzynski, wiec zdaj sie na niego :)

Zgłoś nadużycie #60283 21 maja 2013, 10:46

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

pogadam pogadam, wczoraj próbowałam, ale upiłam się kilkoma łykami wina i zaczęłam bełkotać i tyle z rozmowy

oj tez juz bym chciala sobie cos wypic :)

Zgłoś nadużycie #60284 21 maja 2013, 10:50

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

Mój syn miał wczoraj w kościele błogosławieństwo. Wariował jak nigdy wydurniał się, krzyczał, stawał mi w wózku na nogi, to go wzięłam na ręce, z rąk mi się wykręcał, to go stawiałam na podłodze, to mi siadał na kafla dupa i bawił się kółkami z wózka.... marianki, co obok ze sztandarami stały, miała z niego polewkę. Brał buty do buzi... i co? w końcu się zeżygał
Msze miał proboszcz ku memu wielkiemu zadowoleniu powiedział na Mszy "wiecie, że Święty Hieronim przełożył Biblię na łacinę?" my kiwamy głowami, że tak, wiemy Po mszy go pobłogosławił, powiedział do niego "jaki grzeczny chłopczyk" (buhahahha!!!) i... pocałował szok! sam powiedział, że to pierwsze dziecko które ucałował
Jakby kto pytał-nic nie płaciliśmy

Potem moje urodziny- w domu podałam obiad: rosół, kartofle, schabowe i surówki. A po obiedzie przenieśliśmy się z imprezą go ogródka Hirek szalał do samego wieczora. Było ciasto brzoskwiniowe-taki niby tort i dwa inne ciasta. Potem grill. Moi teście wypieli się dupami i po cieście nie zostali już na grilla...to nawet nie warto komentować...

Ogólnie jest mega zadowolona, bo nie zostało mi żarcia czy ciast nie wiadomo ile Było tak, że każdy zjadł, nikt nie chodził głodny, a ja nie zostałam z lodówka pełna żarcia na cały tydzień mam trochę rosołu jeszcze na dziś i jutro, schabowy jakiś został też na dwa dni, a ostatni kawałek ciasta zjadłam przed chwilą

Hirek dostał jeszcze troszkę pieniążków dostał tez klocki duplo-wypas naprawdę- takie autka a z tych pieniążków to mu chyba kupię ten zestaw szczoteczek do zębów z rossmana, i czapeczkę na lato. no i mm się kończy- do kaszek
i piaskownice kupiłam :)

super ze impprezka udana. my tez chcielismy masze z blogoslawienstwem dla malego , ale dopiero wolny termin na wrzesien, zrezygnowalismy. ja wczoraj kupilam dwie czapy dla KUbusia, takie super cieniutkie :)

Zgłoś nadużycie #60285 21 maja 2013, 10:52

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

Julia marudna, na dworze tylko jako tako, ale mąż na urlopie więc nie jest zle, a ja już w 2 trymestrze, więc młdłości, bule brzucha już przeszły, teraz najlepsze 3 miesiące przed nami  :) w środe mam wizyte u gina.

gratulujemy drugiego trymestru :) zdrowka zyczymy :)

Zgłoś nadużycie #60286 21 maja 2013, 10:55

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

co ?? 4 kupy dzinnie ?? dobrze rozumiem ?? moj to jedna....a niekiedy wogole

no moj juz trzy dni nie robi, zobaczymy czy dzisiaj zrobi.

Zgłoś nadużycie #60287 21 maja 2013, 10:56

ewelina6660 Fajna mama
hej dziewczynki :)
My dzisiaj z samego rana pojechalismy do Tesco na zakupy pieluchowo-sloiczkowe :) .Natalka teraz kima, ja ogarnelam lazienkę i gotuję dla niej rosolek, po obiedzie na spacer i tak dzien leci.

Zgłoś nadużycie #60288 21 maja 2013, 10:58

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

Hejka!
My po lekkiej chorobie, Emila przez 6 dni miała wymioty i lekką kupkę :) na szczęście wszystko się dobrze skończyło, ale to jaka była marudna przez te dni to masakra po prostu!! nie mogłam jej odstawic na sekundę, bo od razu wyła, jedyne co mi się podobało, to że chodziła spać max o 20 stej hehe.

Aha miałam Wam się pochwalić, że wychodowałam kamień w woreczku żółciowym i idę na zabieg, narazie muszę się zaszczepić i czekam za szczepionką, chcę jak najprędzej, bo planujemy wczaSY w drugiej połowie sierpnia!

biedna Emilka, ale najwazniejsze ze juz zdrowiutka. wspolczuje kamienia, zycze zdrowka.

Zgłoś nadużycie #60289 21 maja 2013, 11:01

gwonka Fajna mama

Nika napisał(a)

Hej, sto lat tu nie byłam! Myślałam że całe życie majowe toczy się na FB!!!!!
Tymczasem zapraszamy oficjalnie na Wero-Uro!
Ciotki chętne? :-)
P.S. Wero wykluła się 23 ale impra w sobotę......  :-)

witaj :) my tez 25 wyprawiamy, ale o 15 :)

Zgłoś nadużycie #60290 21 maja 2013, 11:06

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

hej dziewczynki :)
My dzisiaj z samego rana pojechalismy do Tesco na zakupy pieluchowo-sloiczkowe :) .Natalka teraz kima, ja ogarnelam lazienkę i gotuję dla niej rosolek, po obiedzie na spacer i tak dzien leci.

ja tez os samego rana urobiona po pachy, sprzatanie, pranie, mycie okien, Kubus marudny, masakra. ja czekam na zakup pampkow do 23 maja bo w biedronce promocja, mega paka za piec dyszek.