Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60251 20 maja 2013, 16:55

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

raczej tak.... nawet maz powiedzial ze chce by drugie sie juz tu urodzilo...ja nei chce zyc juz osobno...a on tatus co kilka miesiecy na tydziej!!oj NIE NIE NIE

oo super, wkońcu razem bedziecie a z 2 dzieci już ciężej :)

Zgłoś nadużycie #60252 20 maja 2013, 16:57

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

AJ te kiteczki wloski itd...ale co ma byc to bedzie.... ja to chce by dzieci byly zdrowe... a juz w ciazy z oliwierem to tak sie balam tymbardziej ze mialam cukrzyce ciazowa,cholestaze no i jeszcze neidoczynnosc..naczytalam sie w necie o chorobach dzieci..i tak sie balam zeby wszystko bylo ok i normalne dzieckol... juz widze ze zaczyna mi sie to samo...ta sama schiza.... spac wogole nei moge w nocy.....
no a wogloe to jestem tak zawalona.teraz to weim ze nei moge zadnych lekow brac... no i dzis w nocy oliwier tez juz zaczal miec nosek zapchany.. kurde...kaszlu jeszcze nie ma...ale naprawde nei wiem gdize tu sie udac do lekarza....w nocy dawalam mu ibuprofen bo tak plakal,wiercil sie... to mozna chyba jak cos tam go bierze co?bo przeciez pisze przeciwzapalnie...

będzie dobrze :) szukaj szybciutko lekarza żeby coś poważniejszego was nie dopadło, zdrówka

Zgłoś nadużycie #60253 20 maja 2013, 17:01

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

mówi, by się nie przejmowac, ale jak tu sie nei przejmowac, jak  nawet na imprezie nie są w stanie sie powtrezymac od takich komentarzy, a mnie się serce kroi, bo mysle, ze powinnam więcej z siebie dac, moze coś źle robię...

nie słuchaj ich bo takim widocznie nigdy nie dogodzisz, masz Piotrusia i on jest dla Ciebie najważniejszy, a jak któraś coś powie to odpowiedź że widocznie one mają kompleksy i czują niedosyt w wychowaniu swoich dzieci.

Zgłoś nadużycie #60254 20 maja 2013, 17:02

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

moj m jest z blizniakow..i w mojej rodzinei ogolnie w kazdym pokoleniu sa blizniaki oprocz w moim....aaaaaaaaaaaaaaaaa

będą 2 haaaa :)

Zgłoś nadużycie #60255 20 maja 2013, 17:05

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

Ela, ale tu nie chodzi o dawanie małemu wszystkiego, chodzi o to, ze mały ma rok, a sam się nie podnosi, bo teściowa za rączki go ciągle podnosiła, bo dziecko trzeba sadzać, bo samo nie usiadzie, a teraz kur.. wa mi móiw, ze ja tak nauczyłam, jak prosiłam, by lezął na brzuskzu, bo z brzuszka moze się podnosić, to kur.. zle było... a teraz mam go nauczyć siadać, niech ktos mi powie jak ??

będzie chciał to sam będzie stał, chodził. Nic na siłę!

Zgłoś nadużycie #60256 20 maja 2013, 17:08

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

oooooooooooooo u mnie ulewa! fajnie...trochę świeżości nie zawadzi

też chcę! u nas duszno, mały przez to marudny, my też zmęczeni chodzimy!

Zgłoś nadużycie #60257 20 maja 2013, 17:10

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

jest cos takiego, jak błogosławieństwo rocznego dziecka.
poszlismy na farę kilka miesiecy temu, zamówilismy i wczoraj było :)
to takie specjlane błogoslawienstwo: u nas wyglądalo to tak, ze po mszy, po ogłoszeniach parafialnych, ksiadz prosi rodziocow z dzieckiem, i chrzestnych, do stopni ołtarza i udziela błogosławieństwa.
nie jest to jakiś wymóg, nie jest to sakrament, ale jakiś tak sie przyjęło, że roczne dziecko ma takie błogosławieństwo :)

fajne, nie wiedziałam że coś takiego jest nawet

Zgłoś nadużycie #60258 20 maja 2013, 20:13

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

super :) a tu do Polski wracasz? czy tam zostajecie razem?

raczej zostajemy tutaj

Zgłoś nadużycie #60259 20 maja 2013, 20:14

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

będą 2 haaaa :)

..................................przestan krakac...

Zgłoś nadużycie #60260 20 maja 2013, 20:36

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

..................................przestan krakac...

ale ja lubię :) męża kuzyn też tatą zostanie i też mówię że będą 2 ha a niby jedno na usg wyszło ale zawsze się drugie mogło schować :)

Zgłoś nadużycie #60261 20 maja 2013, 21:56

Ulla Fajna mama
w klanie

feliks chce wydac książke ze swoimi mowami-nie tylko pogrzebowymi, i łazi po całym domu i układa te swoje gadki na urodziny slub itp i gada nawet do lustra, kiedy nie ma kto go słuchac :D haha! smiesznei to wygląda

budynek, w ktrym agata i jacek mieszkali, zostal naruszony wtrakcie budowy tunelu i wszytskich ewakuowao, nie wiadomo kiedy beda mogli wrocic do tego mieszkania i narazie małgosia mieszk ana sadybie u dziadkow, a jacek z agata do moniki sie wprowadzają.

