Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59911 16 maja 2013, 20:51

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

bylam wczoraj u ginekologa. zrobil mi calkowity przeglad, ogolnie wszystko wporzadku. no a co do tej mojej blizny to okazalo ssie ze to rzeczywiscie bliznowiec :( :( :( tego sie nie da wyleczyc :( ta gruba i czerwona blizna juz zostanie. dostalam masc Cepan, ale to bardziej po to zeby to cholerstwo jeszcze bardziej sie nie rozrastalo :( no bo to moze jeszcze rosnac :( jedynym sposobem zeby sie tego pozbyc jest usuniecie operacyjne :( smutno mi :( :( :( bardzo :( :( :(

biedna :/

Zgłoś nadużycie #59912 16 maja 2013, 20:53

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

za 2 tygodnie, pierwsze golenie, mąż juz przyzwyczaja do maszynki, ale póki co mały ie boi... zetniemy tak by miał jedynie cm długości

no ja tez chciałam isc do fryzjera ale boje sie jak zareaguje :/

Zgłoś nadużycie #59913 16 maja 2013, 20:56

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

no lekarz mi powiedzial ze nie jest rakowe, ale w necie wyczyttalam co innego. mowil ze nie mam sie tym przejmowac, ze to nie jest grozne. no ale sqm fakt ze to juz zostanie takie brzydactwo :(

pociesze Cię  ze ja już mam 2 blizny plus mega rozstępy a teraz ta to jest brzydka i stwierdzam  ze gorzej zszyta ale męza brat tez tak miał i teraz po kilku latach ma ładną, ale o stroju 2 częściowym mogę pomarzyć :( chcecie zdjęcie :) hi hi

Zgłoś nadużycie #59914 16 maja 2013, 20:57

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

hihi dzis to wogole mi sie rzygac chce... o matko... o co chodzi

ha ja obstawiam ciąże :)

Zgłoś nadużycie #59915 16 maja 2013, 21:02

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

ostatnio mialam 5 kwietnia ..ale wiesz teraz zmiana klimatu wiec dlatego mowie ze to pewnie nie ciaza...tylko dlaczego coraz czesciej gorzej sie czuje...zawsze tu w szwajcarii mi sluzyl klimat

juz mozemy gratulować :)

Zgłoś nadużycie #59916 16 maja 2013, 21:04

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

Hehe...dziewczyny...szukalam jednego zdjęcia i znalazłam to! To ja i Patrycja dwa lata temu . Trochę nie wyraźne bo robione telefonem w pociagu, w którym bardzo trzęsło.

super :)

Zgłoś nadużycie #59917 16 maja 2013, 21:08

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

hheheh super, ja ciebie tez :) was wszystkie mamuskil lubie :)

my Ciebie również bardzo lubimy :)

Zgłoś nadużycie #59918 16 maja 2013, 21:27

Kasienka3b Fajna mama
Nie bylo mnie troszke bo przeprowadzalismy sie a teraz witam sie po przerwie. jak maluszki rosna?

Zgłoś nadużycie #59919 16 maja 2013, 21:58

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

a ja słyszałam, ze nie kroją w tym samym miejscu

a ja słyszalam ze własnie wykrawaja stara blizne :|
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #59920 16 maja 2013, 22:08

Ulla Fajna mama

aneta74 napisał(a)

nie Ulla w blokach można tanio mieszkanie znależć u nas przy granicy .

znalazłam to te co nas interesuje http://popiela-immobilien.com/pl/details/JPI00285/duze-i-ladne-mieszkanie-mieszk... zostały tylko do remontu a jeszcze pare dni temu było to wyremontowane do sprzedaży http://popiela-immobilien.com/pl/articles/44/mieszkania-w-kleinow

spoko... w moim rejonie to za 2 pojoje ceny są od 150 tyś w górę...nawet 200tyś.

Zgłoś nadużycie #59921 16 maja 2013, 22:14

Ulla Fajna mama

aneta74 napisał(a)

podobało i sie te ale metraż duzy i full wypas i cena też http://popiela-immobilien.com/pl/details/JPI00301/2-poziomowe-mieszkanie-w-rosow-tylko-1-km-od-granicy-w8230

