Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60111 19 maja 2013, 20:40

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

tak tak tak...ale jeszcze nic nikt nei wie oprocz meza i oliwiera... nie mowimy poki nie pojde do lekarza..no i oczywiscie wy tutaj...wyszlo ze 2..3 tydzien bo maz kupil taki test ze pokazuje ile tyg sie jest....

gratulacje!!! ha mówiłam że jesteś :)

Zgłoś nadużycie #60112 19 maja 2013, 21:56

maryna Fajna mama
hihi... byle bylo zdrowe...a reszta sie ulozy... boje sie najbardziej wlasnie o to.. modlcie sie o zdrowie dla nas....

Zgłoś nadużycie #60113 19 maja 2013, 22:15

Ulla Fajna mama
Maryna, gratki :D

czyli 6-7tc :D licząc od pierwszego dnia ostatniej menstruacji :)

jejku, ale super :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #60114 19 maja 2013, 22:21

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

tak tak tak...ale jeszcze nic nikt nei wie oprocz meza i oliwiera... nie mowimy poki nie pojde do lekarza..no i oczywiscie wy tutaj...wyszlo ze 2..3 tydzien bo maz kupil taki test ze pokazuje ile tyg sie jest....

ojej ale się cieszę :) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))trzymam kciuki i zdrówka dużo dla Was:*

Zgłoś nadużycie #60115 19 maja 2013, 22:22

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

hihi... byle bylo zdrowe...a reszta sie ulozy... boje sie najbardziej wlasnie o to.. modlcie sie o zdrowie dla nas....

Będziemy się modlić o zdrowie maluszka i twoje :-) to teraz najważniejsze :-)

Zgłoś nadużycie #60116 19 maja 2013, 22:24

mala24 Supermama
Maryna a jaka reakcja męża? Cieszył się pewnie :-)

Zgłoś nadużycie #60117 19 maja 2013, 22:25

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

będzie dobrze :) bedziemy sie modlic i trzymać kciuki co tylko ;) no i gratulacje bo z tej radości to zapomniałam pogratulować :) )

Zgłoś nadużycie #60118 20 maja 2013, 7:50

aniam Supermama

maryna napisał(a)

no udanej imprezy zycze i obowiazkowo relacje w pon.... ;)

jutro fotki wkleję, bo  niestety żadnej z domu nie wzięłam, po imprezie walnęłam sobie kilka łyków wina, i mam cholernego kaca... nie piłam chyba z 4 lata, w nocy mnie suszyło, łeb mnie napierdziela, ze szok...
a na imprezie było tak...
mały przed imprezą walnął sobie 2,5 h snu, a była na 12:30, wiec sie złożyło idealnie... niestety obiadku nie chciał zjeść, zjadł zato troszkę ogórkowej :) został wybawiony, wybiegał się... ogólnie był spokojny do momentu jak siostra cioteczna nei barała jego wiatraczka :) wtedy taki ryk urządził, zę szok, nigdy wcześniej czegoś takiego u młaego nie widziałam :)
ponoć wszystko smakowało, mięsa zostało  nam jedynie na 3 obiady, w sumie było dobrze wszystko wyliczone, tort z cukierni poszedł cały, została połowa tortu robiona przez męża i 3/4 sernika, nikt więcej po zupach, drugim daniu i torcie nie dał rady pojeść, jedynie mój tata dzielnie wciągał wsszystko :)
wszystko pięknie elegancko, ale nie do końca... cała impreza trwała od 12:30 do 16 :)
jednak udało się mojej bratowej i teściowej wku..wić mnie n a maxa, ta pierwsza, ze powinnam zostawić dziecko na pół godziny i niech ryczy ile wlezie, aż samo się nauczy, np. wstawać, bo jej ma 9 miesięcy i juz wstaje, dlaczego łóżeczko mamy jeszcze na środkowym, dlaczego to dlaczego tamto...
a teściowa, ze ja tak do wszystkiego przywyczaiłam, a ona ku..wa, 3/4 dnia spędza z małym i nie przyzwyczaiła ??
musiałam sobie pobluzgać, bo do tego jeszcze mam tego cholernego kaca...
jak wszzyscy poszli to się solidnie poryczałam, jaka to zła matka ze mnie...
to tyle

Zgłoś nadużycie #60119 20 maja 2013, 7:52

aniam Supermama

maryna napisał(a)

nawet na fb nic dzis sie nie dzieje.... a jaka macie pogode w pl ?? u nas nie bardzo...slonca brak....
a maz dzwonil przed sekunda kupi test..............a aaaaaaaaaaaaaaaa kiedy go zrobic ?? jak juz bede miala to do rana nie wytrzymam.... zreszta jak jest ciaza to pokaze czy to wieczor czy poludnie czy rano z moczu

najlpeiej rano, zrobiłaś test ??
zaraz będę doczytywać, czy już coś wiesz :)

Zgłoś nadużycie #60120 20 maja 2013, 7:56

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

zdrowka zycze. ja wlasnie na wiosne zawsze choruje.moze gdzies cie zawialo

ja tez, zawsze kwiecień/maj, ale już byłam chora, wiec do najbliżej wiosny to kawał czasu :)

Zgłoś nadużycie #60121 20 maja 2013, 7:57

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

Kubus stawiajacy swoje kolejne pierwsze kroczki :)

super!!
gratuluję!!