ruda stwierdzila, ze moglaby miec dziecko z tłustowłosym, na co siostra jej powiedziala, zeby sie mu oswiadczyla, skoro on jeszcze tego nie zrobil :P

bozenka z kamila spaceruja i se gadaja i kamila na to ze brakuje jej sexu bo błażejka nie ma :P tę rozmowe slyszal schozol, ktry se siedzial na zewnatrz jakijs kawiarenki kolo ktorej one akurat przechodzily. no i sie spotkali i siedli we trojke przy stoliku i najpierw schozil wciskal im kit, ze dalej jest z ruda i ze jest super. ale w koncu powiedzial ze ona go zostawila i ze nie sa juz razem... no i sie umowil z kamilą :P

mariusz z kinga poszli do pubu na bilarda i ją jakis typek z przeszlosci rozpoznal, a zdaje sie ze ona kiedy sdupy dawala, znaczy sie uprawiala najstarszy zawod swiata i nie mam na mysli wypasania owiec :P no i sie taxowkarz troche zdziwil :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #60262 20 maja 2013, 22:00

Like Supermama
Martyna gratuluję i życzę co najmniej jednej córeczki ;)

Zgłoś nadużycie #60263 20 maja 2013, 22:04

Like Supermama
Hejka!
My po lekkiej chorobie, Emila przez 6 dni miała wymioty i lekką kupkę :) na szczęście wszystko się dobrze skończyło, ale to jaka była marudna przez te dni to masakra po prostu!! nie mogłam jej odstawic na sekundę, bo od razu wyła, jedyne co mi się podobało, to że chodziła spać max o 20 stej hehe.

Aha miałam Wam się pochwalić, że wychodowałam kamień w woreczku żółciowym i idę na zabieg, narazie muszę się zaszczepić i czekam za szczepionką, chcę jak najprędzej, bo planujemy wczaSY w drugiej połowie sierpnia!

Zgłoś nadużycie #60264 20 maja 2013, 22:05

Like Supermama
kurde, jak Maryna w ciąży to teraz czas na Gosię, serio!

Zgłoś nadużycie #60265 20 maja 2013, 22:14

Like Supermama
znalazłam :) mam na dziś lekturę

o 22:11 napisałam tak :

dziewczyny ja jestem po godzinnym wieczornym spacerze, brzuch mnie znowu boli, jak krótko przed okresem, wydzielina w pipie obecna, ale nie ma jej na tyle, by się sama wydzielala, jedynie jak się podcieram to widzę, ze na papierze zostaje, teraz czas na naciąganie sutow Rano do gina...az się boję co mi powie, tzn boję się rozczarować! Trzymajcie kciuki za jakieś dobre wieści!

no i naciąganie sutów pomogło!! :)

o 23 razem z Anią zaczęłyśmy :D

http://fajnamama.pl/forum/temat/majowe-mamusie-2012/1240/

Zgłoś nadużycie #60266 20 maja 2013, 23:13

Nika Fajna mama
Hej, sto lat tu nie byłam! Myślałam że całe życie majowe toczy się na FB!!!!!
Tymczasem zapraszamy oficjalnie na Wero-Uro!
Ciotki chętne? :-)
P.S. Wero wykluła się 23 ale impra w sobotę......  :-)

Zgłoś nadużycie #60267 20 maja 2013, 23:17

Nika Fajna mama

Like napisał(a)

znalazłam :) mam na dziś lekturę

o 22:11 napisałam tak :

dziewczyny ja jestem po godzinnym wieczornym spacerze, brzuch mnie znowu boli, jak krótko przed okresem, wydzielina w pipie obecna, ale nie ma jej na tyle, by się sama wydzielala, jedynie jak się podcieram to widzę, ze na papierze zostaje, teraz czas na naciąganie sutow Rano do gina...az się boję co mi powie, tzn boję się rozczarować! Trzymajcie kciuki za jakieś dobre wieści!

no i naciąganie sutów pomogło!! :)

o 23 razem z Anią zaczęłyśmy :D

http://fajnamama.pl/forum/temat/majowe-mamusie-2012/1240/

Like maj Lofffff! Wchodzę na link i mój pierwszy napotkany post o klocku traktuje! :-D

"u mnie byla masakra bo w czwartek ostatni klocek był :-(
Zawiódł błonnik nawet. Dziś już osiągnęłam desperecaję i zrobiłam miks kawy, błonnka, jabłka prazonego, kefiru....
Poszło ale z trudem... :-)
Miałam traumę że jak się zacznie to muszę o lewatywę prosić natychmiast - dla dobra lekarza i położnej.... "

Zgłoś nadużycie #60268 20 maja 2013, 23:20

Nika Fajna mama
czytam wpisy sprzed roku nasze i chyba spać dziś nie pójdę!!!!!! Laski!!!!! Ale to był fajny czaaaaasss!!!!!
Teraz rejestruję czasu brak.

Zgłoś nadużycie #60269 20 maja 2013, 23:31

Like Supermama

Nika napisał(a)

Like maj Lofffff! Wchodzę na link i mój pierwszy napotkany post o klocku traktuje! :-D

"u mnie byla masakra bo w czwartek ostatni klocek był :-(
Zawiódł błonnik nawet. Dziś już osiągnęłam desperecaję i zrobiłam miks kawy, błonnka, jabłka prazonego, kefiru....
Poszło ale z trudem... :-)
Miałam traumę że jak się zacznie to muszę o lewatywę prosić natychmiast - dla dobra lekarza i położnej.... "

hehe też się śmiałam z tego klocka :)

wiedziałam, że dziś zajrzysz!! :*

Zgłoś nadużycie #60270 20 maja 2013, 23:41

Nika Fajna mama

Like napisał(a)

hehe też się śmiałam z tego klocka :)

wiedziałam, że dziś zajrzysz!! :*

Tęsknię za Wami!!!!! I za tą beztroską sprzed roku. Siedziało sie na forum po nocach.....