Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #60031 17 maja 2013, 18:00

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

Cześc dziewczyny.
U nas wczoraj zamieszanie...przychodzę z pracy a Zuzka ma ponad 39 stopni gorączki i strasznie płacze. Więc biegiem do lekarza.Trochę ludzi bylo w przychodni ale ,ze dzieciaki, to się Zuzce humorek poprawił. W sumie lekko zaróżowione gardełko ma .Lekarka kazała psikac tantum verde i dawać nurofen i to wszystko. Jakiś wirus ale płucka i oskrzela czyste.
Wrócilismy do domu, usnęła biedulka, przespała dwie godziny i wstała w lepszym humorku.
Całą noc spokojnie przespała, więc może dziś ją odpuści. Oby.

biedulka, zdrówka :)

Zgłoś nadużycie #60032 17 maja 2013, 18:02

mala24 Supermama
cudna tancereczka

Zgłoś nadużycie #60033 17 maja 2013, 18:03

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

hihi tak mowisz ?? kurde jeszcze czekam do konca tygodnia i zrobie test w nowym tygodniu ;)

ja bym robiła od razu :)

Zgłoś nadużycie #60034 17 maja 2013, 18:07

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

no udanej imprezy zycze i obowiazkowo relacje w pon.... ;)

my jutro imprezka!!!

Zgłoś nadużycie #60035 17 maja 2013, 18:08

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

cos ty nic nie spal ?? twardy jest...a ile robi dzemek wogole w ciagu dnia ?? moj juz drugi raz...i ostatni bo potem to zasypia po 21 juz na dobre..

Alan nie spał od 10 dzisiaj i zasnął dopiero niedawno po 17 i nie wiem o ktorej wstanie

Zgłoś nadużycie #60036 17 maja 2013, 18:08

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

nawet na fb nic dzis sie nie dzieje.... a jaka macie pogode w pl ?? u nas nie bardzo...slonca brak....
a maz dzwonil przed sekunda kupi test..............a aaaaaaaaaaaaaaaa kiedy go zrobic ?? jak juz bede miala to do rana nie wytrzymam.... zreszta jak jest ciaza to pokaze czy to wieczor czy poludnie czy rano z moczu

czekamy z niecierpliwością na wynik :) u nas duszno strasznie

Zgłoś nadużycie #60037 17 maja 2013, 18:54

maryna Fajna mama
sama jestem ciekawa co wyjdzie... ale ogolnei gardlo mnie tak napier.....chyba angina mnie zlapala.. no i musze zrobic ten test bo nie wiem czy cos moge braqc czy nie ?? !!!

Zgłoś nadużycie #60038 17 maja 2013, 19:04

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

sama jestem ciekawa co wyjdzie... ale ogolnei gardlo mnie tak napier.....chyba angina mnie zlapala.. no i musze zrobic ten test bo nie wiem czy cos moge braqc czy nie ?? !!!

Co ma być to będzie :-)

Zgłoś nadużycie #60039 17 maja 2013, 21:22

kasia17 Fajna mama
Skladam najlepsze zyczonka spoznione dla naszych roczniaczkow ale nie bylo mnie wiec nadrabiam Kamilku , Hirku , Oliwierku , Piotrusiu, Natalciu , Sandruniu i odrazu dla Szymusia na jutro i Joasi - buziaczki od cioci Kasi i Wiktorka ;)
chyba o nikim nie zapomnialam? mam nadzieje ;)

Zgłoś nadużycie #60040 17 maja 2013, 23:25

Kropka86 Gotowa na wszystko

Ale sie uśmiałam. cudna a ten ruch ramion tancereczka!

Zgłoś nadużycie #60041 17 maja 2013, 23:28

Ulla napisał(a)

a ja słyszalam ze własnie wykrawaja stara blizne :|

wycinaja na 100% ze mna lezały 2 dziewczyny po 2 cc i wycieta stara blizne miały

Zgłoś nadużycie #60042 17 maja 2013, 23:41

maryna napisał(a)

laski wogole to jestem w szoku..jak moj maly od kilku dni biega!!on nie chodzi..on biega...a mi sie az gorąco robi jak widze i sobie wyobrazam co bedzie jak sie przewroci....aaaaaaaaaaaaaa co to za maly szogun.....

ja Ci powiem co bedzie wersja w domu rozcieta wagra i guz na czole wersja na podwórku rozcieta wagra guz na głowie i piach/ziemia w buzi :) Moja Ola sie wywraca jak biegnie wyglada jakby podskakiwa i pada jak długa

Zgłoś nadużycie #60043 17 maja 2013, 23:53

elka40 napisał(a)

Zuzka zmotoryzowana

jakie włoski to nie sprwiedliwie Moja Ola ma niewiele wiecej niz w dniu urodzin a tu takie czupryny

Zgłoś nadużycie #60044 18 maja 2013, 7:55

elka40 Fajna mama
hej dziewczyny :-) ja dziś znów w pracy :-( jeszcze głowa mnie znowu napierdziela od wczoraj...w tym tygodniu miałam pół dnia bez bólu głowy a tak to cały czas..nie moge si ena niczym skupić wogóle :-(
U nas Zuzia lepiej juz wczoraj...miała gorączkę jeszcze ale juz mniejszą, a wieczorem prawie wcale. Tylko wieczorem ciężko zasypiała i w nocy popłakiwała często..jakby cos jej nie pasowało..może ten zębol.
A poza tym nic nowego
Kropka...nasza juz sie urodziła z włosami, a poza tym ja sie śmieję,ze ona strasznie duzo pije i chyba tym sposobem podlewa te włosy,że tak rosną.
Maryna....jak test...gratulować?
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #60045 18 maja 2013, 8:48

