Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60171 20 maja 2013, 10:38

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Wiesz co..nie uzależniaj rozrodu od teściowej...w zadnym razie...ja wiem,ze się odechciewa,ale to Wasze dzieci...dla Was tylko...dla Waszej radosci i spełnienia. Jesteś dobrą matką , tylko kutwy tego nei widzą i nie doceniają..ich strata na przyszłość...dziecko samo je oceni odpowiednio jak dorosnie...dzieci widzą wiecej niz nam się zdaje. Najwazniejsze,zeby w tym wszystkim mąż był po Twojej stronie. Bo i naczej faktycznie bedzie ciężko.

mówi, by się nie przejmowac, ale jak tu sie nei przejmowac, jak  nawet na imprezie nie są w stanie sie powtrezymac od takich komentarzy, a mnie się serce kroi, bo mysle, ze powinnam więcej z siebie dac, moze coś źle robię...

Zgłoś nadużycie #60172 20 maja 2013, 10:39

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

U nas weekend do d...y. Mała strasznie marudziła. Pomijam fakt,ze ciagle by siedziala na dworze. Ale była bardzo marudna ogółem i źle spała...myslę,ze to przez tego zęba. Wczoraj jej się przebił w końcu i dziś spała troche spokojniej. Ale usypianie...dzis wieczorem ją nagram...to ile ona sie razy przewali w łóżku nim usnie...nie zliczę. Wszystko jest łącznie ze stawaniem na głowie :D
Jak ją bierze pora spania to pokazuje,ze chce iśc na górę, kłade ją w łóżeczku a ona od razu błoga mina, rozwali się i dalej w tango...wczoraj z godzinę sie tak rzucała. Jak Patrycja weszła do nas na chwilę to troche sie z nią powygłupiała a potem zrobiła jej papa, potem drugi raz...Patrycja nie wychodzi, więc ta już z nerwami papa i w końcu siostrę wykurzyła z pokoju :D Jak zostaniemy same to ja jej wtedy śpiewam kołysankę, puszczam karuzelę ale bez muzyczki i w końcu usypia. Cyrk.

no gratulujemy zebolka :) wkoncu wyszedl :) czekamy na filmik :)

Zgłoś nadużycie #60173 20 maja 2013, 10:40

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

w żadnym przypadku, mieszkamy osobno, ale do teściów mamy ok. 2,5km, poza tym teściowa małym się zajmuje jak ja jestem w pracy

to calkiem blisko...i moze dlatego ze sie zajmuje sobie mysli ze jaki to ona ma wplyw na wasze zycie i na zycie piotursia!!!wredzizna jedna

Zgłoś nadużycie #60174 20 maja 2013, 10:42

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

i pewnie masz rację co razem to razem.mam koleżanki co żyja na odległośc i facet przyjeżdża dwa -trzy razy w roku bo częściej mu sie " nie oplaca" pamietam że nawet na komunię córki nie zjechał bo sie nie oplacało?!niektórym to odpowiada ja bym raczej nie mogła tak na dłużśzą mete zreszta mam ograniczone zaufanie więc po sie męczyć ;)
pewnie będzie troszke trudno na razie ale dacie radę w rodzinie siła :) )
takiej swojej małej oczywiście ;)

no wlansie...ja juz podziekuje za takie zycie!!! tez nie wierze..... facet to swinia nie nadaremno taka piosenka powstala.... wiem ze sa w stanie zrobic swinstwa i tyle...zreszta czlowiek sam sobie nei ufa w ekstramalnych sytuacjach a co dopiero komus a zwlaszcza facetowi w swiecie!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #60175 20 maja 2013, 10:42

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

i pewnie masz rację co razem to razem.mam koleżanki co żyja na odległośc i facet przyjeżdża dwa -trzy razy w roku bo częściej mu sie " nie oplaca" pamietam że nawet na komunię córki nie zjechał bo sie nie oplacało?!niektórym to odpowiada ja bym raczej nie mogła tak na dłużśzą mete zreszta mam ograniczone zaufanie więc po sie męczyć ;)
pewnie będzie troszke trudno na razie ale dacie radę w rodzinie siła :) )
takiej swojej małej oczywiście ;)

no wlansie...ja juz podziekuje za takie zycie!!! tez nie wierze..... facet to swinia nie nadaremno taka piosenka powstala.... wiem ze sa w stanie zrobic swinstwa i tyle...zreszta czlowiek sam sobie nei ufa w ekstramalnych sytuacjach a co dopiero komus a zwlaszcza facetowi w swiecie!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #60176 20 maja 2013, 10:42

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

z oliwierem bylo tak ze ciagle mowil maly i maly.... mowil ze wie co robil...zobaczymy jak bedzie teraz... kurde a jak beda blizniaki ?? aaaaaaaaaaaaaaaaaa juz mu wiecej chyba nie dam!!!!!!!! ;) ;) ;)

a w rodzinie macie blizniaki ?? ? ale by było hiihi

Zgłoś nadużycie #60177 20 maja 2013, 10:43

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

mówi, by się nie przejmowac, ale jak tu sie nei przejmowac, jak  nawet na imprezie nie są w stanie sie powtrezymac od takich komentarzy, a mnie się serce kroi, bo mysle, ze powinnam więcej z siebie dac, moze coś źle robię...

napewno nie masz sobie nic do zarzucenia.... nie przejmuj sie... i nei bierz tak do siebie.... niech spadajaaaa!!!!!!!!!1

