Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60151 20 maja 2013, 10:18

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Super,że imprezka udana :D Szkoda tylko,ze z takim akcentem do d...y :-/ Olej głupie baby! Nie ma wyjścia.
Moja tesciowa tez nei lepsza. Pokazuje się srednio co trzy miesiące...nas do siebie wogóle nie zaprasza. W piatek przyszła...Zuzka akurat siedziała z Patrycją a nie z opiekunką ( tesciowa specjalnie chyba poszła wcześniej,zeby opiekunke zobaczyć,ale jej nei wyszło ) Zaniosła Zuzce mase ciuchów, sukienkę, spodenki, chyba ze dwie czapki. Weszła do domu...od razu Patrycji pokazała jakie ma cuda dla Zuzi...dała jej paczkę ptasiego mleczka...powiedziała,zeby włożyla do lodówki, bo to dla Zuzi a ona całego od razu nie zje...i pewnei,że bedzie miała po nim zatwardzenie...to po h...przynosiła? A dla Patrycji nic kompletnie...kurde..nawet wafelka głupiego.
Na drugi dzień obdzwoniła cała rodzinę jaka to ona ma cudowną wnuczkę. O trzech pozostałych zapomniała jakby. Ręce opadają. Jak patrycja na dzień babci pojechałą sama bo Zuzka była chora, zawiozła zdjęcia: one we dwie i Zuzka sama, to babcia nawet nei spojrzała na to gdzie sa razem, tylko od razu zaczęła sie zachwycać Zuzią. Nie musże zgadywać jak sie czuje Patrycja...pomimo,że jest już trochę przyzwyczajona to jednak jej przykro.

chamstwo i co tu wiecej mowic.... udaje sie za wspaniala babcinke....a w rzeczywistosci....

Zgłoś nadużycie #60152 20 maja 2013, 10:22

aniam Supermama

maryna napisał(a)

on to sie podsmiechuje...no i mowil ze wiedzial ze jestem...bo ja nigdy sie tak ciagle zle nie czulam tutaj ... ciagle mi zle niedobrze... mowil ze robil córeczke..hihi

teraz dla odmiany Wam przydałaby się :)

Zgłoś nadużycie #60153 20 maja 2013, 10:23

aniam Supermama

maryna napisał(a)

super ze impra sie udala i wszystkim smakowalo.... a no te babsztyle jedne....to pozabijac..nie ma co sie przejmowac..wiem ze latwo sie tak mowi bo serce sie kraje jak ci ktos gada i gada ze to ze tamto!!!niech kazdy patrzy na siebie ....nosz kur....a nie w zycie innych sie wpier......

wiesz, jak tak się nasłuchałam, to stwierdzam, ze na jednym zakończę rozród, w dupie mam, skor taką złą matką jestem, na pewno teściowej smutno będzie, bo liczy na wnuczkę, bo u córuni drugi chłopak w drodze

Zgłoś nadużycie #60154 20 maja 2013, 10:23

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

super naprawdę :D
ale fakt,że teraz problem z leczeniem
tzn,że zostajecie tam razem teraz?

raczej tak.... nawet maz powiedzial ze chce by drugie sie juz tu urodzilo...ja nei chce zyc juz osobno...a on tatus co kilka miesiecy na tydziej!!oj NIE NIE NIE

Zgłoś nadużycie #60155 20 maja 2013, 10:24

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

[QUOTE=gwonka;1665187]kupilam ostatnio mm i daje kubusiowi zeby sie oswoil z tym mleczkiem i odiwo je pije :) kiedys zygal nim na kilometr, a teraz pije :) bardzo sie ciesze bo latwiej bedzie od cyca go odstawic :) [/QUOTE
a jakie dajesz? fajnei ze pije w dzien tez czy tylko w nocy?

daje mu bebiko. jak narazie robie mu tylko na wieczor 100 ml, tak zeby organizm sie przyzwyczail. a w nocy nadal cyc. ale widze ze kupki bardzo zwarte robi po tym mleku

Zgłoś nadużycie #60156 20 maja 2013, 10:26

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

proszę

ojej bidulka :( straszne :( ale miejmy nadzieje ze sie ladnie zrosnie i nie bedzie jej widac

Zgłoś nadużycie #60157 20 maja 2013, 10:27

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

on to sie podsmiechuje...no i mowil ze wiedzial ze jestem...bo ja nigdy sie tak ciagle zle nie czulam tutaj ... ciagle mi zle niedobrze... mowil ze robil córeczke..hihi

hi hi wie co zrobił ;) )oby się sprawdziło :)

Zgłoś nadużycie #60158 20 maja 2013, 10:27

maryna Fajna mama
AJ te kiteczki wloski itd...ale co ma byc to bedzie.... ja to chce by dzieci byly zdrowe... a juz w ciazy z oliwierem to tak sie balam tymbardziej ze mialam cukrzyce ciazowa,cholestaze no i jeszcze neidoczynnosc..naczytalam sie w necie o chorobach dzieci..i tak sie balam zeby wszystko bylo ok i normalne dzieckol... juz widze ze zaczyna mi sie to samo...ta sama schiza.... spac wogole nei moge w nocy.....

no a wogloe to jestem tak zawalona.teraz to weim ze nei moge zadnych lekow brac... no i dzis w nocy oliwier tez juz zaczal miec nosek zapchany.. kurde...kaszlu jeszcze nie ma...ale naprawde nei wiem gdize tu sie udac do lekarza....w nocy dawalam mu ibuprofen bo tak plakal,wiercil sie... to mozna chyba jak cos tam go bierze co?bo przeciez pisze przeciwzapalnie...