Zgłoś nadużycie #60122 20 maja 2013, 7:57

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantow Joaski i Szymonka. duzo zdrowka kochani :)

STO LAT!!

Zgłoś nadużycie #60123 20 maja 2013, 7:59

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

sto lat dla Szymka i Asiuni :)

STO LAT!!

Zgłoś nadużycie #60124 20 maja 2013, 8:00

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

proszę

o matko, jaki okropny szew..
jesu, co za rzeźnik mógł tak zszyć?>?

Zgłoś nadużycie #60125 20 maja 2013, 8:01

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

a my po urodzinkach :) zdjęć za dużo nie mam ale muszę pozgrywać od innych to będzie trochę, zmęczona jestem mimo że prawie nic nie robiłam, trochę mnie moja rana boli :/

czyżby kieliszek wziął ??

Zgłoś nadużycie #60126 20 maja 2013, 8:03

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60127 20 maja 2013, 8:04

aniam Supermama

maryna napisał(a)

a laseczki robilam o 5 rANO DZIS TEST.............. ZGADUJCIE.............

jest rodzeństwo!! :P

Zgłoś nadużycie #60128 20 maja 2013, 8:06

aniam Supermama

maryna napisał(a)

gratulacje!!!!

Zgłoś nadużycie #60129 20 maja 2013, 8:14

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

jutro fotki wkleję, bo  niestety żadnej z domu nie wzięłam, po imprezie walnęłam sobie kilka łyków wina, i mam cholernego kaca... nie piłam chyba z 4 lata, w nocy mnie suszyło, łeb mnie napierdziela, ze szok...
a na imprezie było tak...
mały przed imprezą walnął sobie 2,5 h snu, a była na 12:30, wiec sie złożyło idealnie... niestety obiadku nie chciał zjeść, zjadł zato troszkę ogórkowej :) został wybawiony, wybiegał się... ogólnie był spokojny do momentu jak siostra cioteczna nei barała jego wiatraczka :) wtedy taki ryk urządził, zę szok, nigdy wcześniej czegoś takiego u młaego nie widziałam :)
ponoć wszystko smakowało, mięsa zostało  nam jedynie na 3 obiady, w sumie było dobrze wszystko wyliczone, tort z cukierni poszedł cały, została połowa tortu robiona przez męża i 3/4 sernika, nikt więcej po zupach, drugim daniu i torcie nie dał rady pojeść, jedynie mój tata dzielnie wciągał wsszystko :)
wszystko pięknie elegancko, ale nie do końca... cała impreza trwała od 12:30 do 16 :)
jednak udało się mojej bratowej i teściowej wku..wić mnie n a maxa, ta pierwsza, ze powinnam zostawić dziecko na pół godziny i niech ryczy ile wlezie, aż samo się nauczy, np. wstawać, bo jej ma 9 miesięcy i juz wstaje, dlaczego łóżeczko mamy jeszcze na środkowym, dlaczego to dlaczego tamto...
a teściowa, ze ja tak do wszystkiego przywyczaiłam, a ona ku..wa, 3/4 dnia spędza z małym i nie przyzwyczaiła ??
musiałam sobie pobluzgać, bo do tego jeszcze mam tego cholernego kaca...
jak wszzyscy poszli to się solidnie poryczałam, jaka to zła matka ze mnie...
to tyle

Super,że imprezka udana :D Szkoda tylko,ze z takim akcentem do d...y :-/ Olej głupie baby! Nie ma wyjścia.
Moja tesciowa tez nei lepsza. Pokazuje się srednio co trzy miesiące...nas do siebie wogóle nie zaprasza. W piatek przyszła...Zuzka akurat siedziała z Patrycją a nie z opiekunką ( tesciowa specjalnie chyba poszła wcześniej,zeby opiekunke zobaczyć,ale jej nei wyszło ) Zaniosła Zuzce mase ciuchów, sukienkę, spodenki, chyba ze dwie czapki. Weszła do domu...od razu Patrycji pokazała jakie ma cuda dla Zuzi...dała jej paczkę ptasiego mleczka...powiedziała,zeby włożyla do lodówki, bo to dla Zuzi a ona całego od razu nie zje...i pewnei,że bedzie miała po nim zatwardzenie...to po h...przynosiła? A dla Patrycji nic kompletnie...kurde..nawet wafelka głupiego.
Na drugi dzień obdzwoniła cała rodzinę jaka to ona ma cudowną wnuczkę. O trzech pozostałych zapomniała jakby. Ręce opadają. Jak patrycja na dzień babci pojechałą sama bo Zuzka była chora, zawiozła zdjęcia: one we dwie i Zuzka sama, to babcia nawet nei spojrzała na to gdzie sa razem, tylko od razu zaczęła sie zachwycać Zuzią. Nie musże zgadywać jak sie czuje Patrycja...pomimo,że jest już trochę przyzwyczajona to jednak jej przykro.

Zgłoś nadużycie #60130 20 maja 2013, 8:15

elka40 Fajna mama
Mala...zdjęcia super :-) wszystkie!