Zgłoś nadużycie #60178 20 maja 2013, 10:44

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

a co jaki czas ?? zreszta kukkne na opakowanie..od razu lepiej spal jak mu dalam....kurde nei mam witaminy c..... ale calcium mu daje.. a orientujesz sie czy miod mozna juz dawac dziecku w takim wieku ??

http://www.ekorodzice.pl/miod-w-diecie-dzieci,40,534,89.html
wszędzie piszą że po 12 mcu

Zgłoś nadużycie #60179 20 maja 2013, 10:44

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

AJ te kiteczki wloski itd...ale co ma byc to bedzie.... ja to chce by dzieci byly zdrowe... a juz w ciazy z oliwierem to tak sie balam tymbardziej ze mialam cukrzyce ciazowa,cholestaze no i jeszcze neidoczynnosc..naczytalam sie w necie o chorobach dzieci..i tak sie balam zeby wszystko bylo ok i normalne dzieckol... juz widze ze zaczyna mi sie to samo...ta sama schiza.... spac wogole nei moge w nocy.....

no a wogloe to jestem tak zawalona.teraz to weim ze nei moge zadnych lekow brac... no i dzis w nocy oliwier tez juz zaczal miec nosek zapchany.. kurde...kaszlu jeszcze nie ma...ale naprawde nei wiem gdize tu sie udac do lekarza....w nocy dawalam mu ibuprofen bo tak plakal,wiercil sie... to mozna chyba jak cos tam go bierze co?bo przeciez pisze przeciwzapalnie...

zdrowka dla ciebie i Oliwierka. a maz nie wie gdzie jakis lekarz przyjmuje?

Zgłoś nadużycie #60180 20 maja 2013, 10:45

aniam Supermama

maryna napisał(a)

to calkiem blisko...i moze dlatego ze sie zajmuje sobie mysli ze jaki to ona ma wplyw na wasze zycie i na zycie piotursia!!!wredzizna jedna

wczoraj to samo moja mama powiedziała :(

Zgłoś nadużycie #60181 20 maja 2013, 10:45

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

z oliwierem bylo tak ze ciagle mowil maly i maly.... mowil ze wie co robil...zobaczymy jak bedzie teraz... kurde a jak beda blizniaki ?? aaaaaaaaaaaaaaaaaa juz mu wiecej chyba nie dam!!!!!!!! ;) ;) ;)

hehe
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60182 20 maja 2013, 10:46

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

no niestety takie mleko wysusza kupke dlatego dopajaj go czyms innym.... moj jak przeszedl z cyca na sztuczne to przez 5 dni kupy nie robil i musialam mu dawac dicoflor czy cos tam....

no Kubus pije herbatki, kompociki, soczki, no i jeszcze moje mleko, takze mam nadzieje ze jakos sobie poradzi z tymi kupkami

Zgłoś nadużycie #60183 20 maja 2013, 10:46

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a w rodzinie macie blizniaki ?? ? ale by było hiihi

moj m jest z blizniakow..i w mojej rodzinei ogolnie w kazdym pokoleniu sa blizniaki oprocz w moim....aaaaaaaaaaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #60184 20 maja 2013, 10:47

aniam Supermama
dziewczyny zobaczcie jakie fajne kanapki mozna zrobić, by dzieci zjadły

Zgłoś nadużycie #60185 20 maja 2013, 10:47

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

zdrowka dla ciebie i Oliwierka. a maz nie wie gdzie jakis lekarz przyjmuje?

no wlasnie nie wie..bo on nigdy nei chorowal a tu wszystko prywatne.... jezu co tu robic...maly ma katar jak cholerka... a no i zaczyna kaszlec neiraz...buuuuuuuuuuuuuuuuuu

Zgłoś nadużycie #60186 20 maja 2013, 10:47

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

oj dasz dasz :) teraz to mozecie bez ograniczen sie kochac :) a blizniaki to podwojne szczescie, hehhehh :)

Zgłoś nadużycie #60187 20 maja 2013, 10:47

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

a co jaki czas ?? zreszta kukkne na opakowanie..od razu lepiej spal jak mu dalam....kurde nei mam witaminy c..... ale calcium mu daje.. a orientujesz sie czy miod mozna juz dawac dziecku w takim wieku ??

wiesz co...co do przeciwzapalnego, to nam lekarka kazała dawać co 8 godzin..ja zawsze daję rano, w obiad i przed snem
a miód..tak..mozna juz dziecko przyzwyczajac do miodu koło roczku, tylko jest uczulajacy wiec moze nie za dużo od razu spróbuj.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60188 20 maja 2013, 10:48

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

wczoraj to samo moja mama powiedziała :(

bo tak on anaperno uwaza....

Zgłoś nadużycie #60189 20 maja 2013, 10:50

maryna Fajna mama
[QUOTE=gwonka;1668285]oj dasz dasz :) teraz to mozecie bez ograniczen sie kochac :) a blizniaki to podwojne szczescie, hehhehh :) [/QUOTE
aaaaaaaaaaaaaaaa oszaleje.... musze do lekarza sie dowiedziec.....!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #60190 20 maja 2013, 10:51

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

no wlasnie nie wie..bo on nigdy nei chorowal a tu wszystko prywatne.... jezu co tu robic...maly ma katar jak cholerka... a no i zaczyna kaszlec neiraz...buuuuuuuuuuuuuuuuuu

a moze w necie poszukajcie. a jak nie znajdziecie to trzeba bedzie i prywatnie pojechac. ah macie problem z tymi lekarzami, nie ma jak to u siebie w kraju, wszystko wiesz