Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59731 16 maja 2013, 8:16

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a ja w końcu w domku :)

witamy spowrotem :D
nie ma jak w domu :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59732 16 maja 2013, 8:18

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

W sobotę mała imprezka. 23 osoby

ło boziu! 23 osoby a Ty po operacji?!

Zgłoś nadużycie #59733 16 maja 2013, 8:21

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

kurcze wczesniej nie mialam jak usiść bo mój maly terrorysta nie pozwalał. jak siądę przy kompie to ładuje sie na kolana i do klawiatury a jak nie pozole jej to drze sie niemilosiernie.
w piątek albo sobote chyba jedziemy do niemiec oglądać mieszkanie co prawda w bloku ale cóż . 3 pokoje 65 m+ poddasze które tez mozna zgospodarowac na mieszkanie , garaż , działeczka 500m do remontu. z notariuszem i innymi oplatami wyszlo by cos koło 45 tyś. oczywiście do remontu ale są też wyremontowane na zl wychodzi 80tys tylko że bez poddasza. bez czynszowe tylko media i oplaty do wspolnoty .popytamy co i jak jakie szkoły w poblizu jak z kindregeltem no i na zywo zobaczyć chcemy. od granicy 15 km miałabym bliżej do mamy i m nawet do pracy by dojazd mial nietragiczny . ..obaczymy

o! no to pewnie,że obejrzyjcie :D daleko nie będzie

Zgłoś nadużycie #59734 16 maja 2013, 8:23

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Anetko to chyba Ty ostatnio pokazywalas taki stolik podrózny?
Opisywali go wczoraj w programie "Gadźet".On niby do rysowania jest, a stwierdzili, że w czasie jazdy to jest niebezpieczne.Mozna ewentualnie np ksiazeczke na tym polozyc, ale furory nie ma.

Ja o tym stoliku pisałam.
Musze podejrzeć w tym Gadżecie co mówili. I dlaczego niebezpieczny. Wiesz...ja już szukam wszelkich sposobów,żeby Zuzkę zająć w czasie jazdy

Zgłoś nadużycie #59735 16 maja 2013, 8:24

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

kierowca będzie jak nic, ona zle dalekie podróże znosi, bo za kierownice chce :)

aaaaaaaaaaaaaaaaaa...na to nie wpadłam chorobcia ;-)

Zgłoś nadużycie #59736 16 maja 2013, 8:29

elka40 Fajna mama
Zuzia ciągle ma goraczkę...wczoraj tak w porywach do 38,5. Dałam jej Ibufen - nie podziałał...dopiero po Pedicetamolu jej przeszło, ale dziś od rana znów ma...i marudna...chyba ciężko jej się ten zębol przebija.Ostatnio wogóle nei chce jeśc obiadów...skubana wogóle nei daje się karmić łyżeczką . Wczoraj to juz jej dałam zupe ze słoiczka w miseczkę i sama jadła....ale nie była głodna bo troche podziubała i zaczęła sie bawić...nie musze chyba opisywać,ze zupa była wszędzie: podłoga,ściany, pokrowiec na fotel...no ale co..trzeba przez to przejść. I trzeba jej jeszcze trzymać miseczkę bo się grzebie w jedzeniu.
Kupiłam jej wczoraj książeczkę do malowania, wyciągnęłam stare kredki świecowe po Patrycji ale niestety skończyły w buzi. Musże jej kupić takie specjalne zmywalne mazaki może...niech się uczy malować.
Wasze dzieciaczki już mażą po papierze?

Zgłoś nadużycie #59737 16 maja 2013, 8:35

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Zuzia ciągle ma goraczkę...wczoraj tak w porywach do 38,5. Dałam jej Ibufen - nie podziałał...dopiero po Pedicetamolu jej przeszło, ale dziś od rana znów ma...i marudna...chyba ciężko jej się ten zębol przebija.Ostatnio wogóle nei chce jeśc obiadów...skubana wogóle nei daje się karmić łyżeczką . Wczoraj to juz jej dałam zupe ze słoiczka w miseczkę i sama jadła....ale nie była głodna bo troche podziubała i zaczęła sie bawić...nie musze chyba opisywać,ze zupa była wszędzie: podłoga,ściany, pokrowiec na fotel...no ale co..trzeba przez to przejść. I trzeba jej jeszcze trzymać miseczkę bo się grzebie w jedzeniu.
Kupiłam jej wczoraj książeczkę do malowania, wyciągnęłam stare kredki świecowe po Patrycji ale niestety skończyły w buzi. Musże jej kupić takie specjalne zmywalne mazaki może...niech się uczy malować.
Wasze dzieciaczki już mażą po papierze?

ja kupiłam matę wodną do pisania, ale średnio ja interesuje

Zgłoś nadużycie #59738 16 maja 2013, 8:38

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

no własnie widziałam to w necie i zastanawiałam sie jak to działa
wiesz...może jeszcze za mała po prostu
nasza tez bez entuzjazmu, tylko te kredki chetnie gryzła....skubana krzywi sie że nie dobre ale i tak wkłada do buzi.
zabrałam jej w końcu, bo może to jakies toksyczne są

Zgłoś nadużycie #59739 16 maja 2013, 8:38

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

no własnie widziałam to w necie i zastanawiałam sie jak to działa
wiesz...może jeszcze za mała po prostu
nasza tez bez entuzjazmu, tylko te kredki chetnie gryzła....skubana krzywi sie że nie dobre ale i tak wkłada do buzi.
zabrałam jej w końcu, bo może to jakies toksyczne są