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

hej dziewczyny :-) ja dziś znów w pracy :-( jeszcze głowa mnie znowu napierdziela od wczoraj...w tym tygodniu miałam pół dnia bez bólu głowy a tak to cały czas..nie moge si ena niczym skupić wogóle :-(
U nas Zuzia lepiej juz wczoraj...miała gorączkę jeszcze ale juz mniejszą, a wieczorem prawie wcale. Tylko wieczorem ciężko zasypiała i w nocy popłakiwała często..jakby cos jej nie pasowało..może ten zębol.
A poza tym nic nowego
Kropka...nasza juz sie urodziła z włosami, a poza tym ja sie śmieję,ze ona strasznie duzo pije i chyba tym sposobem podlewa te włosy,że tak rosną.
Maryna....jak test...gratulować?

robilam test i pierwszy raz wyszlo tak ze nic nie wyszlo...zadnej kreski!!!!!!!mialysice kiedys tak ?? nie wiem co o tym myslec ?? maz dzis kupi drugi tes ale z innej firmy bo nie wiem czy moge brac jakies tabletki a jestem umeirajaca!!! gardlo masakra...jakas angina!!!!!!!!!!!!1 zebym malego nie zarazila...boje sie....mielismy jechac na weekend z malym do znajomych i nici z wyjazdu...nie mam na nic sil....

zdroweij nam zuzanno!!!

Zgłoś nadużycie #60046 18 maja 2013, 8:48

maryna Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

wycinaja na 100% ze mna lezały 2 dziewczyny po 2 cc i wycieta stara blizne miały

a to jednak...czyli gwonce nie zostaje nic innego jak robic drugie bobo' ;)

Zgłoś nadużycie #60047 18 maja 2013, 9:00

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

robilam test i pierwszy raz wyszlo tak ze nic nie wyszlo...zadnej kreski!!!!!!!mialysice kiedys tak ?? nie wiem co o tym myslec ?? maz dzis kupi drugi tes ale z innej firmy bo nie wiem czy moge brac jakies tabletki a jestem umeirajaca!!! gardlo masakra...jakas angina!!!!!!!!!!!!1 zebym malego nie zarazila...boje sie....mielismy jechac na weekend z malym do znajomych i nici z wyjazdu...nie mam na nic sil....

zdroweij nam zuzanno!!!

póki co płucz sobie gardło wodą z solą ( łyżeczka soli na szklankę wody ) kilka razy dziennie. Jak masz szałwię moze to też możesz. Powinno pomóc trochę...ja w ciąży tak robiłam. Oprócz tego jakby gorączka czy coś to sok malinowy .

Zgłoś nadużycie #60048 18 maja 2013, 10:04

Ulla Fajna mama
dla maryny, eli i zuzi duzo zdrówka :)

zawsze mówiłam, ze testy domowe sa do dupy. wydasz kase i dalej nic nie wiesz :/ weź ten test maryna i idx go zwróc, niech ci babsztyl kase odda :P
ja sie oduczyłam dawno testy robić. teraz jak coś, to zawsze ide do laboratorium, pobieraja krew i na drugi dzien mam czarno na białaym. a koszt podobny, tylko płacę raz :P

chociaz z kosztami jest różnie. na mojej dzielnicy jest llaboratorum, gdzie taka "przyjemność" kosztuje 25zł. a w przychodni u moich rodzicow jest 16zł.
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #60049 18 maja 2013, 10:21

elka40 Fajna mama
Maryna ten test może stary skoro nic nie pokazał.
Kurczę...pamietam jak kupiłam test i robiłam na Zuzkę :D Ten moment nadziei i niepewności a potem dwie kreski i aż mi się gorąco z radosci zrobiło :D Zrobiłam w tajemnicy przed mężem, rano przed pracą,zaraz sie umówiłam na wizytę do gina. Po wizycie wróciłam ze zdjęciem z usg, owinęłam je wstążeczką i dałam mężowi prezent na urodziny bo miał akurat :D
A potem jak powiedzieliśmy Patrycji to dwa dni nei mogła uwierzyć i co chwila smsy mi pisała : ale mamuś naprawdę? nie bujasz?

Zgłoś nadużycie #60050 18 maja 2013, 10:33

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Maryna ten test może stary skoro nic nie pokazał.
Kurczę...pamietam jak kupiłam test i robiłam na Zuzkę :D Ten moment nadziei i niepewności a potem dwie kreski i aż mi się gorąco z radosci zrobiło :D Zrobiłam w tajemnicy przed mężem, rano przed pracą,zaraz sie umówiłam na wizytę do gina. Po wizycie wróciłam ze zdjęciem z usg, owinęłam je wstążeczką i dałam mężowi prezent na urodziny bo miał akurat :D
A potem jak powiedzieliśmy Patrycji to dwa dni nei mogła uwierzyć i co chwila smsy mi pisała : ale mamuś naprawdę? nie bujasz?

ja ela ale super prezent!! az mi ciarki przeszly...piekne to!!!