o ja cie! to jest niezły wypas :O

Zgłoś nadużycie #59922 16 maja 2013, 22:20

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

Hm...no niby kupa...wiesz..czasem wyjdzie 4 czasem 6...zależy gdzie się jedzie i jakie mieszkanie się trafi. Ale srednio kolo 5-ki. Za wszystko już...z jedzeniem włącznie.
My zawsze jeździlismy przez Słowację, Węgry ( tam tylko kawałeczek autostradą bezpłatnie i dalej zjazd na drogę taką jak u nas drogi wojewódzkie., ale jedzie się bardzo fajnie. ) Autostradą mozna do Budapesztu i z drugiej strony Balatonu dalej prosto aż do granicy z Chorwacją. My jeździmy zwykłą bezpłatną drogą tak jakby na skos. Jak nocujemy po drodze, to mamy swój kemping nad Balatonem i pod namiotem. Można tez znaleźć kwaterę...wtedy troche drogi nadkładamy, a jak bez noclegu to prosto do granicy z chorwacją. Nie przejeżdżamy wogóle przez Słowenię.
Ale faktycznei duzo ludzi jeździ przez Czechy i Austrię...czy duzo szybciej...może troche bo caly czas autostradą. I wtedy zahaczasz o Słowienię gdzie winiety sa cholernie drogie ale podobno mozna ominąć autostradę. Może w tym roku wybierzemy się dla odmiany ta droga własnie,ale to jeszcze zobaczymy.
A co do pieniędzy...nie przełozysz tego na to co zobaczysz..nie tylko o samo słońce chodzi...ale o cudne widoki, innych ludzi, inną roslinność.I morze cieplutkie, czyste i błękitne az głupio i wodę , która sama Cie unosi i nawet jak nei umiesz pływać to nie musisz sie wysilać,zeby się utrzymac na powierzchni :D
Jak mam wydac na tydzień czasu 2,5-3 tys. u nas nad morzem, ściskać sie w jednym pokoju z łazienką cała rodziną i trafić na deszcz cały tydzień - nigdy w zyciu. Wolę wysupłać te dodatkowe tys i zobaczyć troche innego swiata.
Oczywiście póki mnie będzie stać, bo mogą przyjśc takie czasy,że bede musiała zadowolić się wczasami u nas i też będzie musiało być dobrze. Do niedawna było :-) My jednak zdecydowanie wolimy łazić po górach jesli już tu u nas. Powiedzmy z wizytą na jakims basenie czasem. Więc musimy zaczekać aż Zuzia podrośnie. patrycję pierwszy raz wzięłiśmy w góry jak miała 5 lat...troche trzeba ją było jeszcze nosić, ale złapała bakcyla .

my bylismy w górach pierwszy raz z Hirkiem kiedy miał 4 miesiące :D w chuście oczywiście :D ale było fajnnie :D

Zgłoś nadużycie #59923 16 maja 2013, 22:28

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

Hehe...dziewczyny...szukalam jednego zdjęcia i znalazłam to! To ja i Patrycja dwa lata temu . Trochę nie wyraźne bo robione telefonem w pociagu, w którym bardzo trzęsło.

a która to ty, a która Patrycja? :O

Zgłoś nadużycie #59924 16 maja 2013, 22:35

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

no ginek mi wczoraj mowil ze w razie drugiej cesarki to mi to wytna, ale ja nie planuje drugiego dziecka, heheheh. a ty bylas z tym u lekarza?

ogólnie, to byłam 3 razy u gina po ciąży, ale nie że "z blizna" tylko ot tak, na kontrolę. on sam z siebie o bliznie nie mówił, ja nie pytałam, bo g. mnie obchodzi :D to jedyny plus cc, ze nam ja NAD pipą, a nie przy dziurze :P

Zgłoś nadużycie #59925 16 maja 2013, 22:39

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyny, jak jest usankcjonowane prawo, jesli chodzi o karmienie piersią i praca... chodzi mi o to, ze dopóki karmię cycem mogę godzine wcześniej wychodzić? czy tylko do momentu skończenia przez dziecko roczku? moja koleżanka z pracy twierdzi, ze dotąd dopóki karmi

póki karmisz :)

Zgłoś nadużycie #59926 16 maja 2013, 22:41

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

dopóki karmisz...nigdzie nei jest zapisane do kiegy...jak chcesz to nawet do 6 roku zycia :D

albo jak eskimosi- do 12ego :D

Zgłoś nadużycie #59927 16 maja 2013, 22:42

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

ja tez chyba...mowie chyba bo nie wiem czy bym nie wybaczyla.. nie wiem... jestem chtba slaba...ale ból i wsztstko... maly by tez cierpial napewno...a ja co bym na meza spojrzala to by mi sie to przypomninalo....no i mysle ze jak ktos raz zdradzi to zrobi to drugi raz :(

no i dlatego trzeba ze soba szczerze rozmawiac, i jak cos, to we trójke :P i wilk syty i owca cała :D same plusy :D

Zgłoś nadużycie #59928 16 maja 2013, 22:48

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

Ulka a twoja blizna wyglada jak ta na obrazku? zaznaczam ze to nie moje zdjecie :) ale moja wyglada podobnie
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ6ADMIzZK6i_ehsRRJSuPhpJPRkZF1VfuAlfyduEpBz4gWhxPNjg

pi razy oko. jak zgole futro to zrobie fote i wrzuce na fb. tak z kłakami to troche kapa :P

Zgłoś nadużycie #59929 16 maja 2013, 22:50

Ulla Fajna mama

mala24 napisał(a)

pociesze Cię  ze ja już mam 2 blizny plus mega rozstępy a teraz ta to jest brzydka i stwierdzam  ze gorzej zszyta ale męza brat tez tak miał i teraz po kilku latach ma ładną, ale o stroju 2 częściowym mogę pomarzyć :( chcecie zdjęcie :) hi hi

pewnie wrzucaj :D

Zgłoś nadużycie #59930 16 maja 2013, 22:52

Ulla Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

Nie bylo mnie troszke bo przeprowadzalismy sie a teraz witam sie po przerwie. jak maluszki rosna?

jak na drożdżach :D tylko moje drożdże jakies po terminie chyba, bo młody ma może 75cm...