Zgłoś nadużycie #59740 16 maja 2013, 9:14

aniam Supermama
dziewczyny a która wspominała o kredo-kredkach, bo szukam i nie mogę znaleźć na allegro, być może złą nazwę wpisuję

Zgłoś nadużycie #59741 16 maja 2013, 9:40

gwonka Fajna mama
witajcie. chcialam zlozyc najserdeczniejsze zyczonka dla wczorajszych solenizantow Alanka, Piotrusia i Sandruni. spoznione ale szczere :) nie bylo mnie wczoraj ale myslalam o waszych pierwszych urodzinkach :) rosnijcie zdrowo maluszki kochane

Zgłoś nadużycie #59742 16 maja 2013, 9:44

gwonka Fajna mama
bylam wczoraj u ginekologa. zrobil mi calkowity przeglad, ogolnie wszystko wporzadku. no a co do tej mojej blizny to okazalo ssie ze to rzeczywiscie bliznowiec :( :( :( tego sie nie da wyleczyc :( ta gruba i czerwona blizna juz zostanie. dostalam masc Cepan, ale to bardziej po to zeby to cholerstwo jeszcze bardziej sie nie rozrastalo :( no bo to moze jeszcze rosnac :( jedynym sposobem zeby sie tego pozbyc jest usuniecie operacyjne :( smutno mi :( :( :( bardzo :( :( :(

Zgłoś nadużycie #59743 16 maja 2013, 9:46

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Ale ja lubie tu pisać i czytać :-) można być tu i tu tym bardziej ze nie wszystkie mają fb

ja tez lubie to nasze forum. fb nie chce miec, chce byc tu.

Zgłoś nadużycie #59744 16 maja 2013, 9:47

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

bylam wczoraj u ginekologa. zrobil mi calkowity przeglad, ogolnie wszystko wporzadku. no a co do tej mojej blizny to okazalo ssie ze to rzeczywiscie bliznowiec :( :( :( tego sie nie da wyleczyc :( ta gruba i czerwona blizna juz zostanie. dostalam masc Cepan, ale to bardziej po to zeby to cholerstwo jeszcze bardziej sie nie rozrastalo :( no bo to moze jeszcze rosnac :( jedynym sposobem zeby sie tego pozbyc jest usuniecie operacyjne :( smutno mi :( :( :( bardzo :( :( :(

super, ze wszystko w porządku, szkoda jednak, ze dopadło Cię to cholerstwo :(

Zgłoś nadużycie #59745 16 maja 2013, 9:47

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Humorek mam lepszy bo wiem ze jutro do domu :-) na. dodatek mąż był tu z małym, raz na dwór wyszłam i raz na pokój wszedł bo mógł :-)

no to super :) ciesze sie razem z toba :)

Zgłoś nadużycie #59746 16 maja 2013, 9:49

aniam Supermama
kupiłam dla małego coś takiego jako dodatkowy prezent od dziadków :)

http://allegro.pl/block-crayon-klocki-i-kredki-maluj-i-buduj-24-szt-i3248879039....

Zgłoś nadużycie #59747 16 maja 2013, 9:51

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a to moja Rozalka w dniu imprezki urodzinowej. w wersji terenowej bo w altance siedzieliśmy a doś chlodno było a potem przebrałam ją w sukienkę ;) i tort chyba jej smakował ;)

sliczna solenizantka :) a torciki przecudowne

Zgłoś nadużycie #59748 16 maja 2013, 9:53

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Wczoraj byłam z Patrycją w sklepie dla dzieci, bo chciałam kupić fartuszek do jedzenia, fartuszków nie było ale kupiłysmy rowerek...Zuzia zachwycona :-) Co nie zmienia faktu ,ze po jakims czasie z niego po prostu wyszła...w ostatniej chwili ja złapałam :D
Aha..no i wyłazi nam dolna dwójka.Dziś w nocy miała 38 gorączki ale patrzyłam przez sen i nic nie dawałam...zobaczymy jak w ciagu dnia.Pewnie na te zęby jej się zdarzyło.

no to niech szybciuko wyjdzie ten zebolek , gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #59749 16 maja 2013, 9:57

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

Urodzinki wypadły super tylko jednych pradziadków nie było. Hirek miał radochę przy zdmuchiwaniu świeczki z tortu ale nie palił się do otworzenia prezentu od rodziców
w koncu rodzice mu pomogli-jak zaczeli targać papier, to się dziecko
rozpłakało O_o hehe...Dostał rowerek trójkołowy od jednych dziadków-
szkoda tylko że na nim nie pojeździ-nie ma ani uchwytu do pchania, nie
sięga nogami do pedałów i nie ma podpórki na nóżki... będzie stał i się
kurzył... ale za to dostał jeszcze taki fajny zestaw do piaskownicy:
jest ciężarówka-taka wywrotka, wiadreko z sitkiem, grabki,łopatki,
konewka, dwie foremki i łódka
czad! co jeszcze...ubranka jakieś, krem do twarzy na słonko. A tak poza
tym jeszcze dostaliśmy garnek do gotowania na parze, ja jakies
kosmetyki, ferero rocher. no i w kasie w sumie 500zł także jakoś do końca miesiąca przezyjemy zapomniałam o czymś napisać?...hmmm

super ze imprezka udana, prezenty swietne, kasa sie przyda :) Hirek przystojniacha :) jaki elegancki :) a torciki sliczne, piekniejsze nie mogly byc :)

Zgłoś nadużycie #59750 16 maja 2013, 9:59

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

a to mój potworek :)

sliczniutki :) wloski widze ze mu urosly i juz nie sa takie pod napieciem :) hehehhe. ladnie wyglada, goloneczki ma, nie jest wychudzony. fajowy :)