Zgłoś nadużycie #60159 20 maja 2013, 10:28

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

a my po urodzinkach :) zdjęć za dużo nie mam ale muszę pozgrywać od innych to będzie trochę, zmęczona jestem mimo że prawie nic nie robiłam, trochę mnie moja rana boli :/

sliczna z was para :) torcik rzepiekny,a Alanek przecudowny :) przystojniak jak talalala

Zgłoś nadużycie #60160 20 maja 2013, 10:29

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

wiesz, jak tak się nasłuchałam, to stwierdzam, ze na jednym zakończę rozród, w dupie mam, skor taką złą matką jestem, na pewno teściowej smutno będzie, bo liczy na wnuczkę, bo u córuni drugi chłopak w drodze

przestan..ja to caly czas mowilam ze napewno na jednym nei skoncze...hihi... tylko juz wczoraj poweidzialam zeby nie byl co rok to prorok!! ;) ;) ;)  a
a wy mieszkacie z tesciami czy jak ??

Zgłoś nadużycie #60161 20 maja 2013, 10:30

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

Wiesz co..nie uzależniaj rozrodu od teściowej...w zadnym razie...ja wiem,ze się odechciewa,ale to Wasze dzieci...dla Was tylko...dla Waszej radosci i spełnienia. Jesteś dobrą matką , tylko kutwy tego nei widzą i nie doceniają..ich strata na przyszłość...dziecko samo je oceni odpowiednio jak dorosnie...dzieci widzą wiecej niz nam się zdaje. Najwazniejsze,zeby w tym wszystkim mąż był po Twojej stronie. Bo i naczej faktycznie bedzie ciężko.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60162 20 maja 2013, 10:30

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

daje mu bebiko. jak narazie robie mu tylko na wieczor 100 ml, tak zeby organizm sie przyzwyczail. a w nocy nadal cyc. ale widze ze kupki bardzo zwarte robi po tym mleku

no niestety takie mleko wysusza kupke dlatego dopajaj go czyms innym.... moj jak przeszedl z cyca na sztuczne to przez 5 dni kupy nie robil i musialam mu dawac dicoflor czy cos tam....

Zgłoś nadużycie #60163 20 maja 2013, 10:31

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

tak tak tak...ale jeszcze nic nikt nei wie oprocz meza i oliwiera... nie mowimy poki nie pojde do lekarza..no i oczywiscie wy tutaj...wyszlo ze 2..3 tydzien bo maz kupil taki test ze pokazuje ile tyg sie jest....

no gratulacje :) super, bardzo sie ciesze :) bedzie Oliwierek mial rodzenstwo :) jeszcze raz gratulacje, oby wszystko bylo wporzadku :)

Zgłoś nadużycie #60164 20 maja 2013, 10:31

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

AJ te kiteczki wloski itd...ale co ma byc to bedzie.... ja to chce by dzieci byly zdrowe... a juz w ciazy z oliwierem to tak sie balam tymbardziej ze mialam cukrzyce ciazowa,cholestaze no i jeszcze neidoczynnosc..naczytalam sie w necie o chorobach dzieci..i tak sie balam zeby wszystko bylo ok i normalne dzieckol... juz widze ze zaczyna mi sie to samo...ta sama schiza.... spac wogole nei moge w nocy.....

no a wogloe to jestem tak zawalona.teraz to weim ze nei moge zadnych lekow brac... no i dzis w nocy oliwier tez juz zaczal miec nosek zapchany.. kurde...kaszlu jeszcze nie ma...ale naprawde nei wiem gdize tu sie udac do lekarza....w nocy dawalam mu ibuprofen bo tak plakal,wiercil sie... to mozna chyba jak cos tam go bierze co?bo przeciez pisze przeciwzapalnie...

mozna...własnei dlatego ,że przeciwzapalny...i wit. c mu dawaj jak masz
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60165 20 maja 2013, 10:32

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

niepotrzebnie bierzesz sobie to do serca a dzieci ma się dla siebie a nie dla teściowej czy innych.jak ja bym miała patrzeć na swoją teściowa to bym za m nie wyszła bo miała np. takie rady że po co slub lepiej na kocią łape zyc bo więcej kasy mozna dostać z gminy.ale każdy ma inne zasady. ona niech se bierze zapomogi z gminy ja nie muszę.
Mówie Ci olej to babsko i nie bierz sobie tego wszystkiego co papla do serce jestes super mama i sama wiesz najlepiej co dla twojego skarba najlepsze

Zgłoś nadużycie #60166 20 maja 2013, 10:32

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

hi hi wie co zrobił ;) )oby się sprawdziło :)

z oliwierem bylo tak ze ciagle mowil maly i maly.... mowil ze wie co robil...zobaczymy jak bedzie teraz... kurde a jak beda blizniaki ?? aaaaaaaaaaaaaaaaaa juz mu wiecej chyba nie dam!!!!!!!! ;) ;) ;)

Zgłoś nadużycie #60167 20 maja 2013, 10:34

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

mozna...własnei dlatego ,że przeciwzapalny...i wit. c mu dawaj jak masz

a co jaki czas ?? zreszta kukkne na opakowanie..od razu lepiej spal jak mu dalam....kurde nei mam witaminy c..... ale calcium mu daje.. a orientujesz sie czy miod mozna juz dawac dziecku w takim wieku ??

Zgłoś nadużycie #60168 20 maja 2013, 10:36

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

jutro fotki wkleję, bo  niestety żadnej z domu nie wzięłam, po imprezie walnęłam sobie kilka łyków wina, i mam cholernego kaca... nie piłam chyba z 4 lata, w nocy mnie suszyło, łeb mnie napierdziela, ze szok...
a na imprezie było tak...
mały przed imprezą walnął sobie 2,5 h snu, a była na 12:30, wiec sie złożyło idealnie... niestety obiadku nie chciał zjeść, zjadł zato troszkę ogórkowej :) został wybawiony, wybiegał się... ogólnie był spokojny do momentu jak siostra cioteczna nei barała jego wiatraczka :) wtedy taki ryk urządził, zę szok, nigdy wcześniej czegoś takiego u młaego nie widziałam :)
ponoć wszystko smakowało, mięsa zostało  nam jedynie na 3 obiady, w sumie było dobrze wszystko wyliczone, tort z cukierni poszedł cały, została połowa tortu robiona przez męża i 3/4 sernika, nikt więcej po zupach, drugim daniu i torcie nie dał rady pojeść, jedynie mój tata dzielnie wciągał wsszystko :)
wszystko pięknie elegancko, ale nie do końca... cała impreza trwała od 12:30 do 16 :)
jednak udało się mojej bratowej i teściowej wku..wić mnie n a maxa, ta pierwsza, ze powinnam zostawić dziecko na pół godziny i niech ryczy ile wlezie, aż samo się nauczy, np. wstawać, bo jej ma 9 miesięcy i juz wstaje, dlaczego łóżeczko mamy jeszcze na środkowym, dlaczego to dlaczego tamto...
a teściowa, ze ja tak do wszystkiego przywyczaiłam, a ona ku..wa, 3/4 dnia spędza z małym i nie przyzwyczaiła ??
musiałam sobie pobluzgać, bo do tego jeszcze mam tego cholernego kaca...
jak wszzyscy poszli to się solidnie poryczałam, jaka to zła matka ze mnie...
to tyle

fajnie ze imprezka udana, ale szkoda ze te wredne baby popsuly ci nastroj. nie przejmuj sie kochana, my wiemy ze jestes dla Piotrusia najwspanialsza mamusia pod sloncem. kazde dzieciatko rozwija sie w swoim tempie. Piotrus ma na wszystko czas, nie mozna go do niczego zmuszac. glowa do gory.

Zgłoś nadużycie #60169 20 maja 2013, 10:37

aniam Supermama

maryna napisał(a)

przestan..ja to caly czas mowilam ze napewno na jednym nei skoncze...hihi... tylko juz wczoraj poweidzialam zeby nie byl co rok to prorok!! ;) ;) ;)  a
a wy mieszkacie z tesciami czy jak ??

w żadnym przypadku, mieszkamy osobno, ale do teściów mamy ok. 2,5km, poza tym teściowa małym się zajmuje jak ja jestem w pracy

Zgłoś nadużycie #60170 20 maja 2013, 10:37

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

raczej tak.... nawet maz powiedzial ze chce by drugie sie juz tu urodzilo...ja nei chce zyc juz osobno...a on tatus co kilka miesiecy na tydziej!!oj NIE NIE NIE

i pewnie masz rację co razem to razem.mam koleżanki co żyja na odległośc i facet przyjeżdża dwa -trzy razy w roku bo częściej mu sie " nie oplaca" pamietam że nawet na komunię córki nie zjechał bo sie nie oplacało?!niektórym to odpowiada ja bym raczej nie mogła tak na dłużśzą mete zreszta mam ograniczone zaufanie więc po sie męczyć ;)
pewnie będzie troszke trudno na razie ale dacie radę w rodzinie siła :) )
takiej swojej małej oczywiście ;)